Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
9/01 21:45 9187 Cambridge Utd. v Leeds 1-0 1-2
9/01 21:45 2990 Osasuna v Valencia 1-2 3-3
9/01 16:00 2543 Maroc v Finlanda 0-1 0-1
9/01 14:00 7699 Nac Breda. v Kortrijk 1-0 2-0
9/01 15:00 7700 Werder Breme. v Karlsruher 0-1 1-1
9/01 17:00 7701 Darmstadt v Preussen Munst. 0-0 1-0
9/01 17:45 7702 Al-Nasr Sc. v Hamburg 0-1 0-5
9/01 19:00 7703 Fc Emmen. v Sv Meppe. 0-0 0-1
9/01 19:00 7704 Werder Breme. v Club Brugg. 0-0 1-1
9/01 21:00 7705 Fc Oss. v De Treff. 0-2 1-4
9/01 19:30 2366 Panathinaikos v Kassiopi 0-0 1-0
9/01 22:00 3239 Moreirense v Belenenses 0-0 1-0
9/01 15:30 7707 Utrecht Tiner. v Vitesse Tiner. 3-0 6-0
9/01 21:00 1852 Manchester Unite. v Manchester City. 0-0 1-3
9/01 21:00 1853 WBA U23. v Aston Villa. 3-2 3-3
9/01 21:00 1854 West Ham. v Norwich City. 0-0 2-1
9/01 19:00 8847 Nea Salam. v Aez Zakak. 1-0 2-0
9/01 15:05 7691 Al Jazir. v Al Ahli. 0-1 0-1
9/01 18:00 7692 Al Shaba. v Al Wasl. 1-0 2-0
9/01 11:00 2367 Panathinaikos U20. v Ao Kassi. 1-0 2-0
9/01 21:30 7693 Lynx Fc. v St Josep. 0-2 1-3
9/01 15:00 5085 Al Husse. v That Ras. 2-0 3-0
9/01 17:30 5086 Shabab Al. v Al-Jazeera 0-0 0-0
9/01 02:00 1075 Harbour View. v Humble Lions. 0-0 1-0
9/01 15:15 5220 Al-Sailiya v Al Khoor. 0-1 1-3
9/01 15:15 5221 Lekhwiya v Al Ghara. 2-0 3-0
9/01 17:25 5222 Al Ahli. v Al-Sadd 0-0 0-1
9/01 17:25 5223 El Jaish. v Al-Arabi Doha. 2-1 4-3
9/01 10:15 9568 Paducherry v Andhra Prade. 0-0 0-0
9/01 12:30 9569 Kerala FA. v KSA FC. 0-0 0-0
9/01 02:00 3007 Puebla v Monterrey 2-1 2-3
9/01 02:15 1362 Cs Hered. v Municipal Perez. 0-0 2-0
9/01 14:00 9573 Leeds U23. v Hull U23. 0-0 0-2
9/01 15:00 9574 Crewe Alexa. v Bolton Wande. 0-1 2-2
9/01 15:00 9575 Crystal Palac. v Millwall U23. 0-0 2-0
9/01 15:00 9576 Ipswich Town. v Colchester Unite. 2-3 2-3
9/01 15:00 9577 QPR U23. v Bristol City. 1-2 1-3
9/01 15:00 9578 Sheffield Utd. v Huddersfield Town. 0-0 2-1
9/01 21:45 9572 Carshalton Athle. v Dorking Wande. 1-1 3-3
9/01 21:30 9580 Basford Unite. v Nostell Miner. 3-0 5-1
9/01 17:00 9561 Al Hala. v Sitra Club. 0-0 0-1
9/01 17:00 9562 Al Riffa. v Isa Town. 1-1 2-2
9/01 17:00 9563 Al-Muharraq SC. v AL Ittih. 0-1 0-1
9/01 11:00 9564 Kawran Bazar. v Victoria Sport. 0-0 0-0
9/01 13:45 9565 CTG Moham. v Fakirapool Young. 0-1 1-2
9/01 12:00 9567 Sl Army. v Navy SC. 2-1 3-2
9/01 22:00 9570 Arklow Town. v Home Farm. 0-0 1-0
