Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
8/01 14:45 2540 Suedia v Coasta De. 1-1 1-2
8/01 17:30 2541 Slovacia v Uganda 0-2 1-3
8/01 18:00 2542 Egipt v Tunisia 0-0 1-0
8/01 13:30 9182 Cardiff v Fulham 1-2 1-2
8/01 15:30 9183 Liverpool v Plymouth 0-0 0-0
8/01 17:00 9184 Chelsea v Peterborough 2-0 4-1
8/01 17:00 9185 Middlesbrough v Sheffield Wed. 0-0 3-0
8/01 18:00 9186 Tottenham v Aston Villa. 0-0 2-0
8/01 13:30 2832 Udinese v Inter 1-1 1-2
8/01 16:00 2833 Chievo v Atalanta 0-3 1-4
8/01 16:00 2834 Genoa v AS Roma. 0-1 0-1
8/01 16:00 2835 Lazio v Crotone 0-0 1-0
8/01 16:00 2837 Sassuolo v Torino 0-0 0-0
8/01 19:00 2838 AC Milan. v Cagliari 0-0 1-0
8/01 21:45 2839 Juventus v Bologna 2-0 3-0
8/01 13:00 2986 Athletic Bilba. v Alaves 0-0 0-0
8/01 17:15 2987 Betis Sevil. v Leganes 0-0 2-0
8/01 19:30 3764 Celta Vigo. v Malaga 1-0 3-1
8/01 21:45 2989 Villarreal v Barcelona 0-0 1-1
8/01 15:15 2234 Auxerre v Troyes 1-1 2-2
8/01 15:15 2235 Clermont v Bordeaux 0-0 0-1
8/01 15:15 2237 Lens v Metz 0-0 2-0
8/01 15:15 2236 Lorient v Nice 0-1 2-1
8/01 15:15 2238 Toulouse v Marseille 0-0 1-1
8/01 18:00 2239 Biarritz Ja. v Rennes 0-4 0-6
8/01 18:00 8748 Chateauroux v Pau Fc. 0-1 4-1
8/01 18:00 8746 Croix Ic. v Saint Etien. 1-1 1-4
8/01 18:00 8747 Istres v Consolat Marse. 0-0 0-0
8/01 18:00 8750 Us Granv. v Angers 1-1 1-2
8/01 22:00 8751 Lyon v Montpellier 3-0 5-0
8/01 08:00 8406 Central Coast. v Sydney FC. 0-1 2-3
8/01 15:30 1128 Union Saint. v Oud Hever. 2-0 4-0
8/01 19:00 1129 Lierse v Lommel 2-0 5-1
8/01 15:00 2362 PAOK v Pas Giann. 0-1 0-1
8/01 17:15 2363 Panaitolikos v Panionios 0-0 0-2
8/01 17:15 2364 Platanias v Larissa 1-0 3-2
8/01 19:30 2365 Skoda Xanth. v Olympiakos 0-1 0-2
8/01 18:00 3240 Rio Ave. v Chaves 1-0 2-2
8/01 18:00 3236 Tondela v Arouca 0-1 1-2
8/01 20:00 3234 Boavista v Setubal 1-0 1-0
8/01 22:15 3241 Sporting L. v Feirense 2-0 2-1
8/01 13:00 3676 Alcorcon v Murcia 0-0 0-0
8/01 17:00 3677 Gimnastic De. v Tenerife 0-1 1-1
8/01 19:00 3678 Elche v Cadiz 1-1 2-3
8/01 19:00 3679 Zaragoza v Girona 0-0 0-2
8/01 21:00 3680 Sevilla FC. v Real Ovied. 3-0 5-3
8/01 12:00 5096 Freiburg v Vaduz 1-1 3-1
8/01 13:00 7802 Maastricht v Patro Maasm. 2-0 5-0
8/01 16:30 5097 Hoffenheim v Groningen 2-0 2-1
8/01 18:00 5098 Freiburg v PSV 0-0 1-2
8/01 21:00 7800 Estudiantes De. v Leverkusen 1-0 1-1
8/01 23:45 7801 Fc Tampa. v Vfl Wolfs. 0-2 0-2
8/01 12:00 5067 FC Koln. v FC Ingol. 1-1 2-1
8/01 14:30 7804 Hallescher FC. v Hertha Berli. 0-2 1-3
8/01 15:15 7805 Simba v Jang Ombe. 1-0 2-0
8/01 19:15 7807 Taifa Jango. v Ura 0-0 1-0
8/01 14:00 5624 Sunderland Afc. v Everton U23. 0-1 0-1
8/01 17:00 6152 Hayes &. v Cambridge City. 0-0 0-0
8/01 05:30 8402 Sydney Fc. v Melbourne City. 0-0 1-1
8/01 10:00 8407 Perth Glory. v Melbourne Victo. 0-0 3-2
8/01 16:00 9550 Ethnikos Achna. v Ermis Aradi. 0-0 3-1
8/01 17:00 8845 Apoel Nicos. v Aris Limas. 3-0 5-0
8/01 18:00 8846 Polemidion v Omonia Nicos. 0-0 0-1
8/01 15:00 5073 Apollon Smyrn. v Acharnaikos 2-1 3-1
8/01 15:00 5079 Paneleusiniakos v Aiginiakos Fc. 0-0 0-1
8/01 15:00 5087 Panthrakikos v Kallithea Fc. 1-1 2-1
8/01 16:00 5089 Ofi Kreta. v Panserraikos Fc. 1-0 2-0
8/01 17:00 5090 Aris v Panegialios 1-1 2-1
8/01 11:30 5068 Kitchee Sc. v Guangzhou R&F. 3-0 5-0
8/01 19:30 5091 Gibraltar Unite. v Mons Calpe. 1-1 2-2
8/01 13:00 5074 Chennai City. v Minerva Fc. 0-0 0-0
8/01 15:30 5075 Mohun Bagan. v Churchill Broth. 1-0 1-0
8/01 15:30 5076 Mumbai Fc. v Dsk Shiva. 1-0 1-0
8/01 12:30 5077 Machine Sazi. v Saipa Karaj. 2-0 3-3
8/01 20:15 2154 Hapoel Tel. v Ironi Ramat. 0-0 1-0
8/01 15:30 2792 Ac Bra. v Ac Pro. 0-1 1-1
8/01 15:30 2797 As Casal. v Chieri 1955. 2-2 2-2
8/01 15:30 2794 Asd Oltre. v Caratese 0-0 1-2
8/01 15:30 2798 Pinerolo v Verbania 0-0 1-0
8/01 15:30 2799 Us Inver. v Borgosesia 1-1 2-1
8/01 15:30 2800 Varese v Cuneo 0-0 1-2
8/01 15:30 2803 Aurora Pro. v Virtus Berga. 0-0 2-1
8/01 15:30 2801 Fanfulla v Seregno Calci. 0-0 0-2
8/01 15:30 2802 Olginatese v Usd Carav. 0-1 1-1
8/01 15:30 2804 Ponte San. v Us Pergo. 0-0 0-0
8/01 15:30 2805 Scanzorosciate Calci. v Ciserano 0-0 2-1
8/01 15:30 2806 Ssd Monza. v Calcio Lecco. 0-0 2-0
8/01 15:30 2808 Usd Grume. v Dro Calci. 0-0 1-0
8/01 15:30 2811 Acd Campo. v Ac Vigas. 0-0 0-1
8/01 15:30 2813 Este v Union Arzig. 0-0 1-0
8/01 15:30 2814 Legnago v Polisportiva Tamai. 1-0 1-0
8/01 15:30 2818 Virtus Veron. v A.C. Mestr. 0-0 0-1
8/01 15:30 2819 Castelvetro v Vf Colli. 0-1 1-2
8/01 15:30 2823 Delta Porto. v Lentigione Calci. 1-1 1-1
8/01 15:30 2820 Fiorenzuola v Us Poggi. 1-0 2-0
8/01 15:30 2821 Mezzolara v Scandicci 1-0 2-1
8/01 15:30 2822 Pianese v Correggese 1-1 2-3
8/01 15:30 2825 Rignanese v Ravenna Calci. 1-0 1-1
8/01 15:30 2826 San Donat. v Castelfranco 0-0 1-0
8/01 15:30 2827 Sangiovannivaldarno v Imolese Calci. 0-0 0-1
8/01 15:30 2828 Fbc Final. v Us Masse. 0-0 1-1
8/01 15:30 3350 Real Forte. v Ligorna 1922. 0-0 3-1
8/01 15:30 3351 Savona 1907. v Ponsacco 1920. 1-1 2-1
8/01 15:30 3353 Sporting Recco. v Lavagnese 1-3 3-4
8/01 15:30 3354 Us Gavor. v Fc Esper. 2-2 2-2
8/01 16:00 3355 Ssd Union. v Jolly Monte. 0-0 3-0
8/01 16:00 3356 Valdinievole Monte. v Argentina S.R.L. 1-0 1-0
