Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
10/01 14:00 2538 China v Islanda 0-0 0-2
10/01 17:00 2539 Arabia Saudi. v Slovenia B. 0-0 0-0
10/01 19:00 2540 Camerun v Zimbabwe 1-1 1-1
10/01 14:00 7450 Adama Kenem. v Addis Ababa. 0-0 2-1
10/01 14:00 9451 Fasil Ketem. v Ethiopia Nigd. 1-0 1-0
10/01 14:00 9452 Mekelakeya v Arbaminch 0-2 1-2
10/01 16:30 9453 Ethiopia Bunna. v Hawassa Kenem. 2-0 2-1
10/01 22:00 1681 Manchester Unite. v Hull 0-0 2-0
10/01 22:00 2850 Napoli v Spezia 1-1 3-1
10/01 19:30 2210 Nantes v Nancy 0-2 0-2
10/01 22:00 2211 Sochaux v Monaco 1-0 1-1
10/01 22:15 2986 Atletico Madri. v Las Palma. 0-0 2-3
10/01 21:00 1804 Blackpool v Wycombe 1-0 1-1
10/01 21:00 1805 Swansea U23. v Wolverhampton U23. 0-1 2-1
10/01 21:00 1806 Yeovil v Reading U23. 2-1 4-2
10/01 21:45 1807 Cheltenham Town. v Leicester U23. 3-1 6-1
10/01 21:45 1808 Coventry City. v Brighton Hove. 1-0 3-0
10/01 21:45 1809 Luton Town. v Chesterfield 2-0 4-0
10/01 21:45 1810 Mansfield Town. v Oldham Athle. 0-0 2-0
10/01 21:45 1811 Oxford Utd. v Scunthorpe 2-1 4-1
10/01 12:00 1351 Pribram v Fc Mas. 0-0 0-2
10/01 17:15 2351 Trikala v Asteras Tripo. 0-1 0-2
10/01 21:15 3228 Pacos Ferre. v Vizela 0-1 2-2
10/01 23:15 3229 Guimaraes v Benfica 0-2 0-2
10/01 13:00 1354 Chonburi Fc. v Johor Darul. 1-1 1-1
10/01 14:00 1366 Fc Fasta. v Trencin 2-2 2-2
10/01 15:00 1367 Fc Kicke. v M`Gladbach 0-0 0-2
10/01 16:00 1370 Wolfsburg v Aue 0-0 0-0
10/01 18:00 1373 M`Gladbach v Zulte Wareg. 0-1 2-1
10/01 18:00 1375 Schalke 04. v Oostende 1-1 2-1
10/01 18:00 1354 Young Boys. v Schaffhausen 1-3 3-4
10/01 12:00 1353 Buriram Unite. v Chainat Fc. 0-0 5-2
10/01 15:15 1368 Azam FC. v Taifa Jango. 1-0 1-0
10/01 15:30 1369 Club Athle. v Na Husse. 1-0 1-0
10/01 16:30 1351 KAA Gent. v Yanbian 4-0 11-0
10/01 17:00 1372 Basel v Fc Le. 1-1 2-1
10/01 17:00 1371 Bayern Munch. v Eupen 1-0 5-0
10/01 17:30 1353 Viktoria Plzen. v Domazlice 1-1 5-1
10/01 18:00 1374 Hradec Kralo. v Mfk Chrud. 0-2 0-2
10/01 18:30 1376 Hibernians Fc. v Fortuna Dusse. 1-1 1-1
10/01 19:15 1377 Simba v Young Afric. 0-0 0-0
10/01 20:00 1378 FC Brunn. v ASC 09. 0-0 0-0
10/01 20:00 1379 Fc St. v SV Halst. 4-0 7-0
10/01 20:30 1380 Jong SBV. v Excelsior Maass. 3-0 3-0
10/01 20:30 1381 Seraing Unite. v Royal Charl. 0-0 1-0
10/01 21:45 1800 Barrow v Southport 0-1 0-1
10/01 21:45 1801 Braintree Town. v Sutton Utd. 1-0 1-0
10/01 21:45 1802 Eastleigh v Forest Green. 1-1 1-1
10/01 21:45 1803 Macclesfield Town. v Dover Athle. 0-1 2-1
10/01 21:45 1812 Halifax Town. v Chorley 1-0 2-1
