Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
7/01 14:30 1776 Manchester Unite. v Reading 2-0 4-0
7/01 17:00 1777 Accrington Stanl. v Luton Town. 1-0 2-1
7/01 17:00 1778 Barrow v Rochdale 0-1 0-2
7/01 17:00 1779 Birmingham v Newcastle 1-1 1-1
7/01 17:00 1780 Blackpool v Barnsley 0-0 0-0
7/01 17:00 1781 Bolton v Crystal Palac. 0-0 0-0
7/01 17:00 1782 Brentford v Eastleigh 5-1 5-1
7/01 17:00 1783 Brighton Hove. v Milton Keyne. 1-0 2-0
7/01 17:00 1784 Bristol City. v Fleetwood Town. 0-0 0-0
7/01 17:00 1785 Everton v Leicester 0-0 1-2
7/01 17:00 1786 Huddersfield v Port Vale. 1-0 4-0
7/01 17:00 1787 Hull v Swansea 0-0 2-0
7/01 17:00 1788 Ipswich Town. v Lincoln City. 1-1 2-2
7/01 17:00 1789 Millwall v Bournemouth 1-0 3-0
7/01 17:00 1790 Norwich v Southampton 0-1 2-2
7/01 17:00 1791 QPR v Blackburn 0-1 1-2
7/01 17:00 1792 Rotherham Utd. v Oxford Utd. 0-1 2-3
7/01 17:00 1793 Stoke v Wolverhampton 0-1 0-2
7/01 17:00 1794 Sunderland v Burnley 0-0 0-0
7/01 17:00 1795 Sutton Utd. v AFC Wimbl. 0-0 0-0
7/01 17:00 1796 Watford v Burton Albio. 1-0 2-0
7/01 17:00 1797 WBA v Derby Count. 1-0 1-2
7/01 17:00 1798 Wigan v Nottingham 1-0 2-0
7/01 17:00 1799 Wycombe v Stourbridge 0-0 2-1
7/01 19:30 9181 Preston N. v Arsenal 1-0 1-2
7/01 19:00 2830 Empoli v Palermo 0-0 1-0
7/01 21:45 2831 Napoli v Sampdoria 0-1 2-1
7/01 14:00 3762 Real Madri. v Granada 4-0 5-0
7/01 17:15 3763 Eibar v Atletico Madri. 0-0 0-2
7/01 19:30 2988 Las Palma. v Gijon 0-0 1-0
7/01 21:45 3765 Real Socie. v Sevilla 0-2 0-4
7/01 13:00 2538 Mali v Burkina Faso. 0-1 1-2
7/01 18:00 2539 Algeria v Mauritania 0-1 3-1
7/01 16:00 2218 Bergerac Perig. v Toulouse Rodeo. 1-1 1-1
7/01 16:00 2219 Blagnac v Niort 0-0 0-1
7/01 16:00 2220 Hauts Lyonn. v CA Basti. 0-0 0-0
7/01 16:00 2223 Le Poire. v Es Viry-. 2-0 3-1
7/01 16:00 2221 Lille v Excelsior As. 1-0 4-1
7/01 16:00 2224 Racing Stras. v Sa Epina. 0-1 2-2
7/01 16:00 2225 Sainte Genev. v Caen 0-2 0-3
7/01 16:00 2226 Sarreguemines v Reims 1-1 2-1
7/01 19:00 2227 Besancon v Nancy 0-3 0-3
7/01 19:00 2228 Blois Foot. v Nantes 1-1 1-2
7/01 19:00 2230 Grenoble Foot. v Frejus Saint. 0-1 1-2
7/01 19:00 2229 Guingamp v Le Havre. 1-0 2-1
7/01 19:00 2231 Louhans Cuise. v Dijon 0-0 0-2
7/01 19:00 2232 Rouen v Jeanne D'. 1-1 3-2
7/01 22:00 2233 PSG v SC Basti. 2-0 7-0
7/01 08:35 8404 Brisbane Roar. v Newcastle Jets. 1-1 2-3
7/01 10:50 8405 Adelaide Utd. v Melbourne Victo. 0-1 0-2
7/01 13:00 7801 Nummelan Pallo. v If Gnist. 0-2 1-4
7/01 14:00 7804 Fc Levad. v Fci Talli. 0-0 0-0
7/01 14:00 7803 Olympia Hk. v Viktoria Zizko. 0-0 0-2
7/01 14:30 7805 Ajax v Excelsior 0-1 1-3
7/01 15:00 7806 Braunschweig v Sc Pader. 2-0 2-0
7/01 15:00 7807 Ingolstadt v 1. Fc. 1-0 3-0
7/01 15:00 7808 St. Pauli. v Vfl Osnab. 0-1 0-3
7/01 15:00 7809 Sv Wehen. v Greuther Furth. 1-1 2-2
7/01 16:00 7812 Aue v Twente 0-0 1-1
7/01 16:00 5242 Heerenveen v Wolfsburg 0-1 2-1
7/01 16:00 7811 Mainz v Feyenoord 0-0 0-2
7/01 16:30 7813 Bochum v Fc Koln. 0-1 0-1
7/01 17:00 5243 Dunkerque v Valenciennes 1-0 3-0
7/01 17:00 7814 Fc Kicke. v Fsv Frank. 3-0 6-0
7/01 17:00 7815 PSV v Dortmund 0-2 1-4
7/01 17:30 7816 Leipzig v Ajax 0-3 1-5
7/01 17:30 5244 Viljandi v Narva Jk. 2-1 2-2
7/01 20:00 7817 Maastricht v Patro Maasm. 2-0 5-0
7/01 12:00 1353 Bohemians 1905. v Hradec Kralo. 2-0 3-0
7/01 14:00 1355 Fc Pardu. v Brno 3-0 5-0
7/01 14:00 1400 Vitkovice v Fk Aquac. 1-2 2-4
7/01 15:00 2358 Atromitos v Levadiakos 1-0 2-0
7/01 19:30 2361 Asteras Tripo. v Aek Atena. 0-1 3-2
7/01 13:45 3235 Nacional v Braga 0-0 0-0
7/01 18:00 3238 Estoril v Maritimo 0-1 0-1
7/01 20:15 3242 Guimaraes v Benfica 0-2 0-2
7/01 22:30 3237 Pacos Ferre. v FC Porto. 0-0 0-0
7/01 19:00 3674 Levante v Lugo 0-0 1-0
7/01 21:00 3675 Cordoba v Rayo Valle. 0-0 0-0
7/01 12:00 7800 Bochum U19. v Ingolstadt U19. 1-0 2-1
7/01 12:15 7802 Maardu Linna. v Rakvere JK. 0-1 1-3
7/01 14:30 7819 Selangor v Kedah 0-0 0-0
7/01 14:30 7820 Tampereen Ilves. v TPV Tampe. 1-1 1-1
7/01 15:15 7821 Jamhuri FC. v ZIMAMOTO SC. 0-1 0-2
7/01 15:45 7822 Paide Linna. v JK Silla. 0-2 0-3
7/01 19:15 7825 Young Afric. v Azam FC. 0-1 0-4
7/01 17:00 1800 Bradford City. v Chesterfield 2-0 2-0
7/01 17:00 1801 Bristol Rover. v Northampton Town. 4-0 5-0
7/01 17:00 1803 Scunthorpe Utd. v Bury 3-1 3-2
7/01 17:00 1804 Southend v Sheffield Utd. 1-2 2-4
7/01 17:00 1805 Swindon Town. v Shrewsbury Town. 0-0 1-1
7/01 17:00 1851 Colchester v Carlisle 2-1 4-1
7/01 17:00 1852 Hartlepool v Grimsby Town. 0-1 0-1
7/01 17:00 1853 Leyton Orien. v Barnet 0-0 1-3
7/01 17:00 1854 Mansfield Town. v Crewe Alexa. 1-0 3-0
7/01 17:00 1855 Morecambe v Notts Count. 3-0 4-1
7/01 17:00 1856 Stevenage v Newport Count. 2-0 3-1
7/01 17:00 1806 Aldershot Town. v Southport 1-0 2-1