8/01 15:30 3360 Monticelli v Castelfidardo 1-0 1-0
8/01 15:30 3363 San Marin. v Civitanovese 0-0 7-1
8/01 15:30 3365 Vis Pesar. v Sammaurese 0-0 1-1
8/01 15:30 2791 Muravera v Arzachena 0-2 0-3
8/01 15:30 2793 Nuova Monte. v L Aquil. 3-1 3-1
8/01 15:30 2795 Sc Trest. v Fc Rieti. 0-0 1-1
8/01 16:00 2796 Latte Dolce. v Ostia Mare. 1-0 2-1
8/01 15:30 2830 Asg Nocer. v Madre Pietr. 1-0 3-1
8/01 15:30 3366 Citta Di. v Nardo Calci. 0-1 0-2
8/01 15:30 3368 San Sever. v Asd Trast. 0-0 1-1
8/01 15:30 3371 Gela Calci. v As Pomig. 1-0 3-0
8/01 15:30 3372 Prendes v Roccella 1-0 4-1
8/01 15:30 3370 Sf Avers. v Nerostellati Fratt. 0-0 0-0
8/01 15:30 3374 Torre Neapo. v Citta Di. 0-0 1-1
8/01 15:00 1144 Nacional AC. v Perolas Negra. 0-0 0-2
8/01 15:00 1145 Sao Jose. v SC Inter. 0-1 1-3
8/01 18:00 1146 Boavista SC. v Itabaiana (U19). 0-0 1-1
8/01 18:00 1147 CA DO. v Santo Andre. 1-2 1-2
8/01 18:00 1148 Desportiva Parae. v AA Flame. 0-1 0-3
8/01 18:00 1149 Juventude (U19). v Estaciano Ec. 1-0 3-2
8/01 18:00 1150 Madureira EC. v Luverdense EC. 1-0 2-0
8/01 18:00 1151 Sete De. v A Portu. 0-0 0-0
8/01 19:00 1152 Audax EC. v Santos SP. 1-1 1-1
8/01 19:00 1153 Pinheiro AC. v Operario FC. 1-2 2-3
8/01 20:00 1154 AD Guana. v Avai FC. 1-1 1-4
8/01 20:00 1155 AD Manth. v Coritiba Fbc. 1-0 1-1
8/01 20:00 1156 CA Juven. v Figueirense SC. 0-0 0-2
8/01 20:00 1157 EC Agua. v Criciuma EC. 0-0 0-1
8/01 20:00 1158 Guaratingueta SP. v Londrina EC. 0-0 0-0
8/01 20:00 1159 Taboao Da. v Ceara SC. 0-0 1-1
8/01 20:00 1160 Trindade AC. v Fast -. 0-0 2-1
8/01 21:00 1161 Ec Tauba. v Sc Corin. 0-2 2-3
8/01 21:00 1162 Floresta EC. v Rio Branc. 0-1 1-5
8/01 21:00 1163 River -. v CA Braga. 0-1 0-4
8/01 21:45 1164 Central EC. v Sao Bento. 0-1 0-2
8/01 22:00 1165 Real Noroe. v Interporto FC. 2-0 2-2
8/01 23:45 1166 AD Sao. v Cr Flame. 0-1 1-1
8/01 23:59 1167 GE Osasc. v Fluminense FC. 0-1 1-2
8/01 16:30 5092 Al-Kuwait Sc. v Al Nasr. 2-0 2-0
8/01 16:30 5093 Yarmouk v Al Shaba. 1-0 1-1
8/01 18:30 5094 Al Salib. v Al Fahah. 0-0 0-2
8/01 18:30 5095 Al Salmi. v Al Qadsi. 1-0 1-1
8/01 22:00 1070 Arnett Garde. v Uwi Fc. 0-0 5-3
8/01 22:00 1071 Jamalco Fc. v Portmore Unite. 0-0 0-1
8/01 22:00 1072 Montego Bay. v Waterhouse Fc. 0-0 2-1
8/01 22:00 1073 Reno Fc. v Boys Town. 0-0 3-0
8/01 22:00 1074 Tivoli Garde. v Marverly Hughe. 0-0 1-0
8/01 15:00 5062 Birkirkara Fc. v Pembroke Athle. 2-0 2-0
8/01 15:00 5063 Tarxien Rainb. v Sliema Wande. 0-0 1-0
8/01 17:00 5064 Gzira . v Balzan Youth. 1-1 1-2
8/01 17:00 5065 Hibernians Fc. v Valletta Fc. 0-0 1-0
8/01 03:00 8408 Eastern Subur. v Wellington Phoen. 0-0 1-1
8/01 03:00 8409 Team Welli. v Auckland City. 0-1 1-3
8/01 03:00 8410 Waitakere Unite. v Hawkes Bay. 0-0 1-0
8/01 05:35 8411 Tasman Unite. v Canterbury Unite. 1-2 2-3
8/01 13:15 3204 Portimonense v Santa Clara. 0-0 1-0
8/01 17:00 3206 Cd Cova. v Academica Viseu. 0-2 1-2
8/01 17:00 3205 Fafe v Aves 0-1 1-2
8/01 17:00 3208 FC Porto. v Academica 1-0 2-1
8/01 17:00 3207 Uniao v Leixoes 1-0 2-0
8/01 18:00 3209 Benfica B. v Vitoria Guima. 1-2 3-2
8/01 18:00 3210 FC Famal. v Gil Vicen. 0-0 1-0
8/01 15:15 5217 Al-Mu Aidar. v Al Shaha. 0-1 1-1
8/01 17:25 5218 Al Khari. v Al-Wakra 1-0 2-1
8/01 17:25 5219 Umm Salal. v Al Rayya. 0-0 0-1
8/01 13:00 5056 Cd Trans. v Oiartzun Ke. 0-1 2-2
8/01 13:00 5057 Huelva (F). v Ud Tacue. 3-0 3-2
8/01 13:00 5058 Ud Grana. v Cd Santa. 0-0 1-0
8/01 13:30 5060 Espanyol (F). v Athletic Bilba. 0-1 1-1
8/01 13:30 5059 Rayo Valle. v Valencia Femin. 0-0 0-1
8/01 17:00 5061 Barcelona (F). v Levante Ud. 1-0 4-0
8/01 13:00 1365 Ca Osasu. v Ud Somoz. 2-1 3-1
8/01 13:00 1366 Cd Lealt. v Cd Boiro. 0-0 2-2
8/01 13:00 1367 Cd Tudel. v Cultural Leone. 0-0 1-0
8/01 13:00 1368 Celta De. v Club Depor. 0-0 2-2
8/01 18:00 1369 Burgos Cf. v Arandina 0-0 2-1
8/01 18:00 1371 Ponferradina v Cd Izarr. 0-0 2-1
8/01 18:00 1370 Pontevedra Cf. v Cd Guiju. 1-0 2-1
8/01 19:00 1372 Racing De. v Caudal Depor. 0-0 4-0
8/01 13:00 1377 Fuenlabrada v Arenas Club. 0-0 1-0
8/01 13:00 1376 Rayo Majad. v Sestao River. 0-0 1-1
8/01 13:15 1378 Socuellamos v Athletic Bilba. 0-0 1-2
8/01 18:00 1379 Cd Toled. v Barakaldo Cf. 1-0 2-1
8/01 18:00 1380 Real Union. v Cd Mensa. 0-0 0-0
8/01 18:00 1381 Sd Leioa. v Ud Logro. 1-0 1-1
8/01 19:00 1382 Sd Gerni. v Ud San. 1-0 1-1
8/01 12:30 1384 Cd Alcoy. v Rcd Mallo. 1-0 1-0
8/01 13:00 1385 Ae Prat. v Valencia Cf. 1-0 1-1
8/01 13:00 1386 Atletico Balea. v Levante B. 0-0 1-1
8/01 13:00 1387 Cd Ebro. v Sabadell 0-0 0-0
8/01 13:00 1388 Cf Villa. v Cornella 2-1 4-2
8/01 13:00 1389 Rcd Espan. v Ue Llago. 1-0 2-0
8/01 18:00 1390 Atletico Sagun. v Barcelona B. 1-0 1-3
8/01 18:00 1352 Ce L'Hos. v Club Depor. 1-0 2-0
8/01 19:00 1391 Hercules v Cf Gava. 2-0 2-1
8/01 13:00 1392 Cd El. v Ud Melil. 0-1 0-2
8/01 17:00 1393 Jumilla v Atletico Sanlu. 1-0 1-0
8/01 18:00 1394 Cd Linar. v Fc Carta. 0-0 1-1
8/01 18:00 1395 Cf Villa. v Extremadura Ud. 0-0 0-0
8/01 18:00 1396 Cordoba Cf. v Cd San. 0-1 0-1
8/01 18:00 1397 La Roda. v La Hoya. 2-1 2-3
8/01 18:00 1398 Merida v Real Murci. 0-0 0-0
8/01 18:00 1399 Real Balom. v Real Jaen. 0-0 0-0
8/01 18:00 5052 Recreativo Huelv. v Marbella 1-0 1-1
