Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
11/01 21:45 1682 Southampton v Liverpool 1-0 1-0
11/01 18:30 2851 Fiorentina v Chievo 0-0 1-0
11/01 21:45 2852 Juventus v Atalanta 2-0 3-2
11/01 19:45 2212 Bordeaux v Guingamp 2-1 3-2
11/01 22:00 2213 PSG v Metz 1-0 2-0
11/01 20:00 2987 Alaves v Deportivo La. 1-0 1-1
11/01 20:00 2988 Cordoba v Alcorcon 1-0 1-2
11/01 20:00 2989 Villarreal v Real Socie. 1-1 1-1
11/01 22:15 3000 Barcelona v Athletic Bilba. 1-0 3-1
11/01 13:30 2541 Chile v Croatia 1-0 1-1
11/01 15:00 2542 Coasta De. v Uganda 0-0 3-0
11/01 13:00 1374 Lugano v Chiasso 0-0 0-0
11/01 14:00 7693 Jihllava v Znojmo 1-1 3-3
11/01 14:00 7694 Karvina v Mfk Skali. 2-1 2-1
11/01 14:00 7692 Mlada Boles. v Olympia Hk. 0-0 1-0
11/01 14:30 7695 Bochum v Greuther Furth. 1-0 3-0
11/01 15:00 7696 FC Koln. v Stuttgart 0-0 0-0
11/01 15:30 7697 Kaiserslautern v Spvgg Elver. 2-0 2-0
11/01 16:00 7701 Darmstadt v Genk 0-1 0-1
11/01 16:00 7699 Jahn Regen. v Nurnberg II. 4-2 8-2
11/01 16:00 7698 Union Berli. v Fc Heide. 0-2 0-3
11/01 17:00 7700 Mallorca v Hertha B. 0-0 1-1
11/01 18:00 7702 Fc Pisek. v Teplice 2-2 4-4
11/01 18:00 7704 Sturm Graz. v KSV 1919. 1-1 4-1
11/01 18:00 7703 Thun v Wohlen 2-0 4-0
11/01 19:00 7705 Sc Wiede. v Sf Lotte. 0-1 4-2
11/01 19:30 7706 Sv Babel. v Brandenburger Sc. 2-0 4-0
11/01 10:30 1369 Heidelberg Unite. v Moreland Zebra. 2-0 4-1
11/01 11:00 1370 Oakleigh Canno. v Eastern Lions. 0-0 2-1
11/01 11:00 1371 Western Spiri. v Grange Thist. 0-0 0-1
11/01 11:30 1372 Park Ridge. v Brisbane Knigh. 0-0 6-3
11/01 12:00 1373 Air Force. v Johor Darul. 0-0 1-0
11/01 14:00 1375 Jong Roda. v Jong NEC. 0-1 1-1
11/01 14:45 1376 Felcra FC. v Kedah 0-1 0-2
11/01 15:00 1377 Gateshead FC. v Kilmarnock FC. 1-1 1-1
11/01 16:00 1378 Tianjin Teda. v Borussia Monch. 1-1 1-2
11/01 17:00 1385 Sporting Huelv. v Ajax Amste. 0-1 0-2
11/01 18:00 1379 1 FC. v FK Hodon. 1-0 4-0
11/01 19:30 1380 AS Koma. v LAC IC. 0-0 6-1
11/01 20:00 1381 FC Winte. v SC YF. 2-0 5-1
11/01 20:00 1382 WAF Brigi. v SV Geras. 2-2 4-7
11/01 20:30 1383 Rupel Boom. v KV Meche. 3-1 4-4
11/01 21:00 1384 Derry City. v Letterkenny Rover. 1-0 3-0
11/01 23:59 1351 Deportes La. v CA Belgr. 0-0 1-1
11/01 23:59 1353 Deportivo Maipu. v Godoy Cruz. 0-1 1-1
11/01 20:30 1351 Atletica Portu. v Nova Iguac. 0-0 0-0
11/01 20:30 1353 Tigres Do. v Cabofriense Rj. 0-0 2-2
11/01 21:00 1352 Carapebus/Campos v Bonsucesso 1-1 1-1
11/01 12:00 1354 Jablonec v Varnsdorf 1-2 2-2
11/01 12:00 1356 Vitkovice v Podbeskidzie 2-2 4-2
11/01 17:15 2354 Panaitolikos v PAOK 0-0 0-2
11/01 22:15 3226 Maritimo v Braga 0-0 0-1
11/01 22:15 3227 Rio Ave. v Sp. Covil. 1-0 2-0
11/01 21:00 3670 Murcia v Levante 0-1 0-2
11/01 17:30 1366 Stade D. v Moossou Fc. 1-0 3-4
11/01 20:00 1367 Sewe Sport. v Jeunesse Club. 1-1 2-1
11/01 16:00 1357 Anorthosis Famag. v Asil Lysi. 0-0 2-0
11/01 17:00 1359 Olympiakos Nicos. v Ethnikos Assia. 2-0 2-0
11/01 17:00 1358 Omonia Nicos. v Ethnikos Achna. 0-0 0-0
11/01 18:00 1360 AEK Larna. v Polemidion 2-0 2-1
11/01 19:00 1361 Aris Limas. v AEL Limas. 0-1 0-2
11/01 15:30 1355 Saint Etien. v Juvisy-Essonne (F). 1-0 2-0
11/01 11:00 2351 Panionios U20. v Ao Kassi. 0-0 1-0
11/01 13:30 7691 Sanat Naft. v Saba Qom. 0-0 2-1
11/01 19:30 2770 Bnei Yehud. v Hapoel Kfar. 0-0 1-1
11/01 20:00 2771 Maccabi Tel. v Hapoel Raana. 2-0 4-1
11/01 21:00 2772 Hapoel Haifa. v Ashdod 0-1 0-1
11/01 12:30 1063 Kwoon Chung. v Hong Kong. 0-2 0-4
11/01 14:30 1064 Hong Kong. v Eastern Footb. 1-0 2-1
11/01 14:30 1065 Kitchee (R). v Yuen Long. 2-0 5-0
11/01 20:00 1141 Afogados Ingaz. v Salgueiro Pe. 0-2 1-3
11/01 20:00 1069 CF Malag. v Loja 1-1 2-1