7/01 17:00 1808 Braintree Town. v Chester City. 1-0 1-2
7/01 17:00 1809 Bromley v Forest Green. 0-2 1-5
7/01 17:00 1810 Dover Athle. v York City. 1-1 2-2
7/01 17:00 1812 Guiseley v Maidstone Utd. 1-0 2-1
7/01 17:00 1813 North Ferri. v Dag &. 0-3 0-4
7/01 17:00 1814 Solihull Moors. v Gateshead Fc. 0-1 0-2
7/01 17:00 1815 Torquay v Boreham Wood. 0-0 0-1
7/01 17:00 1817 Wrexham v Woking 0-0 2-1
7/01 17:00 1802 Afc Fylde. v Fc Unite. 2-0 3-1
7/01 17:00 1818 Altrincham Fc. v Gloucester City. 0-1 0-1
7/01 17:00 1819 Boston Utd. v Stockport Count. 0-1 0-2
7/01 17:00 1820 Brackley Town. v Chorley Fc. 0-1 0-1
7/01 17:00 1821 Darlington 1883. v Nuneaton Town. 0-0 1-2
7/01 17:00 1822 Harrogate Town. v Alfreton Town. 4-1 6-3
7/01 17:00 1823 Salford City. v Kidderminster Harri. 0-0 3-0
7/01 17:00 1824 Stalybridge Celti. v Halifax Town. 0-0 1-0
7/01 17:00 1825 Tamworth Fc. v Curzon Ashto. 2-0 3-2
7/01 17:00 1826 Telford Utd. v Gainsborough Trini. 1-0 1-1
7/01 17:00 1827 Worcester City. v Bradford Park. 0-0 0-1
7/01 17:00 1828 Bath City. v Hampton &. 1-0 1-1
7/01 17:00 1829 Chelmsford City. v Whitehawk 0-0 1-0
7/01 17:00 1830 Concord Range. v Weston Super. 0-3 1-3
7/01 17:00 1831 Dartford Fc. v East Thurr. 4-1 6-1
7/01 17:00 1832 Eastbourne Borou. v Poole Town. 0-0 0-0
7/01 17:00 1833 Gosport Borou. v Hungerford Town. 0-2 1-4
7/01 17:00 1834 Hemel Hemps. v Welling Unite. 1-0 2-0
7/01 17:00 1835 Margate Fc. v Bishop's Stort. 0-1 0-3
7/01 17:00 1836 St Alban. v Maidenhead Unite. 0-1 2-2
7/01 17:00 1837 Truro City. v Oxford City. 2-0 3-2
7/01 17:00 1838 Wealdstone Fc. v Ebbsfleet Unite. 1-1 2-4
7/01 17:00 5601 Bognor Regis. v Billericay Town. 0-0 2-1
7/01 17:00 5602 Burgess Hill. v Leiston 0-4 0-6
7/01 17:00 5603 Canvey Islan. v Dulwich Hamle. 0-0 1-0
7/01 17:00 5604 Enfield Town. v Afc Sudbu. 1-0 1-0
7/01 17:00 5605 Grays Athle. v Worthing Fc. 0-1 1-4
7/01 17:00 5606 Hendon Fc. v Merstham 0-0 2-1
7/01 17:00 5607 Kingstonian Fc. v Staines Town. 3-1 3-2
7/01 17:00 5608 Leatherhead Fc. v Harrow Borou. 1-1 2-2
7/01 17:00 5609 Lowestoft Town. v Havant &. 0-1 0-2
7/01 17:00 5610 Needham Marke. v Folkestone Invic. 1-0 2-1
7/01 17:00 5611 Tonbridge Angel. v Metropolitan Polic. 0-1 2-1
7/01 17:00 5612 Wingate &. v Harlow Town. 0-0 0-0
7/01 17:00 5613 Ashton Utd. v Whitby Town. 1-0 3-1
7/01 17:00 5614 Coalville Town. v Blyth Spart. 0-0 0-1
7/01 17:00 5615 Frickley Athle. v Skelmersdale Unite. 0-0 3-2
7/01 17:00 5616 Halesowen v Buxton Fc. 1-2 2-4
7/01 17:00 5617 Marine Fc. v Barwell Fc. 0-0 0-0
7/01 17:00 5618 Matlock Town. v Corby Town. 0-2 1-2
7/01 17:00 5619 Mickleover Sport. v Nantwich Town. 0-0 0-1
7/01 17:00 5620 Spennymoor Town. v Hednesford Town. 2-0 4-2
7/01 17:00 5621 Stafford Range. v Ilkeston Fc. 0-1 2-1
7/01 17:00 5623 Workington Afc. v Rushall Olymp. 2-0 2-0
7/01 14:00 5627 Newcastle U23. v Brighton Hove. 0-0 1-0
7/01 17:00 5631 Chesham Utd. v Dunstable Town. 1-0 1-0
7/01 17:00 5632 Cinderford Town. v Biggleswade Town. 0-2 1-2
7/01 17:00 5633 Cirencester Town. v Merthyr Town. 0-2 0-2
7/01 17:00 5634 Dorchester Town. v Banbury Unite. 0-0 0-1
7/01 17:00 5635 Frome Town. v Kings Langl. 0-0 0-0
7/01 17:00 5636 Hitchin Town. v Stratford Town. 1-0 1-0
7/01 17:00 5637 Kettering Town. v Basingstoke Town. 2-0 2-1
7/01 17:00 5638 Leamington Fc. v Chippenham Town. 0-1 1-1
7/01 17:00 5639 Redditch Unite. v Kings Lynn. 0-0 1-1
7/01 17:00 6150 St Ives. v Slough Town. 1-0 2-0
7/01 17:00 6151 St Neots. v Weymouth Fc. 0-1 0-4
7/01 05:35 8401 Brisbane Roar. v Ws Wande. 2-0 3-0
7/01 09:00 8403 Canberra Unite. v Adelaide Unite. 1-0 2-2
7/01 17:00 8841 Apollon Limas. v Ael Limas. 1-0 2-0
7/01 17:00 8842 Doxa Katok. v Anagennisi Deryn. 0-0 0-0
7/01 19:00 8843 Anorthosis Famag. v Aek Larna. 0-1 0-1
7/01 08:30 1351 Southern Distr. v South China. 1-0 1-0
7/01 11:30 5238 Eastern Footb. v Hong Kong. 2-0 7-0
7/01 19:15 5050 Glacis Unite. v Lincoln 0-3 0-5
7/01 21:30 5053 College Europ. v Manchester 62. 0-0 8-0
7/01 13:00 5072 East Benga. v Aizawl Fc. 0-1 1-1
7/01 15:30 5073 Bengaluru Fc. v Lajong Sc. 1-0 3-0
7/01 15:00 5087 Al Faisa. v Al-Baqaa 1-0 3-0
7/01 17:30 5088 Al Ahly. v Sahab Sc. 0-0 0-0
7/01 17:00 8828 Ballymena v Cliftonville 1-1 1-1
7/01 17:00 8829 Coleraine v Carrick Range. 3-0 5-1
7/01 17:00 8830 Crusaders Belfa. v Ards Fc. 2-0 2-0
7/01 17:00 8833 Glentoran Fc. v Fc Linfi. 1-0 1-1
7/01 17:00 8836 Warrenpoint Town. v Ballinamallard 0-0 0-0
7/01 16:30 2151 Maccabi Haifa. v Maccabi Petac. 0-1 0-2
7/01 18:30 2152 Hapoel Bnei. v Maccabi Tel. 0-2 0-3
7/01 20:30 2153 Beitar Jerus. v Hapoel Kfar. 1-0 3-0
7/01 15:30 2810 Cordenons v Belluno 0-0 1-2
7/01 15:30 2791 As Roma. v Inter Milan. 1-0 1-0
7/01 15:30 2790 Fiorentina (T). v Virtus Entel. 1-1 2-2