10/01 21:45 1851 Afc Sudbu. v Metropolitan Polic. 2-0 3-0
10/01 21:45 1852 Wingate &. v Burgess Hill. 1-1 2-1
10/01 21:45 1853 Worthing Fc. v Canvey Islan. 5-0 5-0
10/01 21:45 1854 Chippenham Town. v Weymouth Fc. 0-0 2-0
10/01 21:45 1868 Dunstable Town. v Kings Langl. 1-1 1-2
10/01 17:30 1362 Hatta v Al-Ain 0-2 2-3
10/01 15:00 1356 Al Ahly. v Manshia Bani. 0-0 1-0
10/01 17:30 1357 Al Faisa. v Sahab Sc. 0-0 1-0
10/01 17:30 1358 Al-Baqaa v Ramtha 0-0 0-2
10/01 15:00 1359 Al Saree. v Al-Wihdat 0-1 0-1
10/01 19:00 2151 Maccabi Petac. v Bnei Sakhn. 0-0 1-1
10/01 19:45 2152 Hapoel Ashke. v Beitar Jerus. 1-0 1-1
10/01 21:00 2153 Hapoel Beer. v Maccabi Haifa. 1-0 2-0
10/01 19:20 2154 Beitar Tel. v Hapoel Natzr. 1-0 2-0
10/01 19:20 2155 Hapoel Afula. v Hapoel Ironi. 0-1 0-2
10/01 19:20 2156 Hapoel Bnei. v Hapoel Jerus. 0-0 1-0
10/01 19:20 2157 Hapoel Katam. v Hapoel Petac. 1-2 2-2
10/01 19:20 2158 Maccabi Akhi. v Hapoel Akko. 0-0 0-0
10/01 19:20 2159 Maccabi Herzl. v Ironi Neshe. 0-1 1-2
10/01 19:20 2160 Maccabi Netan. v Maccabi Shaar. 2-0 3-2
10/01 20:00 5210 Glasgow Range. v Falkirk Fc. 0-1 1-2
10/01 12:30 9561 Services v Tamil Nadu. 0-1 2-1
10/01 21:30 7445 Edinburgh Unive. v University of. 1-1 1-3
10/01 11:00 1072 Dak Lak. v Binh Thuan. 1-1 2-2
10/01 11:00 1073 Thanh Hoa. v Nam Dinh. 1-1 2-2
10/01 11:30 1074 Dong Nai. v PVF U19. 0-0 0-5
10/01 13:00 1075 Thua Thien. v Khanh Hoa. 0-0 0-1
10/01 21:45 7439 Chester Fc. v Hyde Unite. 1-0 2-2
10/01 21:45 7438 Dulwich Hamle. v Faversham Town. 1-0 2-1
10/01 21:45 7435 AFC Hornc. v Bury Town. 0-1 3-2
10/01 21:45 7436 Corinthian Casua. v Molesey FC. 1-1 5-1
10/01 21:45 7437 Hythe Town. v Tooting &. 0-3 0-4
10/01 21:45 7448 St Ives. v Biggleswade Town. 0-0 3-0
10/01 21:45 7449 Harrogate Town. v Bradford Park. 1-3 1-3
10/01 20:00 1062 Batatais FC. v Ferroviaria SP. 1-0 3-3
10/01 20:00 1063 Botafogo SP. v Vasco da. 0-1 1-1
10/01 20:00 1064 EC Vitor. v Red Bull. 0-1 0-1
10/01 20:00 1065 Ituano FC. v CA Paran. 1-1 1-1
10/01 20:00 1066 Nova Iguac. v Capivariano FC. 2-1 2-3
10/01 20:00 1067 Primavera Sp. v Santa Cruz. 1-0 3-2
10/01 22:30 1068 Paulista FC. v Atletico Goian. 0-0 1-0
10/01 22:45 1069 Sao Paulo. v Chapecoense SC. 0-0 0-0
10/01 23:00 1070 Sao Carlo. v Independiente FC. 0-0 3-2
10/01 14:30 9563 SC CPA. v Shimshon Tel. 0-0 0-1
10/01 17:00 1060 AL-Ahli v East Riffa. 0-0 1-0
10/01 17:00 1061 Busaiteen v Al Najma. 3-0 3-0
10/01 19:45 7851 FC Ramat. v Asa Tel. 0-2 0-3
10/01 20:00 7852 Maccabi Holon. v Maccabi Kishr. 2-2 3-2
10/01 23:59 7432 Club Sando. v W Conne. 0-2 1-3
