Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
21/01 14:30 1661 Liverpool v Swansea 0-0 2-3
21/01 17:00 1662 Bournemouth v Watford 0-1 2-2
21/01 17:00 1663 Crystal Palac. v Everton 0-0 0-1
21/01 17:00 1664 Middlesbrough v West Ham. 1-2 1-3
21/01 17:00 1665 Stoke v Manchester Unite. 1-0 1-1
21/01 17:00 1666 WBA v Sunderland 2-0 2-0
21/01 19:30 1667 Manchester City. v Tottenham 0-0 2-2
21/01 18:00 2202 Nantes v PSG 0-1 0-2
21/01 21:00 2205 Bordeaux v Toulouse 1-0 1-0
21/01 21:00 2203 Dijon v Lille 0-0 0-0
21/01 21:00 2204 Guingamp v Rennes 1-0 1-1
21/01 21:00 2206 Metz v Montpellier 2-0 2-0
21/01 16:30 2320 Augsburg v Hoffenheim 0-0 0-2
21/01 16:30 2322 Darmstadt v M`Gladbach 0-0 0-0
21/01 16:30 2321 Schalke v Ingolstadt 0-0 1-0
21/01 16:30 2324 Werder Breme. v Dortmund 0-1 1-2
21/01 16:30 2323 Wolfsburg v Hamburg 0-0 1-0
21/01 19:30 2318 Leipzig v Eintracht Frank. 2-0 3-0
21/01 19:00 2830 Chievo v Fiorentina 0-1 0-3
21/01 21:45 2831 AC Milan. v Napoli 1-2 1-2
21/01 14:00 2991 Espanyol v Granada 2-1 3-1
21/01 17:15 2992 Real Madri. v Malaga 2-0 2-1
21/01 19:30 2993 Alaves v Leganes 1-1 2-2
21/01 21:45 2994 Villarreal v Valencia 0-2 0-2
21/01 18:00 2539 Ghana v Mali 1-0 1-0
21/01 21:00 2540 Egipt v Uganda 0-0 1-0
21/01 08:35 8404 Wellington Phoen. v Brisbane Roar. 0-0 0-1
21/01 11:00 8405 Perth Glory. v Melbourne Victo. 0-0 2-1
21/01 02:15 7282 Ecuador U20. v Colombia U20. 1-2 4-3
21/01 03:10 1362 Atletico Tucum. v Ca Indep. 0-0 0-0
21/01 12:00 7713 Sigma Olomo. v Fastav Zlin. 1-1 3-1
21/01 12:00 7712 Slovan Liber. v Trencin 2-1 2-5
21/01 12:00 7714 Sparta Praga. v Teplice 1-0 4-0
21/01 12:00 7698 Tatran Preso. v Tatran Lipto. 1-0 1-1
21/01 14:00 7814 Borussia M'Gla. v Fortuna Colog. 1-2 1-2
21/01 14:00 7817 Fsv Frank. v Spvgg Elver. 1-0 2-1
21/01 14:00 7819 Karvina v Ruzomberok 0-0 0-0
21/01 15:00 7829 Carl Zeiss. v Chemnitzer Fc. 0-0 1-0
21/01 15:00 7843 Preussen Munst. v Bochum 1-0 2-1
21/01 15:00 7846 Rapid Viena. v Neustadt 1-2 1-2
21/01 15:00 7845 Sc Verl. v Eintracht Norde. 0-2 1-3
21/01 15:00 7847 Slavia Praga. v Viktoria Zizko. 2-0 3-0
21/01 15:00 7826 Union Berli. v Dukla Praga. 0-1 2-2
21/01 15:00 7716 Vfl Osnab. v Arminia Biele. 0-2 0-2
21/01 16:00 7726 Sturm Graz. v Nk Domza. 1-0 2-0
21/01 19:00 7732 Dinamo Kiev. v St. Pauli. 0-0 3-1
21/01 08:15 7710 Sigma Olomo. v FC Fasta. 0-0 3-1
21/01 10:30 5263 Port Adela. v Seaford 0-1 0-3
21/01 10:30 5264 Salisbury Unite. v Eastern Unite. 0-1 2-3
21/01 10:30 5265 Springvale White. v Kingston City. 0-5 1-5
21/01 11:00 5268 FC Hluci. v SFC Opava. 1-1 3-3
21/01 11:00 7692 Slavoj Vyseh. v Viktoria Zizko. 1-2 1-3
21/01 11:30 7696 Fotbal Trine. v Petrkovice 0-0 1-0
21/01 12:00 7700 AFC Nove. v 1. SK. 0-0 5-3
21/01 12:00 7701 Baltyk Gdyni. v Olimpia Grudz. 0-2 0-7
21/01 12:00 7702 Banik Ostra. v Gornik Zabrz. 2-1 3-1
21/01 12:00 7703 Gwarek Ornon. v MKS Myszk. 0-0 1-2
21/01 12:00 7704 Hnk Cibal. v Szombathelyi Halad. 0-0 0-1
21/01 12:00 7705 MTK Budap. v Szigetszentmiklosi Tk. 3-1 5-2
21/01 12:00 7706 Rozwoj Katow. v Garbarnia Krako. 1-1 1-2
21/01 12:00 7707 Ruch Chorz. v Odra Opole. 2-0 5-1
21/01 12:00 7708 SC Vasas. v Csepel FC. 2-0 8-0
21/01 12:00 7709 Sk Sered. v FC Vion. 1-1 1-3
21/01 12:00 7711 Skra Czest. v Ruch Radzi. 1-0 3-1
21/01 12:00 7800 Zaglebie Sosno. v Polonia Bytom. 0-1 0-1
21/01 12:15 7801 Urania Ruda. v KS Spojn. 1-0 5-0
21/01 13:00 7802 Air Force. v BEC Tero. 1-1 1-2
21/01 13:00 7803 Angthong FC. v Bangkok Unite. 0-0 0-1
21/01 13:00 7804 FK Senic. v SFC Opava. 2-1 2-1
21/01 13:00 7805 LKS Lodz. v Swit Nowy. 2-1 2-4
21/01 13:00 7806 MKS Klucz. v GKS Belch. 1-2 1-4
21/01 13:00 7807 Pogon Siedl. v Legionovia Legio. 0-1 0-1
21/01 13:00 7808 Stal Miele. v Korona Kielc. 1-0 1-1
21/01 13:00 7810 USV RB. v SC Kalsd. 0-2 1-6
21/01 13:00 7811 Vasalunds IF. v AIK 0-2 0-4
21/01 13:30 7812 ACS Poli. v National Sebis. 1-0 3-0
21/01 14:00 7813 AC Horse. v Randers 0-0 1-1
21/01 14:00 1351 Fc Copen. v Halmstads BK. 1-0 3-0
21/01 14:00 1352 FC Frede. v Esbjerg 1-0 1-2
21/01 14:00 7815 FCI Talli. v Paide Linna. 2-1 3-1
21/01 14:00 7816 FK Metal. v FK Javor. 0-0 3-1
21/01 14:00 7818 Hamburger SV. v Werder Breme. 2-2 4-7
21/01 14:00 7820 MTK Budap. v Budaorsi SC. 1-1 2-3
21/01 14:00 7822 Sigma Olomo. v Spartak Trnav. 0-0 0-1
21/01 14:00 7823 Slavia Krome. v TJ SLOVA. 2-2 4-2
21/01 14:30 1353 FC St. v FC Zuric. 0-1 0-2
21/01 14:30 7824 FC STK. v OFC Gabci. 2-0 5-0
21/01 15:00 7827 Brondby v Hvidovre 1-0 3-0
21/01 15:00 7828 FC Anif. v TSV Neuma. 2-2 5-3
21/01 15:00 7825 FC Heide. v SG Sonne. 0-0 3-0
21/01 15:00 7830 FC Schaf. v SC YF. 2-1 2-1
21/01 15:00 7832 FK Cukar. v FK Bask. 4-0 9-0
21/01 15:00 7833 HNK Rijek. v NK Trigl. 1-0 4-0
21/01 15:00 7834 Holstein Kiel. v Etsv Weich. 1-0 4-0
21/01 15:00 7720 Jaro v Seinajoen JK. 0-0 0-1
21/01 15:00 7835 Jonkopings Sodra. v Husqvarna FF. 2-0 2-0
21/01 15:00 1354 Lech Pozna. v FC Ufa. 0-0 0-0
21/01 15:00 7837 Mjondalen v Asker 1-3 3-3
21/01 15:00 7838 Olimpia Elbla. v HURAGAN PRZOD. 0-0 1-0
21/01 15:00 7840 Raufoss v Honefoss BK. 1-0 2-2
21/01 15:00 7841 RNK Split. v HNK Val. 2-0 4-0
21/01 15:00 7842 SC Globa. v Asco Atsv. 0-0 0-0
21/01 15:00 7844 SC Red. v Gersthofer Sv. 0-0 0-0
21/01 15:00 7848 Sogndal IL. v Floro 0-0 2-0
21/01 15:00 7849 Sparta Praga. v Usti Nad. 4-0 5-1
21/01 15:00 7850 SV Ried. v KSV 1919. 2-2 4-3
21/01 15:00 7710 SV Wehen. v Fc Wurzb. 0-0 0-1
21/01 15:00 7715 SV Wildo. v FC Gleis. 0-2 0-5
21/01 15:00 7717 WAF Brigi. v Sc Retz. 0-0 1-0
21/01 15:00 7718 Wiener Vikto. v Asko Bad. 1-0 2-1
21/01 15:00 7719 Zalaegerszeg v Maribor 1-1 1-3
21/01 15:30 7722 Parnu jk. v Rakvere JK. 3-0 3-1
