Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
24/09 15:00 3327 Juventus Buc.. v Gaz Metan. 1-0 1-1
24/09 17:30 3328 CSMS Iasi. v Poli Timis. 1-0 1-1
24/09 20:30 3329 FCSB v Dinamo 1-0 1-0
24/09 11:00 3250 Chindia Targo. v CF Brail. 2-0 2-0
24/09 18:00 1659 Brighton Hove. v Newcastle 0-0 1-0
24/09 16:00 2207 Saint Etien. v Rennes 1-1 2-2
24/09 18:00 2208 Strasbourg v Nantes 1-2 1-2
24/09 22:00 2209 Marseille v Toulouse 1-0 2-0
24/09 16:30 2328 Hannover v FC Koln. 0-0 0-0
24/09 19:00 2329 Leverkusen v Hamburg 2-0 3-0
24/09 13:30 2843 Sampdoria v AC Milan. 0-0 2-0
24/09 16:00 2844 Cagliari v Chievo 0-0 0-2
24/09 16:00 2845 Crotone v Benevento 1-0 2-0
24/09 16:00 2847 Inter v Genoa 0-0 1-0
24/09 16:00 2846 Verona v Lazio 0-2 0-3
24/09 19:00 2848 Sassuolo v Bologna 0-0 0-1
24/09 21:45 2849 Fiorentina v Atalanta 1-0 1-1
24/09 13:00 3751 Espanyol v Deportivo La. 2-0 4-1
24/09 17:15 3752 Getafe v Villarreal 0-0 4-0
24/09 19:30 3754 Eibar v Celta Vigo. 0-3 0-4
24/09 19:30 3753 Las Palma. v Leganes 0-0 0-2
24/09 21:45 3755 Real Socie. v Valencia 1-1 2-3
24/09 16:30 1359 Tp Mazem. v Al-Hilal Al-Ub. 1-0 5-0
24/09 21:00 1360 Club Afric. v Mc Alger. 1-0 2-0
24/09 20:30 1354 Es Sahel. v Al Ahli. 1-0 2-0
24/09 17:30 1225 Salzburg v Austria Viena. 0-0 0-0
24/09 15:30 1111 Gent v Zulte Wareg. 0-1 0-1
24/09 19:00 1112 Charleroi v Club Brugg. 0-0 1-2
24/09 21:00 1113 Standard Liege. v Lokeren 0-1 2-1
24/09 17:00 1129 Oud Hever. v Kfco Wilri. 0-0 1-1
24/09 21:00 1130 Westerlo v Roeselare 2-0 4-0
24/09 15:15 1762 Sheffield Wed. v Sheffield Utd. 1-2 2-4
24/09 18:00 1486 Jihllava v Banik Ostra. 1-1 2-1
24/09 18:00 1487 Karvina v Brno 1-1 2-1
24/09 19:00 1488 Sparta Praga. v Teplice 2-0 3-0
24/09 18:00 6978 Istra v Dinamo Zagre. 0-0 0-0
24/09 20:00 6979 Hajduk Split. v Lok Zagre. 0-0 2-2
24/09 15:00 1503 Aalborg v Lyngby 2-0 3-1
24/09 17:00 1504 Odense v Randers 1-0 3-1
24/09 19:00 1505 Hobro v Brondby 1-0 1-2
24/09 17:00 3842 Lugano v Grasshopper 0-1 0-3
24/09 17:00 3843 Sion v Young Boys. 0-0 0-1
24/09 17:00 3844 St Galle. v Thun 1-0 3-0
24/09 15:00 2106 Kemi Kings. v Vaasa Ps. 1-1 1-1
24/09 18:30 2108 Kuopio Ps. v HIFK 0-0 3-2
24/09 18:30 2107 Lahti v Rovaniemi Pallo. 0-0 1-1
24/09 16:00 2354 PAOK v Pas Giann. 0-0 1-0
24/09 18:15 2355 Kassiopi v Levadiakos 0-1 1-1
24/09 18:15 2356 Panionios v Larissa 1-0 4-1
24/09 20:30 2357 AEK Atena. v Olympiacos 0-1 3-2
24/09 19:00 3113 Aalesunds v Sogndal 0-1 0-1
24/09 19:00 3114 Kristiansund v Stabaek 1-0 1-0
24/09 19:00 3115 Lillestrom v Rosenborg 0-2 0-3
24/09 19:00 3116 Molde v Sandefjord 1-1 3-1
24/09 19:00 3117 Stromsgodset v Tromso Il. 1-0 2-1
24/09 21:00 3118 Valerenga v Brann 1-0 2-1
24/09 13:30 2465 Utrecht v PSV 1-2 1-7
24/09 15:30 2466 Ajax v Vitesse 0-2 1-2
24/09 15:30 2467 Groningen v Twente 0-0 1-0
24/09 15:30 2468 Venlo v Zwolle 0-1 1-1
24/09 17:45 2469 AZ Alkma. v Excelsior 0-2 0-2
24/09 16:30 3188 Zaglebie Lubin. v Sandecja Nowy. 0-0 1-0
24/09 19:00 3189 Jagiellonia v Legia Varso. 0-0 1-0
24/09 18:00 3235 Feirense v Belenenses 0-3 1-4
24/09 18:00 3236 Guimaraes v Maritimo 1-1 2-1
24/09 20:00 3237 Tondela v Braga 1-1 1-2
24/09 17:00 3700 Alta De. v Sc Salgu. 2-2 3-2
24/09 17:00 3701 Amarante Fc. v Varzim 0-0 1-0
24/09 17:00 3715 Clube Conde. v Nacional 0-0 1-3
24/09 17:00 3731 Fc Vizel. v Sp. Covil. 0-0 2-1
24/09 17:00 7852 Gd Soure. v Leixoes 0-0 0-0
24/09 17:00 7433 Lusitano Fcv. v Academica Viseu. 0-0 0-1
24/09 17:00 7435 Merelinense Fc. v Real Sport. 1-0 3-1
24/09 17:00 7440 Moura v Gil Vicen. 1-0 1-0
24/09 17:00 7851 Sertanense Fc. v Uniao 0-1 0-2
24/09 17:00 7443 Sg Sacav. v Arouca 0-1 0-1
24/09 17:00 7853 Vila Real. v Oliveirense 0-0 1-0
24/09 17:00 7854 Vilafranquense v Penafiel 0-0 1-0
24/09 14:00 3408 Ural Ekate. v Tosno 2-0 3-1
24/09 16:30 3409 Rostov v Lokomotiv Mosco. 0-0 0-1
24/09 16:30 3410 Ufa v Arsenal Tula. 0-0 1-0
24/09 19:00 3411 Krasnodar v Zenit 0-2 0-2
24/09 14:15 3579 Motherwell v Aberdeen 0-0 0-1
24/09 16:00 3526 Bsc Glasg. v Dalbeattie Star. 0-0 1-0
24/09 13:00 3675 Huesca v Valladolid 1-0 1-0
24/09 17:00 3676 Rayo Valle. v Cultural Leone. 1-1 3-1
24/09 19:00 3677 Albacete v Real Ovied. 0-0 2-1
24/09 21:00 3678 Cadiz v Numancia 0-0 0-0
24/09 21:30 3679 Zaragoza v Gimnastic De. 1-0 1-1
24/09 16:00 3787 Djurgardens v Hammarby 0-1 1-1
24/09 16:00 3788 Kalmar v Ostersunds 1-1 2-1
24/09 18:30 3789 Hacken v AIK 1-4 1-6
24/09 18:30 3790 Jonkopings v Sundsvall 1-1 2-2
24/09 11:30 7282 Fk Mlada. v Ac Spart. 0-1 0-2
24/09 12:00 7283 Fc Vikto. v Dukla Praga. 2-1 4-1
24/09 14:00 3884 Karabukspor v Yeni Malat. 0-3 2-4
24/09 14:00 3885 Sivasspor v Goztepe 1-2 2-3
24/09 16:30 3886 Kasimpasa v Kayserispor 1-0 1-1
24/09 19:30 3887 Bursaspor v Galatasaray 1-0 1-2
24/09 14:00 3962 Stal Dnepr. v Olimpik Donet. 1-0 1-1
24/09 17:00 3963 Illichivec Mariu. v Oleksandria 0-1 1-1
24/09 19:30 3964 Karpaty Lviv. v Chernomorets Odess. 1-1 1-1
24/09 19:30 3965 Vorskla Polta. v Zorya Lugan. 0-1 1-1
24/09 16:00 1183 Mirassol v Desportivo Brasi. 0-0 0-4
24/09 16:00 9170 Chippa Unite. v Celtic 0-0 0-0
24/09 16:00 9607 Fc Cape. v Jomo Cosmo. 0-0 1-1
24/09 16:00 9608 Richards Bay. v Tshakhuma 0-0 3-1
24/09 17:00 5628 Fc Unite. v Tamworth Fc. 1-0 3-1
24/09 14:00 7318 Sunderland U23. v West Ham. 0-0 1-2
24/09 14:30 5222 Chelsea (F). v Bristol Acade. 2-0 6-0
24/09 16:00 5223 Arsenal (F). v Birmingham (F). 1-1 3-2
24/09 16:00 5232 Reading (F). v Sunderland (F). 0-1 0-1
24/09 16:00 5233 Yeovil Town. v Manchester City. 0-2 0-4
24/09 18:30 3500 Ask-Bsc Bruck. v Ask Ebrei. 2-0 4-1
24/09 17:00 2103 Wac (A). v Sv Lafni. 0-1 0-2
24/09 18:00 2104 Pasching/Lask Junio. v Union Gurte. 1-0 1-4
24/09 17:00 5079 Fk Gabal. v Fk Neftc. 2-0 2-1
24/09 06:30 5951 Edgeworth Fc. v Brisbane Strik. 0-0 0-2
24/09 01:00 1325 Cdsc Iberi. v Magallanes 2-0 2-3
24/09 21:30 1327 Dep. Union. v Coquimbo Unido. 1-1 2-2
24/09 21:30 1326 Deportes La. v Deportes Copia. 0-0 3-1
24/09 21:30 6391 Deportes Valdi. v Nublense 0-1 0-1
24/09 02:30 1319 U De. v Curico Unido. 0-1 0-1
24/09 18:00 1320 O Higgi. v Palestino 0-0 2-1
24/09 21:30 1321 Club De. v U Catol. 1-0 1-0