10/01 21:15 9562 Raiders Luxol. v Hibernians Fc. 0-0 0-3
10/01 21:45 7440 Barwell FC. v Stourbridge Fc. 0-0 0-2
10/01 21:45 7441 Belper Town. v Chasetown 1-0 2-4
10/01 21:45 7442 Burscough FC. v Bamber Bridg. 0-1 0-2
10/01 21:45 7443 Colne v Trafford 0-0 1-1
10/01 21:45 9566 Droylsden FC. v Ramsbottom Unite. 0-1 1-1
10/01 21:45 7444 Newcastle Town. v Sheffield FC. 1-0 2-1
10/01 21:45 7446 Rugby Town. v Rushden &. 1-2 1-3
10/01 21:45 7447 Rushall Olymp. v Spalding Unite. 0-0 0-2
10/01 11:00 1355 Estonia U18. v Grecia U18. 0-1 0-4
10/01 13:15 1361 Bulgaria U18. v Tajikistan U18. 1-0 1-0
10/01 15:30 1363 India U18. v Belarus U18. 0-0 1-0
10/01 18:00 1364 Rusia U18. v Letonia U18. 0-0 1-0
Tenis   Primul Set Final
10/01 02:00 8451 De Minau. v Paire B. 1-0 2-1
10/01 02:00 8456 Muller G. v Dolgopolov A. 0-1 2-1
10/01 02:00 8458 Zverev M. v Almagro N. 1-0 2-0
10/01 08:00 6404 Giraldo S. v Granollers M. 1-0 1-2
10/01 01:30 6401 Bagnis F. v Klein B. 0-1 1-2
10/01 01:30 6402 Harrison R. v Garcia-Lopez G. 1-0 2-0
10/01 01:30 8465 Sousa J. v Ramos A. 1-0 2-0
10/01 03:00 8462 Lu Y-S. v Khachanov K. 0-1 2-1
10/01 08:30 8463 Mannarino A. v Baghdatis M. 0-1 0-2
10/01 11:00 8464 Sitak A. v Chardy J. 0-1 0-2
10/01 01:00 7518 Cepede Royg. v Petkovic A. 1-0 2-1
10/01 01:00 7521 Flipkens K. v Niculescu M. 0-1 0-2
10/01 10:10 7517 Cabrera L. v Fett J. 0-1 0-2
10/01 01:00 7520 Cibulkova D. v Bouchard E. 0-1 0-2
10/01 01:00 6508 Kerber A. v Kasatkina D. 0-1 0-2
10/01 01:00 7523 Pavlyuchenkova A. v Kuznetsova S. 1-0 2-0
10/01 01:00 7524 Strycova B. v Vinci R. 1-0 2-0
10/01 01:00 6503 Wozniacki C. v Putintseva Y. 1-0 2-0
10/01 05:45 7522 Gavrilova D. v Konta J. 0-1 0-2
10/01 05:50 7525 Vandeweghe C. v Duan Y. 0-1 0-2
10/01 10:30 6502 Mchale C. v Radwanska A. 0-1 0-2
10/01 02:00 6627 Dabrowski G. v Chuang C-J. 1-0 2-0
10/01 02:00 6630 Minella M. v Irigoyen M. 1-0 2-0
10/01 02:00 6632 Olaru I. v Bertens K. 1-0 2-0
10/01 11:30 6633 Schuurs D. v Parmentier P. 1-0 2-0
10/01 03:00 6622 Jaziri M. v Gonzalez S. 0-1 0-2
10/01 03:00 6606 Peralta J. v Erlich J. 0-1 0-2
10/01 04:30 6601 Bagnis F. v Ramos-Vinolas A. 1-0 2-1
10/01 04:30 6602 Daniell M. v Duran G. 1-0 2-0
10/01 05:30 6624 Matkowski M. v Harrison R. 1-0 2-0
10/01 02:00 6610 Kubot L. v Cabal J. 0-1 1-2
10/01 01:00 6623 King V.. v Groenefeld A-L. 1-0 2-0
10/01 02:00 6617 Atawo R. v Babos T. 0-1 0-2
10/01 02:00 6621 Mirza S. v Hlavackova A. 0-1 2-1
10/01 09:00 6600 Huber L. v Gavrilova D. 1-0 1-2
10/01 01:00 1927 Berlocq C. v De Waard. 1-0 2-0
10/01 01:00 1928 Delaney J. v Olivo R. 0-1 1-2