21/01 16:00 7724 Ferencvarosi Tc. v Mfk Zempl. 0-0 0-1
21/01 16:00 5230 Hannover v Sportfreunde Lotte. 2-1 4-1
21/01 16:00 7725 Ludogorets Razgr. v Jagiellonia Bialy. 0-0 1-1
21/01 16:00 7723 Luka Koper. v Lokomotiva Zagre. 0-0 0-2
21/01 16:30 5231 CSKA Mosco. v FC Wohle. 1-0 3-0
21/01 16:30 7727 VMFD Zalgi. v Wigri Suwal. 1-0 1-0
21/01 17:00 7728 FC Aarau. v FC Liefe. 2-0 3-0
21/01 17:00 7729 GKS Jastr. v BKS Stal. 2-1 4-1
21/01 18:00 7730 AS Koma. v Wiener Sport. 0-0 0-1
21/01 18:00 7731 Crvena Zvezd. v NK Ankar. 0-0 7-0
21/01 14:00 1360 Bonsucesso v Tigres Do. 0-1 0-2
21/01 20:30 1364 Atletica Portu. v Carapebus/Campos 0-0 1-0
21/01 20:30 1363 Nova Iguac. v Cabofriense Rj. 0-1 2-3
21/01 19:00 1107 Kortrijk v Zulte Wareg. 0-1 2-3
21/01 21:00 1108 Peruwelz v Lokeren 0-1 2-1
21/01 21:00 1109 Waasland v Oostende 0-1 0-1
21/01 21:30 1110 Eupen v Genk 0-0 0-1
21/01 18:00 1127 Lierse v Cercle Brugg. 0-0 1-1
21/01 21:30 1128 Royal Antwe. v Oud Hever. 1-0 2-0
21/01 12:00 1376 Bohemians 1905. v Pribram 3-0 5-0
21/01 14:00 1377 Hradec Kralo. v Fc Mas. 1-0 2-0
21/01 14:00 1378 Jablonec v Slovan Liber. 2-0 4-0
21/01 12:00 1382 Brno v Mfk Skali. 2-1 3-3
21/01 14:00 1383 Znojmo v Fc Pardu. 0-1 1-2
21/01 12:00 1385 Frydek-Mistek v Fk Aquac. 0-2 1-2
21/01 14:00 2074 FC Lahti. v Haka Valke. 0-0 1-1
21/01 15:00 2351 Iraklis v Veroia 0-0 1-1
21/01 17:15 2352 Panionios v Panaitolikos 1-0 2-0
21/01 19:30 2353 Olympiakos v Skoda Xanth. 0-0 2-0
21/01 19:30 2462 AZ Alkma. v Sparta Rotte. 0-0 1-1
21/01 20:45 2463 Den Haag. v Zwolle 1-1 1-2
21/01 20:45 2464 Feyenoord v Willem Tilbu. 1-0 1-0
21/01 21:45 2465 Groningen v Vitesse 1-0 1-1
21/01 18:00 3231 FC Porto. v Rio Ave. 1-1 4-2
21/01 20:15 3232 Maritimo v Sporting L. 2-1 2-2
21/01 14:30 8566 Glasgow Range. v Motherwell 0-0 2-1
21/01 17:00 8567 Aberdeen v Stranraer 2-0 4-0
21/01 17:00 8568 Alloa Athle. v Dunfermline 0-2 2-3
21/01 17:00 8569 Ayr Unite. v Queens Park. 0-0 0-0
21/01 17:00 8570 Bonnyrigg Rose. v Hibernian 1-3 1-8
21/01 17:00 8571 Elgin City. v Inverness 1-1 1-2
21/01 17:00 8572 Fc Dunde. v St Mirre. 0-1 0-2
21/01 17:00 8574 Greenock Morto. v Falkirk 1-0 2-0
21/01 17:00 8575 Kilmarnock Fc. v Hamilton 0-0 0-1
21/01 17:00 8576 Livingston v East Fife. 0-1 0-1
21/01 17:00 8577 Partick Thist. v Formartine Utd.. 3-0 4-0
21/01 17:00 8578 Ross Count. v Dundee Unite. 4-2 6-2
21/01 17:00 8573 St Johns. v Stenhousemuir 2-0 2-0
21/01 17:00 8579 Stirling Albio. v Clyde 1-1 2-2
21/01 17:00 3670 Real Ovied. v Valladolid 1-0 1-0
21/01 19:00 3673 Huesca v Alcorcon 0-0 0-1
21/01 19:00 3671 Lugo v Gimnastic De. 1-0 2-3
21/01 19:00 3672 Rayo Valle. v Elche 0-1 1-1
21/01 19:00 3674 Tenerife v Cordoba 0-0 2-0
21/01 21:00 3675 Murcia v Zaragoza 1-0 1-0
21/01 12:30 3881 Akhisar Beled. v Kayserispor 0-0 0-0
21/01 15:00 3882 Konyaspor v Rizespor 1-1 2-1
21/01 18:00 3884 Bursaspor v Adanaspor 0-0 0-1
21/01 18:00 3886 Karabukspor v Galatasaray 1-1 2-1
21/01 21:00 1141 Uniclinic Ce. v Tiradentes Ce. 1-1 2-4
21/01 15:30 7693 Ca Batna. v Ol. Medea. 2-0 3-0
21/01 16:00 7694 Es Setif. v Cs Const. 0-0 1-0
21/01 16:00 7695 Usm El. v Usm Bel. 0-0 0-2
21/01 17:00 7697 Na Husse. v Rc Reliz. 0-0 1-0
21/01 19:00 7699 Js Saour. v Drb Tadje. 0-0 2-1
21/01 14:30 1761 QPR v Fulham 1-0 1-1
21/01 17:00 1762 Aston Villa. v Preston North. 2-0 2-2
21/01 17:00 1763 Blackburn v Birmingham 1-1 1-1
21/01 17:00 1764 Cardiff v Burton Albio. 0-0 1-0
21/01 17:00 1765 Derby Count. v Reading 1-1 3-2
21/01 17:00 1766 Huddersfield v Ipswich Town. 1-0 2-0
21/01 17:00 1767 Newcastle v Rotherham Utd. 1-0 4-0
21/01 17:00 1768 Norwich v Wolverhampton 1-0 3-1
21/01 17:00 1769 Nottingham v Bristol City. 0-0 1-0
21/01 17:00 1770 Wigan v Brentford 2-0 2-1
21/01 19:30 1771 Barnsley v Leeds 1-1 3-2
21/01 17:00 1801 Bradford City. v Millwall 0-0 1-1
21/01 17:00 1803 Chesterfield v Afc Wimbl. 0-0 0-0
21/01 17:00 1804 Coventry City. v Fleetwood Town. 0-0 0-1
21/01 17:00 1805 Milton Keyne. v Northampton Town. 2-0 5-3
21/01 17:00 1806 Rochdale v Oxford Utd. 0-2 0-4
21/01 17:00 1807 Sheffield Utd. v Gillingham Fc. 1-0 2-2
21/01 17:00 1808 Shrewsbury Town. v Oldham Athle. 0-0 1-0
21/01 17:00 1810 Swindon Town. v Peterborough 0-0 0-1
21/01 17:00 1811 Walsall v Bristol Rover. 1-0 3-1
21/01 17:00 1851 Accrington Stanl. v Carlisle 1-1 1-1
21/01 17:00 1852 Barnet Fc. v Newport Count. 0-0 0-0
21/01 17:00 1853 Blackpool v Yeovil 0-1 2-2
21/01 17:00 1854 Cambridge Utd. v Mansfield Town. 1-1 1-3
21/01 17:00 1855 Cheltenham Town. v Plymouth Argyl. 0-1 1-2
21/01 17:00 1857 Doncaster v Crewe Alexa. 1-1 3-1
21/01 17:00 1858 Exeter City. v Colchester 1-0 3-0
21/01 17:00 1859 Grimsby Town. v Notts Count. 1-0 2-0
21/01 17:00 1860 Hartlepool v Stevenage 2-0 2-0
21/01 17:00 1862 Wycombe v Luton Town. 0-0 1-1
21/01 17:00 1365 Boreham Wood. v Solihull Moors. 0-0 0-0
21/01 17:00 1366 Chester City. v Wrexham Fc. 0-0 1-1
21/01 17:00 1368 Forest Green. v Braintree Town. 0-1 1-1
21/01 17:00 1369 Gateshead Fc. v Aldershot Town. 1-1 1-1
21/01 17:00 1370 Macclesfield Town. v Guiseley Afc. 1-1 1-2
21/01 17:00 1371 Maidstone Utd. v Torquay 0-0 2-1
21/01 17:00 1372 Southport Fc. v North Ferri. 0-1 2-4
21/01 17:00 1373 Sutton Utd. v Eastleigh Fc. 0-1 1-1
21/01 17:00 1375 York City. v Barrow Fc. 1-0 2-1
21/01 17:00 5601 Alfreton Town. v Worcester City. 0-0 0-0
21/01 17:00 5602 Bradford Park. v Boston Utd. 0-1 0-2
21/01 17:00 5603 Chorley Fc. v Altrincham Fc. 2-0 2-0
21/01 17:00 5604 Curzon Ashto. v Afc Fylde. 2-1 3-2
21/01 17:00 5605 Fc Unite. v Harrogate Town. 1-1 2-2
21/01 17:00 5606 Gainsborough Trini. v Stalybridge Celti. 1-1 2-2
21/01 17:00 5607 Halifax Town. v Salford City. 0-2 4-2