8/01 18:30 5066 Atl Manch. v Granada Cf. 0-0 1-0
8/01 11:00 5050 Clb Bd. v Song Lam. 0-0 2-0
8/01 12:00 5051 Vicem Hai. v Sai Gon. 0-1 0-1
8/01 12:30 5053 Cang Sai. v Qnk Quang. 0-1 1-1
8/01 13:00 5054 B. Binh. v K. Khanh. 0-0 0-1
8/01 20:00 1141 America Pe. v Central Pe. 0-0 1-3
8/01 20:00 1142 Belo Jardi. v Vitoria Pe. 2-0 3-0
8/01 21:00 1143 Serra Talha. v Atletico Perna. 1-2 3-3
8/01 12:30 7874 Alcobendas Levit. v Atletico Madri. 1-0 1-2
8/01 12:30 9462 CD Alcal. v Algeciras CF. 0-0 1-1
8/01 12:30 9470 CD Llose. v Collerense 3-1 5-2
8/01 12:30 9456 CF Malag. v CD Rinco. 4-0 5-0
8/01 12:30 7875 Parla v CF Triva. 0-1 0-3
8/01 12:30 7876 RSD Alcal. v CF Inter. 0-1 0-2
8/01 12:30 7877 VILLAVERDE BOETT. v Union Adarv. 1-2 2-2
8/01 12:45 7854 CD Vitor. v Amurrio 1-0 2-1
8/01 12:45 7448 Condal Club. v CD Llane. 0-1 1-1
8/01 12:45 7852 Sociedad Dep. v Vimenor 0-0 1-1
8/01 13:00 9580 Albacete Balom. v Tomelloso 0-0 1-1
8/01 13:00 9457 Alhaurin De. v CD EL. 0-0 0-1
8/01 13:00 9569 Calamonte v Arroyo CP. 0-1 1-1
8/01 13:00 9463 Castilleja CF. v Ecija Balom. 1-0 3-1
8/01 13:00 9570 CD Badaj. v UC La. 0-0 2-0
8/01 13:00 9577 CD Cuart. v Sociedad Depor. 1-0 2-3
8/01 13:00 9458 CD Hueto. v Club Depor. 0-0 1-1
8/01 13:00 9464 CD San. v RC Recre. 1-1 4-2
8/01 13:00 7864 CD Segor. v Recambios Colon. 0-0 0-0
8/01 13:00 9465 CD Utrer. v Sevilla C. 0-1 1-1
8/01 13:00 9451 CD Virge. v Unionistas CF. 2-1 4-1
8/01 13:00 9573 Club Depor. v Club Depor. 0-0 0-1
8/01 13:00 9574 Club Depor. v UDC Txant. 1-1 3-3
8/01 13:00 9452 Club Depor. v CD San. 0-1 1-2
8/01 13:00 9466 Coria CF. v CD Cabec. 1-0 1-1
8/01 13:00 7857 FC Vilaf. v Club Espor. 1-1 1-1
8/01 13:00 7858 Granollers v Pobla de. 0-0 0-0
8/01 13:00 9562 PANADERIA PULID. v Villa Santa. 1-1 1-1
8/01 13:00 7859 Peralda v FC Santf. 2-0 2-0
8/01 13:00 7878 Pozuelo Alarc. v CF Getaf. 0-1 3-1
8/01 13:00 9459 UD San. v Motril 2-0 4-0
8/01 13:00 7860 UE Sant. v Fc Cerda. 0-0 1-1
8/01 13:15 7444 Silva SD. v SD NEGRE. 1-0 3-0
8/01 13:30 9564 Estrella Grana. v La Union. 0-0 1-2
8/01 14:00 9563 Estrella CF. v Arucas CF. 1-1 2-2
8/01 16:45 9575 CD Canto. v Valle De. 2-0 3-0
8/01 17:00 7879 Ad Alcor. v CD San. 0-2 1-3
8/01 17:00 9578 AD Almud. v SD Borja. 2-0 3-0
8/01 17:00 7449 CD Tuill. v L ENTRE. 0-0 1-0
8/01 17:00 9579 CF Epila. v Utebo 0-2 0-3
8/01 17:00 7865 CF Torre. v Cf Borri. 0-0 3-0
8/01 17:00 9576 Club Depor. v Club Depor. 1-0 2-0
8/01 17:00 9565 Ed Churr. v Ucam Murci. 0-2 2-3
8/01 17:00 7450 Mosconia v Club Marin. 0-0 0-0
8/01 17:00 9566 Real Murci. v Cap Ciuda. 1-0 1-1
8/01 17:15 7445 CD Barco. v CCD Cerce. 1-0 1-0
8/01 17:15 9581 Marchamalo v Almagro 0-0 0-0
8/01 17:30 7861 Aec Manll. v Castelldefels 0-0 2-1
8/01 17:30 9561 Alcudia v Campos 0-0 1-0
8/01 17:30 9467 Arcos v AD Ceuta. 0-0 0-0
8/01 17:30 9453 Atletico Bembi. v CD Villa. 0-0 1-0
8/01 17:30 7866 CD Almaz. v Crevillente 0-1 0-2
8/01 17:30 7446 CD AS. v Celtiga CF. 0-1 0-1
8/01 17:30 7867 CD Bunol. v UD Rayo. 0-0 2-1
8/01 17:30 9582 CP Villa. v CD Madri. 1-0 1-1
8/01 17:30 9571 Diter Zafra. v UD Monti. 0-1 1-2
8/01 17:30 9567 Mar Menor. v Atletico Pulpi. 0-1 1-1
8/01 17:30 7851 SD Lenen. v Real Avile. 1-4 5-7
8/01 17:30 9572 U PVA. v CP Valdi. 0-0 3-0
8/01 17:30 7862 UE Olot. v FC Asco. 1-0 1-0
8/01 18:00 7868 Alzira v Orihuela Cd. 0-0 0-0
8/01 18:00 9460 Antequera CF. v UD Marac. 1-0 2-0
8/01 18:00 7880 Atletico De. v Rayo Valle. 1-0 3-0
8/01 18:00 7853 CD Trope. v Cultural Guarn. 0-0 3-0
8/01 18:00 7855 Club Depor. v Club Berme. 1-1 3-3
8/01 18:00 9454 Cristo Atlet. v La Banez. 1-0 2-1
8/01 18:00 9468 Espeleno Atlet. v UB Lebri. 0-1 1-2
8/01 18:00 7869 FC Torre. v Villarreal C. 0-0 1-2
8/01 18:00 9455 Gim Segov. v Atletico Astor. 2-0 4-1
8/01 18:00 9469 Los Barri. v Real Betis. 1-1 2-3
8/01 18:00 7870 Muro Cf. v CD Olimp. 1-0 1-1
8/01 18:00 7871 Ontinyent CF. v Novelda 0-0 0-0
8/01 18:00 7856 Santutxu FC. v Deportivo Alave. 0-0 0-1
8/01 18:00 7447 SD Compo. v Rc Depor. 0-2 0-2
8/01 18:00 7872 Silla CF. v CD Almor. 2-0 3-0
8/01 18:00 7863 Terrassa Olimp. v Cf Monta. 3-0 4-0
8/01 18:30 9568 Lorca Depor. v Cieza 1-0 2-2
8/01 21:15 7873 Elche CF. v Paterna CF. 0-0 2-1
8/01 10:15 5118 Telangana v Tamil Nadu. 0-3 0-4
8/01 01:00 3001 Cruz Azul. v Necaxa 1-0 1-0
8/01 03:00 3002 Atl Morel. v Club Tijua. 1-0 2-0
8/01 03:00 3003 Tigres v Santos Lagun. 0-0 0-0
8/01 03:06 3004 Leon v Pachuca 2-2 2-4
8/01 05:06 3005 Chivas Guada. v Unam Pumas. 2-0 2-1
8/01 20:00 3006 Deportivo Toluc. v Atlas 1-1 4-1
8/01 03:00 5241 Real Cd. v Club Depor. 0-0 0-0
8/01 22:30 5069 Cd Vida. v Cd Real. 1-0 1-2
8/01 23:00 5070 Cd Plate. v Cd Motag. 1-1 2-1
8/01 23:00 5071 Juticalpa Fc. v Cd Marat. 0-0 0-1
8/01 23:59 5072 Cd Olimp. v Cd Hondu. 1-2 5-2
8/01 02:00 1356 Alajuelense v Ad Santo. 1-1 1-2
8/01 21:30 1357 Cs Carta. v Limon Fc. 3-0 3-1
8/01 21:30 1358 Universidad De. v Ad Carme. 0-0 0-0
8/01 22:00 1359 Ad Munic. v Cd Belen. 0-0 1-0
8/01 23:59 1361 Ad San. v Deportivo Sapri. 0-0 1-0
8/01 03:00 3000 Cafetaleros De. v Coras Tepic. 1-1 1-2
8/01 03:00 3008 Club Celay. v Cimarrones De. 1-0 3-1
8/01 04:00 3009 Tampico Mader. v Dorados De. 1-1 1-1
8/01 20:00 3000 Leones Negro. v Potros Uaem. 1-0 1-0