11/01 21:00 1070 CD San. v Algeciras CF. 1-1 2-2
11/01 03:00 3001 Loros Unive. v Club Celay. 0-1 1-1
11/01 04:30 3002 Correcaminos Uat. v Atlante 0-0 1-1
11/01 05:00 3003 Alebrijes De. v Venados 0-1 3-2
11/01 05:00 3004 Dorados De. v Cf Zacat. 1-0 1-1
11/01 05:30 3005 Cimarrones De. v Mineros De. 0-1 1-2
11/01 15:00 1066 Al Ain. v Hatta U21. 1-0 3-0
11/01 21:45 7859 Barnton FC. v Witton Albio. 0-2 1-3
11/01 21:45 7860 Runcorn Town. v Altrincham FC. 0-2 0-4
11/01 21:45 7857 Kidlington v Royston Town. 1-1 2-1
11/01 21:45 7855 Romford v Thamesmead Town. 1-0 1-1
11/01 21:45 7858 Evesham Unite. v Winchester City. 0-1 3-1
11/01 21:45 7856 Walton Casua. v Cray Wande. 2-1 5-1
11/01 21:45 7861 Aylesbury Unite. v Banbury Unite. 0-2 3-2
11/01 22:00 7438 Airdrieonians U20. v Albion Rover. 2-0 2-1
11/01 23:59 7439 ATLETICO CAJAZ. v Botafogo 0-0 1-0
11/01 17:00 1071 CF Badal. v Cd Terue. 1-0 3-0
11/01 19:45 1072 AE Prat. v Atletico Sagun. 0-1 1-1
11/01 20:00 1073 Real Union. v Deportivo Alave. 2-0 3-2
11/01 20:30 1074 SD Zamud. v Sporting Gijon. 0-0 0-2
11/01 21:00 1075 CD Badaj. v Lorca Depor. 0-0 0-0
11/01 21:00 7432 Fuenlabrada CF. v Burgos CF. 1-0 1-1
11/01 21:15 7433 SD Ponfe. v Tenisca 2-0 2-2
11/01 21:45 7434 Linares Depor. v UD Socue. 1-1 1-2
11/01 21:45 7435 Linfield Swift. v Crusaders (T). 2-0 3-1
11/01 15:00 7436 Al Ahli. v Al Shaba. 0-0 0-0
11/01 15:00 7437 Al Ittih. v Al Jeel. 0-0 0-0
11/01 16:30 1062 Saint Georg. v Woldia Kenem. 0-0 1-0
11/01 01:00 1071 SE Palme. v Sport Recif. 0-0 0-1
11/01 18:00 7441 Juventude U19. v Santo Andre. 0-0 0-0
11/01 19:30 7442 Santos SP. v AA Flame. 1-0 1-0
11/01 20:00 7443 Avai FC. v Rio Branc. 0-0 3-0
11/01 20:00 7444 Ceara SC. v Mogi Mirim. 2-0 2-1
11/01 20:00 7445 EC Bahia. v Cruzeiro EC. 0-0 0-2
11/01 20:00 7446 Ec Tauba. v Coritiba Fbc. 0-0 0-3
11/01 20:00 7447 Figueirense SC. v Fluminense FC. 2-3 2-4
11/01 20:00 7448 Goias GO. v AD Sao. 1-1 1-2
11/01 20:30 7449 EC Agua. v Estaciano Ec. 0-1 2-1
11/01 22:00 7450 CA Braga. v Trindade AC. 1-0 1-0
11/01 22:45 7851 Sc Corin. v AD Manth. 1-0 5-1
11/01 23:00 7852 GE Osasc. v CA Juven. 0-1 0-1
11/01 23:59 7853 Cr Flame. v Nacional AC. 4-0 6-0
11/01 23:59 7854 SC Inter. v Taboao Da. 4-0 6-0
11/01 21:15 1368 Kirkop Unite. v Mgarr Unite. 0-0 1-0
11/01 21:45 1061 WEST BRIDG. v Teversal FC. 0-1 1-2
11/01 11:00 1362 Kazakhstan U18. v Azerbaijan U18. 1-1 2-2
11/01 13:15 1363 Slovacia U18. v Lituania U18. 0-0 0-0
11/01 18:00 1364 St. Peter. v Moldova U18. 1-0 3-0
Tenis   Primul Set Final
11/01 02:00 6403 Mahut N. v Cuevas P. 0-1 1-2
11/01 03:00 8451 Muller G. v Barton . 1-0 2-1
11/01 03:30 6407 Carreno-Busta P. v Zverev M. 0-1 2-1
11/01 04:30 6409 Kohlschreiber P. v Thompson J. 1-0 2-0
11/01 05:00 6412 Evans D. v Granollers M. 0-1 2-1
11/01 06:00 6406 Lorenzi P. v Troicki V. 0-1 0-2
11/01 12:00 6405 Thiem D. v Elias G. 0-1 2-1
11/01 01:30 8450 Ferrer D. v Haase R. 1-0 1-2
11/01 03:00 6400 Jaziri M. v Isner J. 0-1 1-2
11/01 03:00 6402 Johnson S. v Lu Y-S. 1-0 2-0
11/01 03:00 6404 Klein B. v Sousa J. 0-1 0-2
11/01 04:30 6410 Brown D. v Baghdatis M. 1-0 1-2
11/01 09:00 6401 Harrison R. v Sock J. 0-1 1-2
11/01 02:00 6500 Ozaki R. v Safarova L. 0-1 2-1
11/01 03:30 7519 Bertens K. v Voskoboeva G. 1-0 2-0
11/01 04:30 7517 Larsson J. v Tsurenko L. 0-1 0-2
11/01 10:10 7516 Arruabarrena-V L. v Rogers S. 0-1 0-2
11/01 03:00 6503 Wozniacki C. v Strycova B. 0-1 1-2
11/01 04:30 6501 Bouchard E. v Pavlyuchenkova A. 1-0 2-0
11/01 06:30 7518 Kasatkina D. v Konta J. 0-1 0-2
11/01 10:15 6504 Duan Y. v Radwanska A. 0-1 0-2
11/01 01:00 7625 Bemelmans R. v Soeda G. 0-1 0-2
11/01 01:00 7626 Brands D. v Menendez-Maceiras A. 1-0 1-2
11/01 01:00 7627 De Schep. v Gombos N. 1-0 2-1