21/01 17:00 5608 Kidderminster Harri. v Telford Utd. 0-0 1-0
21/01 17:00 5609 Nuneaton Town. v Brackley Town. 2-0 2-2
21/01 17:00 5610 Stockport Count. v Darlington 1883. 2-2 3-3
21/01 17:00 5611 Bishop's Stort. v Concord Range. 0-0 1-0
21/01 17:00 5613 Ebbsfleet Unite. v Chelmsford City. 1-0 2-0
21/01 17:00 5624 Canvey Islan. v Bognor Regis. 0-2 0-5
21/01 17:00 5625 Enfield Town. v Grays Athle. 0-0 2-0
21/01 17:00 5626 Folkestone Invic. v Lowestoft Town. 0-1 4-1
21/01 17:00 5627 Harlow Town. v Tonbridge Angel. 1-0 1-0
21/01 17:00 5628 Havant &. v Needham Marke. 0-3 1-3
21/01 17:00 5633 Wingate &. v Leatherhead Fc. 1-0 2-1
21/01 17:00 5634 Worthing Fc. v Leiston 0-2 1-3
21/01 17:00 5635 Ashton Utd. v Halesowen 2-1 2-1
21/01 17:00 5636 Frickley Athle. v Sutton Coldf. 1-0 2-0
21/01 17:00 5637 Hednesford Town. v Rushall Olymp. 2-0 2-1
21/01 17:00 5638 Ilkeston Fc. v Corby Town. 0-1 0-1
21/01 17:00 5639 Matlock Town. v Workington Afc. 1-1 1-2
21/01 17:00 6150 Mickleover Sport. v Blyth Spart. 1-2 1-7
21/01 17:00 6151 Nantwich Town. v Barwell Fc. 1-1 2-2
21/01 17:00 6152 Spennymoor Town. v Coalville Town. 2-0 5-0
21/01 17:00 6153 Stafford Range. v Grantham Town. 0-0 0-1
21/01 17:00 6154 Stourbridge Fc. v Marine Fc. 2-0 2-0
21/01 17:00 6155 Warrington Town. v Skelmersdale Unite. 1-0 2-0
21/01 17:00 6156 Whitby Town. v Buxton Fc. 2-1 4-2
21/01 17:00 6157 Banbury Unite. v St Neots. 1-1 2-1
21/01 17:00 6163 Kettering Town. v Merthyr Town. 0-2 1-3
21/01 17:00 6164 Kings Lynn. v Weymouth Fc. 0-3 1-6
21/01 17:00 6165 Redditch Unite. v Biggleswade Town. 0-2 0-2
21/01 17:00 6166 Slough Town. v Chippenham Town. 0-0 0-1
21/01 17:00 6167 St Ives. v Kings Langl. 1-0 2-1
21/01 14:20 7854 Al Fateh. v Alwatani 0-0 2-1
21/01 14:40 7738 Al Raed. v Al-Jabalain 2-0 3-0
21/01 17:10 7740 Al Nasr. v Al Feiha. 2-0 4-0
21/01 08:00 8401 Sydney Fc. v Newcastle Jets. 0-0 1-3
21/01 17:00 8842 Anorthosis Famag. v Omonia Nicos. 0-1 2-2
21/01 18:00 8843 Aris Limas. v Aek Larna. 1-1 1-1
21/01 15:05 1380 Dibba Al. v Baniyas Sc. 3-1 4-3
21/01 18:00 1398 Al Shaba. v Al Ittih. 0-1 0-4
21/01 16:00 9380 Lens v Nimes 0-2 1-3
21/01 12:00 2071 Hifk v Grankulla 0-1 2-2
21/01 15:30 1384 Chateauroux v Boulogne Sur. 0-0 1-0
21/01 16:00 5259 Ofi Kreta. v Lamia 0-0 1-2
21/01 11:00 2359 Larissa U20. v Platanias Chani. 0-3 0-5
21/01 11:00 2360 Panionios U20. v Panaitolikos U20. 0-0 2-2
21/01 12:00 2361 Aek Athen. v Asteras Tripo. 1-0 1-0
21/01 12:00 2362 Olympiacos Pireu. v Xanthi U20. 2-1 2-1
21/01 12:00 2363 Pas Giann. v Paok U20. 0-1 0-1
21/01 11:30 5260 Sun Pegas. v Hong Kong. 0-1 2-3
21/01 19:15 1060 Gibraltar Unite. v Lynx Fc. 0-1 0-1
21/01 21:30 1061 Glacis Unite. v St Josep. 0-1 0-2
21/01 13:05 1397 Dsk Shiva. v Churchill Broth. 1-0 1-1
21/01 15:30 1400 Lajong v Minerva 2-0 2-1
21/01 15:35 5053 Chennai City. v Mohun Bagan. 0-0 1-2
21/01 17:00 8822 Ballinamallard v Coleraine 0-1 1-2
21/01 17:00 8823 Carrick Range. v Dungannon Fc. 0-0 0-1
21/01 17:00 8824 Crusaders Belfa. v Cliftonville 0-0 1-0
21/01 17:00 8825 Fc Linfi. v Ballymena 1-0 2-0
21/01 17:00 8826 Fc Porta. v Glenavon Fc. 0-2 1-2
21/01 16:00 5092 H&W Welde. v Annagh Unite. 1-0 1-1
21/01 16:00 5093 Knockbreda v Larne 0-0 1-1
21/01 16:00 5094 Psni v Institute Fc. 1-0 1-0
21/01 16:00 2770 Hapoel Ironi. v Maccabi Haifa. 1-0 3-0
21/01 18:00 2771 Hapoel Haifa. v Hapoel Raana. 0-0 1-0
21/01 18:15 2772 Hapoel Ashke. v Hapoel Tel. 0-0 0-1
21/01 20:30 2773 Maccabi Petac. v Hapoel Beer. 0-0 1-1
21/01 16:00 2861 Brescia v Avellino 0-1 0-2
21/01 16:00 2862 Carpi v Vicenza 0-0 0-0
21/01 16:00 2860 Cittadella v Bari 1-0 2-0
21/01 16:00 2863 Latina v Verona 1-0 2-0
21/01 16:00 2864 Pisa Calci. v Ternana 1-0 1-0
21/01 16:00 2865 Spal v Benevento Calci. 1-0 2-0
21/01 16:00 2866 Trapani v Novara 1-1 2-1
21/01 16:00 2867 Virtus Entel. v Frosinone 0-1 2-1
21/01 15:30 2800 Ac Manto. v Sambenedettese 0-0 1-1
21/01 17:30 2801 Ac Feral. v Fc Sudti. 1-0 1-0
21/01 15:30 2812 Casertana v Paganese Calci. 0-0 2-0
21/01 15:30 2811 Juve Stabi. v Ac Monop. 0-1 1-1
21/01 15:30 2810 Nuova Cosen. v Matera Fc. 1-1 2-3
21/01 15:30 2813 Us Lecce. v As Melfi. 2-1 3-1
21/01 15:30 2814 Us Sirac. v Taranto Sport. 0-0 0-0
21/01 15:30 2815 Virtus Franc. v Messina 1-1 3-1
21/01 17:30 2816 Urbs Sport. v Akragas 2-0 2-1
21/01 17:30 2817 Us Vibon. v Us Foggi. 1-2 1-3
21/01 12:00 5065 Sampdoria Genoa. v Vicenza (T). 4-2 7-2
21/01 15:30 5067 Cesena (T). v Napoli (T). 0-0 0-1
21/01 15:30 5066 Fiorentina (T). v Ac Milan. 1-1 1-2
21/01 15:30 5069 Latina (T). v Trapani (T). 0-0 0-3
21/01 15:30 5070 Lazio Roma. v Perugia (T). 0-0 1-0
21/01 15:30 5071 Spal 2013. v Spezia (T). 0-0 1-1
21/01 12:00 5079 Salernitana (T). v Novara (T). 0-1 1-2
21/01 15:00 5080 Palermo (T). v Inter Milan. 0-0 0-4
21/01 15:30 5081 Cagliari (T). v Ac Pisa. 0-0 1-1
21/01 15:30 5082 Crotone (T). v Fc Genoa. 0-1 0-1
21/01 15:30 5083 Frosinone (T). v Atalanta (T). 1-1 2-1
21/01 15:30 5086 Ternana (T). v Bologna (T). 0-0 0-1
21/01 12:00 5072 Benevento (T). v As Citta. 1-0 1-0
21/01 12:00 5073 Pescara (T). v Sassuolo (T). 2-0 3-0
21/01 14:00 5074 Juventus (T). v Udinese (T). 1-0 4-0
21/01 15:30 5076 Avellino (T). v Ac Torin. 0-2 2-3
21/01 15:30 5078 Pro Verce. v Carpi (T). 1-0 1-0
21/01 17:00 1359 Aso Chlef. v Wa Boufa. 0-2 2-2
21/01 15:00 7439 St Andre. v Balzan Youth. 0-1 0-1
21/01 17:00 7442 Birkirkara Fc. v Valletta Fc. 0-1 0-1
21/01 17:15 8816 Lija Athle. v Naxxar Lions. 2-1 3-3
21/01 02:00 8402 Southern Utd. v Waitakere Unite. 0-2 1-3
21/01 20:45 2387 PSV Tiner. v Cambuur 0-1 0-2
21/01 15:00 6931 Felda Unite. v Selangor Pkns. 0-0 1-0
21/01 15:00 6933 Pbd Kt. v Fc Saraw. 0-0 1-1
21/01 15:00 6934 Perak Fa. v Pahang Fa. 0-0 1-1