10/01 01:00 1929 Frawley J. v Vukic A. 1-0 1-2
10/01 01:00 1930 Kelly D. v Falla A. 0-1 0-2
10/01 01:00 1931 Moraing M. v Molteni A. 1-0 2-0
10/01 01:00 1932 Nolan D. v Melzer G. 1-0 1-2
10/01 01:00 1933 Prashanth N. v Groth S. 1-0 1-2
10/01 01:00 1934 Sela D. v Margaroli L. 1-0 2-0
10/01 08:00 1902 Karatsev A. v Gigounon G. 1-0 1-2
10/01 08:00 1907 Li Zhe. v Ilkel C. 1-0 2-0
10/01 08:00 1909 Nguyen D. v Garin C. 0-1 0-2
10/01 08:00 1917 Wang J. v Doumbia S. 0-1 0-2
10/01 09:00 1901 Barrere G. v Bega A. 1-0 1-2
10/01 09:30 1915 Safranek V.. v Balaji N. 0-1 0-2
10/01 09:45 1908 Mektic N. v Silva F. 0-1 1-2
10/01 10:30 1912 Tipsarevic J. v Gerasimov E. 0-1 2-1
10/01 12:00 1911 Altmaier D. v Lee K-Y. 1-0 2-0
10/01 10:00 7094 Girard E. v Grimm C. 0-1 0-2
10/01 11:30 7095 Boualem J. v Panackova M. 1-0 2-0
10/01 11:30 7096 Hofer V.. v Bouzgarrou M. 1-0 2-0
10/01 11:30 2270 Jacq G. v Boutillier R. 0-1 0-2
10/01 11:30 7097 Lampla L. v Kulikova Y. 0-1 1-2
10/01 13:00 2272 Folie A. v Ramiaramanana L. 1-0 2-0
10/01 13:00 2273 Lestienne C. v Giraudeau T. 1-0 2-0
10/01 13:00 2274 Musialek A. v Sakharov G. 0-1 0-2
10/01 14:30 2275 Chaix L. v Boltz S. 1-0 2-0
10/01 14:30 2276 Furness E. v Oumaouche R. 1-0 2-0
10/01 14:30 2277 Hamou M. v De Schep. 1-0 2-0
10/01 19:00 2279 Jouan R. v Forcin M. 1-0 2-1
10/01 19:30 2280 Bresson L. v Denolly C. 0-1 0-2
10/01 01:00 6636 Cerretani J. v Melzer G. 0-1 2-1
10/01 01:00 6637 Hijikata R. v Berlocq C. 0-1 1-2
10/01 01:00 6638 Kelly D. v Begemann A. 0-1 1-2
10/01 01:00 6639 Margaroli L. v De Waard. 0-1 0-2
10/01 01:00 6641 Pasha N. v Nolan D. 0-1 2-1
10/01 01:00 6642 Popyrin A. v Podlipnik-Castillo H. 0-1 1-2
10/01 08:00 6640 Morogiannis D. v Delaney J. 1-0 1-2
10/01 11:00 7066 Fomina A. v Oral S. 1-0 2-0
10/01 11:00 7068 Schmiedlova K. v Petrenko V.. 0-1 1-2
10/01 11:00 7069 Sliusar K. v Tinaztepe T. 1-0 2-0
10/01 16:30 7074 Cristian J. v Santamaria S. 1-0 1-2
10/01 16:30 7075 Eikeri U. v Devidze S. 1-0 2-0
10/01 16:30 7076 Elbaba J. v Ivanova D. 1-0 2-0
10/01 16:30 7077 Kalinina A. v Manasse M. 1-0 2-0
10/01 18:00 7078 Ainitdinova G. v Sebov K. 0-1 0-2
10/01 18:00 7079 Lee-Waters L. v Uebelhoer C. 0-1 1-2
10/01 18:00 7080 Lukacs V.. v Gordon M. 1-0 2-0
10/01 18:00 7081 Simmonds C. v Embree L. 0-1 1-2
10/01 11:00 2293 Broady L. v Conkic P. 1-0 2-0
10/01 11:00 2294 Kirci K. v Johnson L. 0-1 0-2
10/01 11:00 2295 Ovcharov A. v Fox D. 1-0 2-0
10/01 11:00 2296 Sentay A. v Fomba L. 0-1 0-2
10/01 17:00 7086 Francati E. v Christian K. 0-1 0-2
10/01 17:00 7087 Mihalikova T. v Olmos G. 0-1 0-2