8/01 15:30 5121 Amiens U19. v Lille U19. 0-0 1-5
8/01 13:00 9598 CS Marit. v Pedras Rubra. 1-0 1-0
8/01 17:00 9599 AD Camac. v FC Felgu. 1-1 1-2
8/01 17:00 5110 ALMANCILENSE TEAM. v CD OS. 0-1 0-1
8/01 17:00 9597 Associacao Olive. v Braganca 1-0 1-4
8/01 17:00 5107 Atletico Clube. v SOCIEDADE UNIAO. 0-2 0-3
8/01 17:00 5103 Benfica Caste. v Sertanense 0-0 0-1
8/01 17:00 5108 Clube Orien. v FC Barre. 1-0 1-0
8/01 17:00 5102 Fc Pampi. v Mortagua 0-1 1-4
8/01 17:00 5111 Lusitano Vrsa. v CD Pinha. 1-0 2-0
8/01 17:00 5104 Operario Lagoa. v GD VITOR. 2-0 3-0
8/01 17:00 5100 Sanjoanense v Uniao Despo. 0-0 0-2
8/01 17:00 5106 SC Angre. v Caldas SC. 0-0 0-1
8/01 17:00 5101 Sc Coimb. v Salgueiros Porto. 1-0 1-0
8/01 17:00 5109 SU Sintr. v Casa Pia. 0-0 1-1
8/01 17:00 5105 UD Vilaf. v Alcanenense AC. 0-1 1-1
8/01 12:15 9588 CD San. v CDE GUADA. 2-0 3-0
8/01 12:15 9589 CD ZAMOR. v Rayo Valle. 0-1 1-1
8/01 12:30 9584 Cd Aurre. v Cd Marin. 1-1 1-2
8/01 13:00 9591 CF Joven. v Elche CF. 0-1 2-2
8/01 13:00 9587 Granada CF. v Malaga C.Atc. 1-0 4-3
8/01 13:00 9594 Lorca-Feminas (F). v CFF Albac. 2-0 4-0
8/01 13:00 9592 SCF Plaza. v Levante B. 0-2 1-2
8/01 13:00 9593 Valencia CF. v Murcia (F). 1-0 3-0
8/01 13:30 9585 SD Eibar. v Sd San. 0-1 0-3
8/01 18:00 9590 CD ECHED. v SAN JUAN. 0-2 0-7
8/01 19:30 9586 CF Igual. v Levante Las. 0-0 1-0
8/01 14:30 5117 Maccabi Akhi. v Hapoel Tirat. 2-0 2-1
8/01 11:00 5122 Bangladesh Polic. v T&T Club. 1-0 1-1
8/01 13:45 5123 Saif Sport. v Agrani Bank. 1-0 1-0
8/01 20:15 5119 Vikingur Reykj. v IR Reykj. 1-0 1-0
8/01 22:15 5120 Fylkir Reykj. v Fram Reykj. 0-1 1-2
8/01 12:00 7443 Renown SC. v New Young. 0-1 2-1
8/01 15:00 7439 Grombalia Sport. v AS Djerb. 1-0 1-0
8/01 15:00 7440 Union Sport. v SPORTIF KASSE. 1-0 2-0
8/01 17:30 5227 Asc Jaraa. v Asc Lingu. 0-0 1-0
8/01 18:30 5228 Asec Ndiam. v Us Goree. 1-0 2-1
8/01 19:00 5229 Teungueth v Stade De. 0-0 2-0
8/01 19:30 5230 Us Ouaka. v Guediawaye Fc. 0-0 1-3
8/01 19:00 5114 Club Necax. v CD Tepat. 0-1 0-2
8/01 17:00 5112 Deportivo Toluc. v Atlas U20. 0-1 1-1
8/01 20:00 5113 Puebla U20. v Monterrey U20. 0-0 1-0
8/01 13:30 7434 Safa v Racing Beiru. 1-2 2-2
8/01 11:30 1067 Giresunspor U19. v PAZARSPOR U19. 2-0 3-1
8/01 12:00 7437 Nazilli Beled. v Goztepe AS. 0-1 1-1
8/01 11:00 1061 Tajikistan U18. v Grecia U18. 0-0 1-0
8/01 13:15 1062 Bulgaria U18. v Estonia U18. 0-0 0-0
8/01 15:30 1063 Letonia U18. v Belarus U18. 2-1 2-2
8/01 18:00 1064 Rusia U18. v India U18. 5-0 8-0
Tenis   Primul Set Final
8/01 13:45 6400 Medvedev D. v Bautista-Agut R. 0-1 0-2
8/01 05:00 1907 Fayziev S. v Karimov D. 0-1 1-2
8/01 05:00 1910 Ilhan M. v Sun F. 0-1 0-2
8/01 05:00 7619 Isarow P. v Balaji N. 0-1 1-2
8/01 07:20 1922 Lee K-Y. v Glasspool L. 1-0 2-0
8/01 07:20 1923 Wachiramanowong K. v Altmaier D. 0-1 0-2
8/01 08:40 1924 Hong S. v Rawat S. 1-0 2-0
8/01 08:40 1925 Kaewsuto C. v Wang J. 0-1 0-2
8/01 04:30 6608 Carreno Busta. v Granollers M. 1-0 2-0
8/01 06:45 8450 Bellucci T. v Mahut N. 0-1 0-2
8/01 03:00 6502 Begu I. v Kuznetsova S. 0-1 0-2
8/01 04:15 6503 Bouchard E. v Zhang S. 1-0 2-0
8/01 09:30 6506 Kasatkina D. v Babos T. 0-1 2-1
8/01 15:05 6625 Bopanna R. v Raja P. 1-0 2-0
8/01 01:30 1915 Gojowczyk P. v Jasika O. 1-0 2-0
8/01 01:00 1911 Delaney J. v Frawley J. 0-1 0-2
8/01 01:00 1912 Margaroli L. v Papac T-E. 1-0 2-0
8/01 01:00 1913 Pashan N. v Puodziunas S. 1-0 2-0
8/01 01:00 1914 Watanuki Y. v Babanine A. 0-1 2-1
8/01 17:00 2276 Detiuc A. v Fanchin F. 1-0 2-0
8/01 17:00 2277 Kilnarova M. v Lafrontiere I. 1-0 2-0
8/01 17:00 2278 Morozova A. v Krawczyk D. 1-0 2-0
8/01 18:30 2279 Gomez M. v Dunleavy C. 0-1 0-2
8/01 18:30 2280 Rame A. v Leacock Y. 1-0 2-0
8/01 18:30 2281 Zhu A. v Bridges T. 1-0 2-1
8/01 20:00 2282 Deigman L. v Kopinski M. 1-0 1-2
8/01 20:00 2283 Fisch J. v Wargnier L. 0-1 1-2
8/01 05:20 6615 King v / Shved. 1-0 2-0
8/01 05:40 6616 Klepac A. v Chan H-C. 1-0 2-0
8/01 05:45 6626 Errani S. v Rae J. 1-0 2-0
8/01 11:15 6403 Dimitrov G. v Nishikori K. 1-0 2-1
8/01 02:00 6600 Kokkinakis T. v Muller G. 1-0 2-0
8/01 06:00 1909 Tipsarevic J. v Kavcic B. 1-0 2-0
8/01 02:30 6603 Podlipnik-Castillo H. v De Waard. 1-0 2-1
8/01 21:00 6350 Soderlund C. v Mcdonald M. 0-1 0-2
8/01 01:00 1919 Broady N. v Bondarenko K. 0-1 0-2
8/01 01:00 1920 Duan Y. v Rodionova A. 0-1 2-1
8/01 01:00 1908 Mchale C. v Falconi I. 1-0 2-0
8/01 01:00 1921 Sakkari M. v Vekic D. 1-0 2-0
8/01 01:00 1904 Bourgue M. v Barton . 0-1 0-2
8/01 01:00 1906 Elias G. v Basilashvili N. 1-0 2-0
8/01 01:00 1905 Monteiro T. v Giraldo S. 1-0 2-0
8/01 01:00 7617 O Conne. v Lopez-Perez E. 1-0 2-0
8/01 01:00 7524 Jankovic J. v Niculescu M. 0-1 0-2
8/01 01:00 7528 Rogers S. v Sevastova A. 1-0 2-1
8/01 01:00 7530 Voskoboeva G. v Parmentier P. 1-0 2-0
8/01 12:30 2270 Pontico H. v Delage P. 1-0 2-0
8/01 12:30 2271 Walch A. v Ramiaramanana L. 0-1 0-2
8/01 14:00 2272 Oumaouche R. v Beaupain S. 1-0 2-0
8/01 14:00 2273 Penaud A. v Bresson L. 0-1 1-2
8/01 15:30 2274 Selak M. v Soubies P. 0-1 0-2
8/01 17:00 2275 Durgnat L. v Forcin M. 0-1 0-2
8/01 01:00 1917 Fett J. v Cepede Royg. 1-0 2-1
8/01 01:00 1918 Pereira T. v Minella M. 1-0 2-0