21/01 15:00 6935 Selangor v Pulau Pinan. 2-0 2-0
21/01 13:15 3200 Penafiel v Portimonense 2-1 2-2
21/01 17:00 3201 Sporting Braga. v Uniao 1-0 3-1
21/01 13:00 5212 Fc Porto. v Pacos Ferre. 0-0 1-0
21/01 17:00 5213 Gil Vicen. v Moreirense U19. 0-0 1-0
21/01 17:00 5219 Desportiva Oeira. v Uniao Leira. 0-0 0-3
21/01 17:00 5221 Nacional Madei. v Sg Sacav. 0-0 1-3
21/01 15:25 1399 Al Ahli. v Al-Arabi Doha. 3-0 4-2
21/01 17:35 5050 Al Ghara. v Al Shaha. 1-0 3-0
21/01 17:00 3480 Dumbarton v Queens Of. 0-1 1-2
21/01 17:00 3481 Arbroath v Annan Athle. 1-1 1-2
21/01 17:00 3482 Edinburgh City. v Forfar Athle. 0-1 0-1
21/01 17:00 3483 Montrose v Cowdenbeath 1-0 2-1
21/01 18:00 6831 Ca Osasu. v Cd Boiro. 0-0 1-0
21/01 19:00 6832 Racing De. v Club Depor. 0-0 0-1
21/01 17:00 6841 Athletic Bilba. v Albacete 0-0 1-2
21/01 18:00 6842 Sd Leioa. v Cd Artis. 1-0 2-0
21/01 20:00 6843 Real Union. v Real Socie. 0-0 2-2
21/01 20:00 6844 Sd Amore. v Real Madri. 0-1 2-2
21/01 18:30 8961 Cf Villa. v Barcelona B. 1-0 2-0
21/01 12:00 9342 Elazigspor v Manisaspor 0-1 2-2
21/01 12:00 9341 Yeni Malat. v Mersin Idman. 1-0 2-1
21/01 14:00 9343 Eskisehirspor v Balikesirspor 1-0 3-2
21/01 17:30 9344 Giresunspor v Altinordu 0-0 1-0
21/01 12:30 5245 Menemen Beled. v Gumushanespor 1-0 3-2
21/01 12:30 5246 Polatli Bugsa. v Inegolspor 0-0 1-0
21/01 12:30 5247 Tuzlaspor v Karsiyaka 1-1 2-3
21/01 12:30 7867 Kozan Beled. v Sancaktepe Beled. 1-0 1-0
21/01 11:30 9462 Eskisehirspor U21. v Balikesirspor U21. 0-0 0-1
21/01 12:00 9465 Bandirmaspor U21. v Denizlispor U21. 0-0 1-1
21/01 10:00 1064 Torku Konya. v Caykur Rizes. 0-1 3-1
21/01 11:00 9476 Akhisar Bld. v Kayserispor U21. 1-1 2-3
21/01 11:30 9561 Bursaspor U21. v Adanaspor U21. 0-0 1-0
21/01 11:30 9562 Kardemir Karab. v Galatasaray U21. 0-2 0-2
21/01 19:15 5254 The New. v Barry Town. 0-0 4-0
21/01 05:00 3000 Tiburones Rojos. v Atlas 1-0 1-0
21/01 03:00 3004 Potros Uaem. v Lobos B.U.A. 2-1 4-1
21/01 04:00 3005 Correcaminos Uat. v Club Celay. 0-1 2-4
21/01 05:00 3006 Alebrijes De. v Mineros De. 0-1 0-2
21/01 05:30 3008 Cimarrones De. v Leones Negro. 1-0 3-1
21/01 15:00 7863 Shabab Yatta. v Hilal Al-Qu. 0-0 0-2
21/01 01:00 1075 Coquimbo Unido. v Union La. 1-0 1-0
21/01 01:30 2537 Honduras v Costa Rica. 1-0 1-1
21/01 04:00 2538 Panama v El Salva. 0-0 1-0
21/01 14:30 7281 Grecia U18. v St. Peter. 1-2 2-4
21/01 18:00 7282 Kazakhstan U18. v Rusia U18. 0-1 0-1
21/01 12:15 7283 Letonia U18. v Slovacia U18. 0-1 0-2
Tenis   Primul Set Final
21/01 03:30 8464 Karlovic I. v Goffin D. 0-1 0-3
21/01 03:30 8461 Thiem D. v Paire B. 1-0 3-1
21/01 05:00 8465 Zverev A. v Nadal R. 1-0 2-3
21/01 06:30 8459 Bautista-Agut R. v Ferrer D. 1-0 3-1
21/01 06:30 8463 Carreno-Busta P. v Istomin D. 0-1 2-3
21/01 10:10 8460 Simon G. v Raonic M. 0-1 1-3
21/01 10:30 8462 Monfils G. v Kohlschreiber P. 1-0 3-0
21/01 15:00 8458 Dimitrov G. v Gasquet R. 1-0 3-0
21/01 18:00 2299 Piter K. v Halbauer E. 1-0 2-0
21/01 19:30 2300 Kenin S. v Sebov K. 0-1 2-1
21/01 02:00 6500 Cibulkova D. v Makarova E. 0-1 1-2
21/01 02:00 7524 Strycova B. v Garcia C. 1-0 2-0
21/01 02:00 6503 Vesnina E. v Brady J. 0-1 0-2
21/01 03:30 7527 Gibbs N. v Williams S. 0-1 0-2
21/01 03:30 7526 Sakkari M. v Lucic-Baroni M. 1-0 1-2
21/01 05:30 6502 Wozniacki C. v Konta J. 0-1 0-2
21/01 12:05 7525 Gavrilova D. v Bacsinszky T. 1-0 2-1
21/01 12:30 6504 Pliskova Ka. v Ostapenko J. 0-1 2-1
21/01 02:00 6607 Lopez F. v Eysseric J. 1-0 2-0
21/01 03:15 6639 Daniell M. v Klaasen R. 1-0 2-0
21/01 03:15 6604 Herbert P-H. v Janowicz J. 1-0 2-0
21/01 03:15 6624 Huey T. v Groth S. 0-1 0-2
21/01 04:15 6610 Zimonjic N. v Bryan B. 0-1 0-2
21/01 04:30 6649 Khachanov K. v Querrey S. 0-1 0-2
21/01 04:45 6650 Lajovic D. v Cabal J. 1-0 1-2
21/01 06:00 6606 Kubot L. v Monroe N. 1-0 2-0
21/01 02:00 6646 Golubic V.. v Bertens K. 1-0 2-0
21/01 02:00 6615 Groenefeld A-L. v Krejcikova B. 1-0 2-0
21/01 02:00 6642 Liang C. v Hibino N. 1-0 2-0
21/01 03:15 6641 Babos T. v Maria T. 1-0 2-0
21/01 04:30 6643 Olaru I. v Atawo R. 0-1 1-2
21/01 05:45 6647 Garcia C. v Beck A. 0-1 2-1
21/01 07:30 6651 Barty A. v Hingis M. 1-0 2-0
21/01 03:15 6625 Srebotnik K. v Dabrowski G. 0-1 1-2
21/01 04:30 6627 Begu I. v King V.. 1-0 2-0
21/01 05:45 6633 Martinez Sanch. v Siniakova K. 0-1 0-2
21/01 06:00 6635 Siegemund L. v Mirza S. 0-1 0-2
21/01 07:00 6645 Zheng S. v Peers S. 1-0 2-0
21/01 15:00 1901 Jahn J. v Bemelmans R. 0-1 0-2
21/01 17:00 1902 Langer N. v Masur D. 1-0 2-0
21/01 13:30 6601 Gabashvili T. v Podlipnik-Castillo H. 0-1 1-2
21/01 10:00 2291 Lazov A. v Haylaz M. 1-0 2-0
21/01 10:10 2292 Broady L. v Sieber M. 0-1 2-1
21/01 11:00 2285 Lopez San. v Chazal M. 1-0 2-1
21/01 11:00 2286 Martinez Porte. v Cachin P. 1-0 2-0
21/01 11:00 2287 Ojeda Lara. v Giacalone O. 1-0 2-0
21/01 11:00 2288 Zapata Miral. v Munar Clar. 0-1 0-2
21/01 17:00 2283 Kecmanovic M. v Nagy P. 1-0 2-0
21/01 18:30 2284 Kypson P. v Lindell C. 0-1 0-2
21/01 16:00 2279 Sakharov G. v Jankovits Y. 1-0 2-0
21/01 17:30 2280 Jacq G. v Boutillier R. 1-0 2-0
21/01 10:00 2277 Maamoun K. v Bodmer A. 1-0 2-0
21/01 10:00 2278 Setkic A. v Okala J. 1-0 2-0
21/01 11:00 2297 Dulgheru A. v Pigossi L. 1-0 2-0
21/01 11:00 2298 Gamiz A. v Torro-Flor M-T. 0-1 0-2
21/01 14:00 2281 Otte O. v Ursu V.. 1-0 2-0
21/01 15:30 2282 Shyla v Ejupovic E. 0-1 0-2
21/01 12:00 2295 Ene C. v Scholsen H. 0-1 2-1
21/01 12:00 2296 Simion O. v Samir S. 1-0 2-0
21/01 12:30 2289 Oliveira G. v Balazs A. 1-0 2-0
21/01 12:30 2290 Roca Batal. v Domingues J. 1-0 1-2
21/01 12:00 2301 Brouleau L. v Vondrousova M. 0-1 0-2
21/01 13:30 2302 Minnen G. v Zaja A. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