9/01 14:00 9566 Genclerbiriligi U19. v Ankaraqucu U19. 2-0 2-1
9/01 11:00 7695 Lituania U18. v Azerbaijan U18. 1-0 2-1
9/01 13:15 7696 Slovacia U18. v Kazakhstan U18. 0-0 0-0
9/01 15:30 7697 Moldova U18. v Slovenia U18. 0-0 0-0
9/01 18:00 7698 St. Peter. v Iran U18. 1-1 2-1
Tenis   Primul Set Final
9/01 03:00 6406 Barton . v Edmund K. 1-0 2-0
9/01 03:30 6408 Evans D. v Monteiro T. 1-0 2-1
9/01 04:30 6407 Elias G. v O Conne. 0-1 2-1
9/01 08:00 8455 Mayer F. v Lorenzi P. 0-1 1-2
9/01 09:00 8452 Kohlschreiber P. v Fognini F. 1-0 2-0
9/01 02:00 8460 Johnson S. v Robert S. 1-0 2-0
9/01 03:30 6405 Tearney F. v Haase R. 0-1 0-2
9/01 05:00 8459 Jaziri M. v Schwartzman D. 1-0 2-0
9/01 05:00 8466 Zeballos H. v Vesely J. 0-1 0-2
9/01 07:50 8461 Lopez F. v Venus M. 0-1 2-1
9/01 10:10 6404 Mmoh M. v Brown D. 0-1 1-2
9/01 02:00 7516 Arruabarrena-V L. v Minella M. 0-1 2-1
9/01 02:00 7517 Burger C. v Cepede Royg. 0-1 1-2
9/01 02:00 7523 Golubic V.. v Safarova L. 0-1 0-2
9/01 03:30 7525 Schiavone F. v Fett J. 0-1 0-2
9/01 03:30 7526 Tsurenko L. v Soler Espin. 1-0 2-0
9/01 05:00 7524 Pereira T. v Vickery S. 0-1 0-2
9/01 06:30 7519 Larsson J. v Pliskova Kr. 0-1 2-1
9/01 07:20 6506 Larsson J. v Pliskova Kr. 0-1 2-1
9/01 07:20 7521 Mertens E. v Mladenovic K. 1-0 2-0
9/01 08:00 7522 Flipkens K. v Fourlis J. 1-0 2-0
9/01 10:10 7519 Bertens K. v Beck A. 1-0 2-0
9/01 02:00 6500 Rodionova A. v Konta J. 0-1 0-2
9/01 02:00 6502 Sakkari M. v Vinci R. 0-1 0-2
9/01 03:00 6507 Cibulkova D. v Siegemund L. 1-0 2-0
9/01 03:30 6510 Strycova B. v Makarova E. 1-0 2-0
9/01 04:30 6509 Stosur S. v Pavlyuchenkova A. 0-1 0-2
9/01 05:00 6503 Bondarenko K. v Mchale C. 1-0 1-2
9/01 06:00 7528 Wozniacki C. v Puig M. 1-0 2-1
9/01 08:00 6504 Falconi I. v Duan Y. 0-1 1-2
9/01 10:10 6505 Vekic D. v Gavrilova D. 0-1 0-2
9/01 05:00 6631 Niculescu M. v Hibino N. 1-0 2-0
9/01 07:30 6614 Troicki V.. v Fyrstenberg M. 1-0 2-0
9/01 02:00 6623 Srebotnik K. v Groenefeld A-L. 0-1 1-2
9/01 04:00 6619 Brengle M. v Kalashnikova O. 1-0 2-1
9/01 09:00 6618 Bondarenko K. v Hingis M. 0-1 0-2
9/01 01:00 1914 Harris A. v Fancutt T. 1-0 2-0
9/01 01:00 1915 Herbert P. v Popyrin A. 1-0 2-0
9/01 01:00 1916 Moutet C. v Darcis S. 0-1 0-2
9/01 02:20 1918 Pasha N. v Kravchuk K. 0-1 0-2
9/01 02:20 1919 Struff J-L. v Walkin B. 1-0 2-0
9/01 02:20 1920 Watanuki Y. v Shapovalov D. 1-0 1-2
9/01 03:40 1921 Albot R. v Halys Q. 0-1 0-2
9/01 03:40 1922 Podlipnik-Castillo H. v Puttergill C. 1-0 2-0