8/01 01:00 7620 Vickery S. v Mertens E. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
8/01 12:00 2148 Bc Astan. v Nizhny N. 48-43 93-84
8/01 15:30 2149 Lokomotiv Kuban. v Unics Kazan. 31-37 75-64
8/01 16:00 2150 Vef Riga. v Enisey Krasn. 41-43 84-81
8/01 16:30 6112 Bc Tsmok. v Cska Mosco. 25-44 63-100
8/01 18:00 6113 Zenit St.. v Khimky Mosco. 58-53 114-110
8/01 18:00 5277 Bc Mures. v Cs Dinam. 43-41 92-80
8/01 20:00 5279 Bc Timis. v Steaua Csm. 41-47 86-82
8/01 02:00 5507 Indiana Pacer. v New York. 62-43 123-109
8/01 02:30 5508 Boston Celti. v New Orlea. 57-53 117-108
8/01 03:00 5509 Chicago Bulls. v Toronto Rapto. 48-61 107-107
8/01 03:00 5510 Minnesota Timbe. v Utah Jazz. 48-47 92-94
8/01 03:00 5511 Oklahoma City. v Denver Nugge. 60-60 121-106
8/01 03:30 5512 Dallas Maver. v Atlanta Hawks. 42-45 82-97
8/01 03:30 5513 San Anton. v Charlotte Horne. 47-50 102-85
8/01 05:00 5514 Portland Trail. v Detroit Pisto. 56-53 106-106
8/01 19:00 5500 Brooklyn Nets. v Philadelphia 76ers. 57-46 95-105
8/01 21:00 5501 Milwaukee Bucks. v Washington Wizar. 57-49 101-107
8/01 18:00 2145 Kk Cibon. v Kk Mzt. 43-41 87-79
8/01 20:00 2146 Kk Krka. v Kk Buduc. 38-33 67-75
8/01 22:00 2147 Mornar Bar. v Olimpija 49-32 93-70
8/01 07:00 7667 New Zeala. v Adelaide 36ers. 40-62 95-113
8/01 18:00 2127 Allianz Swans. v Arkadia Trais. 42-38 81-78
8/01 18:00 2128 Bsc Raiff. v Bk Dukes. 42-41 80-71
8/01 19:00 2129 Ece Bulls. v Ubsc Raiff. 40-29 73-62
8/01 20:00 2131 Bc Zepte. v Redwell Gunne. 34-36 62-76
8/01 13:00 5272 Sassari v Juvecaserta 43-34 95-77
8/01 19:15 5273 Centrale Del. v Giorgio Pisto. 39-36 97-79
8/01 19:15 5274 Reggiana v Vanoli Cremo. 32-49 66-83
8/01 19:15 5275 Victoria Liber. v Upea Capo. 30-36 70-68
8/01 21:45 5276 Sidigas Avell. v Aquila Baske. 30-32 65-65
8/01 05:00 7670 Dandenong Range. v Adelaide Light. 30-45 73-80
8/01 08:00 7671 Sydney Uni. v Canberra Capit. 39-42 73-76
8/01 16:00 2136 Basic-Fit Bruss. v Kangoeroes Baske. 35-35 79-76
8/01 17:00 2137 Rilski Sport. v Tundja Yambo. 55-44 102-90
8/01 18:00 2139 Academic Bulte. v Cherno More. 54-36 79-79
8/01 17:00 6127 Basket Club. v Benetton Fribo. 37-43 70-86
8/01 17:00 6128 Bbc Month. v Bc Winte. 57-38 104-81
8/01 17:00 6129 Lugano Tiger. v Ensa Union. 29-37 61-74
8/01 17:00 6260 Swiss Centr. v Starwings Baske. 29-43 76-79
8/01 18:00 6261 Bbc Lausa. v Lions De. 46-54 76-91
8/01 17:00 2143 Helsinki Seagu. v Kauhajoen Karhu. 36-29 85-92
8/01 10:30 6117 Rain Or. v Barako Bull. 53-45 97-82
8/01 12:45 6118 Barangay Gineb. v San Migue. 31-32 70-72
8/01 16:30 5350 Fraport Skyli. v Lti Giess. 33-28 65-61
8/01 16:30 5352 Phantoms Braun. v Bbc Bayre. 38-34 82-63
8/01 16:30 5353 Telekom Baske. v Brose Baske. 35-46 70-85
8/01 19:00 5354 Baskets Olden. v Walter Tiger. 52-47 86-82
8/01 19:00 5355 Ratiopharm Ulm. v Science City. 63-34 114-83
8/01 20:00 7901 PAOK Thess. v Panathinaikos 27-42 68-72
8/01 20:20 7151 Hapoel Ierus. v Maccabi Kirya. 46-28 89-50
8/01 21:05 7152 Maccabi Haifa. v Bnei Herze. 42-31 99-65
8/01 17:00 6114 Zalgiris v Bc Lietk. 35-27 76-65
8/01 04:00 6121 Garzas De. v Toros Lared. 39-45 92-92
8/01 04:30 6123 Panteras De. v Correcaminos Victo. 47-28 83-66
8/01 23:59 6115 Fuerza Regia. v Santos De. 33-38 83-72
8/01 15:00 6116 Landstede Baske. v Zorg En. 35-40 81-74
8/01 13:40 7221 Stelmet Zielo. v Siden Polsk. 39-26 83-67
8/01 17:00 7222 Wilki Morsk. v Energa Czarn. 44-47 74-80
8/01 19:00 7223 Mks Dabro. v Miasto Szkla. 38-33 75-81
8/01 19:00 7224 Rosa Radom. v Anwil Wlocl. 42-37 74-61
8/01 18:00 7225 Energa Torun. v Widzew Lodz. 46-31 89-59
8/01 18:00 7226 Jas-Fbg Zagle. v Ccc Polko. 17-38 42-86
8/01 19:00 6122 Kk Dunav. v Kk Beovu. 40-39 74-72
8/01 20:00 6124 Kk Borac. v Kk Napre. 51-25 90-66
8/01 20:30 6125 Kk Konst. v Kk Sloga. 29-24 55-63
8/01 18:00 6126 Lastovka Domza. v Kemoplast Alpos. 28-34 62-66
8/01 13:30 5280 Barcelona v Rio Natur. 55-40 100-76
8/01 13:30 5282 Estudiantes v Cai Zarag. 45-37 94-78
8/01 13:30 5281 Fuenlabrada v Baskonia Vitor. 40-43 69-77
8/01 13:30 5284 Murcia v Valencia 35-38 75-78
8/01 13:30 5283 Real Betis. v Unicaja 32-25 76-68
8/01 19:30 5285 Real Madri. v Bc River. 33-44 79-79
8/01 20:00 5286 Basquet Manre. v Tenerife 33-51 74-79
8/01 13:00 5471 C. Ouren. v Prat Joven. 31-49 74-79
8/01 13:00 5470 Calzados Robus. v Union Finan. 31-33 64-65
8/01 19:00 5472 Palma Air. v Melilla Balon. 41-46 85-82
8/01 20:00 5473 Huesca v Quesos Cerra. 34-41 63-76
8/01 21:00 5474 Marin Peixe. v Leyma Basqu. 38-30 73-67
8/01 19:00 5475 Spar Unigi. v Mann Filte. 43-43 84-75
8/01 20:00 5476 Campus Prome. v Universitario De. 39-36 72-66
8/01 14:30 7181 Darussafaka Coope. v Demir Insaa. 50-36 97-75
8/01 15:00 7182 Usak v Royal Hali. 41-51 82-87
8/01 17:00 7183 Efes v Galatasaray 28-40 80-77
8/01 19:30 7184 Besiktas v Fenerbahce 45-39 76-79
8/01 19:00 6119 Ovarense Aeros. v Benfica 38-44 74-83
8/01 20:00 6120 Ud Olive. v Cab Madei. 40-30 76-70
Handbal   Pauză Final
8/01 16:00 5726 Ik Saveh. v Randers Hk. 11-15 21-27
8/01 12:30 5770 Hcm Csm. v Hc Zalau. 11-13 27-28
8/01 19:30 5727 Estonia v Kosovo 14-10 27-23
8/01 12:00 5728 Polonia v Argentina 10-13 26-26
8/01 14:00 5729 Spania v Qatar 19-14 32-27