11/01 01:00 7628 Diez S. v Reuter Y. 0-1 1-2
11/01 01:00 7630 Gojowczyk P. v Myneni S. 1-0 2-0
11/01 01:00 7631 Kovalik J. v Trungelliti M. 0-1 0-2
11/01 01:00 7632 Samper-Montana J. v Smyczek T. 0-1 0-2
11/01 01:00 7633 Smith J-P. v Velotti A. 1-0 2-0
11/01 01:00 7634 Sousa P. v Safwat M. 0-1 0-2
11/01 01:00 7635 Stepanek R. v Bangoura S. 1-0 2-1
11/01 01:00 7636 Tiafoe F. v Cecchinato M. 1-0 2-1
11/01 02:20 7637 Banes M. v Wu Di. 0-1 0-2
11/01 02:20 7638 Becker B. v Zekic M. 0-1 1-2
11/01 02:20 7639 Djere L. v Martin An.. 1-0 2-0
11/01 02:20 7640 Dodig I. v Weintraub A. 1-0 2-0
11/01 02:20 7641 Fratangelo B. v Zemlja G. 1-0 2-0
11/01 02:20 7642 Ignatik U. v Pospisil V.. 0-1 2-1
11/01 02:20 7643 Kozlov S. v Bhambri Y. 0-1 0-2
11/01 02:20 7644 Krstin P. v Kolar Z. 0-1 2-1
11/01 02:20 7645 Marterer M. v Escobedo E. 0-1 0-2
11/01 02:20 7646 Masur D. v Ito T. 0-1 0-2
11/01 02:20 7647 Moriya H. v Bourchier H. 1-0 2-0
11/01 02:20 7648 Van Peper. v Tsitsipas S. 0-1 0-2
11/01 03:40 7649 Donskoy E. v Popko D. 0-1 2-1
11/01 03:40 7650 Ebden M. v Golubev An.. 1-0 2-0
11/01 03:40 7651 Hernandez-Fernandez J. v King D. 0-1 0-2
11/01 03:40 7652 Kibi Y. v Baker B. 1-0 2-0
11/01 03:40 7653 Klahn B. v Fabbiano T. 0-1 1-2
11/01 03:40 7654 Lacko L. v Jahn J. 1-0 2-0
11/01 03:40 7655 Lopez-Perez E. v Gonzalez M. 0-1 0-2
11/01 03:40 7656 Matosevic M. v Carballes Baena. 0-1 0-2
11/01 03:40 7657 Rubin N. v Stebe, Cedri. 0-1 2-1
11/01 03:40 7658 Saville L. v Kudla D. 0-1 0-2
11/01 03:40 7659 Souza J. v Ghem A. 0-1 1-2
11/01 03:40 7660 Ymer E. v Santillan A. 0-1 0-2
11/01 05:00 7661 Daniel T. v Setkic A. 1-0 2-0
11/01 05:00 7662 Gaio F. v Vanni L. 1-0 1-2
11/01 05:00 7663 Giannessi A. v Satral J. 0-1 0-2
11/01 05:00 7664 Giustino L. v Basic M. 1-0 1-2
11/01 05:00 7665 Ivashka I. v Ram R. 0-1 0-2
11/01 05:00 1901 Jones S. v Arevalo-Gonzalez M. 0-1 0-2
11/01 05:00 1902 Lamasine T. v Polansky P. 0-1 0-2
11/01 05:00 1903 Melzer J. v De Loore. 1-0 2-1
11/01 05:00 1904 Purcell M. v Rublev A. 0-1 1-2
11/01 05:00 1907 Sarkissian A. v Laaksonen H. 1-0 2-0
11/01 05:00 1908 Sugita Y. v Polmans M. 1-0 2-0
11/01 05:00 1909 Uchiyama Y. v Tepavac M. 1-0 2-0
11/01 06:20 1911 Bachinger M. v Skugor F. 1-0 2-0
11/01 06:20 1912 Bellotti R. v Millot . 0-1 0-2
11/01 06:20 1918 Copil M. v Bolt A. 1-0 1-2
11/01 06:20 1919 Coppejans K. v Sandgren T. 1-0 2-0
11/01 06:20 1920 Fucsovics M. v Mousley B. 1-0 1-2
11/01 06:20 1922 Mesaros K. v Clezar G. 0-1 0-2
11/01 06:20 1923 Milojevic N. v Benneteau J. 0-1 0-2
11/01 06:20 1924 Opelka R. v Napolitano S. 1-0 2-0
11/01 06:20 1925 Pecotic M. v Mcgee J. 0-1 0-2
11/01 08:00 1915 Bublik A. v De Greef. 0-1 2-1
11/01 08:10 1928 Kudryavtsev A. v Mott B. 0-1 0-2
11/01 09:00 1917 Chiudinelli M. v Krueger M. 1-0 1-2
11/01 10:10 1926 Bourgue M. v Eysseric J. 1-0 1-2
11/01 10:10 1921 Kicker N. v Lee D. 1-0 1-2
11/01 10:30 1927 Kamke T. v Novikov D. 1-0 2-0
11/01 11:00 1929 Ruud C. v Gabashvili T. 1-0 2-0
11/01 10:30 6602 Dabrowski G. v Melichar N. 0-1 2-1
11/01 01:30 6604 Huey T. v Paes L. 0-1 0-2
11/01 01:30 6607 Statham J. v Inglot D. 0-1 0-2
11/01 10:30 6605 Monroe N. v Lindstedt R. 1-0 2-1
11/01 03:30 6609 Bopanna R. v Mayer F. 0-1 1-2
11/01 10:10 6613 Reid M. v Rojer J-J. 1-0 1-2
11/01 10:30 6613 Reid M. v Rojer J-J. 1-0 1-2
11/01 06:30 6613 Mirza S. v Brengle M. 1-0 2-0
11/01 10:10 6606 Babos T. v Hingis M. 1-0 2-0
11/01 01:00 1905 Herbert P. v Shapovalov D. 1-0 1-2
11/01 01:00 1914 Podlipnik-Castillo H. v Darcis S. 0-1 0-2
11/01 01:00 7619 Vukic A. v Kravchuk K. 0-1 0-2
11/01 02:30 7616 Berlocq C. v Halys Q. 1-0 2-1
11/01 02:30 7618 Sela D. v Moraing M. 1-0 2-0