24/09 15:00 7287 Fc Banik. v Slovacko U21. 0-0 2-1
24/09 15:00 5644 Slavia Mozyr. v Krumkachi 0-0 3-1
24/09 16:00 5645 FC Minsk. v Vitebsk 0-0 0-0
24/09 17:00 5646 Gorodeya v Naftan Novop. 0-0 2-0
24/09 18:00 5647 Neman Grodn. v Torpedo-Belaz 0-1 0-1
24/09 16:30 8845 Krupa v Borac Banja. 0-0 2-0
24/09 17:00 8846 Siroki Brije. v Nk Vitez. 0-0 1-0
24/09 17:30 5092 Botev Plovd. v Lokomotiv Plovd. 1-0 3-0
24/09 20:00 5093 Septemvri Sofia. v Ludogorets R. 1-0 1-4
24/09 13:00 3472 Seongnam Ilhwa. v Asan Polic. 0-0 1-0
24/09 13:00 3473 Seoul E-Lan. v Busan I. 2-0 2-2
24/09 14:35 4017 Henan Jiany. v Shandong Lunen. 2-0 2-1
24/09 09:10 3466 Fc Seoul. v Pohang Steel. 1-0 1-1
24/09 12:00 3467 Jeonbuk Hyund. v Daegu 1-1 1-1
24/09 13:00 3468 Gwangju v Gangwon 1-1 1-1
24/09 16:00 7271 Banik Sokol. v Ceske Budej. 0-1 0-1
24/09 20:30 7272 Znojmo v Mas Tabor. 1-1 2-1
24/09 17:30 6986 Dinamo Zagre. v Sibenik 2-1 3-1
24/09 11:15 9720 Domazlice v Usti N. 0-0 0-0
24/09 17:30 9723 Fk Tj. v Sokol Cizov. 2-0 4-3
24/09 17:30 9721 Sk Bentk. v Fk Litom. 1-2 3-2
24/09 17:30 9722 Sk Sokol. v Fc Pisek. 2-0 4-3
24/09 18:00 5098 Ermis Aradi. v Ethnikos Achna. 0-0 2-0
24/09 18:00 5099 Olympiakos Nicos. v Pafos Fc. 0-0 0-0
24/09 02:00 1406 Atletico Bucar. v Indep Santa. 0-1 2-1
24/09 04:00 1408 Once Calda. v America De. 0-0 0-0
24/09 14:00 1532 Esbjerg v Koge 0-0 1-1
24/09 14:00 1533 Fredericia v Brabrand 2-0 5-1
24/09 14:00 1531 Fremad Amage. v Skive 1-0 1-0
24/09 14:00 1534 Thisted v Vejle 0-1 1-1
24/09 14:00 1535 Vendsyssel v Nykobing 3-1 4-2
24/09 14:00 1536 Viborg v Roskilde 2-3 4-3
24/09 11:15 9730 Sk Unex. v Spartak Hulin. 3-1 7-2
24/09 11:15 9729 Velke Mezir. v Petrkovice 3-1 3-2
24/09 14:00 8406 Naestved Bk. v Hvidovre If. 0-1 1-2
24/09 14:30 8421 Holbaek v Karlslunde If. 0-0 2-1
24/09 16:00 8422 Slagelse Bi. v Fredensborg 0-0 6-1
24/09 14:00 8410 Bk Avart. v Hik Helle. 0-1 0-2
24/09 16:00 8427 Tfc Odshe. v Kfum Bk. 0-0 1-0
24/09 14:00 8417 Brondby (F). v Varde (F). 0-0 10-0
24/09 17:00 3863 Servette v Wohlen 3-1 5-1
24/09 17:00 3861 Vaduz v Chiasso 0-0 1-0
24/09 17:00 3862 Winterthur v Neuchatel Xamax. 0-0 0-1
24/09 03:30 7913 Cd Sonso. v Cd Munic. 1-0 2-0
24/09 03:30 7912 Chalatenango v Cd Audaz. 0-0 0-0
24/09 16:00 3725 Albi Asptt. v Soyaux Asj. 0-0 0-1
24/09 16:00 3728 Ol Marse. v Montpellier (F). 1-2 1-4
24/09 16:00 8933 Jk Talli. v Tallinna Fc. 1-1 3-2
24/09 16:00 8932 Tallinna Fc. v Tartu Jk. 3-0 4-0
24/09 17:00 3719 07 Vestu. v B36 Torsh. 3-2 4-3
24/09 17:00 3720 Eb/Streymur v Skala If. 0-2 1-2
24/09 17:00 3721 If Fugla. v Nsi Runav. 0-1 0-2
24/09 17:00 3722 Ki Klaks. v Hb Torsh. 0-0 0-0
24/09 17:00 3723 Vikingur Gota. v Tb Tvoro. 1-0 2-3
24/09 19:00 2079 Aland Unite. v Gbk (F). 3-0 8-0
24/09 17:00 2074 Eif v If Gnist. 0-0 1-0
24/09 14:00 7451 Klubi 04. v Japs 1-0 1-0
24/09 14:00 7453 Miki Mikke. v Kultsu 1-0 3-1
24/09 14:00 7457 Pk Keski. v Fc Koote. 0-1 0-1
24/09 14:00 7458 Sudet v Legirus Inter. 1-0 3-0
24/09 14:00 7459 Bk-46 v Salpa 0-1 1-1
24/09 15:00 7460 Fc Espoo. v Espa 4-0 8-0
24/09 17:00 7461 Fc Jazz. v Tampere Unite. 2-2 2-2
24/09 17:00 7462 Kapylan Pallo. v Peimari Unite. 0-0 2-0
24/09 14:00 7463 Vifk v Sc Kufu. 0-0 1-0
24/09 15:00 7464 Narpes Kraft. v Tornion Pallo. 2-0 6-0
24/09 17:00 7465 Gbk Kokko. v Jjk-Villiketut 2-1 3-1
24/09 17:00 7466 Jbk Pieta. v Js Hercu. 0-0 1-2
24/09 11:00 7865 Ceres Fc. v Global Fc. 0-0 1-0
24/09 14:30 2252 Bochum v Ingolstadt 2-0 2-0
24/09 14:30 2251 Darmstadt v Dynamo Dresd. 1-2 3-3
24/09 14:30 2250 Greuther Furth. v Nurnberg 0-1 1-3
24/09 15:00 5256 Aalen v Fc Magde. 0-0 0-1
24/09 15:00 5255 Karlsruher v Rw Erfur. 1-0 2-0
24/09 15:00 1887 Eintracht Norde. v Eintracht Braun. 1-0 1-1
24/09 16:00 1888 1 Fc. v Fc Alton. 0-1 0-1
24/09 16:00 1889 Ssv Jedde. v Vfb Olden. 1-0 2-0
24/09 14:30 1891 Fsv Union. v Bfc Vikto. 0-1 4-1
24/09 14:30 1892 Germania Halbe. v Vfb Auerb. 1-1 2-2
24/09 14:30 1893 Zfc Meuse. v Bsg Chemi. 1-1 4-1
24/09 15:00 1898 Tsg Hoffe. v Stuttgarter Kicke. 0-1 3-2
24/09 15:00 1899 Vfb Stutt. v Wormatia Worms. 0-1 0-3
24/09 16:00 2618 Alemannia Aache. v Wuppertaler Sv. 2-0 4-1
24/09 12:00 1875 Vfl Osnab. v Holstein Kiel. 1-1 3-1
24/09 12:00 1880 Arminia Klost. v Borussia Dortm. 2-1 3-3
24/09 12:00 1881 Fc Schal. v Sc Pader. 2-0 2-1
24/09 16:00 1883 Arminia Biele. v Fortuna Koln. 1-0 2-0
24/09 12:00 1869 1. Ffc. v Sc Sand. 1-1 1-2
24/09 15:00 1870 Bayern Munch. v 1. Fc. 0-0 2-0
24/09 15:00 1871 Sc Freib. v 1. Ffc. 0-0 1-1
24/09 15:00 1872 Sg Essen. v Tsg 1899. 0-2 1-2
24/09 15:00 1874 Vfl Wolfs. v Usv Jena. 3-0 5-0
24/09 15:00 1873 Werder Breme. v Fcr Duisb. 1-0 2-1
24/09 12:00 1876 Karlsruher Sc. v Tsg Hoffe. 1-0 1-1
24/09 13:00 1877 Spvgg Unter. v Fc Augsb. 0-2 0-3
24/09 14:00 1878 1. Fc. v Eintracht Frank. 1-1 1-2
24/09 15:00 1879 1 Fsv. v Vfb Stutt. 3-1 3-1
24/09 19:30 3732 Fc Torpe. v Dinamo Tbili. 0-0 1-1
24/09 11:00 2365 Apollon Smyrn. v Platanias Chani. 0-0 0-1
24/09 13:30 2366 Paok U20. v Pas Giann. 0-0 3-1
24/09 11:00 5266 Persib Bandu. v Bhayangkara Surab. 0-1 1-1
24/09 14:30 5267 Arema Indon. v Persija Jakar. 0-1 1-1
24/09 07:00 9574 Blaublitz Akita. v Fc Ryuky. 0-0 1-2
24/09 07:00 9575 Gainare Totto. v Fujieda Myfc. 0-0 1-6
24/09 07:30 9576 Sc Sagam. v Yokohama Scc. 0-0 1-2
24/09 08:00 9577 Grulla Morio. v Azul Claro. 0-0 2-1
24/09 09:30 9578 Nagano Parce. v Gamba Osaka. 0-0 3-0
24/09 13:00 9579 Cerezo Osaka. v Fukushima Unite. 0-0 2-1
24/09 17:00 2518 Breidablik Kopav. v Ibv Vestm. 1-1 3-2
24/09 17:00 2519 Fjolnir Reykj. v Kr Reykj. 0-0 2-2
24/09 17:00 2520 Ka Akure. v Umf Grind. 2-0 2-1
24/09 17:00 2521 Stjarnan Garda. v Valur Reykj. 0-2 1-2
24/09 17:00 2522 Vikingur Olafs. v Fh Hafna. 1-0 1-1
24/09 17:00 2523 Vikingur Reykj. v Ia Akran. 0-0 0-0
24/09 19:00 2155 Maccabi Petac. v Bnei Sakhn. 0-0 1-0
24/09 21:00 2156 Maccabi Tel. v Maccabi Haifa. 0-0 0-0
24/09 18:30 2869 Cesena v Ascoli 0-0 0-2
24/09 17:30 2789 Ac Monza. v Carrarese Calci. 1-0 4-0
24/09 17:30 2790 Cuneo v Pisa Calci. 0-1 0-1
24/09 17:30 2791 Olbia Calci. v Pontedera 1-0 2-0
24/09 17:30 2792 Piacenza Calci. v Arzachena 1-1 2-1