7/01 15:15 5089 Al Sahel. v Al Jahra. 0-1 1-3
7/01 15:15 5090 Khaitan Sc. v Kazma Sc. 1-1 1-4
7/01 17:45 5091 Al Arabi. v Burgan Sc. 0-0 2-1
7/01 15:00 5236 St Andre. v Mosta Fc. 1-1 1-1
7/01 17:15 5237 Floriana Fc. v Hamrun Spart. 1-0 5-1
7/01 15:00 8811 Rabat Ajax. v Vittoriosa Stars. 1-2 2-5
7/01 02:00 5051 Southern Utd. v Wanderers 2-0 4-0
7/01 17:00 3200 Penafiel v Olhanense 2-0 4-0
7/01 17:00 3201 Sp. Covil. v Freamunde 1-0 1-1
7/01 17:00 3202 Sporting L. v Sporting Braga. 0-1 1-2
7/01 22:15 3203 FC Vizel. v Varzim 0-1 1-2
7/01 17:00 5097 Fc Porto. v Moreirense U19. 0-0 3-0
7/01 17:00 5098 Gil Vicen. v Rio Ave. 0-0 0-1
7/01 17:00 5099 Padroense Fc. v Braga U19. 0-0 0-3
7/01 17:00 5216 Benfica U19. v Uniao Leira. 0-0 1-2
7/01 17:00 5213 Desportiva Oeira. v Grupo Sport. 0-0 1-2
7/01 17:00 5215 Nacional Madei. v Vitoria Setub. 0-0 2-1
7/01 17:00 3481 Ayr Unite. v Dunfermline 0-2 0-2
7/01 17:00 3482 Greenock Morto. v Dumbarton 1-0 2-1
7/01 17:00 3483 Raith Rover. v Falkirk 1-3 1-4
7/01 17:00 3484 St Mirre. v Queens Of. 0-1 0-3
7/01 17:00 3485 Albion Rover. v Brechin City. 0-0 1-0
7/01 17:00 3486 East Fife. v Stenhousemuir 1-0 1-0
7/01 17:00 3487 Peterhead v Livingston 0-0 2-3
7/01 17:00 3488 Queens Park. v Airdrieonians 1-1 2-1
7/01 17:00 3489 Stranraer v Alloa Athle. 1-0 1-2
7/01 17:00 3490 Annan Athle. v Forfar Athle. 1-1 1-2
7/01 17:00 3491 Cowdenbeath v Berwick Range. 0-0 0-1
7/01 17:00 3492 Edinburgh City. v Arbroath 0-1 0-2
7/01 17:00 3493 Montrose v Elgin City. 0-2 0-3
7/01 17:00 3494 Stirling Albio. v Clyde 1-0 3-0
7/01 11:15 5231 Real Socie. v Atletico Madri. 0-1 0-1
7/01 17:00 5232 Albacete (F). v Real Betis. 0-0 0-2
7/01 16:45 1363 Real Valla. v Fc Corux. 0-0 2-0
7/01 19:00 1364 Cd Palen. v Racing Santa. 0-0 0-1
7/01 17:00 1373 Real Socie. v Real Madri. 0-1 1-2
7/01 18:00 1374 Sd Amore. v Cd Artis. 0-0 0-0
7/01 18:00 1375 Sd Zamud. v Albacete 0-1 0-4
7/01 19:00 1383 Club Lleid. v Cf Badal. 2-1 3-2
7/01 15:30 1360 Aberystwyth Town. v Newi Ceifi. 0-0 0-1
7/01 16:30 8058 Prestatyn Town. v Holywell Town. 0-0 6-0
7/01 16:00 8059 Barry Town. v Penybont 1-1 1-1
7/01 16:00 8063 Goytre Unite. v Undy Athle. 0-2 0-3
7/01 12:00 5224 Shb Da. v Hoang Anh. 1-0 1-0
7/01 12:00 5225 Tp Can. v Dong Tam. 0-0 1-2
7/01 12:30 5226 T &. v Than Quang. 2-1 3-2
7/01 16:30 7450 CD Carin. v Cd Terue. 0-1 2-2
7/01 16:45 7445 CD Miran. v Zamora CF. 0-0 0-0
7/01 17:00 7442 Union Ceare. v Sporting Gijon. 0-0 0-0
7/01 17:00 7446 Villaralbo v Cebrerena 0-0 0-1
7/01 18:30 7443 CD Santu. v Sociedad Depor. 0-0 1-1
7/01 19:00 7448 CD Buzan. v UD Las. 0-0 0-1
7/01 19:00 7447 Cd San. v CD Geren. 0-0 1-1
7/01 19:00 7444 Sd Deust. v Zalla Union. 0-0 1-0
7/01 19:30 7449 UD Telde. v CD Vera. 0-1 0-1
7/01 12:30 9462 Kerala v Andhra Prade. 3-0 3-0
7/01 05:00 3000 Tiburones Rojos. v Queretaro 0-0 1-0
7/01 03:00 3008 Atlante v Alebrijes De. 1-0 2-0
7/01 03:00 3010 Cf Zacat. v Correcaminos Uat. 0-0 1-0
7/01 03:00 3009 Mineros De. v Juarez Fc. 0-0 0-0
7/01 04:30 3011 Venados v Loros Unive. 0-0 2-0
7/01 06:05 3012 Murcielagos v Lobos B.U.A. 0-1 0-2
7/01 11:00 1060 Nam Dinh. v Quang Ninh. 0-0 1-0
7/01 11:00 1067 QNK Quang. v Khanh Hoa. 0-0 1-2
7/01 11:30 1076 XM Fico. v Dong Nai. 0-0 0-0
7/01 17:00 7862 Amarante Fc. v AFC Gandr. 0-0 1-0
7/01 22:00 7852 CD Lagun. v CF Costa. 1-2 2-3
7/01 23:00 7851 North Viera. v CD Juan. 1-1 1-2
7/01 13:00 9464 Brasilia FC. v Auto Espor. 0-0 0-2
7/01 13:00 9465 Novoperario FC. v Sao Raimu. 0-0 1-4
7/01 15:00 9466 Gremio Novor. v Atletico Minei. 0-0 1-1
7/01 15:00 9467 Votuporanguense SP. v Gremio Fbpa. 0-0 1-3
7/01 18:00 9468 Atletico Goian. v ABC RN. 0-0 2-1
7/01 18:00 9469 Batatais FC. v Rio Claro. 0-1 3-1
7/01 18:00 9470 Clube De. v Uniao EC. 0-0 2-4
7/01 18:00 9561 EC XV. v Guarani FC. 0-0 1-2
7/01 18:00 9562 Vila Nova. v Mirassol FC. 0-0 0-2
7/01 19:00 9563 Paranoa Df. v Villa Nova. 0-3 0-4
7/01 19:00 9564 Rio Preto. v Botafogo RJ. 1-1 1-2
7/01 20:00 9565 Atibaia SP. v EC Vitor. 0-2 1-2
7/01 20:00 9566 Comercial SP. v Sport Recif. 0-0 0-1
7/01 20:00 9567 Desportivo Brasi. v Chapecoense SC. 1-0 1-1
7/01 20:00 9568 Ituano FC. v Santa Cruz. 1-0 1-0
7/01 20:00 9569 Paulista FC. v Joinville SC. 0-0 1-0
7/01 20:00 9570 Primavera Sp. v CA Paran. 0-2 2-2
7/01 20:00 9571 Tanabi EC. v Nautico PE. 1-3 2-4
7/01 21:00 9572 AA Ponte. v Alagoinhas AC. 1-0 7-0
7/01 21:00 9573 Alecrim FC. v SC Sergi. 1-1 1-2
7/01 21:00 9575 Botafogo PB. v Rio Branc. 0-0 1-2
7/01 21:00 9574 Ferroviaria U19. v SE Palme. 1-0 1-1
7/01 22:00 9576 Paysandu PA. v Volta Redon. 1-1 1-1
7/01 23:00 9577 Capivariano FC. v Sao Paulo. 1-1 1-3
7/01 23:00 9578 Independente FC. v Fortaleza EC. 1-0 1-0