11/01 02:30 1906 Struff J-L. v Harris A. 1-0 2-1
11/01 04:00 7617 Falla A. v Olivo R. 1-0 2-1
11/01 05:00 7624 Groth S. v Melzer G. 0-1 2-1
11/01 08:00 6625 Kawin P. v Ratiwatana Sa. 0-1 0-2
11/01 08:00 6626 Krawietz K. v Fruttero J. 1-0 2-1
11/01 08:00 6634 Marray J. v Langer N. 0-1 0-2
11/01 09:00 6620 Gigounon G. v Chen T. 1-0 1-2
11/01 05:30 6615 De Waard. v Pasha N. 1-0 2-0
11/01 05:30 6616 Moutet C. v S 0-1 1-2
11/01 06:30 6617 Cerretani J. v Berlocq C. 0-1 0-2
11/01 05:00 7666 Bega A. v Li Zhe. 0-1 0-2
11/01 05:00 1913 Krawietz K. v Michon A. 1-0 1-2
11/01 05:00 1910 Maden Y. v Langer N. 1-0 2-0
11/01 05:00 1916 Sekiguchi S. v Mertens Y. 1-0 2-1
11/01 06:30 1930 Balaji N. v Zopp J. 0-1 0-2
11/01 06:30 1931 Gigounon G. v Altmaier D. 0-1 0-2
11/01 06:30 1932 Silva F. v Garin C. 1-0 1-2
11/01 06:30 1933 Tipsarevic J. v Doumbia S. 1-0 2-0
11/01 07:00 7623 Wickmayer Y. v Wang Q. 1-0 2-0
11/01 20:00 2288 Altamirano C. v Nevolo D. 1-0 2-0
11/01 20:00 2290 Halebian A. v Quiroz R. 0-1 2-1
11/01 20:00 2291 Smith L. v Bellier A. 0-1 2-1
11/01 21:30 2301 Giron M. v Bar D. 0-1 2-1
11/01 21:30 2302 Holt B. v Bambridge L. 1-0 2-0
11/01 21:30 2306 King E. v Thompson C. 1-0 2-0
11/01 21:30 2292 Schneider R. v Soderlund C. 1-0 1-2
11/01 23:00 2293 Crystal N. v Harrison C. 0-1 0-2
11/01 23:00 2305 Johnson E. v Smith R. 1-0 1-2
11/01 23:00 2294 Lammons N. v Gomez E. 0-1 1-2
11/01 23:00 2307 Paul T. v Kalovelonis M. 1-0 2-0
11/01 11:30 7089 Gerlach K. v Frapolli C. 1-0 2-1
11/01 11:30 7090 Nefedova A-E. v Smirnova V.. 1-0 2-0
11/01 13:00 7091 Papamichail D. v Mdulwa W. 1-0 2-0
11/01 13:00 7092 Sizikova Y. v Gaida F. 1-0 2-0
11/01 13:00 7093 Sun Xl. v Bjorklund M. 1-0 2-0
11/01 13:00 7094 Tebourbi M. v Torro-Flor M-T. 0-1 0-2
11/01 14:30 7095 Smirnova A. v Meliss V. 1-0 2-1
11/01 10:30 2297 Jakob F. v Catarina L. 0-1 0-2
11/01 10:30 2298 Markovic G. v Griekspoor T. 0-1 0-2
11/01 10:30 2299 Sieber M. v Durasovic V.. 1-0 2-0
11/01 10:30 2300 Sumer T. v Majchrzak K. 0-1 0-2
11/01 12:00 2270 Boutillier R. v Furness E. 0-1 0-2
11/01 12:00 2271 Tabatruong M. v Marie J. 0-1 0-2
11/01 17:00 2272 Humbert U. v Janvier M. 0-1 0-2
11/01 19:00 2273 Hamou M. v Fallert Fl. 1-0 2-0
11/01 17:00 7081 Kilnarova M. v Dunleavy C. 1-0 2-0
11/01 17:00 7082 Kopinski M. v Hsu C-Y. 0-1 0-2
11/01 17:00 7083 Zhang L. v Cakarevic S. 1-0 2-0
11/01 18:30 7084 Christian K. v Wargnier L. 1-0 1-2
11/01 18:30 7085 Hibi M. v Cazeaux A. 1-0 2-0
11/01 18:30 7086 Olmos G. v Heise P. 1-0 2-0
11/01 20:00 7087 Rame A. v Wacnik J. 1-0 2-0
11/01 23:00 7088 Cascino E. v Morozova A. 0-1 1-2
11/01 10:30 7066 Palkina v Herdzelas D. 0-1 0-2
11/01 10:30 7067 Pogrebnyak v v Vasyl. 0-1 0-2
11/01 10:30 2315 Pospelova A. v Yahe B. 1-0 2-0
11/01 13:00 2274 Choinski J. v Haenle P. 1-0 2-0
11/01 13:00 2275 Michnev P. v Kahlke J. 0-1 2-1
11/01 14:30 2276 Karlovskiy E. v Schmid M. 0-1 2-1
11/01 14:30 2277 Meis P. v Podzus J. 0-1 1-2
11/01 16:00 2278 Khomentovskiy M. v Pauffley N. 0-1 0-2
11/01 17:30 2280 Simon T. v Zgombic F. 1-0 2-1
11/01 19:00 2281 Haerteis J. v Rosenholm P. 0-1 0-2
11/01 16:30 7069 Dolehide C. v Larcher De. 1-0 2-0
11/01 16:30 7070 Elbaba J. v Anderson R. 0-1 0-2
11/01 16:30 7071 Kalinina A. v Di Loren. 1-0 2-0
11/01 16:30 7072 Schmiedlova A. v Eikeri U. 0-1 0-2
11/01 18:00 7073 Ianchuk E. v Ianchuk O. 0-1 2-1
11/01 18:00 7074 Leykina P. v Embree L. 0-1 2-1
11/01 18:00 7075 Santamaria S. v Kania P. 1-0 2-0
11/01 18:00 7076 Zarazua R. v Scholl Chi. 1-0 2-0
11/01 19:30 7077 Ahn K. v Lukacs V.. 0-1 0-2
11/01 19:30 7079 Daniel J. v Sebov K. 0-1 0-2
11/01 19:30 7080 Uebelhoer C. v Kuzmova V.. 0-1 0-2
11/01 11:30 2282 Balazs A. v Gjomarkaj M. 1-0 2-0