10/01 17:00 7088 Wargnier L. v Perper A. 1-0 2-0
10/01 18:30 7089 Marand S. v Kilnarova M. 0-1 0-2
10/01 18:30 7090 Morozova A. v Detiuc A. 0-1 2-1
10/01 18:30 7091 Robillard-Millette C. v Heise P. 0-1 0-2
10/01 20:00 7092 Hibi M. v Zhu A. 1-0 2-0
10/01 23:00 7093 Cazeaux A. v Mina B. 1-0 2-0
10/01 13:00 2281 Molleker R. v Jebens H. 0-1 0-2
10/01 13:00 2282 Nejedly P. v Negritu C. 1-0 2-0
10/01 14:30 2283 Guenther V.. v Shyla 0-1 0-2
10/01 14:30 2284 Ursu V.. v Boehler D. 0-1 0-2
10/01 16:00 2285 Poljak D. v Kekez D. 0-1 2-1
10/01 16:00 2286 Sude J. v Brouwer G. 1-0 2-0
10/01 17:30 2287 Podzus M. v Zhyrmont D. 0-1 0-2
10/01 19:00 2288 Otte O. v Ollert L. 1-0 2-0
10/01 19:30 7083 Collins C. v Mestach A. 1-0 2-1
10/01 19:30 7084 Kenin S. v Bouzkova M. 1-0 2-1
10/01 19:30 7085 Piter K. v Zhuk S. 1-0 1-2
10/01 10:00 2289 Faria F. v Wagner B. 1-0 1-2
10/01 11:30 2290 Tatlot J. v Babelis T. 0-1 0-2
10/01 11:30 2291 Toledo Bague. v Venturino T. 0-1 2-1
10/01 13:00 2292 Haliak M. v Nedelko I. 0-1 0-2
10/01 18:00 2308 Cacic N. v Semmler M. 0-1 0-2
10/01 18:00 2309 Cid R. v Brkic T. 0-1 2-1
10/01 18:00 2310 Nagy P. v Martinez Sarra. 1-0 2-0
10/01 18:00 2311 Tabilo A. v Kozlov B. 0-1 0-2
10/01 19:30 2312 Perez A. v Rajski M. 0-1 1-2
10/01 19:30 2313 Pla Malfe. v Baluda V.. 0-1 1-2
10/01 19:30 2314 Smith R. v Auger Alias. 0-1 0-2
10/01 19:30 2315 Vasilyev I. v Ingildsen J. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
10/01 21:00 5279 Helios Domza. v Ironi Nahar. 22-28 60-69
10/01 19:00 5280 Khimik Yuzny. v Csm Orade. 38-32 78-49
10/01 21:30 5282 Umana Reyer. v Kataja Joens. 28-33 78-68
10/01 19:00 5283 Bk Vents. v Asvel 36-44 77-72
10/01 19:00 5284 Paok Thess. v Neptunas Klaip. 44-35 82-73
10/01 19:30 5285 Rosa Radom. v Cimberio Vares. 44-41 61-74
10/01 21:00 5286 Baskets Olden. v Usak 53-42 106-77
10/01 21:00 5287 AEK v Riesen Ludwi. 45-34 82-72
10/01 21:30 5288 Belgacom Spiro. v Partizan 34-30 63-65
10/01 21:30 9241 Fuenlabrada v Gran Canar. 49-52 85-75
10/01 20:00 9242 Sodertalje Kings. v Royal Hali. 28-51 51-93
10/01 19:00 9243 Pardubice v Pau Lacq. 41-45 92-77
10/01 20:00 2138 Kb Sigal. v Bc Beroe. 36-48 81-81
10/01 02:30 5507 New York. v New Orlea. 51-60 96-110
10/01 03:00 5508 Chicago Bulls. v Oklahoma City. 46-61 94-109
10/01 03:00 5509 Minnesota Timbe. v Dallas Maver. 54-46 101-92
10/01 18:30 2140 Tyco Rapla. v Bc Liepa. 48-45 83-71
10/01 18:30 2141 Ttu Korvp. v Pieno Zvaig. 33-53 71-106
10/01 18:00 2142 Kk Igoke. v Radnicki Beogr. 33-46 74-84
10/01 21:30 5400 Bondi Ferra. v Acegas Tries. 39-32 67-76