7/01 23:00 9579 Marilia AC. v America Minei. 0-0 2-1
7/01 23:45 9581 Ca Penap. v Parana Clube. 0-0 0-0
7/01 23:45 9580 Sao Carlo. v Vasco da. 0-0 0-1
7/01 15:30 7858 Amagaju v Musanze 1-0 1-0
7/01 15:30 7859 APR FC. v As Kigal. 0-1 0-1
7/01 15:30 7860 Bugesera v Kirehe FC. 0-0 0-0
7/01 15:30 7861 Police FC. v Sun Rise. 0-0 2-1
7/01 22:00 7878 Browns Town. v Shortwood Utd. 0-0 0-0
7/01 15:00 7432 AL Ahli. v Hatta Club. 0-0 4-1
7/01 15:00 7433 AL Jazir. v Al Ittih. 0-0 0-0
7/01 15:00 7437 Al Shaba. v Bani Yas. 0-0 3-4
7/01 15:00 7438 AL Wasl. v Sharjah FC. 1-1 1-2
7/01 12:00 7441 Colombo FC. v Solid SC. 1-0 3-0
7/01 15:00 7439 Croissant S.. v Co Meden. 1-0 2-1
7/01 15:00 7440 Es Hamma. v Club Hamma. 1-0 1-0
7/01 14:45 7863 Al Oroub. v Al Suwai. 1-0 2-2
7/01 14:45 7864 Muscat v Sohar 0-0 1-3
7/01 14:00 7856 Al Ahli. v AL Fateh. 2-1 2-1
7/01 14:00 7853 AL Qadis. v Al Raed. 0-0 1-1
7/01 14:00 7854 Al Shaba. v Al Nasr. 1-1 2-2
7/01 14:00 7857 Al Wahda. v AL Hilal. 0-0 0-2
7/01 14:00 7855 Ohod Madin. v Al Ittih. 2-0 2-1
7/01 18:00 5233 Generation Foot. v Ngb Dakar. 0-0 2-0
7/01 18:30 5234 Asc Diamb. v As Douan. 0-0 3-1
7/01 20:00 5235 Mbour Petit. v Casa Sport. 0-0 1-0
7/01 10:30 9454 Beitar Ness. v Maccabi Netan. 0-1 1-1
7/01 11:00 9455 Bnei Yehud. v Maccabi Haifa. 0-1 0-1
7/01 11:00 9456 Hapoel Beer. v Hapoel Raana. 0-2 2-2
7/01 11:30 9457 Hapoel Ashke. v Hapoel Tel. 0-2 1-4
7/01 11:30 9458 Hapoel Bnei. v SC Ironi. 3-0 3-0
7/01 12:00 9459 Maccabi Tel. v Maccabi Petah. 1-0 1-0
7/01 12:30 9460 Hapoel Nir. v Hapoel Ironi. 0-1 1-1
7/01 17:30 9461 Hapoel Haifa. v Hapoel Risho. 0-0 1-1
7/01 11:30 7879 Maccabi Ironi. v Hapoel Bney. 0-1 0-3
7/01 12:00 7880 Maccabi Um. v Hapoel Ramot. 0-0 1-0
7/01 14:30 9451 Fc Alnah. v Hapoel UMM. 1-2 1-3
7/01 14:30 9453 Hapoel Bnei. v Hapoel FC. 0-0 1-1
7/01 14:30 9452 SC Tseir. v SC Dabur. 0-0 0-3
7/01 14:15 7877 AL SHABI. v AL ISLAH. 1-0 1-1
7/01 18:00 7869 Correcaminos Uat. v Club Atlet. 2-0 5-1
7/01 23:00 7873 Cachorros Guada. v UA Zacat. 2-0 3-0
7/01 23:00 7874 FC Polit. v America de. 1-1 1-3
7/01 23:00 7876 Mineros de. v Murcielagos FC. 0-0 3-1
7/01 23:00 7871 SPORTING CANAM. v Real Cuaut. 0-1 0-1
7/01 23:00 7875 Tlaxcala FC. v Cruz Azul. 0-0 1-0
7/01 23:00 7872 Vikingos v Colibres de. 1-2 3-2
7/01 23:59 7870 PIONEROS DE. v Athletic Morel. 2-0 3-0
7/01 17:00 7865 Chivas Guada. v Univ Nacio. 0-0 0-0
7/01 18:00 7866 Morelia U20. v Tijuana U20. 1-0 2-0
7/01 19:00 7867 Cruz Azul. v Necaxa U20. 0-0 3-0
7/01 19:00 7868 Tigres U20. v Santos U20. 0-0 2-0
7/01 15:00 7431 Shabab Al. v Al Ansar. 0-0 3-3
Tenis   Primul Set Final
7/01 02:00 8450 Nishikori K. v Wawrinka S. 1-0 2-0
7/01 06:00 8451 Raonic M. v Dimitrov G. 0-1 0-2
7/01 13:40 8452 Medvedev D. v Sela D. 0-1 2-1
7/01 15:30 6400 Paire B. v Bautista-Agut R. 0-1 0-2
7/01 17:15 6401 Murray A. v Djokovic N. 0-1 1-2
7/01 11:10 7518 Pliskova Ka. v Cornet A. 1-0 2-0
7/01 08:00 7516 Riske A. v Siniakova K. 0-1 0-2
7/01 04:00 7517 Davis L. v Konjuh A. 1-0 2-0
7/01 10:10 6402 Gasquet R. v Sock J. 1-0 2-1
7/01 12:00 6500 Mladenovic K. v Vandeweghe C. 0-1 0-2
7/01 02:00 6600 Kokkinakis T. v Nestor D. 1-0 2-0
7/01 16:30 6602 Bopanna R. v Monroe N. 1-0 2-0
7/01 12:30 6601 Mattek-Sands B. v Makarova E. 1-0 2-0
7/01 10:00 6609 Olaru I. v Hlavackova A. 0-1 0-2
7/01 15:00 6604 Mladenovic K. v Vandeweghe C. 1-0 2-0
7/01 05:00 1904 Marterer M. v Kavcic B. 1-0 1-2
7/01 05:00 1901 Sugita Y. v Tipsarevic J. 0-1 0-2
7/01 01:30 1902 Gojowczyk P. v Kudla D. 1-0 2-0
7/01 01:30 1903 Jasika O. v De Loore. 1-0 2-1
7/01 06:00 1905 Mannarino A. v Milojevic N. 1-0 2-0
7/01 01:00 7635 Monteiro T. v Fabbiano T. 0-1 2-1
7/01 01:00 7636 Whittington A. v Giraldo S. 0-1 0-2
7/01 02:15 7637 Barton . v Kukushkin M. 1-0 2-0
7/01 03:45 7639 Elias G. v Vanni L. 1-0 2-1
7/01 03:45 7640 Marchenko I. v O Conne. 0-1 0-2
7/01 04:50 7641 Lopez-Perez E. v Lajovic D. 1-0 2-0
7/01 06:00 7642 Dutra Da. v Basilashvili N. 0-1 0-2
7/01 01:00 7624 Broady N. v Perez E. 1-0 2-1
7/01 01:00 7625 Vekic D. v King V.. 1-0 2-1
7/01 02:30 7626 Lucic-Baroni M. v Bondarenko K. 1-0 1-2
7/01 03:35 7629 Rodionova A. v Kovinic D. 1-0 2-0
7/01 05:05 7630 Mchale C. v Kucova K. 1-0 2-0
7/01 05:05 7631 Witthoeft C. v Falconi I. 0-1 0-2
7/01 02:15 7634 Shiga v Klein B. 0-1 0-2
7/01 03:45 7633 Norrie C. v Demoliner M. 1-0 2-0
7/01 05:00 7632 Mmoh M. v Jones G. 1-0 2-0
7/01 23:00 1902 Harrison R. v Statham J. 1-0 2-0
7/01 23:00 1903 Mmoh M. v Janowicz J. 1-0 2-0
7/01 23:00 7616 Norrie C. v Tearney F. 0-1 0-2
7/01 23:59 1901 Diez S. v Klein B. 1-0 1-2
7/01 09:00 6608 Sugita Y. v Barrere G. 0-1 0-2
7/01 08:20 1906 Peng H-Y. v Altmaier D. 0-1 0-2
7/01 09:00 1907 Bodhidatta P. v Kaewsuto C. 0-1 0-2
7/01 09:00 1908 Onishi K. v Wang J. 0-1 0-2