9/01 09:00 6608 Safranek v / Silva. 1-0 2-0
9/01 09:30 6603 Barrere G. v Doumbia S. 1-0 1-2
9/01 09:30 6615 Gerasimov E. v Balaji N. 1-0 2-1
9/01 03:40 6635 Fancutt T. v Moutet C. 0-1 0-2
9/01 08:00 1905 Kwon S. v Maden Y. 0-1 0-2
9/01 08:00 1906 Langer N. v Kolar Z. 1-0 2-1
9/01 08:50 1904 Krawietz K. v Olivetti A. 1-0 2-0
9/01 09:00 1903 Kawin P. v Mertens Y. 0-1 0-2
9/01 10:10 1911 Sirijariyaporn W. v Michon A. 0-1 0-2
9/01 10:30 1910 Sekiguchi S. v Burapharitta P. 1-0 2-0
9/01 11:30 1913 Zopp J. v Tanasugarn C. 1-0 2-0
9/01 05:00 1923 Chen Ti. v Lee K-Y. 0-1 0-2
9/01 05:00 1924 Hong S. v Wang J. 1-0 1-2
9/01 05:00 1925 Karimov D. v Altmaier D. 0-1 1-2
9/01 05:00 1926 Sun F. v Balaji N. 1-0 1-2
9/01 09:00 2296 Delmas A. v Matuszewski P. 1-0 2-0
9/01 09:00 2298 Pietsch N. v Diep F. 0-1 0-2
9/01 09:00 2299 Yuksel A. v Zaitcev A. 0-1 0-2
9/01 10:30 2300 Celikbilek A. v Donski A. 1-0 2-0
9/01 10:30 2301 Delic M. v Haylaz M. 1-0 2-0
9/01 10:30 2302 Hirschmueller C. v Serdarusic N. 1-0 2-0
9/01 10:30 2303 Suluoglu S. v Alekseenko G. 1-0 2-0
9/01 13:00 2271 Guinard M. v Fallert Fl. 0-1 0-2
9/01 13:00 2272 Tabatruong M. v Bouquet L. 1-0 2-0
9/01 14:30 2273 Soubies P. v Janvier M. 0-1 0-2
9/01 16:00 2274 Pontico H. v Humbert U. 0-1 0-2
9/01 17:00 2312 Cascino E. v Riley A. 1-0 2-0
9/01 17:00 2313 Salas E. v Zhang L. 0-1 0-2
9/01 17:00 2314 Wacnik J. v Zhao C. 1-0 2-1
9/01 18:30 2315 Kopinski M. v Schmidt M. 1-0 2-0
9/01 18:30 7066 Porry A. v Dunleavy C. 0-1 0-2
9/01 18:30 7067 Shroff K. v Rame A. 0-1 0-2
9/01 20:00 7068 Codino F. v Hsu C-Y. 0-1 0-2
9/01 23:00 7069 Gillan A. v Cakarevic S. 0-1 0-2
9/01 20:00 4151 Crystal N. v Pereira B. 1-0 2-0
9/01 20:00 4152 Forget T. v Brooksby J. 0-1 0-2
9/01 20:00 4153 Lammons N. v Lu T. 1-0 2-0
9/01 20:00 4154 Mridha J. v Craig H. 0-1 1-2
9/01 21:30 4155 Aragone Jc. v Renard L. 1-0 2-0
9/01 21:30 4156 Catanzariti Aj. v Galloway R. 0-1 0-2
9/01 21:30 4157 Santiago M. v Cozbinov A. 0-1 2-1
9/01 21:30 4158 Schneider R. v Verboven L. 1-0 2-0
9/01 19:00 4159 Decamps G. v Ore J. 1-0 2-0
9/01 19:00 4160 Kovacevic A. v Perez A. 0-1 0-2
9/01 10:30 2288 Barz N. v Tastet N. 0-1 0-2
9/01 10:30 2290 Ben Hasse. v Dussin L. 0-1 0-2
9/01 10:30 2291 Crepatte B. v Braham M-A. 1-0 2-0
9/01 10:30 2292 Gelhardt L. v Prinoth P. 1-0 2-0
9/01 10:30 2293 Gorsic D. v Moreno-Higueras R. 0-1 0-2
9/01 10:30 2294 Ros M. v Sorrentino L. 0-1 0-2