10/01 21:30 5401 De Longh. v Tezenis Veron. 27-32 59-65
10/01 21:30 5403 Acea Roma. v Givova Scafa. 40-45 85-84
10/01 21:30 5402 Basket Viola. v Legnano Knigh. 28-41 62-67
10/01 21:45 5289 Cantu v Milano 45-41 79-85
10/01 02:00 2126 Club Depor. v Penarol 39-39 82-70
10/01 02:30 2130 Argentino Junin. v Quilmes Mar. 31-28 73-59
10/01 23:00 2127 Minas Mg. v Macae Basqu. 40-28 86-78
10/01 23:30 2128 Mogi Das. v Bauru Sp. 51-42 89-66
10/01 19:00 2131 Kk Zagre. v Kk Cibon. 40-50 70-90
10/01 13:35 7171 Shenzhen Leopa. v Fujian 59-54 129-109
10/01 12:00 2146 Anyang Kgc. v Kt Sonic. 38-42 77-70
10/01 12:00 2147 Samsung Thund. v Seoul Sk. 51-46 94-90
10/01 20:00 2134 Randers Cimbr. v Horsens Ic. 34-55 69-102
10/01 20:30 2135 Stevnsgade Super. v Sisu Baske. 32-41 64-86
10/01 19:00 2136 Valga/Maks&Moorits v Sk Rim/T. 43-56 87-103
10/01 03:30 6111 Barreteros De. v Soles De. 50-45 89-81
10/01 18:00 7161 Mba Dinam. v SpartaK Mosco. 32-33 73-63
10/01 22:00 5470 Regal Fc. v Amics Caste. 36-44 68-81
10/01 20:04 2148 Uppsala Baske. v Malbas Oresu. 0-0 97-58
Handbal   Pauză Final
10/01 17:00 5771 +++Rm Valce. v Dunarea Brail. 12-5 25-19
10/01 17:00 5770 Csm Unire. v Hc Otelu. 12-12 25-21
10/01 17:00 5771 Rm Valce. v Dunarea Brail. 12-5 25-19
10/01 19:00 5772 Csm Bucur. v Asc Braso. 19-14 34-25
Hochei   Pauză Final
10/01 20:30 8809 Ec Red. v Ehc Luste. 1-0 1-1
10/01 20:30 8808 Ec S.Fel. v Hc Grode. 0-1 0-4
10/01 20:30 8810 Ritten Sport. v Hk Acron. 1-0 3-5
10/01 21:00 8851 Ec Die. v Shc Fassa. 1-1 3-1
10/01 20:00 8852 Frolunda Hc. v Hc Fribo. 1-1 5-1
10/01 21:00 8853 Vaxjo Laker. v Sparta Praga. 0-2 1-2
10/01 18:00 8791 Hc Dinam. v Metallurg Zhlob. 1-0 6-0
10/01 18:00 8792 Neman Grodn. v Hk Gomel. 1-1 3-1
10/01 18:00 8793 Yunost Minsk. v Shakhter Solig. 0-0 3-3
10/01 18:00 8794 Hk Brest. v Hk Mogil. 3-2 6-3
10/01 18:00 8795 Hk Lida. v Hk Viteb. 0-0 5-1
10/01 18:00 8796 Khimik-Ska Novop. v Belarus U20. 0-1 1-6
10/01 18:00 5860 Vitkovice v Mountfield Hk. 0-4 3-6
10/01 18:30 5861 Psg Zlin. v Hc Olomo. 1-0 3-1
10/01 20:00 5890 Aalborg Pirat. v Rungsted Ishoc. 1-0 1-1
10/01 20:00 5891 Frederikshavn White. v Herning Blue. 2-0 5-3
10/01 20:00 5892 Gentofte Stars. v Esbjerg Energ. 0-1 1-1
10/01 20:00 5893 Herlev Eagle. v Rodovre Might. 1-2 4-4
10/01 20:30 5894 Odense Bulld. v Sonderjyske Ishoc. 1-0 2-2
10/01 20:45 6240 Geneve Serve. v Scl Tiger. 1-0 3-1
10/01 20:45 6241 Hc Red. v Gck Lions. 1-0 5-1
10/01 20:45 6242 Hockey Acade. v Hc Ajoie. 0-1 1-3
10/01 21:00 6243 Ehc Olten. v Rapperswil Jona. 0-2 3-5
10/01 21:00 6244 Ehc Winte. v Ehc Visp. 2-0 5-2