21/01 12:00 6123 Bc Astan. v Zenit St.. 39-58 82-105
21/01 15:00 6124 Nizhny N. v Vef Riga. 44-45 74-81
21/01 18:00 5272 Csu Atlas. v Cs Dinam. 49-25 87-61
21/01 20:00 5273 Craiova v Csm Orade. 38-31 72-72
21/01 02:00 5500 Charlotte Horne. v Toronto Rapto. 55-48 113-78
21/01 02:00 5501 Orlando Magic. v Milwaukee Bucks. 59-55 112-96
21/01 02:00 5502 Philadelphia 76ers. v Portland Trail. 43-56 93-92
21/01 03:00 5503 Atlanta Hawks. v Chicago Bulls. 65-36 102-93
21/01 03:00 5504 Houston Rocke. v Golden State. 57-62 108-125
21/01 03:00 5505 Memphis Grizz. v Sacramento Kings. 49-42 107-91
21/01 03:00 5506 New Orlea. v Brooklyn Nets. 54-66 114-143
21/01 03:30 5507 Dallas Maver. v Utah Jazz. 41-46 98-98
21/01 05:30 5512 Los Angel. v Indiana Pacer. 51-53 108-96
21/01 18:00 6120 Kk Igoke. v Steaua Rosie. 38-39 68-77
21/01 20:00 6121 Partizan v Radnicki Beogr. 54-37 97-70
21/01 22:00 6122 Kk Cibon. v Olimpija 44-39 68-79
21/01 08:30 7669 Brisbane Bulle. v Melbourne Tiger. 41-32 88-71
21/01 10:30 7666 Adelaide 36ers. v Sydney Kings. 45-37 87-73
21/01 21:00 2149 Surrey Heat. v Leeds Force. 46-47 80-77
21/01 21:45 2150 Dmu Leice. v Cheshire Phoen. 43-27 95-69
21/01 19:30 5400 Assigeco v Tezenis Veron. 33-44 63-83
21/01 21:45 5401 Dinamica Manto. v Granarolo Bolog. 35-29 77-74
21/01 17:00 5402 Eurobasket Roma. v Derthona Torto. 37-35 85-89
21/01 07:30 7670 Adelaide Light. v Dandenong Range. 25-49 58-85
21/01 08:00 7671 Sydney Uni. v Perth Lynx. 42-43 90-78
21/01 10:00 7672 Canberra Capit. v Bendigo Spiri. 35-37 77-63
21/01 02:00 2126 Instituto Atlet. v Atenas Cordo. 43-23 89-60
21/01 02:30 2127 Penarol v Gimnasia 35-29 73-69
21/01 02:30 2134 Regatas Corri. v Atletico Echag. 50-36 95-83
21/01 21:30 2133 Antwerp Giant. v Hubo Limbu. 35-54 90-103
21/01 21:30 2131 Belfius Mons-. v Okapi Aalst. 43-29 79-70
21/01 21:30 2132 Kangoeroes Baske. v Liege Baske. 39-42 82-75
21/01 21:30 2136 Oostende v Belgacom Spiro. 46-29 86-58
21/01 21:30 2135 Stella Artoi. v Basic-Fit Bruss. 36-46 80-78
21/01 18:00 2137 Flamengo v Franca Sp. 32-36 70-70
21/01 18:00 2138 Academic Bulte. v Tundja Yambo. 40-39 87-78
21/01 18:00 2139 Balkan Botev. v Levski Sofia. 46-36 75-63
21/01 18:00 2141 Rilski Sport. v Bc Beroe. 44-49 101-85
21/01 18:00 2270 Nymburk v Svitavy 34-31 81-69
21/01 18:30 2271 Usk Praga. v Pardubice 33-35 74-62
21/01 19:00 2272 Bk Decin. v Bc Kolin. 39-29 80-71
21/01 19:00 2274 Bk Opava. v Bk Prost. 54-34 91-72
21/01 19:00 2273 Jindrichuv Hrade. v Bk Usti. 39-47 88-84
21/01 18:00 2142 Kk Split. v Cedevita 25-30 66-63
21/01 19:00 2143 Gkk Siben. v Kk Alkar. 44-34 78-70
21/01 19:00 2144 Kk Goric. v Kk Jolly. 41-49 92-109
21/01 19:00 2145 Vros Darda. v Kk Zabok. 34-42 84-78
21/01 21:00 2146 Kk Skrlj. v Kk Zagre. 39-23 74-55
21/01 15:00 2148 Bakken Bears. v Horsholm 79ers. 51-35 102-64
21/01 18:00 6296 Lugano Tiger. v Swiss Centr. 31-30 66-58
21/01 18:30 6297 Benetton Fribo. v Bbc Lausa. 49-29 90-69
21/01 20:00 6298 Ensa Union. v Starwings Baske. 40-38 79-62
21/01 20:00 6299 Lions De. v Basket Club. 56-27 87-73
21/01 17:00 6112 Bc Nokia. v Kauhajoen Karhu. 44-39 83-93
21/01 19:30 5320 Es Chalo. v Jda Dijon. 48-51 95-83
21/01 21:00 5322 Le Mans. v Gravelines 33-40 71-81
21/01 21:00 5324 Nancy v Pau Lacq. 37-26 69-78
21/01 21:00 5321 Nanterre v Cholet Baske. 42-28 86-57
21/01 21:00 5323 Orleans v Asvel 28-27 52-69
21/01 21:00 5325 Boulazac Baske. v Aix Mauri. 44-33 80-69
21/01 21:00 5326 Ja Vichy. v Alm Evreu. 38-37 91-77
21/01 11:00 6274 Globalport Batan. v San Migue. 50-51 100-106
21/01 21:00 5327 Basket Latte. v Esb Ville. 30-28 74-68
21/01 21:00 5328 Uso Monde. v Bourges Baske. 32-40 64-59
21/01 21:30 5351 Baskets Olden. v Fraport Skyli. 39-22 71-64
21/01 21:30 5352 Walter Tiger. v Science City. 38-32 68-76
21/01 17:00 7901 Aries Trika. v Aris Thess. 38-25 78-62
21/01 17:00 7902 Bc Aek. v Apollon Patra. 50-33 88-69
21/01 17:00 7903 Gs Kimis. v Gs Lavri. 38-42 81-86
21/01 17:00 7904 Paok Thess. v Doxa Lefka. 42-42 84-67
21/01 17:00 7905 Rethymno Aegea. v Kolossos Rhode. 38-41 77-83
21/01 19:15 7906 Asp Promi. v Panathinaikos 40-33 69-72
21/01 18:30 7151 Ironi Nahar. v Hapoel Ierus. 39-40 78-81
21/01 20:15 7152 Maccabi Risho. v Maccabi Kirya. 27-32 77-69
21/01 21:00 7153 Maccabi Tel. v Hapoel Tel. 45-36 87-73
21/01 11:00 6260 Fukushima Fire. v Hirosima Drago. 29-40 70-82
21/01 11:00 6263 Hitachi Sunro. v Sendai 89ers. 35-45 80-84
21/01 11:00 6264 Kyoto v Hamamatsu Phoen. 38-47 81-83
21/01 11:00 6265 Levanga Hokka. v Shiga 42-36 84-74
21/01 11:00 6266 Niigata Albir. v Mitsubishi Diamo. 37-27 83-69
21/01 11:00 6267 Toyama Grous. v Ryukyu Golde. 36-32 88-87
21/01 17:00 6127 Neptunas Klaip. v Lietuvos Rytas. 44-21 85-78
21/01 19:00 6128 Bc Alyta. v Pieno Zvaig. 37-49 82-92
21/01 21:00 6272 Apollo Amste. v Bsw Weert. 53-32 89-71
21/01 19:00 7221 Jezioro Tarno. v Wikana Start. 41-44 86-83
21/01 19:00 7222 Miasto Szkla. v Energa Czarn. 42-42 77-70
21/01 19:00 7223 Polpharma Staro. v Asseco Proko. 55-39 99-87
21/01 20:00 6292 Kk Sencu. v Zlatorog Lasko. 40-47 72-88
21/01 20:00 6291 Rogaska v Kemoplast Alpos. 37-29 77-60
21/01 19:00 6285 Bk Inter. v Mbk Rieke. 46-45 90-89
21/01 20:30 6288 Karlovka Brati. v Lucenec 47-41 92-82
21/01 19:30 5274 Gran Canar. v Bc River. 36-39 64-90
21/01 21:00 5275 Rio Natur. v Tenerife 41-42 81-82
21/01 19:00 5470 Saenz Horec. v Leyma Basqu. 40-44 85-89
21/01 15:00 7181 Tofas Bursa. v Pinar K. 35-37 80-86
21/01 16:00 7182 Fenerbahce v Ted Ankar. 44-29 89-76
21/01 16:00 7183 Royal Hali. v Buyuksehir Beled. 34-26 62-61
21/01 17:00 7184 Trabzonspor v Usak 42-48 90-90
Handbal   Pauză Final