24/09 17:30 2793 Robur Siena. v Us Aless. 0-0 0-0
24/09 17:30 2794 Viterbese v Giana Ermin. 1-2 2-3
24/09 21:30 2795 Ac Prato. v Us Gavor. 1-0 1-0
24/09 21:30 2796 Livorno v Ac Pisto. 1-0 2-0
24/09 15:30 2798 A.C. Mestr. v Triestina Calci. 1-0 2-1
24/09 15:30 2799 Fc Sudti. v Bassano Virtu. 0-1 1-2
24/09 15:30 2800 Pordenone v Teramo Calci. 3-0 4-2
24/09 15:30 2801 Us Albin. v As Gubbi. 0-0 2-1
24/09 15:30 2802 Vicenza Calci. v Ac Feral. 0-1 1-1
24/09 17:30 2803 Sambenedettese v Padova 0-0 0-1
24/09 19:30 2804 Ac Renat. v Ac Reggi. 1-0 1-0
24/09 19:30 2805 Santarcangelo v Unione Sport. 1-2 1-5
24/09 09:00 3474 Busan Trans. v Changwon City. 0-0 2-2
24/09 07:00 5062 Mito Holly. v Thespakusatsu Gunma. 1-0 4-0
24/09 08:00 5063 Fc Gifu. v Avispa Fukuo. 0-1 1-2
24/09 08:00 5064 Matsumoto Yamag. v Renofa Yamag. 1-0 2-3
24/09 09:00 5065 Montedio Yamag. v Roasso Kumam. 0-0 0-1
24/09 09:00 5066 Zwiegen Kanaz. v Oita Trini. 1-0 1-1
24/09 10:00 5067 Ehime Fc. v Yokohama Fc. 1-1 2-3
24/09 11:00 5068 Nagoya Gramp. v Fc Tokyo. 2-0 4-1
24/09 13:00 5069 V-Varen Nagas. v Jef Unite. 1-0 2-1
24/09 12:00 1387 Fc Kaira. v Tobol Kosta. 1-0 2-0
24/09 14:00 1378 Fc Aktob. v Fc Kaisa. 0-1 0-1
24/09 15:00 1384 Fk Akzha. v Shakhter Karag. 0-1 1-2
24/09 16:00 1386 Ordabasy Shymk. v Fc Irtys. 0-1 1-2
24/09 15:00 9586 Bandari Fc. v Chemelil Sugar. 0-0 0-1
24/09 16:00 1394 Fk Stumb. v Vmfd Zalgi. 0-0 1-0
24/09 14:00 1392 Fk Spart. v Fs Metta. 1-1 3-1
24/09 16:00 1393 Fk Vents. v Fc Caram. 0-1 0-2
24/09 16:00 9671 Staiceles Bebri. v Jdfs Alber. 0-0 0-1
24/09 17:00 9672 Fk Rezek. v Afa Olain. 0-1 0-2
24/09 16:30 6932 Pelister Bitol. v Vardar Skopj. 0-1 0-1
24/09 16:30 6933 Rabotnicki Skopj. v Akademija Pande. 1-1 1-2
24/09 16:30 6934 Sileks Krato. v Pobeda Junio. 0-0 1-0
24/09 16:30 6935 Skopje v Shkendija Tetov. 1-1 1-2
24/09 18:00 7717 Cra De. v Chabab Atlas. 1-0 2-0
24/09 18:00 7718 Racing Athle. v Husa Hassa. 0-1 0-3
24/09 20:00 7719 Ock Olymp. v Ittihad Tange. 1-1 1-1
24/09 19:00 7725 St Andre. v Gzira . 1-1 2-3
24/09 21:00 7726 Balzan Youth. v Valletta Fc. 1-1 2-1
24/09 16:30 1079 Milsami-Ursidos v Zaria Balti. 1-0 1-0
24/09 16:30 1080 Speranta v Spicul Chisc. 0-0 2-0
24/09 16:00 3060 Elverum v Arendal 5-0 5-0
24/09 16:00 3061 Floro v Ranheim Il. 0-0 1-1
24/09 16:00 3063 Start v Levanger 0-0 1-1
24/09 16:00 3062 Tromsdalen v Jerv 0-3 1-4
24/09 19:00 3064 Kongsvinger Il. v Fredrikstad Fk. 0-0 3-2
24/09 19:00 3065 Mjondalen v Aasane Fotba. 2-0 3-0
24/09 19:00 3066 Sandnes v Strommen If. 1-0 2-0
24/09 16:00 9684 Alta If. v Grorud Il. 1-0 2-2
24/09 16:00 9685 Skeid Fotba. v Raufoss Il. 1-0 1-1
24/09 17:00 9686 Nybergsund Il-Tr. v Finnsnes 0-0 0-1
24/09 15:30 9689 Vard Hauge. v Nardo 0-0 0-1
24/09 16:00 9690 Vidar Fk. v Hodd 0-2 0-3
24/09 16:00 9691 Vindbjart v Ait-Fana 1-2 1-3
24/09 17:00 9692 Notodden Fk. v Nest-Sotra 1-0 2-1
24/09 19:00 9693 Honefoss Bk. v Bryne Fk. 1-0 2-1
24/09 17:00 9706 Lyn v Flisa 0-0 3-0
24/09 17:00 6711 Junkeren v Steinkjer 0-0 1-1
24/09 16:00 6715 Salangen v Lorenskog If. 0-0 1-4
24/09 16:00 6716 Senja Fk. v Skjetten 0-0 3-2
24/09 17:00 6717 Skedsmo v Harstad 0-0 0-0
24/09 16:00 9680 Roa (F). v Grand Bodo. 1-1 4-2
24/09 17:00 8263 Pogon Siedl. v Ruch Chorz. 0-0 1-3
24/09 17:00 8272 Gwardia Kosza. v Legionovia Legio. 0-0 1-1
24/09 13:00 3195 Resovia (T). v Motor Lubli. 0-0 0-4
24/09 11:00 3201 Energiya Vladi. v Fakel Voron. 0-0 0-0
24/09 13:00 3217 Sibir Novos. v Dinamo St. 0-1 1-1
24/09 13:00 3218 Yenisey v Samara KS. 1-0 1-0
24/09 14:00 3219 Rotor Volgo. v Kuban Krasn. 1-1 2-1
24/09 15:00 3220 Gazovik Orenb. v Shinnik Yaros. 0-0 1-0
24/09 15:00 3221 Tambov v Volgar Astra. 3-0 3-1
24/09 15:00 3222 Tyumen v Avangard Kursk. 1-0 4-0
24/09 16:00 3223 Spartak Mosco. v Fk Khimk. 0-0 0-1
24/09 17:00 3224 Zenit 2. v Volga Olimp. 1-1 2-1
24/09 18:00 3225 Baltika Kalin. v Tom Tomsk. 2-1 2-1
24/09 14:00 8315 Metallurg Lipet. v Rotor Volgo. 0-0 2-1
24/09 18:00 8323 Fk Torpe. v Dinamo Stavr. 0-0 5-0
24/09 13:00 8327 Fc Chely. v Fc Nosta. 0-0 1-3
24/09 16:00 8329 Fc Lada. v Fk Zenit. 0-0 0-2
24/09 16:00 8330 Mordovia Saran. v Krylya Sovet. 0-0 1-0
24/09 17:00 8331 Volga Ulyan. v Anzhi Junio. 0-0 1-0
24/09 20:00 3160 Sport Ancas. v Deportivo Coops. 0-0 2-5
24/09 10:00 8307 Fk Ufa. v Arsenal Tula. 0-0 3-1
24/09 12:00 8308 Amkar Perm. v Ska Energ. 0-0 1-0
24/09 18:10 3484 St Mirre. v Queens Of. 2-0 3-1
24/09 16:00 7691 Fk Zemun. v Fk Spart. 1-1 1-1
24/09 18:00 7692 Steaua Rosie. v Fk Vojvo. 1-0 2-0
24/09 20:00 7693 Fk Cukar. v Borac Cacak. 0-0 2-0
24/09 20:00 7694 Fk Mlado. v Fk Vozdo. 0-1 1-3
24/09 20:00 7695 Fk Napre. v Macva Sabac. 1-1 3-1
24/09 20:00 7697 Fk Radni. v Fk Javor. 1-0 1-0
24/09 20:00 7696 Rad Belgr. v Partizan 0-2 2-4
24/09 20:00 7698 Radnik Surdu. v Fk Backa. 2-1 3-1
24/09 15:00 3522 Glasgow City. v Spartans (F). 0-0 5-0
24/09 16:00 3523 Aberdeen (F). v Rangers Lfc. 0-0 2-2
24/09 16:00 3524 Hamilton Acade. v Celtic (F). 0-0 0-4
24/09 16:00 3525 Stirling Unive. v Hibernian (F). 0-0 0-2
24/09 16:30 3591 Fk Novi. v Fk Radni. 0-0 0-1
24/09 17:00 3592 Csk Pivar. v Fk Slobo. 1-0 3-1
24/09 17:00 3593 Fk Buduv. v Radnicki Pirot. 2-0 3-1
24/09 17:00 3594 Fk Jagod. v Fk Indij. 0-0 0-0
24/09 17:00 3595 Sindjelic Beogr. v Fk Teleo. 0-0 0-0
24/09 20:00 3596 Metalac Gm. v Temnic 1924. 0-0 2-0
24/09 20:00 3641 Tatran Preso. v Trencin 0-3 0-7
24/09 20:00 3642 Zemplin Micha. v Dunajska Stred. 1-1 1-2
24/09 20:00 3643 Zilina v Slovan Brati. 1-1 3-2
24/09 17:00 3649 Skf Sered. v Zp Sport. 2-0 4-2
24/09 12:00 3654 1. Fc. v Msk Zilin. 0-0 2-4
24/09 12:00 3653 Fk Senic. v Partizan Barde. 0-0 4-0
24/09 19:45 3660 Domzale v Rudar Velen. 0-1 0-1
24/09 16:00 3769 Norrby v Osters 0-0 0-2
24/09 16:00 3770 Syrianska v Gefle 0-0 1-2
24/09 18:00 3771 Helsingborgs v Falkenbergs 0-0 0-0
24/09 14:00 9640 Kif Orebr. v Rosengard (F). 1-0 2-2
24/09 16:00 9641 Kopparbergs/Gothenburg (F). v Kristianstads Dff. 0-0 1-2
24/09 16:00 9642 Pitea If. v Hammarby If. 1-0 2-0
24/09 17:00 9643 Linkopings Fc. v Vittsjo Gik. 0-0 1-0
24/09 16:00 9647 Ifk Lulea. v Akropolis If. 0-0 0-0