11/01 11:30 2283 Iordache S. v Rieder H. 0-1 0-2
11/01 11:30 2284 Sorrentino L. v Manda C. 1-0 2-0
11/01 11:30 2285 Tastet N. v Ornago F. 0-1 0-2
11/01 13:00 2286 Ouakaa A. v Moreno-Higueras R. 1-0 2-1
11/01 13:00 2287 Ziganshin R. v Grazioso A. 0-1 0-2
11/01 18:00 2308 Chappell N. v Endara I. 0-1 0-2
11/01 18:00 2311 Trombetta T. v Mejia N. 0-1 0-2
11/01 19:30 2312 Jotovski T. v Hocevar R. 1-0 2-0
11/01 19:30 2313 Torebko P. v Decamps G. 1-0 2-0
11/01 19:30 2314 Trinker B. v Olivieri Ga. 1-0 2-0
11/01 11:30 5126 Querrey S. v Dolgopolov A. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
11/01 17:00 5278 Aris Thess. v Nymburk 45-44 83-79
11/01 19:30 5289 AS Monac. v Banvit 37-37 65-63
11/01 21:00 5290 Fraport Skyli. v Bakken Bears. 51-28 102-68
11/01 17:30 5291 Avtodor Sarat. v Maccabi Risho. 40-44 81-71
11/01 21:30 5281 Le Mans. v Pinar K. 39-31 65-61
11/01 19:30 5293 Kk Cibon. v Juventus Utena. 35-42 81-72
11/01 19:30 5292 Mega Leks. v Strasbourg 46-36 86-82
11/01 21:30 5295 Sidigas Avell. v Mornar Bar. 26-28 53-60
11/01 21:30 5294 Tenerife v Oostende 37-32 64-57
11/01 19:00 5296 Besiktas v Sassari 44-30 100-70
11/01 19:00 5297 Szolnoki Olaj. v Stelmet Zielo. 37-33 86-75
11/01 19:00 9244 Lokomotiv Kuban. v Murcia 27-29 70-60
11/01 19:00 9245 Bc Lietk. v Ratiopharm Ulm. 41-53 86-84
11/01 21:00 9246 Bayern v Khimky Mosco. 38-41 90-74
11/01 19:00 9247 Zenit St.. v Lietuvos Rytas. 43-40 88-79
11/01 20:15 9248 Hapoel Ierus. v Nizhny N. 46-35 98-76
11/01 21:30 9249 Valencia v Alba Berli. 46-43 85-80
11/01 21:45 9250 Unicaja v Cedevita 36-33 73-59
11/01 19:00 9251 Bc Mures. v Es Chalo. 34-50 66-88
11/01 19:00 9252 Bc Priev. v Gravelines 35-41 68-79
11/01 21:30 9253 Antwerp Giant. v Demir Insaa. 33-42 86-64
11/01 19:00 9254 Apoel Nicos. v Telekom Baske. 35-37 84-78
11/01 20:00 9255 Redwell Gunne. v Kk Prien. 36-52 81-85
11/01 19:00 9256 Fortress Lami-. v Nanterre 46-37 91-74
11/01 20:00 9257 Bnei Herze. v Bc Tsmok. 43-35 88-77
11/01 20:00 9258 U BT. v Alba Feher. 48-43 81-86
11/01 14:10 9259 Enisey Krasn. v Donar Groni. 30-46 67-81
11/01 22:30 9260 Benfica v Lukoil Acade. 34-38 67-76
11/01 02:00 5500 Washington Wizar. v Chicago Bulls. 49-61 101-99
11/01 02:30 5501 Brooklyn Nets. v Atlanta Hawks. 43-61 97-117
11/01 02:30 5502 Toronto Rapto. v Boston Celti. 46-55 114-106
11/01 03:00 5503 Houston Rocke. v Charlotte Horne. 67-47 121-114
11/01 03:30 5504 San Anton. v Milwaukee Bucks. 59-53 107-109
11/01 04:00 5505 Utah Jazz. v Cleveland Caval. 56-41 100-92
11/01 05:30 5506 Golden State. v Miami Heat. 53-54 107-95
11/01 05:30 5510 Los Angel. v Portland Trail. 57-55 87-108
11/01 05:30 5511 Sacramento Kings. v Detroit Pisto. 43-56 100-94
11/01 18:00 6123 Dynamo Kursk. v Wisla Krako. 52-30 96-59
11/01 19:00 6124 Fenerbahce (F). v Familia Schio. 45-32 77-64
11/01 20:00 6125 Usk Praha. v Uni Gyor. 43-29 83-56
11/01 21:00 6126 Basket Latte. v Mersin (F). 47-33 76-63
11/01 19:00 6127 Uniqa Eurol. v Ccc Polko. 48-30 76-64
11/01 19:00 6121 Korvpalliklubi Parnu. v Bc Liepa. 40-47 93-75
11/01 19:00 6122 Bc Rakve. v Pieno Zvaig. 36-59 77-112
11/01 21:30 5404 Ab Latin. v Remer Trevi. 40-29 74-66
11/01 21:30 5405 Mens Sana. v Angelico Biell. 29-39 64-64
11/01 00:15 2129 Campo Moura. v Franca Sp. 0-0 81-83
11/01 13:35 7171 Bayi Army. v Jiangsu Tongx. 42-53 102-104
11/01 13:35 7172 Beijing Kongg. v Beijing Jinyu. 41-41 87-92
11/01 13:35 7173 Liaoning Scale. v Shanxi Drago. 50-49 108-95
11/01 13:35 7174 Qingdao Doubl. v Jiangsu Drago. 47-50 93-93
11/01 13:35 7175 Shandong Gold. v Zhejiang Chouz. 76-45 134-107
11/01 13:35 7176 Shanghai Shark. v Jilin North. 59-40 115-84
11/01 13:35 7177 Sichuan Jin. v Guandong South. 56-44 130-109