7/01 09:00 1909 Phunsawat C. v Rawat S. 0-1 0-2
7/01 19:00 7066 Hanfmann Y. v Mcdonald M. 1-0 1-2
7/01 19:00 7067 Soderlund C. v King E. 1-0 2-1
7/01 16:00 7068 Bolo L. v Leacock Y. 0-1 0-2
7/01 16:00 7069 Booth S. v Bridges T. 0-1 0-2
7/01 16:00 7070 Kopinski M. v Worsnop M. 1-0 2-0
7/01 16:00 7071 Luk S. v Dunleavy C. 0-1 0-2
7/01 16:00 7072 Nauta S. v Krawczyk D. 0-1 0-2
7/01 16:00 7073 Wargnier L. v Duva A. 1-0 2-1
7/01 11:00 7074 Beaupain S. v Normand T. 1-0 2-0
7/01 11:00 7075 Cronier T. v Bresson L. 0-1 0-2
7/01 11:00 7076 Debrosse P. v Hamel C. 1-0 1-2
7/01 11:00 7077 Delaunay H. v Limousin K. 0-1 0-2
7/01 11:00 7078 Ramiaramanana L. v Lavanchy N. 1-0 2-0
7/01 11:00 7079 Reco A. v Soubies P. 0-1 0-2
7/01 11:00 7080 Sudzum M-M. v Delage P. 0-1 0-2
7/01 17:00 7081 Forcin M. v Barthe A. 1-0 2-0
7/01 01:00 7616 Haas B. v Cepede Royg. 0-1 1-2
7/01 01:00 7617 Martincova T. v Minella M. 0-1 0-2
7/01 01:00 7618 Soler Espin. v Fett J. 0-1 0-2
7/01 02:15 7619 Alexandrova E. v Ozaki R. 0-1 0-2
7/01 02:15 7620 Gibbs N. v Barty A. 1-0 1-2
7/01 02:15 7621 Pereira T. v Burger C. 1-0 2-0
7/01 03:30 7622 Galfi D. v Mertens E. 0-1 0-2
7/01 03:30 7623 Rogowska O. v Vickery S. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
7/01 14:30 6112 Parma Perms. v Avtodor Sarat. 45-44 86-86
7/01 02:00 5500 Orlando Magic. v Houston Rocke. 52-44 93-100
7/01 02:00 5501 Washington Wizar. v Minnesota Timbe. 56-48 112-105
7/01 02:30 5502 Boston Celti. v Philadelphia 76ers. 51-62 110-106
7/01 02:30 5503 Brooklyn Nets. v Cleveland Caval. 39-50 108-116
7/01 03:00 5504 Milwaukee Bucks. v New York. 65-53 111-116
7/01 05:30 5505 Golden State. v Memphis Grizz. 67-55 111-111
7/01 05:30 5506 Los Angel. v Miami Heat. 58-56 127-100
7/01 05:30 5515 Sacramento Kings. v Los Angel. 41-53 98-106
7/01 18:00 2150 Kk Zadar. v Cedevita 47-46 80-94
7/01 22:00 6111 Partizan v Karpos Sokol. 34-31 76-72
7/01 08:30 7668 Wollongong Hawks. v Melbourne Tiger. 57-51 106-88
7/01 10:30 7666 Sydney Kings. v Perth Wildc. 34-38 74-80
7/01 21:30 5271 Cimberio Vares. v Manital Torin. 49-42 79-86
7/01 21:30 5270 Enel Brind. v Umana Reyer. 47-45 90-90
7/01 10:00 7669 Perth Lynx. v Bendigo Spiri. 57-30 108-67
7/01 10:30 7669 Bulleen Melbo. v Adelaide Light. 36-40 67-71
7/01 21:30 2126 Antwerp Giant. v Belgacom Spiro. 44-37 86-80
7/01 21:30 2130 Stella Artoi. v Belfius Mons-. 44-46 82-79
7/01 00:15 2129 Campo Moura. v Mogi Das. 47-47 95-94
7/01 18:00 2131 Bauru Sp. v Franca Sp. 49-35 89-69
7/01 21:00 2132 Caxias Do. v Vasco Da. 31-32 78-73
7/01 22:00 2133 Liga Soroc. v Paulistano 34-47 71-92
7/01 22:00 2134 Uniceub Brb. v Minas Mg. 47-39 92-79
7/01 23:00 2135 Basquete Ceare. v Salvador Basqu. 41-32 77-82
7/01 18:00 2137 Bc Beroe. v Bc Spart. 38-31 96-65
7/01 18:00 2270 Nymburk v Bk Opava. 53-39 96-67
7/01 18:30 2271 Bk Nova. v Bk Usti. 39-45 77-88
7/01 18:30 2272 Usk Praga. v Bk Prost. 51-34 96-69
7/01 20:00 2273 Jbc Mmcit. v Pardubice 24-44 57-91
7/01 18:00 2139 Sisu Baske. v Bakken Bears. 53-41 108-100
7/01 17:00 2144 Bc Nokia. v Kataja Joens. 33-43 70-79
7/01 17:00 2141 Bc Kalev. v Tu/Rock 41-43 85-75
7/01 18:00 2142 Korvpalliklubi Parnu. v Valga/Maks&Moorits 42-38 86-93
7/01 18:00 2143 Tyco Rapla. v Ttu Korvp. 61-41 101-91
7/01 19:30 5326 Gravelines v Nanterre 42-37 91-81
7/01 11:00 6126 Nlex Road. v Talk N. 52-52 110-98
7/01 21:00 5323 Angers (F). v Reze Baske. 33-27 71-62
7/01 21:00 5321 Basket Latte. v Sasp Lyon. 51-24 92-62
7/01 21:00 5320 Flammes Carol. v Bourges Baske. 39-24 71-70
7/01 21:00 5322 Tarbes Gespe. v Basket Lande. 47-41 78-84
7/01 21:00 5324 Union Haina. v Esb Ville. 30-38 61-72
7/01 21:00 5325 Uso Monde. v Cavigal Nice. 25-31 67-56
7/01 21:30 5351 Rasta Vecht. v Alba Berli. 42-40 69-80
7/01 21:30 5350 Riesen L.. v Bayern 33-43 65-75
7/01 17:00 7901 Aries Trika. v Kolossos Rhode. 38-32 74-67
7/01 17:00 7902 Asp Promi. v Asa Koroi. 35-28 79-81
7/01 17:00 7903 Bc Aek. v Aris Thess. 46-36 81-61
7/01 17:00 7904 Gs Lavri. v Apollon Patra. 37-37 79-65
7/01 17:00 7905 Rethymno Aegea. v Doxa Lefka. 42-40 80-86
7/01 18:30 7151 Hapoel Unet. v Ironi Nahar. 30-29 61-79
7/01 20:30 7152 Maccabi Risho. v Hapoel Tel. 37-34 70-70
7/01 16:30 6113 Bk Vents. v Jurmala/Fenikss 41-39 85-77
7/01 17:00 6114 Bk Ogre. v Bk Jekab. 33-48 63-85
7/01 17:00 6115 Latvijas Unive. v Bc Liepa. 39-55 76-87
7/01 18:30 6116 Bk Valmi. v Barons Kvart. 50-43 100-89
7/01 16:00 6117 Kk Prien. v Neptunas Klaip. 33-25 74-67
7/01 16:30 6118 Pieno Zvaig. v Juventus Utena. 44-36 77-77
7/01 17:00 6119 Bc Nevez. v Lietuvos Rytas. 37-41 68-81
7/01 19:00 6120 Bc Alyta. v Bc Siaul. 43-44 94-64
7/01 19:00 7221 Bm S.. v Pge Turow. 47-27 82-71
7/01 19:00 7222 Jezioro Tarno. v Azs Kosza. 34-37 69-90