8/01 14:30 8001 Romania v Slovacia 14-14 30-26
8/01 17:15 5730 Elvetia v Brazilia 14-14 27-25
8/01 18:00 5731 Franta v Slovenia 17-13 33-26
8/01 19:00 8000 Croatia v Tunisia 20-14 35-30
8/01 19:00 5732 Egipt v Ungaria 13-18 26-32
8/01 19:30 8002 Arabia Saudi. v Bosnia &. 8-14 22-28
8/01 21:15 5733 Danemarca v Islanda 19-11 34-26
8/01 14:30 8891 Dhg Odens. v Roskilde Handb. 14-11 25-21
8/01 17:00 8892 Fredericia Hk. v Vendsyssel Handb. 15-9 29-25
8/01 17:30 8893 Lyngby Hk. v Hadsten Sport. 13-14 20-28
8/01 16:00 5700 Bvb Dortm. v Buxtehuder Sv. 11-8 22-17
8/01 19:00 8956 Oppsal (F). v Raelingen (F). 19-11 29-18
8/01 19:00 8957 Sola (F). v Hk Halde. 16-16 34-33
8/01 19:00 8958 Stabaek Handb. v Tertnes Il. 11-13 19-25
8/01 14:00 8951 Viking Tif. v Fyllingen Handb. 14-8 28-20
8/01 17:30 8952 Porsgrunn Hk. v Levanger Hk. 10-12 23-23
8/01 19:00 8953 Fana (F). v Molde Hk. 11-14 21-28
8/01 19:00 8954 Flint (F). v Follo Hk. 10-12 21-23
8/01 19:00 8955 Skrim (F). v Fjellhammer (F). 13-11 29-24
8/01 17:00 5735 Vistal Laczp. v Mks Zagle. 10-10 23-21
8/01 12:00 8921 Astrakhanochka (F). v Universitet (F). 18-6 34-21
8/01 19:00 5734 Dhc Sokol. v Dhk Banik. 12-14 23-28
Hochei   Pauză Final
8/01 16:00 6230 Hudiksvalls Hc. v Kalix Hf. 0-0 4-2
8/01 16:00 6231 If Sunds. v Asploven Hc. 0-1 1-4
8/01 17:00 6232 Vasby Ik. v Haninge Ancho. 1-1 4-1
8/01 03:00 5565 Regina Pats. v Moose Jaw. 1-2 1-4
8/01 03:00 5566 Swift Curre. v Prince Alber. 2-1 5-2
8/01 03:05 5567 Saskatoon Blade. v Tri-City Ameri. 0-1 0-2
8/01 03:30 5568 Brandon Wheat. v Calgary Hitme. 2-0 8-4
8/01 04:00 5569 Lethbridge Hurri. v Red Deer. 1-0 3-1
8/01 04:30 5571 Medicine Hat. v Vancouver Giant. 1-1 5-4
8/01 05:05 5573 Kelowna Rocke. v Kamloops Blaze. 1-0 2-2
8/01 05:05 5574 Spokane Chief. v Kootenay Ice. 0-1 2-2
8/01 16:00 6233 Vimmerby Hc. v Kallinge/Ronneby If. 1-0 2-2
8/01 17:00 6234 If Troja. v Borlange Hf. 2-0 5-1
8/01 17:00 6235 Ifk Kumla. v Nybro If. 0-1 0-3
8/01 17:00 6236 Lindlovens If. v Kristianstads Ik. 0-1 0-4
8/01 17:00 6237 Skovde Ik. v Mariestads Bois. 1-0 2-1
8/01 17:00 6238 Brunflo Ik. v Tegs Sk. 3-0 4-4
8/01 17:00 6239 Team Kirun. v Ornskoldsviks Sk. 1-0 4-5
8/01 17:00 8961 Vannas Hc. v Sk Lejon. 0-0 1-3
8/01 17:00 8962 Hc Dalen. v Tyringe Sos. 1-1 3-5
8/01 17:00 8963 Helsingborgs Hc. v Halmstad Hamme. 0-3 3-6
8/01 17:00 8964 Tranaas Aif. v Hanhals If. 1-4 2-5
8/01 17:00 8965 Aker/Strangnas Hc. v Grastorps Ik. 0-0 2-4
8/01 17:00 8966 Enkopings Sk. v Koping Hc. 0-0 0-0
8/01 18:00 8967 Forshaga If. v Ifk Arbog. 1-0 3-1
8/01 17:00 8970 Arlanda Hc. v Hammarby Hocke. 1-1 3-3
8/01 17:00 8968 If Valle. v Valbo Hc. 0-0 3-3
8/01 17:00 8969 Ifk Tumba. v Sollentuna Hc. 0-0 1-4
8/01 18:30 6226 Sapa Feher. v Mac Budap. 3-3 5-4
8/01 19:00 6227 Dab Docle. v Debreceni Hk. 1-1 3-3
8/01 19:00 6228 Hk Beogr. v Ferencvaros-Esmtk 1-0 3-0
8/01 19:30 6229 Ujpest Budap. v Dvtk Misko. 2-2 2-3
8/01 18:00 6196 Dukla Micha. v Hc Topol. 0-0 2-2
8/01 18:00 6197 Hk 36. v Hc Preso. 1-1 4-6
8/01 18:00 6195 Hk 95. v Hk Spiss. 3-0 5-1
8/01 18:00 6198 Hk Trnav. v Mhc Marti. 2-0 10-2
8/01 16:30 5830 Ec Red. v Ev Vienn. 2-0 2-4
8/01 17:00 5831 Ec Graz. v Ec Vsv. 2-2 5-2
8/01 18:30 5832 Ehc Liwes. v Kac Klage. 3-0 4-5
8/01 18:30 5833 Hdd Olimp. v Hcb Sudti. 0-0 1-0
8/01 19:15 8800 Coventry Blaze. v Nottingham Panth. 1-0 2-2
8/01 20:00 8801 Braehead Clan. v Cardiff Devil. 1-1 2-2
8/01 20:30 8802 Dundee Stars. v Edinburgh Capit. 0-0 6-0
8/01 20:30 8803 Fife Flyer. v Manchester Storm. 0-1 3-1
8/01 21:30 8804 Belfast Giant. v Sheffield Steel. 1-2 1-4
8/01 02:00 8852 Hamilton Bulld. v Niagara Icedo. 2-1 3-1
8/01 02:00 8851 Plymouth Whale. v Guelph Storm. 4-2 7-2
8/01 02:05 8859 Peterborough Petes. v North Bay. 1-1 5-2
8/01 02:05 8860 Saginaw Spiri. v Erie Otter. 2-1 4-2
8/01 02:05 5551 Sarnia Sting. v Sudbury Wolve. 3-1 5-2
8/01 02:30 5552 Barrie Colts. v Sault Ste. 1-3 1-6
8/01 02:30 5553 Owen Sount. v Windsor Spitf. 1-0 5-1
8/01 21:00 8791 Mississauga Steel. v London Knigh. 0-0 4-1
8/01 21:00 8792 Ottawa 67s. v North Bay. 1-0 1-2
8/01 21:00 8793 Owen Sount. v Kitchener Range. 1-0 5-2
8/01 23:00 8794 Guelph Storm. v Sudbury Wolve. 0-1 1-4
8/01 16:30 5860 Karlovy Vary. v Plzen 0-1 0-3
8/01 16:30 5861 Litvinov v Sparta Praga. 1-1 3-2
8/01 16:30 5862 Vitkovice v Pardubice 1-0 4-1
8/01 18:00 5864 Mountfield Hk. v Trinec 0-0 5-1
8/01 18:20 5865 Kometa Brno. v Liberec 1-0 3-0
8/01 18:30 5866 Bk Mlada. v Chomutov 1-0 2-3
8/01 15:00 5890 Rodovre Might. v Aalborg Pirat. 1-1 1-2
8/01 16:00 5891 Sonderjyske Ishoc. v Gentofte Stars. 0-1 2-1
8/01 17:00 5892 Rungsted Ishoc. v Frederikshavn White. 1-0 3-1
8/01 18:00 5893 Esbjerg Energ. v Herlev Eagle. 1-1 5-1
8/01 16:45 6240 Ev Zug. v Hc Ambri. 1-3 3-3
8/01 16:45 6241 Hc Lugan. v Hc Davos. 1-3 3-3
8/01 16:45 6242 Lausanne v Geneve Serve. 1-1 4-2
8/01 16:45 6243 Sc Bern. v Ehc Klote. 1-0 3-3
8/01 16:45 6244 Zsc Lions. v Scl Tiger. 0-1 2-1
8/01 17:00 6245 Hc Biasc. v Sc Lange. 0-1 3-5
8/01 18:30 6246 Ehc Olten. v Ehc Winte. 2-0 6-1
8/01 18:30 6247 Gck Lions. v Hc Thurg. 0-2 2-5
8/01 18:30 6248 Rapperswil Jona. v Hc Red. 4-1 6-2
8/01 18:45 6249 Ehc Visp. v Hockey Acade. 3-0 7-0
8/01 19:00 6250 Hcc La. v Hc Ajoie. 1-1 3-4