9/01 10:30 2295 Troebinger E. v Baldoni A. 1-0 2-0
9/01 11:00 2277 Hornitschek N. v Krawcewicz K. 0-1 2-1
9/01 11:00 2278 Kahlke J. v Aerne L. 1-0 2-0
9/01 11:00 2279 Khomentovskiy M. v Novotny D. 0-1 2-1
9/01 11:00 2280 Kienzle P. v Veldheer M. 0-1 0-2
9/01 11:00 2281 Ollert L. v Lang R. 1-0 2-0
9/01 11:00 2282 Podzus J. v Keist L. 1-0 2-0
9/01 11:00 2283 Ruppli A. v Grund G. 1-0 2-0
9/01 11:00 2284 Zgombic F. v Kaelin Y. 1-0 2-0
9/01 15:00 2285 Kekez D. v Czepielewski D. 1-0 2-0
9/01 15:00 2286 Podzus M. v Dettinger M. 1-0 2-0
9/01 15:00 2287 Rodionov J. v Guenther V.. 1-0 1-2
9/01 17:00 7070 Ainitdinova G. v Hudson S. 1-0 2-0
9/01 17:00 7071 Cristian J. v Guarachi A. 0-1 2-1
9/01 17:00 7072 Devidze S. v Sanford A. 1-0 2-1
9/01 17:00 7073 Eikeri U. v Cruz M. 1-0 2-0
9/01 17:00 7074 Elbaba J. v Coppoc M. 0-1 2-1
9/01 17:00 7075 Kalinina A. v Conard N. 1-0 2-0
9/01 17:00 7076 Levashova E. v Santamaria S. 0-1 0-2
9/01 17:00 7077 Villarreal A-R. v Gordon M. 0-1 0-2
9/01 18:30 7078 Arango E. v Embree L. 0-1 0-2
9/01 18:30 7079 Carrington S. v Manasse M. 0-1 0-2
9/01 18:30 7080 Kissell J. v Ivanova D. 1-0 1-2
9/01 18:30 7081 Lee-Waters L. v Touly C. 0-1 2-1
9/01 18:30 7082 Lukacs V.. v Noi Y. 1-0 2-1
9/01 18:30 7083 Ponomar L. v Sebov K. 1-0 1-2
9/01 18:30 7084 Simmonds C. v Oparenovic A. 1-0 2-0
9/01 09:00 2304 Dzunov N. v Morderger T. 0-1 0-2
9/01 09:00 2305 Ewa D. v Kovalets S. 0-1 0-2
9/01 09:00 2306 Pervushina O. v Morderger Y. 1-0 2-0
9/01 09:00 2307 Yahe D. v Burdina E. 0-1 0-2
9/01 10:30 2308 Borisova S. v Petrova A. 0-1 0-2
9/01 10:30 2309 Georgieva N. v Anil C. 0-1 1-2
9/01 10:30 2310 Herazo Gonza. v Golubovskaya S. 0-1 2-1
9/01 10:30 2311 Radanovic D. v Toma Vm. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
9/01 18:00 5278 CSU Atlas. v Phoenix Galat. 48-43 95-87
9/01 01:00 5503 Toronto Rapto. v Houston Rocke. 63-61 122-129
9/01 03:00 5504 Memphis Grizz. v Utah Jazz. 42-35 88-79
9/01 03:30 5505 Phoenix Suns. v Cleveland Caval. 53-69 116-120
9/01 04:00 5506 Sacramento Kings. v Golden State. 58-51 106-117
9/01 04:30 5515 Los Angel. v Orlando Magic. 62-60 111-95
9/01 19:00 2132 Mega Leks. v Steaua Rosie. 32-43 67-67
9/01 10:30 7666 Brisbane Bulle. v Perth Wildc. 35-34 68-72
9/01 21:00 5406 Assigeco v Granarolo Bolog. 35-33 79-79
9/01 21:15 2270 Jindrichuv Hrade. v Bc Kolin. 36-40 82-84
9/01 17:30 7901 Gs Kimis. v Olympiakos 45-46 72-90
9/01 19:40 7153 Maccabi Ashdo. v Galil Gilbo. 46-30 87-63