24/09 16:30 9648 Arameiska-Syrianska v Umea Fc. 2-3 5-3
24/09 17:00 9649 Vasteras Sk. v Vasalunds If. 2-0 2-1
24/09 18:00 9650 Ik Brage. v Nykopings Bis. 1-0 1-1
24/09 17:00 7325 Landskrona Bois. v Angelholms Ff. 1-0 2-0
24/09 16:00 7359 Sodertalje Fk. v Huddinge If. 1-2 2-2
24/09 15:00 7346 Hudiksvalls Ff. v Bollnas Gif. 3-0 6-2
24/09 16:00 7352 Nybro If. v Ifk Berga. 1-2 1-4
24/09 16:00 7353 Osterlen Ff. v Torns If. 0-0 0-4
24/09 14:30 7338 Syrianska If. v Sundbybergs Ik. 1-2 1-6
24/09 17:30 7339 Fc Gute. v Ifk Lidin. 1-0 3-0
24/09 12:00 5664 Albacete (F). v Madrid (F). 0-0 1-1
24/09 12:30 5666 Huelva (F). v Espanyol (F). 0-0 2-0
24/09 12:30 5665 Rayo Valle. v Sevilla Atlet. 0-0 1-1
24/09 13:00 5667 Athletic Bilba. v Valencia Femin. 0-0 3-2
24/09 13:00 5668 Transportes Alcai. v Granadilla Tener. 0-0 1-1
24/09 17:00 5669 Real Socie. v Barcelona (F). 0-0 0-1
24/09 13:00 5671 Ad Union. v Cd Toled. 1-1 2-1
24/09 13:00 5672 Atletico Madri. v Cerceda 2-0 3-0
24/09 17:30 5673 Cd Artis. v Real Madri. 0-0 2-1
24/09 18:00 5675 Deportivo La. v Fc Corux. 0-0 3-1
24/09 18:00 5674 Pontevedra Cf. v Ud San. 2-0 3-0
24/09 19:00 5676 Cd Guiju. v Racing De. 0-0 0-1
24/09 19:00 5677 Ponferradina v Real Valla. 0-0 1-1
24/09 19:30 5678 Talavera v Rayo Majad. 0-0 0-3
24/09 21:00 5679 Gimnastica Segov. v Fuenlabrada 0-0 1-2
24/09 13:00 5682 Ca Osasu. v Sd Leioa. 0-0 2-1
24/09 13:00 5683 Sporting Gijon. v Cd Izarr. 0-0 3-1
24/09 18:00 5684 Cd Tudel. v Cd Lealt. 0-0 0-0
24/09 18:00 5685 Real Union. v Sd Amore. 0-0 3-1
24/09 18:00 5686 Sd Gerni. v Cd Vitor. 1-1 2-2
24/09 18:30 5687 Cd Miran. v Athletic Bilba. 0-0 1-1
24/09 19:00 5688 Racing Santa. v Pena Sport. 0-0 2-0
24/09 13:00 5701 Cd Ebro. v Hercules 0-0 1-0
24/09 13:00 5702 Cf Villa. v Cornella 0-0 2-0
24/09 13:00 5703 Elche v Atletico Balea. 1-1 3-3
24/09 13:00 5705 Mallorca v Ue Llago. 0-0 4-0
24/09 13:00 5706 Sd Forme. v Cd Alcoy. 0-0 0-0
24/09 13:00 5704 Ue Olot. v Santa Eulal. 0-0 1-1
24/09 18:00 5707 Sabadell v Peralada Cf. 0-0 2-2
24/09 19:00 5708 Club Lleid. v Atletico Sagun. 0-0 0-1
24/09 20:00 5709 Cf Badal. v Real Zarag. 0-0 5-2
24/09 12:30 5710 Cordoba Cf. v Jumilla 0-0 2-2
24/09 13:00 5711 Marbella v Las Palma. 2-1 2-1
24/09 13:00 5712 Ud Melil. v Real Betis. 0-0 4-0
24/09 18:30 5713 Ucam Murci. v Cd Badaj. 0-0 1-1
24/09 19:00 5714 Cf Villa. v Real Murci. 1-0 1-1
24/09 19:00 5715 Merida v Fc Carta. 0-0 2-1
24/09 19:30 5716 Cd El. v Lorca Depor. 0-0 5-1
24/09 19:30 5717 Ecija Balom. v Extremadura Ud. 0-0 1-1
24/09 19:30 5718 Recreativo Huelv. v Real Balom. 0-0 1-1
24/09 20:00 5719 Cd San. v Granada Cf. 0-0 2-2
24/09 18:00 5660 Laracha Cf. v Cd Barco. 0-0 0-1
24/09 18:00 5661 Racing Club. v Ud Somoz. 0-0 3-0
24/09 18:00 5662 Ribadumia Cf. v Celtiga Cf. 0-0 2-0
24/09 18:30 5663 Sd Negre. v Bergantinos Cf. 0-0 1-1
24/09 18:30 5670 Villalonga Fc. v Ourense Cf. 0-0 0-2
24/09 19:00 5680 Cd Boiro. v Cultural Areas. 0-0 4-2
24/09 19:00 5681 Cd Choco. v Alondras Cf. 0-0 1-1
24/09 19:15 5690 Silva Sd. v Arosa Sc. 0-0 2-0
24/09 13:00 9370 Cd Covad. v Real Ovied. 0-0 0-2
24/09 19:00 4101 L Entre. v El San. 0-0 1-1
24/09 12:45 4102 Cd Siete. v Centro Depor. 0-0 3-0
24/09 12:15 4107 Cd Santu. v Amurrio 0-0 3-0
24/09 12:30 4108 Cd Getxo. v Cd Aurre. 0-0 2-0
24/09 12:30 4109 Deportivo Alave. v Santutxu Fc. 0-0 0-1
24/09 18:00 4110 Sd Zamud. v Sodupe Uc. 0-0 2-2
24/09 18:30 4111 Jd Somor. v Club Depor. 0-0 2-2
24/09 13:00 4113 Ae Prat. v Ce L'Hos. 0-0 0-1
24/09 13:00 4114 Cf Gava. v Figueres 0-0 0-4
24/09 13:00 4115 Fc Cerda. v Fc Santf. 0-0 1-0
24/09 13:00 4116 Fc Vilaf. v Rcd Espan. 0-0 0-3
24/09 13:00 4117 Ua Horta. v Granollers 0-0 3-2
24/09 13:00 4118 Ue Caste. v Ue Sant. 0-0 0-3
24/09 18:00 4119 Ce Europ. v Reus Depor. 0-0 0-1
24/09 12:30 4120 Levante B. v Crevillente Depor. 0-0 3-1
24/09 12:45 4121 Recambios Colon. v Cf La. 0-0 2-2
24/09 13:00 4122 Cf Borri. v Orihuela Cf. 0-0 1-1
24/09 18:00 4123 Paiporta Cf. v Paterna Cf. 0-0 3-1
24/09 19:00 4124 Cd Caste. v Cf Villa. 0-0 2-0
24/09 19:00 4125 Club Depor. v Cd Roda. 0-0 0-0
24/09 19:00 4126 Novelda v Ud Alzir. 0-0 1-2
24/09 12:30 4127 Cf Getaf. v Cd Los. 0-0 3-0
24/09 12:30 4128 Rsd Alcal. v Cf San. 0-0 6-1
24/09 13:00 4129 Cd Virge. v Unionistas Cf. 0-0 2-0
24/09 12:30 4130 Ud Almer. v Cd Villa. 0-0 4-0
24/09 13:00 4131 Atarfe Indus. v Motril 0-0 4-1
24/09 13:00 4132 Cd Hueto. v Cd Rinco. 0-0 1-0
24/09 14:00 4133 Cde Melis. v Velez Cf. 0-0 1-2
24/09 19:30 4134 Cd El. v Cd Linar. 0-0 3-1
24/09 20:00 4135 Antequera Cf. v Cf Malag. 0-0 0-2
24/09 12:30 5700 Cd Cabec. v Xerez Cd. 0-0 2-0
24/09 13:00 5720 Cd Guada. v Espeleno Atlet. 0-0 1-1
24/09 19:30 5721 Cd Geren. v Cd Utrer. 0-0 0-1
24/09 18:30 5722 Cd Binis. v Ud Colle. 0-0 4-2
24/09 19:00 5723 Cd Son. v Esporles 0-0 3-0
24/09 19:30 5724 Cd Manac. v Rcd Mallo. 0-0 1-0
24/09 14:00 5725 Cd Union. v Cd Buzan. 0-0 2-1
24/09 14:00 7561 Estrella Cf. v Haria Cf. 0-0 0-0
24/09 14:00 7562 Lanzarote v Cd Tener. 0-0 1-1
24/09 14:00 7563 Tenisca v Cd Vera. 0-0 2-0
24/09 14:30 7564 Cd Marin. v Ud San. 0-0 0-2
24/09 12:30 7565 Sfc Miner. v Muleno Cf. 0-0 2-2
24/09 12:30 7566 Yeclano Depor. v Cf Casti. 0-0 5-2
24/09 13:15 7567 Fc Carta. v Los Garre. 0-0 1-1
24/09 19:00 7568 Cda Aguil. v Pinatar Arena. 0-0 2-0
24/09 19:00 7569 Deportiva Miner. v Estudiantes De. 0-0 1-3
24/09 19:00 7570 Real Murci. v Ucam Murci. 0-0 2-0
24/09 19:15 7571 Ed Churr. v Atletico Pulpi. 0-0 3-2
24/09 19:15 7572 Estrella Grana. v Menor Club. 0-0 1-1
24/09 20:00 7573 Cd Cieza. v Cp La. 0-0 1-1
24/09 12:00 7574 Cd Don. v Cp Cacer. 0-0 0-2
24/09 12:30 7575 Ud Monti. v Cd Castu. 0-0 1-1
24/09 19:15 7576 Cf Truji. v Santa Amali. 0-0 3-2
24/09 19:30 7577 Up Plase. v Cd Dioce. 0-0 4-0
24/09 18:00 7578 Ca Cirbo. v Club Depor. 0-0 3-1
24/09 13:00 7579 Cd Berce. v Ca River. 0-0 2-2
24/09 18:00 7580 Alfaro Cd. v Yague Cf. 0-0 3-0
24/09 18:00 9361 Cd Arned. v Ud Logro. 0-0 0-2
24/09 18:00 9362 Cd Prade. v Club Haro. 0-0 0-1
24/09 19:00 9363 Cp Calas. v Sd Logro. 0-0 2-5
24/09 13:00 9364 Sd Borja. v Cd Brea. 0-0 4-0
24/09 18:00 9365 Sociedad Depor. v Cd Valde. 0-0 3-0