7/01 19:00 7223 Polpharma Staro. v Polfarmex Kutno. 32-32 71-62
7/01 19:00 6262 Bc Priev. v Mbk Handl. 40-33 72-72
7/01 19:00 6263 Bk Levic. v Bk Iskra. 41-41 76-78
7/01 19:00 6265 Bk Nitra. v Karlovka Brati. 44-41 79-79
7/01 19:00 6264 Lucenec v 04 Ac. 55-39 107-99
7/01 19:30 5274 Bilbao v Gran Canar. 44-46 68-82
7/01 19:00 5472 Saenz Horec. v San Sebas. 38-27 77-60
7/01 15:00 7182 Buyuksehir Beled. v Banvit 43-41 85-85
7/01 15:00 7181 Ted Ankar. v Trabzonspor 31-36 75-87
7/01 16:30 7183 Yesilgiresun Karsi. v Tofas Bursa. 36-40 71-71
7/01 17:00 7184 Pinar K. v Best Balik. 36-39 80-69
Handbal   Pauză Final
7/01 19:00 5726 Vfl Olden. v Nantes Loire. 11-19 30-37
7/01 15:00 5727 Kuban Krasn. v Fehervar Kc. 18-8 31-26
7/01 19:00 5728 Hc Leipz. v Brest Breta. 6-13 15-34
7/01 16:00 5729 Rostov-Don (F). v Etv-Erdi Vse. 16-11 27-24
7/01 16:00 5731 Nykobing F.. v Lada (F). 18-14 35-23
7/01 17:00 5732 Glassverket (F). v Tus Metzi. 8-9 16-22
7/01 17:10 8895 Kobenhavn Handb. v Viborg Hk. 20-15 33-29
7/01 19:00 5733 Luxemburg v Georgia 18-13 35-29
7/01 17:00 5735 Qatar v Polonia 15-11 26-25
7/01 19:00 5736 Spania v Argentina 17-10 38-25
7/01 20:15 5737 Suedia v Norvegia 15-13 27-25
7/01 14:00 8891 Aalborg Hk. v Tms Rings. 13-13 28-31
7/01 15:00 8892 Bjerringbro Fh. v Ajax Koben. 10-16 16-34
7/01 16:00 8893 Horsens Hk. v Vsh 2002. 15-8 30-22
7/01 16:00 8894 Sonderjyske (F). v Aalborg Dh. 17-10 29-22
7/01 20:00 5700 Hsg Bad. v Blomberg-Lippe (F). 11-13 22-23
7/01 20:30 5701 Svg Celle. v Thuringer Hc. 14-17 25-35
7/01 17:00 5743 Uks Pcm. v Azs Laczp. 9-15 21-29
7/01 18:00 5744 Kpr Gminy. v Pogon Handb. 8-15 17-30
7/01 18:00 5745 Kpr Jelen. v Ku Azs. 8-16 22-28
7/01 18:00 5747 Mks Piotr. v Eks Start. 14-16 27-33
7/01 19:00 5748 Mks Lubli. v Mks Olimp. 15-12 34-20
7/01 16:00 5738 Sokol Pisek. v Zora Olomo. 6-16 22-31
7/01 18:00 5739 Hc Britt. v Dhc Slavi. 12-14 25-28
7/01 19:00 5741 Hk Slavi. v Iuventa Micha. 12-17 18-32
7/01 19:00 5740 Slovan Duslo. v Hk Zlin. 15-14 33-26
7/01 20:00 5742 Hk Start. v Tatran Preso. 9-10 17-25
Hochei   Pauză Final
7/01 15:30 5559 Ec Kac. v Hc Puste. 1-1 1-4
7/01 19:30 5560 Hk Acron. v Wsv Sterz. 4-0 7-1
7/01 20:30 5562 Ec Red. v Hc Neuma. 1-0 5-3
7/01 20:30 5561 Ek Zell. v Ritten Sport. 0-2 2-4
7/01 21:30 5563 Hc Asiag. v Ehc Brege. 2-0 8-1
7/01 21:30 5564 Sg Corti. v Ehc Luste. 3-0 7-3
7/01 03:00 8801 Moose Jaw. v Saskatoon Blade. 1-0 4-0
7/01 03:00 8802 Prince Alber. v Tri-City Ameri. 0-1 1-7
7/01 03:00 8803 Regina Pats. v Calgary Hitme. 3-0 6-2
7/01 03:00 8804 Swift Curre. v Brandon Wheat. 3-1 4-5
7/01 04:00 8805 Kootenay Ice. v Spokane Chief. 1-0 1-4
7/01 04:00 8806 Lethbridge Hurri. v Edmonton Oil. 1-1 7-4
7/01 04:00 8807 Red Deer. v Vancouver Giant. 1-0 3-2
7/01 05:00 8808 Kamloops Blaze. v Kelowna Rocke. 1-0 3-1
7/01 05:00 8809 Prince Georg. v Victoria Royal. 0-1 1-2
7/01 05:35 8810 Seattle Thund. v Everett Silve. 2-0 3-3
7/01 18:30 5830 Hc Orli. v Ec Dornb. 2-1 3-4
7/01 18:30 5831 Sapa Feher. v Hc Twk. 0-0 2-4
7/01 20:00 5554 Edinburgh Capit. v Dundee Stars. 2-0 3-2
7/01 21:00 5555 Belfast Giant. v Sheffield Steel. 0-0 1-1
7/01 21:00 5556 Cardiff Devil. v Coventry Blaze. 0-2 3-3
7/01 21:00 5557 Manchester Storm. v Fife Flyer. 0-0 2-4
7/01 21:00 5558 Nottingham Panth. v Braehead Clan. 0-1 3-3
7/01 12:00 8791 Hk Viteb. v Belarus U20. 0-1 3-4
7/01 02:00 8793 Kingston Front. v North Bay. 0-0 3-2
7/01 02:00 8794 Mississauga Steel. v Barrie Colts. 0-0 2-2
7/01 02:00 8795 Niagara Icedo. v Peterborough Petes. 1-2 4-3
7/01 02:00 8792 Plymouth Whale. v Erie Otter. 2-0 3-3
7/01 02:05 8796 Saginaw Spiri. v Sarnia Sting. 0-1 2-2
7/01 02:30 8797 Guelph Storm. v Windsor Spitf. 1-3 2-5
7/01 02:30 8798 Hamilton Bulld. v Oshawa Gener. 3-0 8-2
7/01 02:30 8799 Kitchener Range. v Sault Ste. 2-1 5-5
7/01 02:30 8800 London Knigh. v Sudbury Wolve. 0-0 4-4
7/01 21:00 8812 Ottawa 67s. v Kingston Front. 2-0 6-2
7/01 18:00 5860 Ceske Budej. v Kladno 0-1 1-2
7/01 18:00 5861 Hc Fryde. v Hc Most. 1-1 4-3
7/01 18:00 5862 Hc Slova. v Sk Horac. 1-0 4-1
7/01 18:00 5863 Hk Jestr. v Slavia Praga. 0-1 2-3
7/01 18:00 5864 Sk Kadan. v Hc Stadi. 1-1 2-1
7/01 20:45 6240 Ehc Biel. v Hc Fribo. 1-1 4-2
7/01 20:45 6241 Ehc Klote. v Zsc Lions. 0-0 3-1
7/01 20:45 6242 Geneve Serve. v Lausanne 1-1 1-1
7/01 20:45 6246 Hc Ambri. v Ev Zug. 1-2 2-3
7/01 20:45 6247 Hc Davos. v Hc Lugan. 3-1 5-3
7/01 20:45 6248 Scl Tiger. v Sc Bern. 1-1 4-1
7/01 17:00 5955 Hpk Hamee. v Kalpa Hocke. 0-0 1-2
7/01 17:00 5956 Ilves Tampe. v Pelicans Lahti. 1-1 3-4
7/01 17:00 5957 Karpat Oulu. v Saipa Lappe. 1-1 5-2
7/01 17:00 5958 Kookoo v Hifk Hocke. 1-0 2-2
7/01 17:00 5959 Tps Turku. v Rauma Lukko. 1-0 2-2
7/01 17:00 5960 Vaasan Sport. v Jyp Jyvas. 1-1 2-5