9/01 19:45 7154 Hapoel Eilat. v Maccabi Tel. 36-37 94-86
9/01 19:30 6112 Kk Tamis. v Kk Metal. 34-42 82-69
9/01 19:00 6114 Bc Priev. v Slavia Tu. 47-29 92-82
9/01 16:30 7181 Istanbul Unive. v Besiktas Cola. 25-38 65-71
Handbal   Pauză Final
9/01 20:30 9501 Team Esbje. v Silkeborg-Voel Kfum. 11-17 28-31
9/01 19:00 8000 Croatia v Muntenegru 11-8 24-22
9/01 20:00 5726 Germania v Austria 17-11 33-16
9/01 20:15 8001 Suedia v Chile 18-10 38-21
Hochei   Pauză Final
9/01 01:00 8796 Edmonton Oil. v Medicine Hat. 1-2 2-5
9/01 01:00 8797 Kootenay Ice. v Vancouver Giant. 1-1 3-2
9/01 03:05 8799 Spokane Chief. v Seattle Thund. 0-0 1-2
9/01 19:00 6232 Hk Beogr. v Ujpest Budap. 0-1 1-4
9/01 01:05 8795 Oshawa Gener. v Kingston Front. 1-0 4-1
9/01 18:30 5950 Jukurit Mikke. v Tappara Tampe. 0-0 2-4
9/01 13:30 7141 Hc Red. v Dinamo Mosco. 1-1 3-5
9/01 18:00 7142 Lokomotiv Yaros. v Dinamo Riga. 0-1 3-1
9/01 18:30 7143 Cska Mosco. v Ska St. 1-1 2-2
9/01 18:30 7144 Jokerit Helsi. v Lada Togli. 1-2 3-3
9/01 20:00 7145 Khl Medve. v Severstal Chere. 0-0 2-1
9/01 17:30 9442 Hk Sarov. v Dizel Penza. 1-1 3-2
9/01 18:00 9443 Ska-Neva v Yuzhny Ural. 0-0 2-0
9/01 18:00 9444 Zvezda Chekh. v Chelmet Chely. 1-0 2-1
9/01 11:30 7146 Belye Medve. v Omskie Yastr. 2-2 6-7
9/01 12:00 7147 Chaika Nizhn. v Hk Mvd. 1-0 3-5
9/01 13:00 7148 Almaz Chere. v Hk Riga. 0-1 4-1
9/01 13:00 7149 Snezhnye Barsy. v Reaktor Nizhn. 1-0 3-5
9/01 15:30 7150 Tolpar Ufa. v Avto Yekat. 0-1 1-1
9/01 20:00 6226 Timra Ik. v Sodertalje Sk. 0-0 1-3
9/01 01:00 6002 Columbus Blue. v Philadelphia Flyer. 0-0 1-1
9/01 02:00 6003 Chicago Black. v Nashville Preda. 2-1 5-2
9/01 02:00 6004 Ottawa Senat. v Edmonton Oiler. 2-0 5-3
9/01 03:00 6005 Anaheim Ducks. v Minnesota Wild. 1-0 1-2
9/01 00:05 6018 Lehigh Valle. v Utica Comet. 0-0 4-1
Volei   Pauză Final
9/01 07:00 8533 Hisamitsu Sprin. v Pfu Blue. 1-0 1-3
9/01 07:00 8534 Okayama Seagu. v Nec Red. 0-1 0-3
9/01 23:30 3697 Rexona-Ades (F). v Fluminense (F). 1-0 3-1
9/01 23:59 3698 Minas Tenis. v Concilig/Volei Bauru. 1-0 3-2
9/01 19:00 3701 Budowlani Torun. v Bielsko-Biala (F). 0-1 3-2
Snooker   Rezultat
9/01 13:00 9301 Carter A. v Williams M. 3-1
9/01 13:00 9302 Perry J. v Hawkins B. 2-3
9/01 14:30 9303 Davis M. v Day R. 2-3
9/01 14:30 9304 Robertson N. v Perry J. 3-1
9/01 16:00 9305 Hawkins B. v Carter A. 3-0
9/01 16:00 9306 Williams M. v Davis M. 0-3