24/09 18:30 9366 Utebo Fc. v Robres Cd. 0-0 1-2
24/09 13:00 9367 Cd Guada. v Cd Quint. 0-0 5-2
24/09 13:00 9368 Ub Conqu. v Almansa 0-0 4-2
24/09 19:00 9369 Marchamalo v Cd Migue. 0-0 2-2
24/09 16:00 3891 Erzurum Buyuk. v Boluspor 0-2 0-2
24/09 16:00 3892 Giresunspor v Elazigspor 0-0 0-0
24/09 19:00 3893 Gaziantep Bld. v Eskisehirspor 0-1 2-2
24/09 19:00 3894 Mke Ankar. v Samsunspor 0-0 1-0
24/09 16:00 1602 As Sariy. v Eyupspor 1-1 2-2
24/09 16:00 1603 Sancaktepe Beled. v Menemen Beled. 0-0 0-2
24/09 19:00 1604 Afjet Afyon. v Tuzlaspor 1-0 3-0
24/09 15:30 1594 Polatli Bugsa. v Bandirmaspor 1-1 2-1
24/09 16:00 1595 Pendikspor v Sakaryaspor 0-0 0-0
24/09 15:30 1612 Kozan Beled. v Duzcespor 1-0 3-2
24/09 16:00 1613 Bayrampasa v Yomraspor 1-1 2-1
24/09 15:30 1621 Ankara Demir. v Kasimpasa Eroks. 0-1 0-2
24/09 15:00 1630 Arsinspor v Osmaniyespor 1-0 1-0
24/09 13:00 1634 Giresunspor U21. v Elazigspor U21. 1-1 2-1
24/09 16:00 1646 Bursaspor U21. v Galatasaray U21. 1-0 1-2
24/09 14:00 5102 Chonburi Fc. v Ubon Umt. 1-0 1-1
24/09 15:00 5212 Pattaya Unite. v Thai Port. 1-3 2-5
24/09 15:00 5213 Ratchaburi Fc. v Buriram Unite. 0-0 0-2
24/09 15:00 7533 Cherkasskyi Dnipr. v Fc Zhemc. 1-0 1-0
24/09 15:00 7534 Fc Kremi. v Desna Chern. 0-1 0-1
24/09 15:00 7535 Fc Nafto. v Fc Avanh. 1-1 1-2
24/09 15:00 7536 Fc Sumy. v Fc Balka. 0-0 1-1
24/09 17:00 7537 Fk Mykol. v Rukh Vinny. 1-1 1-1
24/09 18:00 7538 Fc Ingul. v Fc Polta. 1-0 1-2
24/09 17:00 2490 Cegledi Vse. v Gyirmot Fc. 0-3 0-4
24/09 17:00 2492 Futura Moson. v Nyiregyhaza Spart. 1-0 2-2
24/09 17:00 2491 Kisvarda Fc. v Szolnoki Mav. 0-1 2-3
24/09 17:00 2493 Szeged 2011. v Kazincbaricika Sc. 0-0 0-1
24/09 17:30 2494 Bgsz Siofo. v Dunakanyar Vac. 0-1 0-2
24/09 19:00 2495 Csakvari Tk. v Bekescsabai Elore. 0-3 0-6
24/09 19:00 2496 Fc Gyori. v Budaorsi Sc. 0-1 1-2
24/09 19:00 2497 Mtk Budap. v Soroksar Sc. 2-1 5-2
24/09 19:00 2498 Soproni Vse. v Dorogi Fc. 0-1 1-2
24/09 19:00 2499 Zalaegerszegi Te. v Budafoki Mte-U. 0-1 2-2
24/09 13:00 1357 Tp Can. v Clb Bd. 1-2 1-4
24/09 13:30 1362 Dong Tam. v K. Khanh. 2-1 2-2
24/09 13:30 1363 Ho Chi. v Hoang Anh. 0-0 1-0
24/09 14:30 1366 T &. v Sai Gon. 1-0 2-2
24/09 01:00 7760 Flamengo v Avai 0-1 1-1
24/09 03:00 7761 Santos v Atletico Pr. 1-0 1-0
24/09 17:00 7762 Sao Paulo. v Corinthians 1-0 1-1
24/09 22:00 7763 Atletico Goian. v Cruzeiro 0-2 1-2
24/09 22:00 7764 Chapecoense v Ponte Preta. 1-0 1-0
24/09 22:00 7765 Coritiba v Botafogo 1-0 2-3
24/09 22:00 7766 Fluminense v Palmeiras 0-1 0-1
24/09 01:00 5087 Ceara Ce. v Brasil De. 0-1 2-1
24/09 00:05 9458 Velez Sarsf. v Boca Junio. 0-1 0-4
24/09 02:05 9459 Godoy Cruz. v Ca Indep. 0-0 1-0
24/09 17:05 9460 Colon De. v Defensa Y. 1-0 3-1
24/09 20:05 9461 Olimpo Bahia. v Gimnasia Y. 0-1 0-1
24/09 00:05 9470 Quilmes Ac. v Villa Dalmi. 1-0 1-0
24/09 21:00 9487 Csd Fland. v Agropecuario Argen. 0-0 0-1
24/09 21:35 9488 Ca All. v Cd Santa. 1-0 1-0
24/09 19:30 9466 Almirante Brown. v Deportivo Espan. 0-1 0-2
24/09 21:30 9467 Estudiantes Ba. v Ca Coleg. 0-0 1-1
24/09 00:15 8023 Ca Nacio. v Universitario De. 1-2 2-3
24/09 01:00 9214 Linense v Xv De. 0-0 0-1
24/09 02:30 1176 Tupi Mg. v Fortaleza Ce. 0-0 1-0
24/09 14:00 4024 Xinjiang Tians. v Meizhou Kejia. 0-2 1-3
24/09 14:35 4025 Beijing Renhe. v Shenzhen Hongz. 1-0 2-1
24/09 10:30 4026 Dalian Boyan. v Yinchuan Helan. 0-0 0-1
24/09 10:30 4027 Shenyang City. v Heilongjiang Lava. 0-0 1-0
24/09 11:00 4029 Hebei Jingy. v Beijing Ligon. 0-0 2-1
24/09 11:00 4030 Jiangsu Yanch. v Qingdao Zhong. 0-0 0-0
24/09 11:00 7115 Shaanxi Chang. v Jilin Baiji. 0-0 1-1
24/09 11:00 7118 Nantong Zhiyu. v Chengdu Qianb. 0-0 1-1
24/09 11:00 7119 Shanghai Juju. v Meizhou Meixi. 0-0 2-0
24/09 02:00 1397 Racing Club. v Club Nacio. 0-1 0-1
24/09 17:30 1560 America v Ldu Porto. 0-0 3-1
24/09 20:00 1561 Cd Olmed. v Gualaceo Sc. 0-0 0-1
24/09 20:00 1562 Sd Aucas. v Santa Rita. 0-0 1-1
24/09 02:00 1006 DC Utd. v San Jose. 0-0 4-0
24/09 02:00 1007 Philadelphia Union. v Chicago Fire. 1-0 3-1
24/09 02:30 1008 Columbus Crew. v NY Red. 1-1 3-2
24/09 03:00 1009 Minnesota Unite. v FC Dalla. 2-1 4-1
24/09 04:30 1010 Real Salt. v Seattle Sound. 0-0 2-0
24/09 05:00 1011 Vancouver White. v Colorado Rapid. 1-1 2-1
24/09 21:00 1012 Kansas City. v LA Galax. 2-0 2-1
24/09 02:00 8052 Washington Spiri. v Boston Break. 0-0 0-3
24/09 03:30 8053 Houston Dash. v Chicago Red. 1-3 2-3
24/09 02:00 9471 Csd Comun. v Cd Marqu. 2-0 5-1
24/09 20:00 9473 Deportivo Sanar. v Deportivo Guast. 0-0 1-0
24/09 21:00 9474 Cd Suchi. v Csd Munic. 0-0 1-1
24/09 21:00 9472 Csd Xelaj. v Siquinala Fc. 2-0 4-0
24/09 01:00 3143 Libertad Asunc. v Olimpia Asunc. 1-1 2-1
24/09 03:10 3144 Deportivo Capia. v Sol De. 2-0 3-0
24/09 01:00 9477 Lobos Upnfm. v Cd Marat. 0-0 0-1
24/09 04:00 9478 Real Cd. v Cd Hondu. 0-0 3-2
24/09 05:00 1648 Cs Hered. v Ad Carme. 0-0 2-0
24/09 20:00 1649 Ad Greci. v Cs Carta. 0-0 0-0
24/09 20:00 1650 Ad Santo. v Deportivo Sapri. 1-1 3-2
24/09 20:00 5050 Universidad De. v Guadelupe Fc. 0-0 2-1
24/09 19:15 3165 Sport Huanc. v Union Comer. 0-0 1-1
24/09 21:15 3166 Real Garci. v Sport Rosar. 2-1 2-1
24/09 02:00 8056 New York. v Carolina Railh. 0-2 0-2
24/09 03:00 8058 San Franc. v Fc Edmon. 2-0 2-1
24/09 02:00 8060 Richmond Kicke. v Rochester Ragin. 0-0 1-0
24/09 02:30 8061 Fc Tampa. v Charlotte Indep. 1-0 1-0
24/09 02:30 8062 Orlando City. v Charleston Batte. 1-0 2-1
24/09 03:00 8063 Colorado Sprin. v Swope Park. 0-3 1-3
24/09 03:00 8064 Tulsa Rough. v La Galax. 1-0 1-0
24/09 03:30 8065 Saint Louis. v Fc Cinci. 1-0 2-2
24/09 03:30 8066 San Anton. v Rio Grand. 0-1 0-1
24/09 05:00 8067 Reno 1868. v Portland Timbe. 3-0 6-1
24/09 05:30 8068 Sacramento Repub. v Okc Energ. 0-2 1-3
24/09 21:00 8069 Ottawa Fury. v Louisville City. 0-0 1-1
24/09 03:00 7867 Tauro Fc. v Chorrillo Fc. 0-0 2-1
24/09 02:00 1552 Guayaquil City. v Csd Macar. 0-0 0-3
24/09 20:00 1553 Deportivo Cuenc. v Club Sport. 0-1 0-2
24/09 20:00 1554 El Nacio. v Fuerza Amari. 2-0 6-0
Tenis   Primul Set Final
24/09 16:45 5561 Gojowczyk P. v Paire B. 1-0 2-0
24/09 16:30 5562 Fognini F. v Dzumhur D. 1-0 1-2