8/01 18:00 8805 Ducs De. v He Rouen. 0-1 3-4
8/01 18:00 8806 Hc Lyon. v Bordeaux Ghc. 0-1 3-2
8/01 19:30 8807 Nice Aigle. v Hc Amien. 1-0 3-2
8/01 19:30 8808 Rapaces De. v Ic Epina. 0-0 6-1
8/01 20:00 8809 Asg Anger. v Grenoble Mh38. 0-3 2-4
8/01 20:00 8810 Csg Stras. v Chamonix Hc. 1-1 2-3
8/01 15:00 5981 T Sabo. v Kolner Haie. 1-0 3-4
8/01 15:00 5980 Wolfsburg Grizz. v Fischtown Pingu. 2-1 5-3
8/01 17:30 5982 Augsburger Panth. v Red Bull. 1-2 5-5
8/01 17:30 5983 Iserlohn Roost. v Dusseldorfer Eg. 1-2 2-6
8/01 20:00 5984 Krefeld Pingu. v Straubing Tiger. 1-2 1-3
8/01 18:00 5986 Esv Kaufb. v Sc Bieti. 2-0 3-0
8/01 18:00 5985 Etc Crimm. v Lowen Frank. 2-0 3-2
8/01 18:00 5987 Lausitzer Fuchs. v Dresdner Eislo. 1-1 3-2
8/01 19:30 5988 Ec Bad. v Star Bulls. 1-0 4-1
8/01 19:30 5989 Ehc Bayre. v Sc Riess. 0-0 4-2
8/01 19:30 5991 Heilbronner Falke. v Ev Raven. 0-0 2-0
8/01 19:30 5990 Wolfe Freib. v Kassel Huski. 3-0 3-0
8/01 18:00 8854 Gks Tychy. v Jkh Gks. 2-0 4-1
8/01 18:00 8855 Orlik Opole. v Mmks Podha. 1-1 2-3
8/01 19:00 8856 Mks Craco. v Polonia Bytom. 2-0 3-0
8/01 13:00 1466 Hc Barys. v Torpedo Novgo. 0-1 1-3
8/01 13:30 1467 Hc Yugra. v Hc Sochi. 0-0 3-1
8/01 14:00 1468 Avtomobilist Yekat. v Spartak Mosco. 0-1 4-3
8/01 18:00 1469 Hc Slova. v Admiral Vladi. 1-0 3-2
8/01 11:00 1473 Ermak Angar. v Sputnik Nizhn. 1-0 2-2
8/01 12:00 1474 Sokol Krasn. v Molot-Prikamie Perm. 1-1 1-4
8/01 16:00 1475 Bars Kazan. v Neftjanik Almet. 0-0 1-0
8/01 16:00 1476 Hk Dinam. v Khimik Voskr. 1-0 2-0
8/01 16:00 1477 Hk Ryaza. v Thc Tver. 2-2 2-4
8/01 10:00 7145 Tolpar Ufa. v Avto Yekat. 3-1 4-3
8/01 11:00 1470 Belye Medve. v Omskie Yastr. 0-0 2-0
8/01 12:00 1471 Chaika Nizhn. v Hk Mvd. 1-0 4-1
8/01 13:00 1472 Hc Altai. v Sputnik Almet. 1-1 6-2
8/01 18:00 6130 Stjernen Hocke. v Lillehammer Ik. 0-0 5-3
8/01 14:15 6131 Nidaros Hocke. v Narvik Ishoc. 0-2 2-6
8/01 16:30 6132 Moss Hocke. v Bergen Ishoc. 1-0 3-4
8/01 16:00 6190 Hk Nitra. v Hc 05. 2-0 3-0
8/01 18:00 6191 Dukla Trenc. v Mhc Mount. 0-0 2-1
8/01 18:00 6192 Hc Kosic. v Hk Skp. 0-0 0-1
8/01 18:00 6193 Hkm Zvole. v Ftc Nove. 1-0 1-0
8/01 18:00 6194 Mshk Skp. v Mhk 32. 1-1 4-2
8/01 02:00 6036 Columbus Blue. v New York. 3-1 4-5
8/01 02:00 6037 Florida Panth. v Boston Bruin. 0-1 0-4
8/01 02:00 6038 New Jerse. v Edmonton Oiler. 1-0 1-1
8/01 02:00 6039 Ottawa Senat. v Washington Capit. 0-1 0-1
8/01 02:00 6040 Toronto Maple. v Montreal Canad. 2-3 3-5
8/01 03:00 6041 Arizona Coyot. v New York. 0-0 1-1
8/01 03:00 6042 St. Louis. v Dallas Stars. 2-1 4-3
8/01 05:00 6043 Calgary Flame. v Vancouver Canuc. 2-0 3-1
8/01 05:30 6044 San Jose. v Detroit Red. 3-1 6-3
8/01 23:59 6000 Carolina Hurri. v Boston Bruin. 0-1 3-3
8/01 23:59 6001 Pittsburgh Pengu. v Tampa Bay. 0-0 6-2
8/01 02:00 6013 Grand Rapid. v Rockford Iceho. 3-0 6-1
8/01 02:00 6014 Hershey Bears. v Utica Comet. 2-1 2-2
8/01 02:00 6015 Syracuse Crunc. v St Johns. 0-1 1-1
8/01 02:05 6016 Lehigh Valle. v Albany Devil. 0-0 2-0
8/01 02:05 6017 Portland Pirat. v Providence Bruin. 1-1 1-4
8/01 02:05 6025 Wilkes-Barre/Scranton Pengu. v Binghamton Senat. 2-1 5-4
8/01 02:30 6026 Hartford Wolf. v Bridgeport Sound. 0-1 1-2
8/01 03:00 6027 Chicago Wolve. v Charlotte Check. 2-0 5-2
8/01 03:00 6028 Manitoba Moose. v Iowa Wild. 1-1 2-4
8/01 04:00 6030 Bakersfield Condo. v Ontario Reign. 0-1 2-2
8/01 05:30 6032 Stockton Heat. v Milwaukee Admir. 1-0 4-0
8/01 22:00 6007 Toronto Marli. v Rochester Ameri. 2-1 3-3
8/01 22:05 6008 Providence Bruin. v Hartford Wolf. 1-0 3-0
8/01 23:59 6009 Hershey Bears. v Wilkes-Barre/Scranton Pengu. 2-0 5-5
8/01 23:59 6010 Rockford Iceho. v Chicago Wolve. 3-3 6-3
Volei   Pauză Final
8/01 06:00 5674 Hitachi Rival. v Jt Marve. 0-1 0-3
8/01 06:00 5675 Nec Red. v Pfu Blue. 0-1 3-1
8/01 06:00 5676 Okayama Seagu. v Hisamitsu Sprin. 1-0 1-3
8/01 06:00 5677 Toray Arrow. v Toyota Autob. 1-0 3-2
8/01 10:00 3704 Ba Yi. v Tianjin Indus. 1-0 3-0
8/01 10:00 3705 Jiangsu v Shandong 0-1 3-2
8/01 10:00 3713 Shanghai Tang. v Henan 1-0 3-0
8/01 10:00 3714 Sichuan v Beijing Auto. 0-1 0-3
8/01 05:00 5670 Panasonic Panth. v Jtekt Sting. 1-0 3-0
8/01 05:00 5671 Toyoda Gosei. v Osaka Blaze. 1-0 3-0
8/01 06:05 5672 Jt Thund. v Fc Tokyo. 0-1 2-3
8/01 06:05 5673 Toray Arrow. v Suntory Sunbi. 1-0 3-2
8/01 18:00 5678 Foppapedretti Berga. v Savino Del. 0-1 3-2
8/01 18:00 3737 Igor Gorgo. v Yamamay Busto. 1-0 3-0
8/01 18:00 5668 Imoco Volle. v Sudtirol Bolza. 1-0 3-0
8/01 18:00 3726 Pomi Casal. v Rebecchi Piace. 1-0 3-0
8/01 17:00 3699 Isku-Volley v Pielaveden Sampo. 0-1 1-3
8/01 17:00 3700 Leka Volle. v Hurrikaani-Loimaa 1-0 1-3
8/01 17:00 3706 Tiikerit v Etta 0-1 3-1
8/01 17:00 3707 Valepa v Team Lakka. 0-1 1-3
8/01 17:30 8527 Lilliput Setti. v Omia Ciste. 1-0 3-1
8/01 18:00 8528 Battistelli Sg. v Volley Sover. 1-0 3-0
8/01 18:00 8530 Golem Softw. v Sab Grima. 0-1 3-1
8/01 18:00 8531 Lardini Filot. v Volalto Caser. 1-0 3-0
8/01 18:00 8532 Lpm Bam. v Millenium Bresc. 0-1 0-3
8/01 18:00 8529 Polisportiva Herma. v Mycicero Pesar. 0-1 0-3
8/01 07:00 8502 Deajeon Bluef. v Incheon Korea. 1-0 3-0
8/01 19:00 3696 Sg Waldv. v Hypo Tirol. 0-1 0-3
8/01 09:00 8503 Kgc (F). v Heungkuk Pink. 1-0 3-1