9/01 17:30 9307 Day R. v Robertson N. 3-2
9/01 17:30 9308 Perry J. v Carter A. 0-3
9/01 20:00 9309 Davis M. v Robertson N. 3-2
9/01 20:00 9310 Hawkins B. v Williams M. 0-3
9/01 21:00 9311 Carter A. v Robertson N. 0-3
9/01 21:00 9312 Day R. v Williams M. 2-3
Darts   Rezultat
9/01 15:00 9762 Cameron D. v Hendriks J. 3-1
9/01 16:15 9763 Caldwell C. v Harbour D. 1-3
9/01 17:30 9764 Reynolds D. v Blackwell P. 2-3
9/01 21:15 9751 Phillips M. v Hogan P. 2-3
9/01 23:00 9753 De Vos. v Smith R. 3-0
9/01 23:59 9752 Dawson B. v Smith J. 2-3
9/01 22:15 9771 Winstanley-Farlam L. v Zijlstra A. 2-0
Bandy   Pauză Final
9/01 13:30 9021 Sibselmash Novos. v Yenisei Krasn. 0-2 1-5
9/01 16:00 9022 Uralsky Trubn. v Kuzbass 0-0 4-7
9/01 11:00 9023 Dinamo Mosco. v Volga Ulyan. 2-5 5-9
9/01 18:00 9024 Vodnik Arhan. v Start Nizhn. 0-0 4-2
Floorball   Pauză Final
9/01 19:00 6303 Sokol Pardu. v Fbc Liber. 0-0 7-7
9/01 20:10 6301 Fbc Uppsa. v Ronnby (F). 0-0 5-5
Tenis de masa   Pauză Final
9/01 09:30 8201 Vyborny R. v Jancarik L. 0-1 1-3
9/01 10:10 8202 Klasek M. v Mino A. 1-0 3-0
9/01 10:50 8203 Vostes Y. v Arcila C. 1-0 3-2
9/01 11:30 8204 Aguirre M. v Figel J. 1-0 1-3
9/01 12:10 8205 Vyborny R. v Klasek M. 0-1 1-3
9/01 12:50 8206 Vostes Y. v Mino A. 0-1 3-1
9/01 13:30 8207 Aguirre M. v Arcila C. 0-1 3-2
9/01 14:10 8208 Figel J. v Jancarik L. 0-1 0-3
9/01 14:50 8209 Vyborny R. v Vostes Y. 0-1 0-3
9/01 15:30 8210 Klasek M. v Jancarik L. 0-0 3-2
9/01 17:00 8211 Figel J. v Arcila C. 0-0 1-3
9/01 17:40 8212 Aguirre M. v Mino A. 0-0 3-2
9/01 18:20 8213 Klasek M. v Vostes Y. 0-0 3-1
9/01 19:00 8214 Arcila C. v Jancarik L. 0-0 1-3
9/01 19:40 8215 Figel J. v Mino A. 0-0 0-3
9/01 20:20 8216 Vyborny R. v Aguirre M. 0-0 2-3
9/01 21:00 8217 Vostes Y. v Jancarik L. 0-0 1-3
9/01 21:40 8218 Vyborny R. v Figel J. 0-0 1-3
9/01 22:20 8219 Arcila C. v Mino A. 0-0 2-3
9/01 23:00 8220 Klasek M. v Aguirre M. 0-0 3-2
Cricket   Rezultat
9/01 10:40 6222 Sydney Sixer. v Melbourne Reneg. 1-0
E-sport   Pauză Final
9/01 14:30 8746 1337 v JustMsi 0-0 2-0
9/01 16:30 8747 Zarlans v Overdrive 0-0 2-0
9/01 19:00 9731 Faze Clan. v Elements Pro. 0-0 2-0
9/01 19:00 9734 Gambit Espor. v NORSE 0-0 2-0
9/01 19:00 9735 Hellraisers v Tricked 0-0 2-1
9/01 19:00 9736 Heroic v Flipsid3 Tacti. 0-0 1-2
9/01 19:00 9737 Mousesports v Big 0-0 2-1
9/01 19:00 9738 Pride v Godsent 0-0 2-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Decizia nr. 925 din 19.05.2016