Miercuri, 26 Iulie
Oră Sport Eveniment Competiţie
12:00 Tenis Melzer G v Clezar G Challenger - Cortina (Italia)
12:00 Tenis Pliskova Kr v Jang S J WTA - Nanchang (China)
12:00 Tenis Siniakova K v Rus A WTA - Bastad (Suedia)
12:00 Tenis Han X v Wang Q WTA - Nanchang (China)
12:00 Tenis Hernandez F J v Bedene Al ATP - Hamburg (Germania)
12:00 Fotbal Coomera v Southport Fc Gold Coast Midweek Metro Australia
12:15 Fotbal Simla v Tarun Delhi Senior Division India
13:00 Tenis Lorenzi P v Chiudinelli M ATP - Gstaad (Elvetia )
13:00 Tenis Monteiro T v Haase R ATP - Gstaad (Elvetia )
13:00 Fotbal Cerezo v Consadole Japonia - Cupa Ligii
13:00 Fotbal South Melbv Edgeworth Australia FFA Cup
13:15 Tenis Zhang S v Chang K WTA - Nanchang (China)
13:15 Tenis Rodionova Ar v Liu F WTA - Nanchang (China)
13:20 Tenis Basilashvili N v Ferrer D ATP - Hamburg (Germania)
13:30 Tenis Vesely J v Verdasco F ATP - Hamburg (Germania)
13:30 Fotbal Tokyo v Sanfrecce Hiro Japonia - Cupa Ligii
14:00 Fotbal Rayong Fc v Osotsapa Fc League Cup Thailand
14:00 Fotbal Air Force v Thailand Honda League Cup Thailand
14:20 Tenis Brown D v Istomin D ATP - Gstaad (Elvetia )
14:30 Fotbal Albirex Niigata v Balestier Singapore S-league
15:00 Fotbal Goztepe As v Al-Sadd Amicale Cluburi
15:00 Fotbal Yenisey v Gazovik Rusia National League
15:30 Tenis Errani S v Garcia C WTA - Bastad (Suedia)
15:40 Tenis Sakharov G v Bautista-Agut R ATP - Gstaad (Elvetia )
16:00 Tenis Bellucci T v Laaksonen H ATP - Gstaad (Elvetia )
16:00 Tenis Mayer F v Kuznetsov An. ATP - Hamburg (Germania)
16:00 Fotbal Gandzasar v Banants Yer Amicale Cluburi
16:00 Fotbal Felda United v Selangor Malaysia Super League
17:00 Fotbal Astana v Legia Varsovia Champions League - Calificari
17:20 Tenis Schwartzman D S v Stebe C M ATP - Hamburg (Germania)
18:00 Fotbal Olimpia Satu Mare v Cigand Amicale Cluburi
18:00 Fotbal Krylya Sovetov v Tom Tomsk Rusia National League
18:00 Fotbal Rizespor v Lekhwiya Sc Amicale Cluburi
18:00 Fotbal Zalgiris B v Koralas Klaip Lituania Divizia 1
18:00 Tenis Goffin D v Albot R ATP - Gstaad (Elvetia )
18:00 Fotbal Utenis v Atlantas Klaipeda Lituania A Lyga
18:00 Fotbal Zenit 2 v Sibir Rusia National League
18:00 Fotbal Tg Mures v Csikszereda Amicale Cluburi
18:00 Fotbal Avan Kursk v Sp Moscova 2 Rusia National League
18:00 Fotbal Spal v Triestina Amicale Cluburi
18:30 Fotbal Uc Sampdoria v Us Cremonese Amicale Cluburi
18:30 Fotbal Chievo v Trento Calcio 1921 Amicale Cluburi
18:45 Fotbal Ethnikos v Oly Nicosia Amicale Cluburi
19:00 Fotbal Frosinone v Monopoli Amicale Cluburi
19:00 Fotbal Fakel Voronezh v Fk Tyumen Rusia National League
19:00 Fotbal Msk Zilina v Trabzonspor Amicale Cluburi
19:00 Fotbal Schalke 04 v Fk Neftchi Baku Amicale Cluburi
19:00 Fotbal Kasimpasa v Vfb Stuttgart Amicale Cluburi
19:00 Tenis Paul T v Jaziri M ATP - Atlanta (SUA)
19:30 Fotbal Dynamo Kiev v Young Boys Champions League - Calificari
19:45 Fotbal RB Salzburg v Rijeka Champions League - Calificari
20:00 Fotbal Tsv Buchbach v 1860 Munich Germania Regionalliga Bavaria
20:00 Fotbal Beer Sheva v Ludogorets Champions League - Calificari
20:00 Fotbal Az Alkmaar v Malaga Amicale Cluburi
20:00 Fotbal Kaliningrad v Tambov Rusia National League
20:00 Fotbal Huddersfield v Udinese Amicale Cluburi
20:00 Fotbal Kuban Kras v Shinnik Yaros Rusia National League
20:00 Fotbal Montpellier v Saint Etienne Amicale Cluburi
20:20 Tenis Halys Q v Muller G ATP - Atlanta (SUA)
20:30 Fotbal Lierse Sk v Nec Nijmegen Amicale Cluburi
21:00 Fotbal Reus v Villarreal Amicale Cluburi
21:00 Fotbal Viitorul v Apoel Nicosia Champions League - Calificari
21:15 Fotbal Inti Gas Dep v Alianza Atl Peru Primera Division
21:20 Fotbal Maribor v Fh Hafnarfjordur Champions League - Calificari
21:30 Fotbal Doncaster v Sheffield Wed Amicale Cluburi
21:30 Fotbal Atalanta v Lille Amicale Cluburi
21:30 Fotbal RM Castilla v Leganes Amicale Cluburi
21:30 Fotbal Bradford City v Newcastle Amicale Cluburi
21:30 Fotbal Ud Logrones v Real Zaragoza Amicale Cluburi
21:30 Fotbal Scunthorpe Utd v Sunderland Amicale Cluburi
21:30 Fotbal Shamrock U19 v Bray U19 U19 Southern Elite Division Ireland
21:45 Fotbal Luton Town v Leicester City Amicale Cluburi
21:45 Fotbal Walsall Fc v Wba Amicale Cluburi
21:45 Fotbal Burton Albion v Wba Amicale Cluburi
21:45 Fotbal Ogc Nice v Ajax Champions League - Calificari
21:45 Fotbal Elvetia (F) v Franta (F) Campionatul European 2017 (F) - Grupa C
21:45 Fotbal Bath City v Bristol Rovers Amicale Cluburi
21:45 Fotbal Celtic v Rosenborg Bk Champions League - Calificari
21:45 Fotbal Islanda (F) v Austria (F) Campionatul European 2017 (F) - Grupa C
21:45 Fotbal Kidderminster v Birmingham Amicale Cluburi
22:00 Fotbal Al Ahed v El Zamalek Arab Club Championship International Clubs
22:00 Fotbal Cd Marino v Cd Tenerife Amicale Cluburi
22:00 Fotbal Club Brugge v Istanbul BB Champions League - Calificari
22:00 Fotbal Guimaraes v Sporting Amicale Cluburi
22:00 Fotbal Extremadura v Betis Sevilla Amicale Cluburi
22:00 Fotbal Setubal v Estoril Amicale Cluburi
22:30 Fotbal Roda v Albacete Amicale Cluburi
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.