21/01 17:00 7051 Norvegia v Macedonia 12-10 34-24
21/01 19:00 7052 Franta v Islanda 14-13 31-25
21/01 21:45 7053 Brazilia v Spania 18-16 27-28
21/01 21:45 7054 Rusia v Slovenia 15-13 26-32
21/01 17:00 7055 Polonia v Tunisia 15-11 28-26
21/01 15:00 7056 Japonia v Angola 18-14 37-26
21/01 21:45 5695 Qatar v Danemarca 16-14 29-32
21/01 19:00 5742 Nantes Loire. v Randers Hk. 12-6 25-19
21/01 15:00 5743 Kuban Krasn. v Hc Leipz. 19-10 32-24
21/01 19:00 5744 Byasen (F). v Etv-Erdi Vse. 15-17 35-28
21/01 20:00 5745 Sg Bbm. v Rostov-Don (F). 11-13 20-23
21/01 14:00 5746 Lada (F). v Tus Metzi. 11-16 26-27
21/01 12:30 5770 Csm Bucur. v Hc Zalau. 13-9 30-18
21/01 18:00 9508 Fc Midtj. v Skanderborg (F). 18-9 34-20
21/01 15:30 9501 Frederikshavn Fi. v Ajax Koben. 15-11 29-29
21/01 16:00 9502 Hik Kbh. v Fhk Elite. 13-12 19-31
21/01 16:00 9503 Tms Rings. v Otterup Hk. 18-14 33-25
21/01 17:00 9504 Skive v Slagelse F.H. 15-11 28-22
21/01 14:00 9505 Aalborg Hk. v Hadsten Sport. 8-17 18-32
21/01 15:00 9506 Bjerringbro Fh. v Lyngby Hk. 10-11 24-29
21/01 16:00 9507 Sonderjyske (F). v Vsh 2002. 18-13 31-24
21/01 14:00 5726 Aifk v Hifk 11-21 27-35
21/01 16:00 5727 Grifk v Dynamo Riihi. 17-10 30-20
21/01 16:15 5728 Dicken v Pif 16-10 37-21
21/01 21:30 7040 Ogc Nice. v Esbf Besan. 12-14 24-36
21/01 21:45 7041 Celles-Sur-Belle (F). v Chambray Toura. 11-14 25-25
21/01 15:00 5730 Ase Douka. v Aeropos Edess. 14-11 27-19
21/01 16:00 5731 Aek Athen. v Diomidis Argou. 9-13 20-23
21/01 17:30 5732 Aris Nikai. v Paok Thess. 10-16 23-31
21/01 18:00 5733 Ac Filip. v Panellinios Ac. 0-0 23-23
21/01 19:00 5700 Neckarsulmer Su. v Tv Nelli. 13-9 22-26
21/01 19:00 5701 Thuringer Hc. v Bvb Dortm. 14-8 29-21
21/01 20:30 5702 Svg Celle. v Fa Goppi. 15-14 25-28
21/01 21:00 5703 Tsv Bayer. v Hsg Bad. 13-15 22-29
21/01 17:00 9431 Herkules Hc. v Stord Elite. 17-13 31-22
21/01 18:00 9432 Kristiansand If. v Viking Handb. 14-10 24-27
21/01 17:30 5752 Kpr Jelen. v Azs Laczp. 15-15 30-32
21/01 18:00 5753 Kpr Gminy. v Eks Start. 15-16 26-31
21/01 18:00 5754 Mks Piotr. v Mks Olimp. 15-6 31-20
21/01 18:00 5755 Vistal Laczp. v Pogon Handb. 13-7 27-19
21/01 19:00 5756 Mks Lubli. v Uks Pcm. 17-9 38-20
21/01 19:00 5790 Bm Base. v Clinicas Rinco. 16-20 33-33
21/01 19:00 5791 Bm Porri. v Cb Elche. 14-11 35-21
21/01 19:00 5792 Helvetia Bm.. v Kh-7 BM. 4-11 12-23
21/01 19:00 5793 Mecalia Atlet. v Handbol Canya. 16-7 33-17
21/01 19:30 5794 Rocasa Ace. v Aula Cultu. 13-14 29-32
21/01 20:30 5795 Baseti- Zuazo. v Bera Bera. 10-14 21-24
21/01 21:15 5796 C Le. v Bmc Mavi. 13-11 27-24
21/01 15:00 5810 Tyreso If. v Hk Varbe. 14-16 26-27
21/01 16:30 5811 Onnereds Hk. v If Hallb. 13-15 29-29
21/01 17:00 5812 Rimbo Hk. v Anderstorps Sk. 16-13 35-33
21/01 17:30 5813 Hk Drott. v Vasterasirsta Hf. 16-9 32-23
21/01 16:00 5814 H65 Hoor. v Skara Hf. 15-8 29-18
21/01 17:00 5815 If Hellt. v Skuru Ik. 10-13 17-28
21/01 19:00 5757 Ac Sao. v Sp C. 10-12 22-22
21/01 20:00 5758 Aa Avanc. v Sl Benfi. 13-15 27-25
21/01 20:00 5759 Sporting Clube. v Arsenal /Lxs. 18-11 39-28
21/01 17:00 5747 Hk Zlin. v Hk Start. 13-9 23-20
21/01 18:30 5748 Iuventa Micha. v Dhc Sokol. 16-11 36-25
21/01 18:30 5749 Zora Olomo. v Dhk Banik. 14-17 24-29
21/01 19:00 5751 Skp Picca. v Hc Britt. 8-15 23-33
21/01 19:00 5750 Tatran Preso. v Sokol Pisek. 13-5 35-17
Hochei   Pauză Final
21/01 16:00 6239 Huddinge Ik. v Hudiksvalls Hc. 1-0 5-2
21/01 17:00 8981 Visby-Roma Hk. v If Sunds. 0-1 4-4
21/01 19:30 8982 Haninge Ancho. v Kalix Hf. 0-0 1-1
21/01 19:30 8983 Vasby Ik. v Asploven Hc. 0-1 1-3
21/01 15:30 5561 Ec Kac. v Ec Die. 1-3 3-6
21/01 19:30 5562 Hk Acron. v Ehc Brege. 3-0 5-0
21/01 20:30 5563 Ek Zell. v Ec S.Fel. 1-2 1-6
21/01 17:00 8984 Kristianstads Ik. v Skovde Ik. 2-0 5-0
21/01 17:00 8985 Team Kirun. v Sollefteaa Hk. 2-0 5-1
21/01 16:00 8986 Forshaga If. v Aker/Strangnas Hc. 0-1 2-5
21/01 20:00 6238 Dvtk Misko. v Hsc Csiks. 2-1 7-2
21/01 20:00 6237 Mac Budap. v Dunarea Galat. 7-1 15-2
21/01 21:00 5557 Belfast Giant. v Dundee Stars. 2-0 6-0
21/01 21:00 5559 Sheffield Steel. v Braehead Clan. 2-2 2-2
21/01 18:00 8794 Hc Dinam. v Hk Gomel. 1-2 2-3
21/01 18:00 8795 Metallurg Zhlob. v Shakhter Solig. 0-0 2-0
21/01 18:00 8796 Yunost Minsk. v Neman Grodn. 0-2 0-3
21/01 15:00 8797 Belarus U20. v Khimik-Ska Novop. 0-0 0-0
21/01 18:00 8798 Hk Viteb. v Hk Lida. 0-0 1-1
21/01 16:00 5860 Slavia Praga. v Kladno 1-0 2-2
21/01 17:00 5861 Hc Most. v Ceske Budej. 1-0 2-5
21/01 18:00 5862 Hc Fryde. v Hc Zubr. 2-0 7-4
21/01 18:00 5863 Hc Slova. v Hc Stadi. 0-3 0-5
21/01 18:00 5864 Sk Kadan. v Hk Jestr. 1-1 4-3
21/01 18:30 5865 Hc Dukla. v Hc Az. 1-0 3-2
21/01 18:30 5866 Sk Horac. v Benatky Nad. 1-0 4-1
21/01 20:30 5890 Odense Bulld. v Esbjerg Energ. 0-2 0-2
21/01 20:45 6240 Ehc Klote. v Hc Davos. 0-0 0-2
21/01 20:45 6241 Ev Zug. v Sc Bern. 2-0 6-0
21/01 20:45 6242 Hc Ambri. v Zsc Lions. 0-1 2-5
21/01 20:45 6243 Scl Tiger. v Hc Fribo. 2-1 4-2
21/01 17:00 5954 Assat Pori. v Saipa Lappe. 3-0 5-1
21/01 17:00 5955 Jukurit Mikke. v Jyp Jyvas. 0-0 0-2
21/01 17:00 5956 Karpat Oulu. v Kalpa Hocke. 0-0 2-3
21/01 17:00 5957 Kookoo v Rauma Lukko. 0-0 4-1
21/01 17:00 5958 Pelicans Lahti. v Hifk Hocke. 4-0 8-3
21/01 17:00 5959 Tappara Tampe. v Tps Turku. 0-1 1-3
21/01 17:00 5960 Vaasan Sport. v Hpk Hamee. 0-2 2-2
21/01 17:00 5950 Espoo Unite. v Hermes 2-0 5-2
21/01 17:00 5951 Iisalmen Peli-. v Leki 2-0 4-1
21/01 17:00 5952 Kajaanin Hokki. v Heinolan Pelii. 0-1 3-1
21/01 17:00 5953 Tuto v Keupa Ht. 1-1 4-1
21/01 10:00 1478 Chelmet Chely. v Hk Sarov. 0-0 1-1
21/01 14:00 1467 Yuzhny Ural. v Ariada-Akpars Volzh. 0-0 2-0
21/01 10:00 9446 Avto Yekat. v Tyumenskiy Legio. 1-0 5-3