7/01 13:00 5950 Keupa Ht. v Hermes 0-0 0-3
7/01 17:00 5951 Heinolan Pelii. v Jyp-Akatemia 1-3 4-5
7/01 17:00 5952 Jokipojat Joens. v Tuto 1-0 3-1
7/01 17:00 5953 Kajaanin Hokki. v Espoo Unite. 2-1 3-3
7/01 17:00 5954 Sapko v K-Vantaa 1-0 7-2
7/01 18:00 5980 Schwenninger Wild. v Adler Mannh. 1-1 3-7
7/01 12:00 1466 Metallurg Novok. v Dinamo Mosco. 0-0 0-3
7/01 12:30 1467 Sibir Novos. v Hc Vitya. 1-2 3-2
7/01 13:00 1468 Avangard Omsk. v Lokomotiv Yaros. 2-2 3-2
7/01 15:00 1469 Lada Togli. v Salavat Yulae. 2-1 4-2
7/01 16:00 1470 Ak Bars. v Mettalurg Magni. 0-0 0-2
7/01 16:00 1471 Hk Dinam. v Cska Mosco. 1-0 1-3
7/01 16:00 1472 Jokerit Helsi. v Severstal Chere. 0-1 1-4
7/01 16:00 1473 Neftekhimik Nizne. v Traktor Chely. 0-0 1-0
7/01 17:00 1474 Dinamo Riga. v Ska St. 0-0 1-6
7/01 12:00 7146 Zvezda Chekh. v Yuzhny Ural. 1-0 4-2
7/01 16:00 7147 Ska-Neva v Chelmet Chely. 1-1 8-3
7/01 10:00 7144 Stalnye Lisy. v Irbis Kazan. 0-1 1-4
7/01 12:00 1475 Ska-1946 St. v Russkie Vitya. 0-1 0-1
7/01 13:00 1476 Hc Altai. v Sputnik Almet. 0-1 5-2
7/01 13:00 1477 Snezhnye Barsy. v Reaktor Nizhn. 0-2 1-7
7/01 14:00 1478 Mamonty Yugry. v Sibirskie Snaip. 1-1 3-3
7/01 14:00 1479 Sarmaty Orenb. v Ladja Togli. 1-1 4-2
7/01 14:00 1480 Tyumenskiy Legio. v Kuznetskie Medve. 0-0 2-4
7/01 16:00 7141 Serebryanye Lvy. v Spartak Mosco. 0-1 1-3
7/01 17:00 6135 Kongsvinger Il. v Ihk Spart. 1-4 1-6
7/01 17:00 6136 Lorenskog Ik. v Storhamar Drago. 1-0 1-0
7/01 17:00 6137 Stavanger Oiler. v Manglerud Star. 0-0 2-0
7/01 19:00 6138 Valerenga If. v If Frisk. 0-1 2-5
7/01 17:00 6130 Comet v Hasle/Loren Ishoc. 0-0 1-1
7/01 17:00 6131 Furuset Ishoc. v Gjovik Mammu. 2-1 6-1
7/01 17:00 6132 Moss Hocke. v Bergen Ishoc. 3-1 4-4
7/01 17:00 6133 Ringerike Ihk. v Gruner Ishoc. 4-0 7-3
7/01 18:45 6134 Nidaros Hocke. v Narvik Ishoc. 3-1 4-2
7/01 17:00 6232 Brynas If. v Vaxjo Laker. 0-1 1-4
7/01 17:00 6233 Farjestads Bk. v Skelleftea Aik. 1-0 1-2
7/01 17:00 6234 Karlskrona Hk. v Hv 71. 0-1 2-3
7/01 17:00 6235 Linkopings Hc. v Lulea Hf. 2-1 5-2
7/01 17:00 6236 Rogle Bk. v Djurgardens If. 1-2 1-3
7/01 19:30 6237 Frolunda Hc. v Orebro Hk. 0-0 1-1
7/01 19:30 6238 Leksands If. v Malmo 1-1 4-3
7/01 17:00 6228 Aik If. v Timra Ik. 0-0 1-1
7/01 17:00 6229 Ik Pante. v Vik Vaste. 0-0 1-1
7/01 19:30 6230 Hc Vita. v Vastervik 0-1 4-4
7/01 19:30 6231 Ik Oskar. v Mora Ik. 0-1 2-2
7/01 02:30 6019 Florida Panth. v Nashville Preda. 1-0 2-1
7/01 02:30 6020 New Jerse. v Toronto Maple. 0-4 2-4
7/01 03:30 6021 Chicago Black. v Carolina Hurri. 1-0 2-1
7/01 04:00 6022 Colorado Avala. v New York. 1-0 1-1
7/01 05:00 6023 Anaheim Ducks. v Arizona Coyot. 1-0 2-2
7/01 05:00 6024 Vancouver Canuc. v Calgary Flame. 2-1 4-2
7/01 23:00 6035 Los Angel. v Minnesota Wild. 0-2 3-3
7/01 02:00 6000 Grand Rapid. v Charlotte Check. 0-2 1-2
7/01 02:00 6001 Utica Comet. v Albany Devil. 1-1 4-2
7/01 02:05 6002 Binghamton Senat. v St Johns. 1-0 1-1
7/01 02:05 6003 Providence Bruin. v Portland Pirat. 0-2 1-4
7/01 02:05 6004 Rochester Ameri. v Syracuse Crunc. 2-1 3-3
7/01 02:05 6005 Wilkes-Barre/Scranton Pengu. v Hershey Bears. 2-0 5-1
7/01 02:15 6006 Hartford Wolf. v Lehigh Valle. 0-1 2-1
7/01 03:00 6007 Chicago Wolve. v Rockford Iceho. 2-1 7-2
7/01 03:30 6008 Texas Stars. v Cleveland Monst. 1-2 4-2
7/01 05:00 6009 San Diego. v San Anton. 1-2 4-5
7/01 05:00 6010 San Jose. v Milwaukee Admir. 0-1 1-3
7/01 05:30 6018 Stockton Heat. v Springfield Falco. 1-1 2-2
7/01 23:15 6011 San Jose. v Springfield Falco. 3-0 5-2
7/01 23:59 6012 Toronto Marli. v Rochester Ameri. 2-0 5-0
Volei   Pauză Final
7/01 10:00 3697 Ba Yi. v Beijing Auto. 0-1 3-2
7/01 10:00 3698 Sichuan Unive. v Shanghai Dunlo. 0-1 3-1
7/01 10:00 3699 Tianjin Bridg. v Jiangsu (F). 1-0 2-3
7/01 13:30 3715 Liaoning Huach. v Zhejiang Kaiyu. 0-1 3-1
7/01 18:00 8514 Volley Amris. v Tv Schon. 1-0 3-2
7/01 19:00 8515 Chenois Genev. v Lausanne Uc. 0-1 3-2
7/01 19:00 8516 Vbc Einsi. v Burgerstein Volle. 1-0 1-3
7/01 19:00 8517 Volley Naefe. v Volley Top. 1-0 3-0
7/01 18:30 8518 Vbc Chese. v Volley Lugan. 0-1 3-1
7/01 18:30 8519 Vfm Franc. v Vc Kanti. 1-0 3-1
7/01 19:00 8520 Volley Top. v Sagres Neuch. 0-1 0-3
7/01 16:00 3722 Kove 1. v Valepa 0-1 0-3
7/01 17:00 3724 Pielaveden Sampo. v Etta 1-0 3-0
7/01 17:00 3723 Raision Loimu. v Team Lakka. 1-0 3-1
7/01 19:00 3698 Ried v Sk Posoj. 0-1 0-3
7/01 22:00 3702 Brasilia Volei. v Ec Pinhe. 0-1 2-3
7/01 23:59 3703 Sao Crist. v Volei Nestl. 0-1 0-3
7/01 18:00 3717 Vk Ostra. v Usti Nad. 1-0 3-0
7/01 18:00 3718 Volejbalovy Oddil. v Vk Ceske. 0-1 3-2
7/01 19:00 3719 Aero Odole. v Volejbal Brno. 1-0 2-3
7/01 19:00 3720 Dukla Liber. v Fatra Zlin. 1-0 3-0
7/01 19:00 3721 Vk Karlo. v Vk Karbo. 1-0 3-0