11/01 13:35 7178 Tianjin Rong. v Zhejiang Guang. 44-65 107-126
11/01 14:00 7179 Xinjiang Tiger. v Guangzhou Long. 68-48 135-109
11/01 12:00 6267 Anyang Kgc. v Mobis Phoeb. 37-27 76-68
11/01 12:00 6268 Dongbu Promy. v Lg Saker. 45-41 88-79
11/01 19:30 6111 Horsholm 79ers. v Svendborg Rabbi. 44-29 86-55
11/01 18:30 6112 Kauhajoen Karhu. v Ktp Baske. 35-45 105-81
11/01 18:30 6113 Kouvot Kouvo. v Salon Vilpa. 47-32 86-68
11/01 18:30 6114 Pyrinto Tampe. v Lapuan Korik. 25-38 74-76
11/01 18:30 6115 Uu-Korihait Uusik. v Helsinki Seagu. 30-40 63-81
11/01 10:15 6129 Meralco Bolts. v Mahindra Enfor. 42-52 92-105
11/01 13:00 6260 Purefoods Star. v Alaska Aces. 46-40 86-86
11/01 18:30 6128 Bk Jekab. v Bk Ogre. 41-39 87-69
11/01 20:00 7221 Azs Kosza. v Mks Dabro. 40-49 83-75
11/01 18:00 7162 Dynamo Mosco. v Enisey Krasn. 28-46 71-88
11/01 19:00 6262 04 Ac. v Bk Levic. 44-38 89-78
11/01 19:00 6263 Mbk Handl. v Bk Inter. 37-35 76-76
11/01 19:00 6264 Mbk Rieke. v Lucenec 53-43 102-80
11/01 12:00 6269 Bucheon Keb?H. v Guri Kdb. 0-0 70-70
Handbal   Pauză Final
11/01 21:45 7051 Franta v Brazilia 17-7 31-16
11/01 15:00 5770 Cs Magur. v Hcm Roman. 8-16 23-24
11/01 20:30 8891 Nykobing F.. v Randers Hk. 15-15 32-25
11/01 19:30 5728 Estonia v Turcia 9-11 18-28
11/01 20:30 5729 Luxemburg v Italia 13-10 24-23
11/01 15:30 7040 Issy Paris. v Celles-Sur-Belle (F). 17-12 30-22
11/01 21:00 7041 Metz Handb. v Cercle Dijon. 18-11 34-20
11/01 21:30 7042 Brest Breta. v Toulon Saint. 12-7 25-17
11/01 21:00 5700 Tv Nelli. v Hc Leipz. 12-15 23-31
11/01 19:00 8951 Storhamar (F). v Gjerpen (F). 22-16 45-30
11/01 19:30 8952 Byasen (F). v Glassverket (F). 12-11 28-21
11/01 21:00 8953 Vipers Krist. v Larvik Hk. 8-15 25-29
11/01 20:30 8954 Fredrikstad Bkl. v Aker Topph. 4-13 15-24
11/01 20:00 5810 Ik Saveh. v H65 Hoor. 15-12 29-24
11/01 18:30 5726 Dhc Slavi. v Hk Start. 18-6 29-15
11/01 19:00 5727 Skp Picca. v Slovan Duslo. 7-15 17-31
Hochei   Pauză Final
11/01 03:00 8799 Moose Jaw. v Tri-City Ameri. 2-1 2-3
11/01 03:05 8800 Saskatoon Blade. v Calgary Hitme. 2-3 4-4
11/01 04:00 8801 Red Deer. v Prince Georg. 3-0 4-1
11/01 20:00 6221 Borlange Hf. v Lindlovens If. 0-1 3-4
11/01 20:00 6222 Kallinge/Ronneby If. v If Troja. 0-4 0-5
11/01 20:00 6223 Kristianstads Ik. v Vimmerby Hc. 2-0 5-1
11/01 20:00 6224 Mariestads Bois. v Ifk Kumla. 2-1 5-2
11/01 20:00 6226 Nybro If. v Skovde Ik. 0-0 3-3
11/01 20:00 6227 Ornskoldsviks Sk. v Brunflo Ik. 1-0 5-1
11/01 20:00 6228 Tegs Sk. v Sollefteaa Hk. 0-0 0-0
11/01 20:15 6229 Sk Lejon. v Team Kirun. 1-0 6-2
11/01 20:00 6232 Hanhals If. v Tyringe Sos. 0-0 1-1
11/01 20:00 6234 Helsingborgs Hc. v Hc Dalen. 2-1 3-4
11/01 20:00 6235 Grastorps Ik. v Enkopings Sk. 0-0 6-2
11/01 20:00 6236 Koping Hc. v Forshaga If. 0-0 1-2
11/01 20:00 6237 Surahammar If. v Aker/Strangnas Hc. 2-0 3-3
11/01 20:00 6238 Hammarby Hocke. v Ifk Tumba. 4-1 8-1
11/01 20:00 6239 Sollentuna Hc. v Nacka Hk. 1-0 3-3
11/01 20:00 8961 Valbo Hc. v Arlanda Hc. 2-0 5-2
11/01 18:30 6191 Mhc Marti. v Dukla Micha. 0-2 0-6
11/01 19:00 6192 Hc Preso. v Hk 95. 1-2 4-4
11/01 19:00 6193 Hc Topol. v Hc 07. 0-0 6-2
11/01 20:15 5830 Ec Dornb. v Sapa Feher. 1-0 4-0
11/01 20:15 5831 Ec Graz. v Ec Red. 0-0 0-4
11/01 20:15 5832 Ec Vsv. v Ehc Liwes. 1-2 2-5
11/01 20:15 5833 Hc Twk. v Hdd Olimp. 1-1 3-3
11/01 20:30 5834 Kac Klage. v Ev Vienn. 0-0 2-3
11/01 20:45 5835 Hcb Sudti. v Hc Orli. 1-0 3-1
11/01 02:00 8797 Erie Otter. v Kitchener Range. 0-0 6-3
11/01 02:05 8798 Saginaw Spiri. v Plymouth Whale. 1-5 2-11
11/01 18:30 5861 Benatky Nad. v Kladno 0-3 1-4
11/01 18:30 5860 Ceske Budej. v Slavia Praga. 2-0 5-1