21/01 16:00 6136 If Frisk. v Stavanger Oiler. 1-0 2-2
21/01 17:00 6137 Lorenskog Ik. v Kongsvinger Il. 2-1 8-2
21/01 19:00 6138 Stjernen Hocke. v Ihk Spart. 0-0 0-3
21/01 17:00 6130 Gruner Ishoc. v Nidaros Hocke. 1-2 2-6
21/01 17:00 6131 Hasle/Loren Ishoc. v Gjovik Mammu. 1-1 5-3
21/01 17:00 6132 Narvik Ishoc. v Moss Hocke. 0-0 8-1
21/01 17:00 6133 Ringerike Ihk. v Furuset Ishoc. 3-0 4-0
21/01 17:30 6134 Bergen Ishoc. v Comet 2-2 4-5
21/01 17:00 6226 Djurgardens If. v Leksands If. 2-0 4-3
21/01 17:00 6227 Linkopings Hc. v Rogle Bk. 1-1 2-1
21/01 17:00 6229 Lulea Hf. v Farjestads Bk. 1-1 4-4
21/01 17:00 6230 Skelleftea Aik. v Brynas If. 1-0 3-0
21/01 19:30 6235 Hv 71. v Orebro Hk. 0-0 5-1
21/01 19:30 6236 Vaxjo Laker. v Karlskrona Hk. 0-0 4-0
21/01 02:00 6011 Boston Bruin. v Chicago Black. 0-0 0-1
21/01 02:00 6012 Buffalo Sabre. v Detroit Red. 0-1 2-2
21/01 02:00 6016 Carolina Hurri. v Pittsburgh Pengu. 0-1 1-7
21/01 02:30 6022 New Jerse. v Montreal Canad. 1-1 1-3
21/01 04:00 6023 Edmonton Oiler. v Nashville Preda. 0-0 2-2
21/01 05:00 6024 Vancouver Canuc. v Florida Panth. 0-0 2-1
21/01 02:00 6000 Cleveland Monst. v Rockford Iceho. 0-0 2-0
21/01 02:00 6001 Grand Rapid. v Chicago Wolve. 2-0 3-2
21/01 02:00 6002 Syracuse Crunc. v Binghamton Senat. 1-1 2-4
21/01 02:05 6003 Lehigh Valle. v Wilkes-Barre/Scranton Pengu. 2-1 5-3
21/01 02:05 6005 Portland Pirat. v Bridgeport Sound. 0-0 3-5
21/01 02:05 6004 Providence Bruin. v Rochester Ameri. 1-0 4-3
21/01 02:15 6006 Hartford Wolf. v Toronto Marli. 1-2 4-7
21/01 03:00 6007 Iowa Wild. v Texas Stars. 1-0 2-2
21/01 03:30 6008 San Anton. v Manitoba Moose. 0-0 0-2
21/01 05:00 6009 San Diego. v San Jose. 2-0 5-1
21/01 05:30 6010 Stockton Heat. v Bakersfield Condo. 2-2 6-3
Volei   Pauză Final
21/01 19:00 8550 Burgerstein Volle. v Tv Schon. 0-1 2-3
21/01 19:00 4101 Chenois Genev. v Volley Naefe. 1-0 1-3
21/01 21:30 5686 Polisportiva Tusca. v Bcc Caste. 0-1 0-3
21/01 21:30 5687 Potenza Picen. v Club Itali. 1-0 3-1
21/01 19:00 4104 Volley Koniz. v Vc Kanti. 1-0 3-0
21/01 17:00 3730 Raision Loimu. v Riento 1-0 3-2
21/01 17:00 3731 Valepa v Pielaveden Sampo. 1-0 3-2
21/01 18:00 3732 Team Lakka. v Kove 1. 1-0 3-1
21/01 15:00 8548 Gislaveds Vbk. v Engelholms Vs. 0-1 0-3
21/01 17:30 3696 Vbk Klage. v Sg Super. 0-1 3-1
21/01 20:00 3699 Sg Vbc. v Hypo Tirol. 0-1 0-3
21/01 20:00 3697 Sg Waldv. v Sv Musgy. 1-0 3-0
21/01 20:00 3698 Sk Posoj. v Uvc Graz. 1-0 3-0
21/01 21:30 3705 Lindemans Aalst. v Voc Amigo. 1-0 3-0
21/01 21:30 3706 Noliko M. v Knack Roese. 1-0 3-0
21/01 21:30 3707 Prefaxis Menen. v Schelde-N Precu. 1-0 3-1
21/01 01:30 3719 Minas Tenis. v Ec Pinhe. 1-0 3-0
21/01 18:10 3708 Volei Nestl. v Sesi Sp. 1-0 3-0
21/01 18:00 3710 Cska Sofia. v Slavia Sofia. 1-0 3-0
21/01 18:00 3715 Usti Nad. v Vk Ceske. 0-1 1-3
21/01 18:00 3716 Vk Ostra. v Volejbal Brno. 1-0 2-3
21/01 18:00 3720 Volejbalovy Oddil. v Vk Karbo. 1-0 3-1
21/01 19:00 3721 Aero Odole. v Czu Praha. 1-0 2-3
21/01 19:00 3722 Dukla Liber. v Kladno Volej. 0-1 3-1
21/01 19:00 3723 Vk Karlo. v Fatra Zlin. 1-0 3-0
21/01 18:00 3724 Sk Up. v Vk Sg. 1-0 3-1
21/01 18:00 3725 Tj Ostra. v Pvk Olymp. 0-1 3-1
21/01 18:00 3726 Tj Sokol. v Tj Sokol. 1-0 3-1
21/01 19:00 3727 Kralovo Pole. v Pvk Prero. 1-0 3-0
21/01 16:00 3728 Gentofte Volle. v Marienlyst 1-0 3-1
21/01 18:00 3729 Ishoj Volle. v Lyngby Volle. 0-1 0-3
21/01 20:30 3735 Toulouse Space. v Gazelec F.C.O. 0-1 2-3
21/01 21:00 5660 Montpellier Uc. v Stade Poite. 0-1 3-2
21/01 21:00 5661 Ugs Nante. v Tours 0-1 0-3
21/01 20:30 5662 Terville Flora. v Paris St-Cl. 0-1 2-3
21/01 21:00 5663 Asptt Mulho. v Vandoeuvre Nancy. 0-1 3-1
21/01 21:30 5664 Quimper Volle. v As Saint. 1-0 2-3
21/01 20:00 5665 Tsg Solin. v Vfb Fried. 0-1 0-3
21/01 20:00 5666 Tsv Herrs. v Evivo Duren. 1-0 2-3
21/01 15:30 5667 Usc Munst. v Vco Berli. 1-0 3-0
21/01 18:30 5668 Dresdner Sc. v Vc Wiesb. 1-0 3-0
21/01 20:00 5669 Alemannia Aache. v Volleystars Thuri. 1-0 3-0
21/01 20:00 5670 Kopenicker Sc. v Schweriner Sc. 0-1 1-3
21/01 20:00 5671 Rote Raben. v Allianz Mtv. 1-0 1-3
21/01 15:00 5672 Olympiakos v Ethnikos Alexa. 1-0 3-0
21/01 17:00 5673 Panathinaikos v Pamvohaikos 1-0 3-0
21/01 18:00 5674 Ao Orest. v Foinikas Syrou. 0-1 0-3
21/01 18:00 5676 Gs Irakl. v Kyzikos Nea. 1-0 3-1
21/01 18:30 5677 Ao Kifis. v Panachaiki Ge. 1-0 3-1
21/01 21:30 5683 Trentino v Ravenna 1-0 3-0
21/01 21:30 5684 Imoco Volle. v Il Bison. 1-0 3-1
21/01 15:45 8507 Jastrzebski v Effector Kielc. 1-0 3-0
21/01 18:00 8509 Bydgoszcz v Czestochowa 1-0 3-0
21/01 18:00 8508 Olsztyn v Politechnika Warsz. 1-0 3-0
21/01 18:00 8510 Chemik Polic. v Ks Devel. 1-0 3-0
21/01 18:00 8511 Tauron Mks. v Bielsko-Biala (F). 1-0 3-0
21/01 19:00 8512 Ptps Pila. v Siodemka Legio. 1-0 3-0
21/01 21:00 8513 Muszyna (F). v Kszo Ostro. 1-0 3-2
21/01 12:00 8520 Leningradka (F). v Yenisey Krasn. 1-0 3-2
21/01 14:00 8521 Ekaterinburg (F). v Dinamo Kazan. 0-1 3-1
21/01 19:00 8522 Dinamo Krasn. v Sakhalin (F). 1-0 3-0
21/01 20:00 8524 Jedinstvo Stara. v Ok Nis. 1-0 3-0
21/01 20:00 8525 Vojvodina Novi. v Spartak Ljig. 1-0 3-1
21/01 17:00 3733 Lp Kanga. v Rovaniemi (F). 1-0 3-0
21/01 17:00 3734 Oriveden Ponni. v Liigaploki (F). 0-1 1-3
21/01 19:00 8526 Spartak Komar. v Vk Ekono. 0-1 1-3
21/01 20:00 8527 Sport Kosic. v Presov 0-1 3-2
21/01 15:00 8546 Vingaker Vbk. v Falkenbergs Vbk. 0-1 1-3
21/01 18:00 8547 Rig Falko. v Orkelljunga Vk. 0-1 0-3
21/01 18:00 8535 Cv Melil. v Cv Medit. 1-0 3-2
21/01 18:30 8536 Portol Drac. v Unicaja Almer. 0-1 3-2
21/01 19:00 8537 Textil Santa. v A.D. Cacer. 0-1 3-1
21/01 20:00 8538 Ushuaia Ibiza. v Fc Barce. 1-0 3-0
21/01 20:15 8539 Rio Duero. v Cajasol Juvas. 1-0 3-1