24/09 06:00 5129 Wozniacki C. v Pavlyuchenkova A. 1-0 2-0
24/09 08:00 8515 Ostapenko J. v Haddad Maia. 0-1 2-1
24/09 07:30 5143 Bellis C. v Barty A. 0-1 0-2
24/09 07:30 7530 Sakkari M. v Putintseva Y. 0-1 2-1
24/09 07:30 8510 Suarez Navar. v Tsurenko L. 0-1 0-2
24/09 09:00 8518 Linette M. v Kontaveit A. 1-0 2-0
24/09 10:05 8508 Siniakova K. v Mladenovic K. 1-0 2-0
24/09 10:55 8520 Puig M. v Barthel M. 1-0 2-1
24/09 11:35 8507 Sevastova A. v Makarova E. 0-1 0-2
24/09 12:55 8521 Mchale C. v Vinci R. 1-0 2-0
24/09 14:30 8511 Vesnina E. v Duan Y. 1-0 2-0
24/09 16:15 8513 Wang Y. v Cirstea S. 0-1 0-2
24/09 14:45 8450 Benneteau J. v Koolhof W. 1-0 2-0
24/09 14:00 8455 Peralta J. v Jebavy R. 0-1 0-2
24/09 10:10 8465 Davis L. v Aoyama S. 0-1 0-2
24/09 11:20 8467 Kichenok L. v Jurak D. 0-1 1-2
24/09 13:30 8472 Savchuk O. v Groenefeld A-L. 1-0 1-2
24/09 08:00 6503 Fritz T. v Chiudinelli M. 1-0 2-0
24/09 09:20 6505 Menendez-Maceiras A. v Wang C. 1-0 2-0
24/09 10:00 6506 Tsitsipas S. v Giron M. 1-0 2-0
24/09 10:55 5551 Xia H. v Pavic M. 0-1 0-2
24/09 09:00 6507 Purcell M. v Ebden M. 0-1 1-2
24/09 09:00 6508 Zhang Zhizh. v Moriya H. 1-0 2-0
24/09 11:40 6504 Lacko L. v Polmans M. 1-0 2-0
24/09 11:45 5560 Jarry N. v Harris L. 1-0 1-2
24/09 09:50 7529 Paolini J. v Zvonareva V.. 0-1 0-2
24/09 10:20 7528 Bogdan A. v Cabrera L. 0-1 1-2
24/09 14:00 1901 Marchenko I. v Robert S. 1-0 2-0
24/09 20:55 6400 Ward A. v Pavic A. 1-0 1-2
24/09 00:20 8974 Goransson A. v Saraiva B. 1-0 2-0
24/09 00:40 8977 Jones G. v Chappell N. 1-0 2-0
24/09 00:45 8973 Barton . v Lamble J. 1-0 2-0
24/09 01:50 8979 King E. v Cukierman D. 0-1 2-1
24/09 02:05 8980 Libietis M. v Peliwo F. 0-1 0-2
24/09 02:10 8978 Bangoura S. v Leshem E. 0-1 2-1
24/09 20:00 6409 Halebian A. v Sarmiento R. 1-0 2-0
24/09 20:00 6410 Uchida K. v Papa S. 0-1 2-1
24/09 21:45 6413 Smyczek T. v Jones G. 1-0 2-0
24/09 22:30 6411 Arevalo-Gonzalez M. v Baughman D. 1-0 1-2
24/09 22:50 6412 Barton . v Peliwo F. 0-1 0-2
24/09 23:10 6415 King E. v Hernandez-Fernandez J. 1-0 2-0
24/09 11:30 8983 Benchetrit E. v Krawietz K. 1-0 2-0
24/09 11:30 1930 Ghedin R. v Galoppini D. 1-0 1-2
24/09 11:30 8984 Spinnato D. v Virgili Ad. 0-1 0-2
24/09 12:50 1929 Cervantes-Huegun I. v Haider-Maurer A. 1-0 2-0
24/09 13:15 6406 Vavassori A. v Heras P. 0-1 0-2
24/09 14:20 6408 Summaria C. v Gimeno-Traver D. 0-1 0-2
24/09 14:25 6405 Janvier M. v Virgili Au. 1-0 2-0
24/09 15:35 6407 Kolar Z. v Giacalone O. 0-1 0-2
24/09 14:00 6401 Duran G. v Lescure M. 0-1 2-1
24/09 16:00 6402 Sancic A. v Denolly C. 1-0 2-0
24/09 17:15 6403 Lamasine T. v Reboul F. 0-1 0-2
24/09 17:50 6404 Sakharov G. v Nys H. 0-1 2-1
24/09 15:00 1931 Stebe C-M. v Taberner C. 1-0 2-0
24/09 04:50 8961 Bachinger M. v Yang T-H. 1-0 2-0
24/09 19:00 8479 Koepfer D. v Bambridge L. 1-0 2-0
24/09 21:00 2278 Shane R. v Craig H. 1-0 2-0
24/09 17:30 2272 Nema P. v Papik T. 0-1 1-2
24/09 00:20 1301 Galarza J. v Zeballos F. 1-0 2-0
24/09 18:00 2274 Gil F. v Gomez-Herrera C. 0-1 0-2
24/09 18:00 2271 Barry S. v Monette S. 0-1 0-2
24/09 13:00 2275 Olaso G. v Moutet C. 0-1 0-2
24/09 12:00 2276 Silva F. v Baldi F. 0-1 0-2
24/09 10:30 2277 Cagnina J. v Dima D. 1-0 2-0
24/09 03:00 8345 Chirico L. v Bolsova A. 1-0 2-0
24/09 05:00 8346 Brady J. v Falconi I. 0-1 0-2
24/09 16:00 2273 Sijsling I. v Hoang A. 1-0 1-2
24/09 04:00 8344 Birrell K. v Rogowska O. 0-1 0-2
24/09 12:00 2281 Herazo Gonza. v Fetecau I. 0-1 2-1
24/09 17:30 2285 Kempen M. v Lee P-C. 0-1 0-2
24/09 16:00 2284 Mrdeza T. v Gamiz A. 1-0 1-2
24/09 10:30 2280 Anshba A. v Ostlund F. 0-1 0-2
24/09 14:00 2282 Maleckova J. v Melnikova M. 0-1 0-2
24/09 15:30 2283 Marcinkevica D. v Hercog P. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
24/09 03:00 8613 Estudiantes De. v Quilmes Mar. 0-0 99-74
24/09 03:30 8608 Regatas Corri. v La Union. 0-0 72-90
24/09 04:00 8609 Ciclista Olimp. v Instituto Atlet. 0-0 82-89
24/09 19:30 8656 Bnei Herze. v Bm S.. 0-0 84-74
24/09 14:00 8621 Avtodor Sarat. v Mornar Bar. 0-0 88-70
24/09 17:00 8620 Bc Kalev. v Alba Feher. 0-0 78-71
24/09 18:00 8622 Benfica v Lukoil Acade. 0-0 82-91
24/09 18:30 8623 Antwerp Giant. v Nizhny N. 0-0 90-87
24/09 19:00 8624 Donar Groni. v Bakken Bears. 0-0 78-80
24/09 19:00 8625 Riesen Ludwi. v U Bt. 0-0 78-72
24/09 19:45 8627 Bc Tsmok. v Budivelnik 0-0 69-64
24/09 20:00 8626 Joventut v Kataja Joens. 0-0 75-79
24/09 20:00 8604 Tenerife v Guaros De. 0-0 76-71
24/09 19:00 8606 Milano v Venezia 0-0 82-77
24/09 17:00 8607 Ostrava (F). v Sokol Hr. 0-0 55-89
24/09 18:00 8614 Kara Trutn. v Slovanka Mb. 0-0 64-86
24/09 18:00 8615 U19 Chanc. v Mk Techn. 0-0 54-90
24/09 19:30 8636 Asvel v Limoges Csp. 0-0 71-68
24/09 17:00 8661 Kk Prien. v Bc Siaul. 0-0 59-61
24/09 17:15 8662 Neptunas Klaip. v Bc Nevez. 0-0 92-73
24/09 18:00 8645 Siedlce (F). v Wisla Krako. 0-0 62-58
24/09 11:30 8667 Purefoods Star. v Nlex Road. 0-0 101-93
24/09 13:45 8668 Meralco Bolts. v San Migue. 0-0 104-101
Handbal   Pauză Final
24/09 16:00 5739 CSM Focsa. v CSM Calar. 14-16 27-25
24/09 18:00 5740 HC Odorh. v CSM Fagar. 18-11 32-25
24/09 17:50 5728 Aab Handb. v Celje 15-13 32-30
24/09 18:00 5729 PSG v Meshkov Brest. 15-14 32-28
24/09 19:30 5730 Vive Kielc. v Kiel 18-11 32-21
24/09 18:00 5733 Reale Adema. v Kadetten 14-13 29-28
24/09 18:00 5735 Metalurg Skopj. v Besiktas 14-14 27-31
24/09 20:00 8923 Sporting v Motor Zapor. 11-15 23-31
24/09 21:00 5815 Valur Reykj. v Grotta (F). 12-10 24-22
24/09 11:30 5764 Hc Banik. v Veseli 12-16 26-33
24/09 18:00 5765 Hc Fryde. v Kp Brno. 15-13 27-28
24/09 17:15 5777 Mors Thy. v Ribe Esbje. 13-9 29-23
24/09 15:30 5768 Lemvig-Thyboron Handb. v Randers 14-8 29-21
24/09 16:00 5769 Stoholm Handb. v Fif 11-11 28-26
24/09 19:30 5770 Fhk Elite. v Team Sydha. 13-16 28-26
24/09 16:00 5773 Rodovre Hk. v Aalborg Dh. 8-13 20-25
24/09 17:00 5783 Chambray Toura. v Metz Handb. 12-14 20-27
24/09 18:00 5784 Cjf Fleur. v Nantes Loire. 11-10 27-24
24/09 18:30 5802 Iek Xyni. v Panellinios Ac. 18-8 40-17
24/09 13:30 7045 Frisch Auf. v Tvb Stutt. 10-13 21-23
24/09 13:30 7046 Rhein-Neckar Lowen. v Tus N-Lub. 19-17 36-27