7/01 20:30 3727 Stade Poite. v Narbonne Volle. 1-0 3-0
7/01 21:00 3728 Montpellier Uc. v Tours 0-1 3-2
7/01 21:00 3729 Paris Volle. v Gazelec F.C.O. 1-0 3-1
7/01 19:30 3730 Evreux Vb. v Venelles (F). 0-1 1-3
7/01 21:30 3732 Beziers Vb. v Paris St-Cl. 1-0 3-0
7/01 20:00 3733 Tsg Solin. v Netzhoppers Kw-Be. 0-1 0-3
7/01 20:00 3734 Tsv Herrs. v Enbw Tv. 0-1 1-3
7/01 20:30 3735 Vfb Fried. v Evivo Duren. 1-0 3-0
7/01 21:00 5660 Svg Luneb. v United Volle. 0-1 2-3
7/01 18:30 5661 Dresdner Sc. v Allianz Mtv. 1-0 3-0
7/01 20:00 5662 Kopenicker Sc. v Volleystars Thuri. 1-0 3-2
7/01 20:00 5663 Schweriner Sc. v Sc Potsd. 1-0 3-1
7/01 18:00 5664 Ao Orest. v Gs Irakl. 0-1 1-3
7/01 18:30 5665 Ao Kifis. v Foinikas Syrou. 0-1 2-3
7/01 19:00 5666 Panathinaikos v Kyzikos Nea. 1-0 3-0
7/01 18:00 5667 Olympiacos Pirae. v Ao Thira. 1-0 3-1
7/01 15:45 5678 Pge Skra. v Kedzierzyn 0-1 3-2
7/01 16:00 5679 Bielsko-Biala v Czarni Radom. 1-0 3-1
7/01 16:00 5680 Jastrzebski v Czestochowa 1-0 3-0
7/01 18:00 5681 Mks Cupru. v Effector Kielc. 1-0 3-0
7/01 18:00 5682 Tauron Mks. v Kszo Ostro. 0-1 3-1
7/01 19:00 5683 Budowlani Lodz. v Ks Devel. 0-1 1-3
7/01 21:00 5685 Chemik Polic. v Ks Palac. 1-0 3-1
7/01 16:00 5686 Dinamo Kazan. v Leningradka (F). 1-0 3-0
7/01 17:00 5687 Proton Sarat. v Sakhalin (F). 0-1 1-3
7/01 17:00 5688 Zarechie Odint. v Yenisey Krasn. 1-0 3-0
7/01 15:00 3725 Pieksamaki (F). v Salon Viest. 0-1 0-3
7/01 17:00 5689 Vk Ekono. v Presov 1-0 3-1
7/01 19:00 8501 Spartak Komar. v Stavbar Priev. 0-1 0-3
7/01 18:00 8504 Vecindario Ace. v Cajasol Juvas. 1-0 3-1
7/01 19:00 8505 A.D. Cacer. v Cv Melil. 1-0 2-3
7/01 19:00 8506 Cv Medit. v Rio Duero. 0-1 0-3
7/01 19:00 8507 Fc Barce. v Portol Drac. 1-0 3-1
7/01 19:00 8508 Textil Santa. v Ushuaia Ibiza. 0-1 0-3
7/01 19:00 8509 Unicaja Almer. v Cai Terue. 1-0 3-2
Darts   Rezultat
7/01 15:00 9752 Durrant G. v Kenny N. 3-1
7/01 16:45 9753 Nilsson D. v Joyce R. 0-3
7/01 18:00 9754 Fitton D. v Vaes W. 3-0
7/01 21:00 9755 Asada S. v Smith J. 1-3
7/01 22:15 9756 Janssen R. v Mcgrath M. 2-3
7/01 23:59 9757 Williams J. v O Shea. 3-0
7/01 16:15 9751 Gulliver T. v Brookin C. 2-0
7/01 23:30 9768 De Graaf. v Brooks R. 2-0
Futsal   Pauză Final
7/01 09:00 9518 Bardral Uraya. v Voscuore Senda. 0-0 4-3
7/01 10:00 9519 Shonan Bellm. v Nagoya Ocean. 0-0 1-5
7/01 17:00 9535 Marfil Santa. v Fc Barce. 0-0 3-4
7/01 18:00 9536 Club Depor. v Elpozo Murci. 0-0 2-8
7/01 19:00 9537 Fuconsa Jaen. v Magna Navar. 0-0 4-3
7/01 19:00 9538 Futsal Carta. v Inter Movis. 0-0 1-5
7/01 19:00 9539 Peniscola Fs. v Santiago Futsa. 0-0 7-7
7/01 19:30 9540 Montesinos Jumil. v Palma Futsa. 0-0 3-5
7/01 19:30 9511 Ribera Navar. v Sala 10. 0-0 4-2
7/01 20:00 9512 Galdar Gran. v Levante Ud. 0-0 5-3
7/01 10:00 9521 Sibiryak v Mfk Dinam. 0-0 3-3
Baseball   Rezultat
7/01 13:00 8741 Perth Heat. v Sydney Blue. 10-8
Rugby   Pauză Final
7/01 17:00 6311 Gloucester Rugby. v Worcester Warri. 0-0 55-19
7/01 17:00 6312 Harlequin Fc. v Sale Shark. 0-0 29-26
7/01 17:00 6313 Northampton Saint. v Bristol 0-0 32-26
7/01 17:00 6314 Saracens v Exeter Chief. 0-0 13-13
7/01 17:45 6315 Racing Metro. v Munster 0-0 7-32
7/01 15:30 6319 Asd Rugby. v Rugby Viada. 0-0 18-28
7/01 16:00 6320 Cammi Calvi. v Fiamme Oro. 0-0 29-22
7/01 16:00 6321 Mantovani Lazio. v Rugby Reggi. 0-0 29-30
7/01 16:00 6322 Marchiol Mogli. v Femi Cz. 0-0 16-34
7/01 16:00 6323 Petrarca Rugby. v San Dona. 0-0 48-19
7/01 15:45 6316 Ca Brive. v Grenoble 0-0 23-22
7/01 21:45 6318 La Roche. v Castres Olymp. 0-0 22-8
7/01 14:00 6326 Mont-De-Marsan v Usa Perpi. 0-0 21-10
7/01 15:30 6324 Ospreys v Connacht Rugby. 0-0 29-7
7/01 21:35 6325 Glasgow Warri. v Cardiff Blues. 0-0 29-15
Bandy   Pauză Final
7/01 15:00 2091 Porvoon Akill. v Wp-35 0-0 4-3
7/01 15:00 2093 Hammarby If/Bk. v Villa-Lidkoping Bk. 0-0 5-5
7/01 16:00 2094 Ik Siriu. v Edsbyns If. 0-0 1-5
7/01 16:00 2095 Sandvikens Aik/B. v Tb Vaste. 0-0 8-2
7/01 18:00 2096 Bollnas Gif. v Gripen/Trollhattan 0-0 8-2
7/01 18:00 2097 Broberg/Soderhamn Bs. v Kalix Bf. 0-0 10-5
Fotbal American   Pauză Final
7/01 23:35 9101 Houston Texan. v Oakland Raide. 0-0 27-14
Floorball   Pauză Final
7/01 18:30 7211 1 Sc. v Bulldogs Brno. 2-2 8-9
7/01 16:00 7212 Aab Floor. v Benlose Fc. 0-7 1-15
7/01 16:00 7213 Sunds Seaha. v Rodovre Fc. 3-1 9-4
7/01 16:30 7214 Hvidovre Attac. v Skanderborg Real. 2-3 5-6
7/01 17:00 7215 Copenhagen Sfc. v Bfc Vends. 0-5 4-13
7/01 14:00 7219 Ibk Dalen. v Fc Helsi. 0-0 9-4
Cricket   Rezultat
7/01 05:35 6221 Melbourne Reneg. v Melbourne Stars. 1-0
7/01 08:10 6223 Central Stags. v Wellington Fireb. 0-1
7/01 10:10 6220 Melbourne Reneg. v Melbourne Stars. 0-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Decizia nr. 925 din 19.05.2016