11/01 18:30 5862 Sk Horac. v Hc Zubr. 3-1 4-2
11/01 19:00 5863 Hc Fryde. v Sk Kadan. 1-0 3-3
11/01 19:00 5864 Hc Slova. v Hc Most. 0-0 5-2
11/01 19:00 5865 Hc Stadi. v Hc Az. 0-0 0-3
11/01 19:00 5866 Hk Jestr. v Hc Dukla. 0-1 2-5
11/01 18:30 5954 Assat Pori. v Tps Turku. 0-0 0-1
11/01 18:30 5955 Hifk Hocke. v Karpat Oulu. 0-1 4-1
11/01 18:30 5956 Hpk Hamee. v Rauma Lukko. 1-0 2-0
11/01 18:30 5957 Kalpa Hocke. v Ilves Tampe. 1-0 1-1
11/01 18:30 5958 Pelicans Lahti. v Vaasan Sport. 0-0 2-0
11/01 18:30 5959 Saipa Lappe. v Jukurit Mikke. 0-0 1-0
11/01 18:30 5960 Tappara Tampe. v Kookoo 0-1 3-6
11/01 18:30 5950 Iisalmen Peli-. v Heinolan Pelii. 0-0 1-1
11/01 18:30 5951 Jyp-Akatemia v Espoo Unite. 0-1 3-4
11/01 18:30 5952 Kajaanin Hokki. v Roki 0-1 1-5
11/01 18:30 5953 Keupa Ht. v Jokipojat Joens. 1-0 2-4
11/01 20:30 5980 Adler Mannh. v Erc Ingol. 0-2 4-2
11/01 16:00 1466 Mettalurg Magni. v Hc Sochi. 1-0 3-5
11/01 18:00 1467 Severstal Chere. v Sibir Novos. 0-1 4-3
11/01 18:30 1468 Cska Mosco. v Metallurg Novok. 1-0 2-0
11/01 18:30 1469 Ska St. v Avangard Omsk. 2-1 5-3
11/01 20:00 1471 Hc Slova. v Avtomobilist Yekat. 0-1 2-2
11/01 20:00 1470 Khl Medve. v Hc Barys. 0-0 4-5
11/01 17:30 7142 Ariada-Akpars Volzh. v Dizel Penza. 0-3 2-4
11/01 18:00 7143 Buran Voron. v Chelmet Chely. 1-1 3-4
11/01 18:00 7144 Hk Ryaza. v Yuzhny Ural. 1-0 2-0
11/01 11:00 1472 Amurskie Tigry. v Dinamo St. 2-2 6-6
11/01 11:00 1473 Hc Taifu. v Mytishchinskie Atlan. 1-0 1-2
11/01 13:00 1474 Serebryanye Lvy. v Russkie Vitya. 1-1 3-4
11/01 14:30 1475 Hc Altai. v Reaktor Nizhn. 0-0 1-2
11/01 15:00 1476 Snezhnye Barsy. v Sputnik Almet. 0-0 1-1
11/01 16:00 1478 Sarmaty Orenb. v Irbis Kazan. 0-1 0-2
11/01 16:00 1479 Tyumenskiy Legio. v Sibirskie Snaip. 0-1 0-5
11/01 18:00 1480 Ska-1946 St. v Spartak Mosco. 0-0 2-2
11/01 20:00 6131 Furuset Ishoc. v Moss Hocke. 3-1 5-3
11/01 20:00 6132 Hasle/Loren Ishoc. v Gruner Ishoc. 2-1 5-2
11/01 20:00 6133 Ringerike Ihk. v Gjovik Mammu. 1-0 5-3
11/01 20:00 8962 Almtuna Is. v Aik If. 1-1 2-3
11/01 20:00 8963 Bik Karls. v If Bjork. 1-1 4-2
11/01 20:00 8964 Modo Hocke. v Hc Vita. 1-0 2-1
11/01 20:00 8965 Mora Ik. v Tingsryds Aif. 1-0 2-0
11/01 20:00 8966 Vastervik v Ik Pante. 0-2 3-4
11/01 02:00 6002 Buffalo Sabre. v Philadelphia Flyer. 0-0 4-1
11/01 02:00 6003 Carolina Hurri. v Columbus Blue. 0-1 5-3
11/01 03:00 6004 Nashville Preda. v Vancouver Canuc. 0-0 1-1
11/01 03:00 6005 St. Louis. v Boston Bruin. 0-3 3-5
11/01 03:30 6006 Chicago Black. v Detroit Red. 2-0 3-3
11/01 04:00 6007 Edmonton Oiler. v San Jose. 1-2 3-5
11/01 05:00 6008 Anaheim Ducks. v Dallas Stars. 0-0 2-0
11/01 03:00 6000 Milwaukee Admir. v Charlotte Check. 0-0 1-5
11/01 05:00 6001 Bakersfield Condo. v San Anton. 2-0 5-2
Volei   Pauză Final
11/01 20:30 5673 Sm`Aesch Pfeff. v Volley Koniz. 1-0 3-0
11/01 17:00 3727 Bursa B.Seh. v Stiinta Bacau. 1-0 3-1
11/01 18:00 3728 Csm Bucur. v Olympiacos Pirae. 0-1 0-3
11/01 18:30 3729 Lp Kanga. v Randaberg Il. 1-0 3-0
11/01 19:00 3730 Sokol Post. v Kralovo Pole. 1-0 1-3
11/01 19:00 3731 Tj Ostra. v Ok Porec. 1-0 3-0
11/01 20:00 3732 Schweriner (F). v Oriveden Ponni. 1-0 3-0
11/01 20:30 3733 Psvbg Salzb. v Mladost Marin. 0-1 0-3
11/01 22:00 3734 Avc Famal. v Naturhouse Ciuda. 0-1 1-3
11/01 18:30 3700 Etta v Riento 1-0 3-1
11/01 18:30 3701 Hurrikaani-Loimaa v Kove 1. 1-0 3-0
11/01 18:30 3702 Team Lakka. v Leka Volle. 1-0 3-2
11/01 18:30 3706 Valepa v Tiikerit 0-1 3-1
11/01 12:00 5670 Seoul Woori. v Cheonan Hyund. 1-0 3-0
11/01 20:00 5672 Lunds Vk. v Svedala (F). 1-0 3-2
11/01 19:00 5666 Jastrzebski v Czarni Radom. 1-0 3-0
11/01 19:00 5668 Pge Skra. v Ks Espad. 1-0 3-2
11/01 19:00 5664 Rzeszow v Trefl Gdans. 0-1 2-3