24/09 13:30 7047 Sc Dhfk. v Tsv Hanno. 11-11 25-23
24/09 16:00 7048 Sc Magde. v Tsv Gwd. 19-11 34-25
24/09 17:30 5797 Vfl Olden. v Sg Bbm. 12-24 28-40
24/09 18:00 5789 Dessau-Rosslauer Hv. v Hbw Balin. 14-11 28-28
24/09 18:00 5790 Hc Elbfl. v Hc Rhein. 13-13 27-25
24/09 16:00 9827 Storhamar Handb. v Stabaek Handb. 14-9 28-20
24/09 17:00 9828 Fredrikstad Bkl. v Byasen (F). 10-18 23-33
24/09 18:00 9830 Larvik Hk. v Glassverket (F). 19-4 36-12
24/09 18:30 9829 Vipers Krist. v Molde Hk. 15-9 31-16
24/09 19:00 9831 Oppsal (F). v Tertnes Il. 15-16 26-29
24/09 19:00 9832 Sola (F). v Gjerpen (F). 13-16 20-28
24/09 15:00 5819 Forde Il. v Aker Topph. 12-12 26-23
24/09 17:00 5820 Gjovik Hk. v Grane Arend. 12-14 24-30
24/09 19:00 5821 Follo Hk. v Charlottenlund Sk. 17-17 32-32
24/09 19:00 5822 Levanger Hk. v Viking Tif. 9-16 21-28
24/09 19:00 5823 Skrim (F). v Fjellhammer (F). 21-10 35-22
24/09 14:00 8000 Mks Zagle. v Mmts Kwidz. 12-17 29-33
24/09 13:00 8006 Permskie Medve. v St Peter. 12-9 24-22
24/09 16:00 8007 Skif v Dinamo Astra. 14-14 29-28
24/09 18:00 9818 Lif Linde. v Torslanda Hk. 16-13 28-32
24/09 17:15 5750 Hk Malmo. v Hasto If. 16-7 33-22
24/09 18:00 5751 Hk Arana. v Ov Helsi. 15-12 32-24
24/09 18:00 8014 Handball Malac. v Tatran Preso. 0-0 16-47
24/09 17:00 8005 Delta Belen. v Aguas Santa. 16-15 31-27
24/09 18:00 9821 Hc Krien. v Hsc Suhr. 13-13 26-23
24/09 18:00 9822 Tsv St. v Tsv Forti. 0-0 29-29
Hochei   Pauză Final
24/09 09:30 5885 Tohoku Free. v Sakhalin Hc. 1-0 3-5
24/09 19:30 5873 Ek Zell. v Ehc Brege. 1-1 6-3
24/09 18:00 5891 Dab Docle. v Vienna Capit. 2-0 7-2
24/09 18:30 5892 Sapa Feher. v Dvtk Misko. 1-1 3-3
24/09 19:00 5893 Ferencvaros-Esmtk v Asc Coron. 2-2 5-4
24/09 19:30 5894 Ujpest Budap. v Hsc Csiks. 1-0 4-2
24/09 18:00 6133 Hk Spiss. v Slovacia U20. 3-2 4-4
24/09 17:00 1475 Ec Red. v Hc Twk. 3-1 6-3
24/09 18:30 1477 Ev Vienn. v Ec Graz. 2-1 5-3
24/09 18:30 1476 Hc Orli. v Khl Medve. 1-1 2-2
24/09 18:45 1478 Ehc Liwes. v Ec Dornb. 2-0 4-3
24/09 19:00 1479 Hcb Sudti. v Sapa Feher. 5-0 7-2
24/09 17:00 6149 Ornskoldsviks Sk. v Kalix Hf. 1-0 2-3
24/09 17:00 6220 Ostersunds Ik. v Bodens Hf. 1-0 3-1
24/09 17:00 6225 Sollefteaa Hk. v Team Kirun. 1-1 3-4
24/09 17:00 6226 Tegs Sk. v Sk Lejon. 0-0 0-1
24/09 17:00 6227 Vannas Hc. v Pitea Hc. 1-0 2-4
24/09 17:00 7145 Hanhals If. v Vimmerby Hc. 2-0 2-3
24/09 17:00 7146 Hc Dalen. v Halmstad Hamme. 0-0 3-2
24/09 17:00 7147 Helsingborgs Hc. v Ha 74. 1-2 5-3
24/09 17:00 7148 Kallinge/Ronneby If. v Nybro If. 1-2 4-5
24/09 17:00 7149 Tyringe Sos. v Tranaas Aif. 0-3 1-8
24/09 16:00 6228 Sollentuna Hc. v Visby-Roma Hk. 2-1 3-2
24/09 17:00 6239 Arlanda Hc. v Nacka Hk. 0-2 0-4
24/09 17:00 6236 Huddinge Ik. v Valbo Hc. 1-1 5-2
24/09 17:00 6237 Hudiksvalls Hc. v Vasby Ik. 0-1 4-2
24/09 17:00 6238 If Valle. v Gripen Hc. 0-1 2-3
24/09 17:00 7901 Borlange Hf. v Mariestads Bois. 1-1 2-5
24/09 17:00 7902 Enkopings Sk. v Forshaga If. 1-1 4-1
24/09 17:00 7903 Ifk Arbog. v Lindlovens If. 1-1 4-4
24/09 17:00 7904 Skovde Ik. v Grums Ik. 0-0 2-1
24/09 01:00 8802 Minnesota Wild. v Colorado Avala. 1-0 2-1
24/09 02:00 8803 Buffalo Sabre. v Toronto Maple. 0-1 1-3
24/09 02:00 8804 Detroit Red. v Boston Bruin. 0-1 5-1
24/09 02:00 8805 New Jerse. v New York. 0-0 2-1
24/09 02:00 8806 Ottawa Senat. v Montreal Canad. 2-0 5-1
24/09 02:00 8807 Washington Capit. v Carolina Hurri. 1-1 1-4
24/09 03:00 8808 St. Louis. v Dallas Stars. 0-2 0-4
24/09 03:30 8809 Chicago Black. v Columbus Blue. 1-1 2-3
24/09 04:00 8810 Arizona Coyot. v San Jose. 3-2 4-4
24/09 04:00 8851 Edmonton Oiler. v Winnipeg Jets. 2-1 6-2
24/09 22:00 8852 Columbus Blue. v Nashville Preda. 0-2 3-5
24/09 23:00 8853 Tampa Bay. v Florida Panth. 0-1 2-4
24/09 19:00 5878 Sheffield Steel. v Belfast Giant. 0-0 0-2
24/09 20:00 5879 Cardiff Devil. v Manchester Storm. 0-2 1-6
24/09 20:00 5880 Edinburgh Capit. v Braehead Clan. 0-1 1-3
24/09 20:00 5884 Guildford Flame. v Nottingham Panth. 0-1 2-2
24/09 02:00 1473 Hamilton Bulld. v Niagara Icedo. 0-0 1-4
24/09 02:07 1480 Sault Ste. v Oshawa Gener. 1-2 4-7
24/09 02:30 5830 Owen Sount. v Flint Fireb. 0-2 3-3
24/09 21:00 1466 Sudbury Wolve. v North Bay. 1-1 5-6
24/09 21:05 1467 Windsor Spitf. v Guelph Storm. 1-0 4-0
24/09 21:07 1468 Sault Ste. v London Knigh. 2-0 5-1
24/09 17:00 5841 Liberec v Chomutov 0-0 1-4
24/09 17:00 5842 Vitkovice v Bk Mlada. 0-0 2-2
24/09 17:30 5843 Plzen v Pardubice 1-1 10-2
24/09 18:00 5845 Hc Olomo. v Psg Zlin. 2-1 3-3
24/09 18:00 5844 Kometa Brno. v Hc Dukla. 2-0 4-2
24/09 18:00 5846 Mountfield Hk. v Sparta Praga. 1-1 2-3
24/09 14:30 5867 Aalborg Pirat. v Sonderjyske Ishoc. 0-1 2-1
24/09 16:00 5868 Frederikshavn White. v Odense Bulld. 1-0 2-3
24/09 16:00 5869 Gentofte Stars. v Herlev Eagle. 2-0 4-1
24/09 20:00 5870 Hvidovre v Rungsted Ishoc. 0-0 1-2
24/09 16:45 6235 Hc Davos. v Hc Ambri. 1-1 4-2
24/09 19:00 5898 Chamonix Hc. v Hc Lyon. 0-4 0-8
24/09 20:15 5899 Scorpions De. v Rapaces De. 2-2 4-4
24/09 15:00 5908 Red Bull. v Eisbaren Berli. 2-1 4-2
24/09 15:00 5909 Schwenninger Wild. v Straubing Tiger. 2-0 5-3
24/09 17:30 5910 Kolner Haie. v Augsburger Panth. 2-2 6-3
24/09 17:30 5911 Krefeld Pingu. v Dusseldorfer Eg. 0-1 4-2
24/09 17:30 5912 T Sabo. v Adler Mannh. 0-1 1-1
24/09 18:00 5913 Fischtown Pingu. v Erc Ingol. 0-2 1-5
24/09 20:00 5915 Wolfsburg Grizz. v Iserlohn Roost. 0-1 5-3
24/09 18:00 5853 Dresdner Eislo. v Sc Riess. 1-1 3-1
24/09 18:00 5854 Lausitzer Fuchs. v Etc Crimm. 0-1 4-4
24/09 18:00 5855 Sc Bieti. v Wolfe Freib. 1-0 3-1
24/09 19:30 5856 Ehc Bayre. v Kassel Huski. 0-0 1-1
24/09 19:30 5858 Ev Raven. v Lowen Frank. 1-0 2-2
24/09 19:30 5857 Heilbronner Falke. v Esv Kaufb. 1-0 3-5
24/09 20:00 5859 Tolzer Lowen. v Ec Bad. 1-0 2-4
24/09 17:00 5907 Sms U20. v Aksam Unia. 0-2 0-4
24/09 18:00 5914 Gks Tychy. v Orlik Opole. 1-0 3-1
24/09 19:00 5920 Muks Naprz. v Gks Katow. 2-2 3-9
24/09 19:00 5990 Polonia Bytom. v Mmks Podha. 0-3 2-5
24/09 19:30 6000 Mks Craco. v Jkh Gks. 0-1 2-2
24/09 14:30 5989 Traktor Chely. v Ak Bars. 1-0 2-2
24/09 15:00 5991 Avtomobilist Yekat. v Salavat Yulae. 0-0 4-0