10/01 21:00 6245 Hc Thurg. v Hc Biasc. 0-2 3-7
10/01 21:00 6246 Sc Lange. v Hcc La. 0-0 2-1
10/01 21:00 8802 Ducs De. v Nice Aigle. 1-0 1-2
10/01 21:00 8803 He Rouen. v Csg Stras. 3-1 7-2
10/01 21:15 8804 Bordeaux Ghc. v Rapaces De. 1-0 1-3
10/01 21:15 8805 Grenoble Mh38. v Hc Amien. 3-1 7-1
10/01 21:15 8806 Ic Epina. v Asg Anger. 0-0 2-2
10/01 19:30 8854 Gks Katow. v Ks Stocz. 1-1 4-3
10/01 13:30 1466 Hc Red. v Hc Vitya. 0-2 1-2
10/01 16:00 1468 Salavat Yulae. v Spartak Mosco. 0-2 5-3
10/01 16:00 1467 Traktor Chely. v Torpedo Novgo. 0-0 2-2
10/01 13:00 1469 Ermak Angar. v Toros Nefte. 1-1 2-2
10/01 14:00 1470 Sokol Krasn. v Izhstal Izhev. 1-1 2-2
10/01 14:30 1471 Kazzinc Torpe. v Molot-Prikamie Perm. 0-1 3-3
10/01 15:00 1472 Saryarka v Sputnik Nizhn. 1-1 2-1
10/01 18:30 1473 Hk Dinam. v Thc Tver. 0-0 1-1
10/01 11:00 1474 Amurskie Tigry. v Dinamo St. 2-2 4-5
10/01 11:00 1475 Hc Taifu. v Mytishchinskie Atlan. 1-2 3-4
10/01 13:00 1476 Almaz Chere. v Hk Riga. 0-0 2-1
10/01 13:00 1477 Serebryanye Lvy. v Russkie Vitya. 0-0 1-3
10/01 14:00 1478 Stalnye Lisy. v Ladja Togli. 0-0 5-0
10/01 16:00 1480 Sarmaty Orenb. v Irbis Kazan. 1-1 4-2
10/01 16:00 7141 Tyumenskiy Legio. v Sibirskie Snaip. 0-0 1-4
10/01 18:00 7146 Ska-1946 St. v Spartak Mosco. 1-1 2-2
10/01 20:00 6130 Lillehammer Ik. v Stavanger Oiler. 0-1 2-1
10/01 18:30 6190 Hc Kosic. v Mshk Skp. 2-1 4-1
10/01 19:00 6191 Mhc Mount. v Hk Nitra. 0-1 3-4
10/01 20:00 6220 Vik Vaste. v Ik Oskar. 0-0 1-1
10/01 02:00 6011 New Jerse. v Florida Panth. 0-1 0-3
10/01 02:30 6012 Montreal Canad. v Washington Capit. 0-1 1-4
10/01 03:00 6013 Winnipeg Jets. v Calgary Flame. 1-0 2-0
10/01 05:30 6014 Los Angel. v Dallas Stars. 0-1 4-6
Volei   Pauză Final
10/01 13:30 3703 Ba Yi. v Jiangsu (F). 1-0 3-2
10/01 13:30 3704 Liaoning Huach. v Shanghai Dunlo. 1-0 3-0
10/01 13:30 3705 Sichuan Unive. v Beijing Auto. 0-1 3-1
10/01 13:30 3712 Tianjin Bridg. v Zhejiang Kaiyu. 0-1 0-3
10/01 15:00 3714 Levski Sofia. v Canakkale Beled. 0-1 0-3
10/01 19:00 3717 Vasas Obuda. v Kv Skend. 1-0 3-0
10/01 12:00 3722 Suwon Kepco. v Ansan Rush. 1-0 3-2
10/01 15:00 3719 Rabita Baku. v Chemik Polic. 0-1 0-3
10/01 21:30 3696 As Saint. v Tauron Mks. 0-1 1-3
10/01 16:00 3720 Eczacibasi Vitra. v Vakifbank Istan. 0-1 2-3
10/01 16:00 3721 Ekaterinburg (F). v Dresdner Sc. 0-1 3-1
10/01 18:00 3713 Levski Sofia. v Abiant Lycur. 1-0 3-0
10/01 10:00 3702 Hyundai Hills. v Korea Expre. 0-0 3-1
Snooker   Rezultat
10/01 13:00 9313 Hawkins B. v Davis M. 3-1
10/01 13:00 9314 Perry J. v Day R. 1-3