8/01 18:00 3710 Arago De. v As Canne. 0-1 1-3
8/01 18:00 3711 Toulouse Space. v Ugs Nante. 1-0 3-0
8/01 16:00 3712 Quimper Volle. v Vandoeuvre Nancy. 1-0 1-3
8/01 17:00 3715 Berlin Recyc. v Tv Buhl. 1-0 3-0
8/01 17:00 3716 Alemannia Aache. v Vc Wiesb. 1-0 3-1
8/01 14:00 3722 Paok v Ethnikos Alexa. 1-0 3-0
8/01 17:00 3723 Olympiakos v Panachaiki Ge. 0-1 3-1
8/01 18:00 3724 Apfs Irakl. v Pamvohaikos 0-1 1-3
8/01 13:00 8542 Kuzbass Kemer. v Lokomotiv Novos. 1-0 1-3
8/01 15:00 8543 Nova Novok. v Jurga Nizni. 1-0 2-3
8/01 16:00 8541 Dinamo Krasn. v Zenit Kazan. 0-1 0-3
8/01 16:00 8539 Fakel Novy. v Dinamo Mosco. 0-1 0-3
8/01 16:00 8540 Fk Yenis. v Neftyanik Orenb. 1-0 3-0
8/01 17:00 8538 Belogorie Belgo. v Ufa Ural. 1-0 3-0
8/01 17:00 8544 Dinamo-Lo v Gazprom-Ugra Surgu. 0-1 1-3
8/01 19:00 5684 Modena v Andreoli Latin. 1-0 3-2
8/01 19:00 5680 Molfetta v Tonazzo Padov. 1-0 3-0
8/01 19:00 5686 Perugia v Vibo Valen. 1-0 3-1
8/01 19:00 5687 Trentino v Copra Piace. 1-0 3-0
8/01 19:00 5688 Vero Volle. v Argos Volle. 0-1 3-1
8/01 19:00 5679 Verona v Ravenna 1-0 3-0
8/01 13:00 5689 Cassa Rural. v Agnelli Metal. 0-1 0-3
8/01 13:00 8510 Globo Scara. v Edilesse Cavri. 1-0 1-3
8/01 19:00 8511 Castellana Grott. v Vbc Mondo. 0-1 0-3
8/01 19:00 8512 Videx Royal. v Sol Lucer. 1-0 3-1
8/01 20:30 8513 Atlantide Palla. v Monini Spole. 0-1 0-3
8/01 17:00 8523 Club Itali. v Bcc Caste. 0-1 2-3
8/01 19:00 8524 Rinascita Lagon. v Potenza Picen. 1-0 3-0
8/01 19:00 8525 Sieco Servi. v Volleyball Avers. 1-0 3-0
8/01 20:30 8526 Emma Villa. v Polisportiva Tusca. 0-1 2-3
8/01 15:45 8535 Gks Katow. v Olsztyn 0-1 0-3
8/01 17:00 8536 Trefl Gdans. v Mks Banim. 1-0 3-0
8/01 18:00 8537 Impel Wrocl. v Lks Comme. 1-0 3-0
8/01 17:00 3708 Rovaniemi (F). v Polkky Kuusa. 1-0 3-0
8/01 18:00 3709 Hameenlinna (F). v Oriveden Ponni. 1-0 3-0
Darts   Rezultat
8/01 15:00 9751 Adams v Joyce R. 3-2
8/01 16:15 9758 Sawyer T. v Hogan P. 0-3
8/01 18:00 9752 Mitchell v Mcgrath M. 3-0
8/01 21:00 9759 Ratajski K. v Mandingers W. 3-2
8/01 22:45 9760 Smith R. v Baelen D. 3-2
8/01 23:59 9761 Hughes J. v Atkins M. 3-1
8/01 17:30 9769 Ashton L. v Prins 2-0
8/01 22:15 9770 Sherrock F. v Byamukama O. 2-0
Futsal   Pauză Final
8/01 09:30 9529 Fugador Sumid. v Fuchu Athle. 0-0 4-2
8/01 18:00 9511 Fcu Pinhe. v Cd Burin. 0-0 6-2
8/01 13:00 9512 Mfk Dina. v Mfk Gazpr. 0-0 3-3
8/01 14:00 9513 Uhta v Mfk Tyume. 0-0 6-7
Bandy   Pauză Final
8/01 15:00 2100 Vetlanda Bk. v Ik Tellu. 0-0 14-4
8/01 16:00 2101 Vasteraas Sk/Bk. v Ifk Vaner. 0-0 9-3
8/01 15:00 2096 Gustavsbergs If. v Haparanda Torin. 0-0 2-3
8/01 16:00 2098 Borlange/Stora Tuna. v Nitro/Nora Bs. 0-0 3-4
8/01 16:00 2097 Falu Bs/Bk. v Orebro Sk. 0-0 3-5
8/01 18:00 2099 Ljusdals Bk. v Unik Bk. 0-0 5-1
8/01 16:00 2091 Stabaek If. v Ullevaal 0-0 12-0
8/01 19:00 2092 Drammen Bandy. v Sarpsborg 0-0 5-4
8/01 19:00 2093 Hovik If. v Mjondalen 0-0 14-9
8/01 19:00 2094 Ready v Ullern 0-0 6-7
8/01 19:00 2095 Solberg Sport. v Hamar 0-0 3-3
Fotbal American   Pauză Final
8/01 03:15 9102 Seattle Seaha. v Detroit Lions. 0-0 26-6
8/01 20:05 9103 Pittsburgh Steel. v Miami Dolph. 0-0 30-12
8/01 23:40 9104 Green Bay. v New York. 0-0 38-13
Floorball   Pauză Final
8/01 18:00 7211 Tj Jm. v Fbc Kladn. 0-0 5-5
8/01 19:00 7212 Ac Spart. v Panthers Otrok. 2-0 5-2
8/01 19:00 7213 Tatran Omlux. v Fbc Ostra. 1-0 6-2
8/01 14:00 9745 Taby Fc. v Umeaa City. 0-0 7-4
8/01 15:00 9746 Hudik/Bjorkberg Ibk. v Salems If. 0-0 3-12
8/01 15:00 9747 Wibax Patri. v Djurgardens If. 0-0 5-6
8/01 17:00 9748 Granlo Bk. v Strangnas Ibk. 0-0 4-7
8/01 18:00 9749 Gavle Gik. v Tyreso Troll. 0-0 13-8
8/01 18:00 6305 Uhc Uster. v Tigers Langn. 0-0 3-3
8/01 19:00 6306 Chur Uhc. v Floorball Koniz. 0-0 8-3
8/01 19:00 6307 Kloten-Bulach Jets. v Uhc Grune. 0-0 12-5
8/01 19:00 6308 Sv Wiler. v Grasshopper Club. 0-0 8-1
8/01 19:00 6309 Waldkirch St.Ga. v Hc Ryche. 0-0 2-12
8/01 20:00 6310 Uhc Thun. v Uhc Allig. 2-1 2-3
8/01 16:00 7214 Helsingor Ft. v Frederikshavn Black. 0-0 4-11
8/01 16:00 7215 Viikingit v Happee 0-0 3-2
8/01 17:00 7216 Salba v Westend India. 0-0 4-10
8/01 18:30 7217 Ols Oulu. v Spv 0-0 5-9
8/01 14:00 9750 Lillan Ibk. v Visby Ibk. 0-0 5-8
8/01 14:00 2106 Malmo Fbc. v Lindas Ibk. 0-0 5-8
8/01 15:00 7228 Fagerhult Habo. v Craftstadens Ibk. 0-0 8-6
8/01 16:30 6303 Jonkopings Ik. v Onyx Ibk. 0-0 8-3
8/01 17:30 6304 Fbc Kalma. v Ibf Orebr. 0-0 11-2
8/01 17:30 7218 Vaxjo Ibk. v Thorengruppen Sk. 0-0 3-5
8/01 18:00 7219 Aik Inneb. v Warbergs Ic. 0-0 3-3
8/01 18:00 7220 Ik Siriu. v Hollvikens Ibf. 0-0 5-3
8/01 18:00 7227 Mullsjo Ais. v Ibf Falun. 0-0 4-4
8/01 13:45 2102 Ibk Dalen. v Karlstad Ibf. 0-0 5-6
8/01 14:00 2103 Endre If. v Fbc Kalma. 0-0 4-1
8/01 17:00 2104 Kais Mora. v Iksu (F). 0-0 4-4
8/01 17:00 2105 Malmo Fbc. v Warbergs Ic. 0-0 4-5
8/01 17:00 9743 Pixbo Walle. v Linkoping Ibk. 0-0 9-3
8/01 18:00 9744 Taby Fc. v Tyreso Troll. 0-0 12-3
Cricket   Rezultat
8/01 04:00 6225 Noua Zeela. v Bangladesh 1-0
8/01 04:45 6222 Hobart Hurri. v Brisbane Heat. 0-1
8/01 05:30 6224 Sydney Sixer. v Perth Scorc. 1-0
8/01 10:10 6223 Hobart Hurri. v Sydney Thund. 0-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.