24/09 15:00 5992 Mettalurg Magni. v Hc Sochi. 2-0 6-4
24/09 16:00 5993 Lada Togli. v Neftekhimik Nizne. 0-2 1-2
24/09 13:00 5901 Gornyak Uchal. v Krs Heilo. 2-0 4-3
24/09 15:00 5902 Yuzhny Ural. v Ceng Tou. 2-0 7-0
24/09 16:00 5903 Csk Vvs. v Hk Sarov. 0-0 1-2
24/09 17:00 5904 Bars Kazan. v Dizel Penza. 0-0 0-0
24/09 17:00 5905 Buran Voron. v Molot-Prikamie Perm. 0-0 2-2
24/09 17:00 5916 Hk Dinam. v Izhstal Izhev. 1-0 5-0
24/09 17:00 5921 Hk Ryaza. v Toros Nefte. 1-0 1-3
24/09 17:00 5981 Ska-Neva v Neftjanik Almet. 1-0 3-0
24/09 13:00 5897 Chaika Nizhn. v Serebryanye Lvy. 1-1 4-1
24/09 13:00 5900 Kapitan Stupi. v Russkie Vitya. 0-0 0-1
24/09 18:00 5918 Manglerud Star. v Lorenskog Ik. 0-2 2-3
24/09 18:00 5919 Stjernen Hocke. v Kongsvinger Il. 0-1 4-2
24/09 18:00 5980 Storhamar Drago. v Stavanger Oiler. 1-0 4-0
24/09 15:00 5906 Narvik Ishoc. v Hasle/Loren Ishoc. 1-0 2-1
24/09 17:00 6138 Hk Nitra. v Mhk 32. 2-2 3-2
24/09 17:30 6139 Mshk Skp. v Ftc Nove. 2-0 3-1
24/09 18:00 6140 Hc 05. v Hkm Zvole. 0-0 4-2
24/09 18:00 6141 Hk Skp. v Hc 07. 1-0 4-1
24/09 18:15 6142 Dukla Trenc. v Hc Kosic. 0-0 3-1
Volei   Pauză Final
24/09 17:00 5166 Azerbaijan (F). v Polonia (F). 1-0 3-0
24/09 19:30 5167 Germania (F). v Ungaria (F). 1-0 3-1
24/09 16:00 5173 Georgia (F). v Belarus (F). 0-1 0-3
24/09 19:00 5174 Croatia (F). v Italia (F). 0-1 2-3
24/09 14:30 5178 Bulgaria (F). v Turcia (F). 1-0 3-2
24/09 16:00 5185 Belgia (F). v Serbia (F). 1-0 1-3
24/09 19:00 5186 Cehia (F). v Olanda (F). 0-1 1-3
24/09 17:00 5157 Kove 1. v Hurrikaani-Loimaa 0-1 1-3
24/09 17:00 5156 Raision Loimu. v Leka Volle. 0-1 0-3
24/09 19:00 5164 Vbc Shank. v Vdk Gent. 1-0 3-1
24/09 19:00 5187 Agnelli Metal. v Rinascita Lagon. 1-0 3-2
24/09 19:00 5188 Atlantide Palla. v Club Itali. 1-0 3-0
24/09 19:00 5189 Cassa Rural. v Gioiella Micro. 1-0 1-3
24/09 20:30 5191 Monini Spole. v Sieco Servi. 1-0 3-0
24/09 17:00 5192 Edilesse Cavri. v Volleyball Avers. 1-0 2-3
24/09 17:00 5193 Messaggerie v Acqua Fonte. 1-0 3-1
24/09 19:00 5194 Castellana Grott. v Potenza Picen. 0-1 1-3
24/09 19:00 5195 Ceramica v Aurispa Aless. 1-0 3-2
24/09 20:30 5196 Ngm Mobil. v Videx Royal. 1-0 3-1
24/09 17:00 5161 Nurmon Jymy. v Lp Kanga. 1-0 3-1
24/09 17:00 5162 Rovaniemi (F). v Hameenlinna (F). 0-1 0-3
24/09 19:00 5175 Vk Ekono. v Sport Kosic. 1-0 3-0
24/09 14:00 5150 Jeopark Kula. v Ziraat Banka. 0-1 1-3
24/09 15:00 5206 Arkas Izmir. v Galatasaray 1-0 3-0
24/09 16:00 5207 Torul Gencl. v Piyango 0-1 0-3
24/09 17:00 5208 Fenerbahce Grund. v Besiktas 1-0 3-0
24/09 17:00 5209 Istanbul B. v Afyonk Hisar. 0-1 3-1
Snooker   Rezultat
24/09 09:00 7221 Junhui D. v Wilson K. 10-3
Darts   Rezultat
24/09 14:00 1143 Wright P. v Huybrechts R. 6-4
24/09 14:40 1141 Klaasen J. v Jacques P. 6-4
24/09 15:05 1144 Nilsson D. v Chisnall D. 6-5
24/09 15:45 1145 Meulenkamp v Payne J. 6-3
24/09 16:15 1146 Suljovic M. v Price G. 5-6
24/09 16:55 1142 Huybrechts K. v White I. 6-5
24/09 17:25 1147 Norris A. v Cullen J. 3-6
24/09 17:45 1148 Whitlock S. v King M. 6-1
Futsal   Pauză Final
24/09 13:30 6746 Rivas Futsa. v Uruguay Tener. 1-2 4-3
24/09 13:30 6747 Uma Anteq. v Prone Lugo. 1-0 4-2
24/09 19:30 3941 Real Rieti. v Came Dosso. 1-3 3-4
Baseball   Rezultat
24/09 01:10 5496 Detroit Tiger. v Minnesota Twins. 4-10
24/09 02:05 5497 Baltimore Oriol. v Tampa Bay. 6-9
24/09 02:05 5498 Pittsburgh Pirat. v St. Louis. 11-6
24/09 02:10 5499 Atlanta Brave. v Philadelphia Phill. 4-2
24/09 02:10 6851 Chicago White. v Kansas City. 2-8
24/09 02:10 6852 New York. v Washington Natio. 3-4
24/09 03:10 6853 Arizona Diamo. v Miami Marli. 6-12
24/09 03:40 6854 San Diego. v Colorado Rocki. 5-0
24/09 04:05 6855 Oakland Athle. v Texas Range. 1-0
24/09 04:10 6856 Los Angel. v San Franc. 1-2
24/09 19:10 6857 Detroit Tiger. v Minnesota Twins. 4-10
24/09 20:07 6858 Toronto Blue. v New York. 9-5
24/09 20:10 6859 Cincinnati Reds. v Boston Red. 4-5
24/09 20:10 6860 New York. v Washington Natio. 2-3
24/09 20:35 6861 Atlanta Brave. v Philadelphia Phill. 0-2
24/09 20:35 6863 Pittsburgh Pirat. v St. Louis. 4-1
24/09 08:00 9771 Doosan Bears. v Kt Wiz. 6-4
24/09 08:00 9772 Kia Tiger. v Hanwha Eagle. 0-5
24/09 08:00 9773 Nc Dinos. v Lg Twins. 4-3
24/09 08:00 9785 Chunichi Drago. v Hiroshima Carp. 3-2
24/09 12:00 9786 Hanshin Tiger. v Yokohama Dena. 0-2
24/09 12:00 9787 Yakult Swall. v Yomiuri Giant. 3-5
24/09 08:00 9777 Chiba Lotte. v Hokkaido Nippo. 4-3
24/09 08:00 9778 Fukuoka S.Haw. v Rakuten Golde. 4-3
24/09 08:00 9779 Saitama Seibu. v Orix Buffa. 8-5
Rugby   Pauză Final
24/09 16:30 5127 Cornish Pirat. v Rotherham 38-28 62-47
24/09 17:00 5133 Ealing Trail. v London Scott. 31-7 72-12
24/09 17:00 5536 Exeter Chief. v London Wasps. 24-10 31-17
24/09 17:00 5537 London Irish. v Northampton Saint. 6-26 25-40
24/09 17:00 5503 Hunslet Hawks. v London Skola. 18-12 32-12
24/09 17:00 5517 Halifax Blue. v Featherstone Rover. 6-8 20-26
24/09 08:25 5508 Papua New. v Sunshine Coast. 0-10 12-10
24/09 11:45 5507 Penrith Panth. v Wyong Roos. 6-6 20-12
24/09 17:00 5510 Batley Bulld. v Sheffield Eagle. 10-18 26-28
24/09 06:00 6324 North Harbo. v Queensland Count. 17-19 24-50
24/09 08:00 6325 Melbourne Risin. v Greater Sydne. 26-0 41-31
24/09 17:00 5500 Barrow Borde. v Gateshead Thund. 22-0 60-0
24/09 17:00 5502 Whitehaven v York City. 12-10 20-20
24/09 13:30 5543 Lyon Ou. v Castres Olymp. 24-12 31-12
24/09 17:50 5544 Stade Franc. v Rc Toulo. 6-7 15-19
24/09 15:15 6345 As Bezie. v Usa Perpi. 18-0 21-8
24/09 04:35 6330 Bay Of. v Counties Manuk. 17-14 31-31
24/09 06:35 6331 Tasman v Southland 33-5 50-17
Box / UFC   Pauză Final
24/09 02:00 7644 Dorticos Y. v Kudryashov D. 0-0 1-0
24/09 05:00 7633 Linares J. v Campbell L. 0-0 1-0
Fotbal American   Pauză Final
24/09 02:00 6302 Toronto Argon. v Montreal Aloue. 0-0 33-19
24/09 16:30 6305 Jacksonville Jagua. v Baltimore Raven. 0-0 44-7
24/09 20:00 6306 Buffalo Bills. v Denver Bronc. 0-0 26-16
24/09 20:00 6307 Carolina Panth. v New Orlea. 0-0 13-34
24/09 20:00 6308 Chicago Bears. v Pittsburgh Steel. 0-0 17-17
24/09 20:00 6309 Detroit Lions. v Atlanta Falco. 0-0 26-30