21/01 21:00 8540 Cai Terue. v Vecindario Ace. 0-1 3-2
21/01 17:30 4105 Fenerbahce Grund. v Piyango 0-1 3-2
21/01 12:00 4106 Galatasaray (F). v Vakifbank Istan. 0-1 0-3
21/01 15:30 4107 Seramiksan (F). v Halkbank Ankar. 0-1 3-2
Snooker   Rezultat
21/01 15:00 1300 O`Sullivan R. v Fu M. 6-4
Futsal   Pauză Final
21/01 14:15 9525 Marfil Santa. v Elpozo Murci. 0-0 6-7
21/01 19:00 9526 Peniscola Fs. v Fuconsa Jaen. 0-0 3-1
21/01 19:30 9527 Galdar Gran. v Santiago Futsa. 0-0 1-1
21/01 19:30 9528 Montesinos Jumil. v Magna Navar. 0-0 3-7
21/01 19:30 9529 Ribera Navar. v Palma Futsa. 0-0 2-3
21/01 17:00 9530 Prone Lugo. v Uruguay Tener. 0-0 1-2
21/01 18:30 9531 Segovia Futsa. v Real Betis. 0-0 6-1
21/01 19:00 9532 Cidade De. v Fsd Puert. 0-0 2-8
21/01 19:15 9533 Fs Valde. v Uma Anteq. 0-0 1-1
21/01 20:00 9534 Elpozo Murci. v O Parru. 0-0 3-1
21/01 18:00 9517 Ad Funda. v Cs Sao. 0-0 5-2
21/01 19:30 9518 Futsal C. v Sporting De. 0-0 3-3
21/01 20:00 9522 Cdr Os. v Leoes Porto. 0-0 6-6
21/01 20:00 9523 Modicus -. v Cd Burin. 0-0 8-4
Badminton   Pauză Final
21/01 11:30 9755 Tam C. v Tan K. 0-0 1-2
21/01 11:50 9754 Kittiharakul J. v Hsu Y. 0-0 2-1
21/01 12:10 9751 Ng Kl. v Anthony G. 0-0 2-0
21/01 12:30 9752 Nehwal S. v Yip P. 0-0 2-0
21/01 12:50 9753 Goh S. v Gunawan H. 0-0 2-0
Rugby   Pauză Final
21/01 16:00 6328 Ca Brive. v Newport Gwent. 0-0 36-19
21/01 16:00 6329 Worcester Warri. v Yenisei-Stm 0-0 57-14
21/01 22:00 6324 Gloucester Rugby. v Aviron Bayon. 0-0 64-19
21/01 19:00 6326 Lyon Ou. v Grenoble 0-0 57-13
21/01 19:00 6327 Newcastle Falco. v Ospreys 0-0 21-26
21/01 17:00 6330 Bath Rugby. v Section Paloi. 0-0 69-10
21/01 17:00 6331 Cardiff Blues. v Bristol 0-0 37-21
21/01 19:30 6332 Leicester Tiger. v Glasgow Warri. 0-0 0-43
21/01 19:30 6333 Munster v Racing Metro. 0-0 22-10
21/01 17:15 6334 Sale Shark. v Scarlets 0-0 25-23
21/01 17:15 6335 Saracens v Rc Toulo. 0-0 10-3
21/01 15:00 6336 Asm Clerm. v Exeter Chief. 0-0 48-26
21/01 15:00 6337 Ulster v Bordeaux Begle. 0-0 22-26
21/01 16:00 6338 Asd Rugby. v Rugby Reggi. 0-0 16-26
21/01 16:00 6339 Cammi Calvi. v Petrarca Rugby. 0-0 28-20
21/01 16:00 6340 Femi Cz. v Rugby Viada. 0-0 42-24
21/01 16:00 6341 Mantovani Lazio. v San Dona. 0-0 21-11
21/01 17:00 6342 Marchiol Mogli. v Fiamme Oro. 0-0 12-23
Bowls   Pauză Final
21/01 12:00 6308 Falkner E. v Johnstone C. 0-0 1-0
21/01 16:00 6309 Gower J. v Smith K. 0-0 2-1
21/01 17:30 6310 Murphy K. v Stanton A. 0-0 1-2
Bandy   Pauză Final
21/01 15:00 9021 Hifk v Porvoon Akill. 0-0 0-4
21/01 15:00 9022 Jyvaskylan Seudu. v Ols 0-0 3-2
21/01 15:00 9023 Veitera v Botnia 96. 0-0 3-2
21/01 15:00 9025 Nitro/Nora Bs. v Ljusdals Bk. 0-0 4-3
21/01 16:00 9026 Vastanfors If/Bk. v Unik Bk. 0-0 3-1
21/01 17:00 9027 Gustavsbergs If. v Ifk Rattv. 0-0 1-5
21/01 18:00 9028 Borlange/Stora Tuna. v Haparanda Torin. 0-0 8-6
21/01 14:00 9029 Jonkoping Bandy. v Ifk Kunga. 0-0 3-6
21/01 15:00 9030 Tranaas Bandy. v Ifk Motal. 0-0 3-11
21/01 15:30 9031 Bs Bolti. v Nassjo If. 0-0 4-4
21/01 16:00 9032 Katrineholm v Blaasut Bk. 0-0 7-2
21/01 16:00 9756 Lidkopings Aik. v Frillesaas Bk. 0-0 4-3
21/01 16:00 9024 Ready v Solberg Sport. 0-0 3-8
Floorball   Pauză Final
21/01 18:00 9732 Fbc Ostra. v Tj Jm. 0-0 7-10
21/01 18:00 9733 Panthers Otrok. v Fbc Kladn. 0-0 7-1
21/01 16:00 9736 Djurgardens If. v Strangnas Ibk. 0-0 4-4
21/01 17:00 9737 Gavle Gik. v Umeaa City. 0-0 6-3
21/01 17:00 9738 Granlo Bk. v Wibax Patri. 0-0 6-10
21/01 17:00 9739 Hudik/Bjorkberg Ibk. v Taby Fc. 0-0 4-6
21/01 17:00 9740 Rotebro Is. v Salems If. 0-0 3-6
21/01 17:45 9741 Jarfalla Ibk. v Tyreso Troll. 0-0 3-5
21/01 16:30 9734 Sunds Seaha. v Copenhagen Sfc. 0-0 9-10
21/01 18:00 9735 Ols Oulu. v Koovee 0-0 8-7
21/01 17:00 6302 Uhc Thun. v Kloten-Bulach Jets. 0-0 3-6
21/01 19:00 6303 Uhc Allig. v Sv Wiler. 0-0 5-6
21/01 20:00 6304 Chur Uhc. v Waldkirch St.Ga. 0-0 3-5
21/01 20:00 6305 Grasshopper Club. v Uhc Uster. 0-0 9-5
21/01 20:00 6307 Tigers Langn. v Floorball Koniz. 0-0 3-8
21/01 15:00 9742 Ibk Aling. v Visby Ibk. 0-0 7-13
21/01 15:00 9743 Jonkopings Ik. v Lindas Ibk. 0-0 5-4
21/01 17:00 9744 Fagerhult Habo. v Ibf Orebr. 0-0 7-9
21/01 17:00 9745 Onyx Ibk. v Craftstadens Ibk. 0-0 4-5
21/01 16:00 9746 Linkoping Ibk. v Thorengruppen Sk. 0-0 11-3
21/01 17:00 9747 Pixbo Walle. v Ik Siriu. 0-0 7-7
21/01 19:00 9748 Storvreta Ibk. v Vaxjo Ibk. 0-0 4-3
21/01 19:10 9749 Ibf Falun. v Fc Helsi. 0-0 6-5
21/01 15:00 9750 Fbc Uppsa. v Karlstad Ibf. 0-0 5-1
21/01 16:00 6300 Fbc Kalma. v Ronnby Ibk. 0-0 2-10
21/01 17:00 6301 Iksu (F). v Warbergs Ic. 0-0 9-2
Tenis de masa   Pauză Final
21/01 12:00 8204 Chen M. v Chen X. 0-0 3-4
21/01 12:00 8205 Yang X. v Eerland B. 0-0 4-3
21/01 12:45 8201 Lin G. v Joo S. 0-0 4-1
21/01 12:45 8202 Samsonov V.. v Shang K. 0-0 2-4
21/01 15:00 8206 Bilenko T. v Wen J. 0-0 2-4
21/01 15:45 8203 Fang v Yan 0-0 0-4
21/01 16:30 8210 Pota G. v Li J. 0-0 1-4
21/01 17:15 8209 Aruna Q. v Filus R. 0-0 3-4
Cricket   Rezultat
21/01 02:00 6230 Adelaide Strik. v Brisbane Heat. 0-1
21/01 07:20 6228 Hobart Hurri. v Perth Scorc. 0-1
21/01 10:25 6220 Melbourne Stars. v Sydney Sixer. 0-1
E-sport   Pauză Final
21/01 01:00 8758 Team Solom. v Cloud9 0-0 0-2
21/01 04:00 8759 Echo Fox. v Phoenix1 0-0 0-2
21/01 17:00 8772 Roccat v G2 Espor. 0-0 0-2
21/01 20:00 8773 H2K v Splyce 0-0 2-0
21/01 13:00 8747 Longzhu Gamin. v JIN AIR. 0-0 2-1
21/01 13:00 8759 Hong Kong. v Fireball 0-0 2-1
21/01 11:00 8770 Royal Never. v Oh My. 0-0 2-1
21/01 11:00 8756 Evil Geniu. v Team Facel. 0-0 2-1
21/01 14:00 8746 Digital Chaos. v Team Secre. 0-0 1-2
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: RO2787L001342