10/01 14:30 9315 Carter A. v Day R. 2-3
10/01 14:30 9316 Williams M. v Robertson N. 2-3
10/01 16:00 9317 Hawkins B. v Robertson N. 0-3
10/01 16:00 9318 Perry J. v Davis M. 1-3
10/01 17:00 9319 Carter A. v Davis M. 0-3
10/01 17:00 9320 Hawkins B. v Day R. 3-1
10/01 18:00 9321 Perry J. v Williams M. 3-1
Darts   Rezultat
10/01 14:45 9751 Noppert D. v Cameron D. 3-1
10/01 15:45 9765 Veenstra R. v Montgomerie 3-1
10/01 17:30 9754 Harms W. v Ratajski K. 0-3
10/01 21:00 9766 Mcgeeney M. v Hurrell J. 3-1
10/01 22:45 9767 Labanauskas D. v Whitehead C. 3-1
10/01 23:59 9752 Waites S. v Harbour D. 3-1
10/01 17:00 9772 Hedman D. v Gallagher C. 1-2
10/01 22:15 9773 Dobromyslova v Griffiths R. 2-1
Futsal   Pauză Final
10/01 22:00 9512 Elpozo Murci. v Ribera Navar. 0-0 3-1
10/01 22:00 9513 Fc Barce. v Fuconsa Jaen. 0-0 5-0
10/01 22:00 9514 Inter Movis. v Montesinos Jumil. 0-0 15-3
10/01 22:00 9515 Levante Ud. v Club Depor. 0-0 6-1
10/01 22:00 9517 Magna Navar. v Peniscola Fs. 0-0 3-1
10/01 22:00 9518 Palma Futsa. v Galdar Gran. 0-0 2-3
10/01 22:00 9511 Sala 10. v Marfil Santa. 0-0 6-2
10/01 22:00 9516 Santiago Futsa. v Futsal Carta. 0-0 2-3
10/01 20:00 9519 Cehia v Croatia 3-3 3-7
Polo   Pauză Final
10/01 19:00 3290 Slovacia v Serbia 2-4 11-11
10/01 21:00 3292 Germania v Romania 2-2 10-10
10/01 19:00 3291 Grecia v Franta 4-3 16-7
10/01 21:00 3293 Olanda v Croatia 1-4 7-18
10/01 21:15 3294 Italia v Georgia 1-2 14-5
Bandy   Pauză Final
10/01 13:30 9021 Sibselmash Novos. v Yenisei Krasn. 0-0 4-6
10/01 16:00 9022 Uralsky Trubn. v Kuzbass 0-0 3-3
10/01 11:00 9023 Dinamo Mosco. v Volga Ulyan. 0-0 6-6
10/01 18:00 9025 Vodnik Arhan. v Start Nizhn. 0-0 3-2
10/01 20:00 9026 Edsbyns If. v Broberg/Soderhamn Bs. 0-0 5-2
10/01 20:00 9027 Gripen/Trollhattan v Hammarby If/Bk. 0-0 3-6
Fotbal American   Pauză Final
10/01 03:00 9105 Alabama Crims. v Clemson Tiger. 14-7 31-35
Tenis de masa   Pauză Final
10/01 10:00 8221 Vostes Y. v Figel J. 0-0 0-3
10/01 10:40 8201 Vyborny R. v Arcila C. 0-0 3-1
10/01 11:20 8202 Aguirre M. v Jancarik L. 0-0 0-3
10/01 12:00 8203 Klasek M. v Figel J. 0-0 3-0
10/01 12:40 8204 Mino A. v Jancarik L. 0-0 0-3
10/01 13:20 8205 Vostes Y. v Aguirre M. 0-0 1-3
10/01 14:00 8206 Vyborny R. v Mino A. 0-0 2-3
10/01 14:40 8207 Klasek M. v Arcila C. 0-0 2-3
Cricket   Rezultat
10/01 06:05 6223 Adelaide Strik. v Melbourne Stars. 0-1
10/01 10:40 6224 Melbourne Stars. v Adelaide Strik. 1-0
E-sport   Pauză Final
10/01 18:00 8746 Zarlans v 1337 0-0 0-2
10/01 21:00 8747 Overdrive v JustMsi 0-0 1-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.