11/01 19:30 5669 Kedzierzyn v Effector Kielc. 1-0 3-0
11/01 19:00 3699 Aero Odole. v Volejbalovy Oddil. 1-0 3-1
11/01 18:00 3735 Cs Volei. v Dinamo Krasn. 0-1 1-3
11/01 18:00 5660 Fenerbahce (F). v Azeryol Baku. 1-0 3-0
11/01 19:00 3709 Cska Sofia. v Volley Amris. 1-0 3-1
11/01 20:00 3710 Vojvodina Novi. v C.S. Arcad. 1-0 3-0
11/01 18:00 3711 Csm Targo. v Khimik Yuzhn. 1-0 2-3
11/01 18:00 3715 Sk Up. v Dinamo Kazan. 0-1 0-3
11/01 19:00 3716 Luka Bar. v Budowlani Lodz. 0-1 0-3
11/01 19:00 3723 Nova Kbm. v Calcit Kamni. 1-0 3-1
11/01 20:00 3724 Allianz Mtv. v Kohila Vk. 1-0 3-0
11/01 20:00 3725 Jedinstvo Stara. v Linamar Bekes. 0-1 1-3
11/01 21:00 3726 Tsv Duedi. v Beziers Vb. 1-0 1-3
11/01 21:30 3698 Schelde-N Precu. v Vbc Shank. 1-0 3-1
11/01 21:30 3697 Vdk Gent. v Knack Roese. 0-1 0-3
11/01 18:30 3707 Foinikas Syrou. v Paok 1-0 2-3
11/01 19:00 3708 Aon Panax. v Ilioupoli Gs. 1-0 1-3
11/01 21:30 5661 Modena v Argos Volle. 1-0 3-0
11/01 21:30 5662 Perugia v Copra Piace. 1-0 2-3
11/01 21:30 5663 Trentino v Vero Volle. 1-0 3-0
Snooker   Rezultat
11/01 13:00 1308 Murphy S. v Allen M. 3-2
11/01 13:00 1311 Wilson K. v Williams M. 0-3
11/01 14:30 1312 Day R. v Robertson N. 3-2
11/01 16:00 1309 Allen M. v Wilson K. 1-3
11/01 16:00 1314 Williams M. v Day R. 3-1
11/01 17:30 1310 Murphy S. v Wilson K. 3-1
11/01 17:30 1315 Robertson N. v Hawkins B. 2-3
11/01 20:00 9301 Allen M. v Williams M. 1-3
11/01 20:00 9302 Hawkins B. v Day R. 1-3
11/01 21:00 9303 Robertson N. v Williams M. 3-1
11/01 21:00 9304 Wilson K. v Hawkins B. 0-3
Darts   Rezultat
11/01 14:30 9753 De Vos. v Mitchell 4-2
11/01 15:00 9755 Durrant G. v Hogan P. 4-3
11/01 15:00 9756 Fitton D. v Blackwell P. 4-1
11/01 15:00 9757 Smith J. v Adams 1-4
11/01 15:00 9758 Williams J. v Hughes J. 1-4
11/01 16:15 9774 Hammond C. v Farrell P. 2-0
Futsal   Pauză Final
11/01 14:00 9511 Norilskij Nikel. v MFK Dinam. 3-1 3-3
11/01 16:00 9512 Mfk Sinar. v MFK Tjume. 1-0 2-1
11/01 18:00 9513 Dina Moskv. v MFK GAZPR. 0-1 1-2
11/01 18:30 9514 MFk Kprf. v PMFK Sibir. 2-3 3-5
Bandy   Pauză Final
11/01 19:00 9021 Wp-35 v Kampparit 0-0 5-7
11/01 20:00 9029 Ifk Vaner. v Ik Siriu. 0-0 9-2
11/01 20:00 9030 Ik Tellu. v Sandvikens Aik/B. 0-0 1-5
11/01 20:00 9023 Kalix Bf. v Bollnas Gif. 0-0 5-5
11/01 20:00 9026 Tb Vaste. v Vetlanda Bk. 0-0 6-5
11/01 20:00 9027 Villa-Lidkoping Bk. v Vasteraas Sk/Bk. 0-0 6-2
11/01 20:00 9022 Sarpsborg v Ready 0-0 6-12
11/01 20:00 9024 Ullevaal v Mjondalen 0-0 5-3
11/01 20:30 9025 Hamar v Drammen Bandy. 0-0 7-6
11/01 21:15 9028 Hovik If. v Ullern 0-0 7-5
Floorball   Pauză Final
11/01 20:30 2092 Rotebro Is. v Jarfalla Ibk. 0-0 4-9
11/01 18:30 2091 Tps v M-Team 0-0 4-2
11/01 19:30 2093 Ibf Falun. v Ibk Dalen. 0-0 8-3
11/01 20:00 2094 Fc Helsi. v Mullsjo Ais. 0-0 2-2
11/01 20:00 2095 Karlstad Ibf. v Aik Inneb. 0-0 5-11
Tenis de masa   Pauză Final
11/01 10:10 8213 Happek S. v Duran M. 0-0 1-3
11/01 10:50 8214 Angles E. v Akkuzu C. 0-0 3-1
11/01 11:30 8203 Kadlec M. v Arcila C. 0-0 0-3
11/01 12:10 8215 Huzjak J. v Happek S. 0-0 3-1
11/01 12:50 8205 Angles E. v Duran M. 0-0 3-1
11/01 13:30 8216 Kadlec M. v Akkuzu C. 0-0 0-3
11/01 14:10 8207 Arcila C. v Cheaib D. 0-0 1-3
11/01 14:50 8209 Huzjak J. v Angles E. 0-0 3-0
11/01 15:30 8217 Happek S. v Cheaib D. 0-1 0-3
11/01 16:10 8211 Kadlec M. v Duran M. 0-0 0-3
Cricket   Rezultat
11/01 10:40 6225 Brisbane Heat. v Perth Scorc. 0-1
E-sport   Pauză Final
11/01 11:30 8749 Curious v soO 0-1 0-2
11/01 11:30 8750 Sos v Billowy 0-0 0-2
11/01 20:00 8746 1337 v Zarlans 1-0 2-0
11/01 21:00 8747 CPH Flame. v Tricksters 1-0 2-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: RO2787L001342