Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
6/01 21:45 3761 Espanyol v Deportivo La. 0-0 1-1
6/01 21:55 1775 West Ham. v Manchester City. 0-3 0-5
6/01 22:00 2216 Avranches v Laval 0-1 3-1
6/01 22:00 2215 Les Herbi. v Gazelec Ajacc. 3-1 4-3
6/01 22:00 2214 Monaco v AC Ajacc. 1-0 2-1
6/01 10:50 8402 Melbourne City. v Western Sydne. 1-0 1-0
6/01 19:15 9455 Parnu Linna. v Jalgpallikool Tamme. 0-1 0-2
6/01 19:15 9456 Taifa Jango. v KVZ SC. 1-1 3-1
6/01 20:30 9457 SK Kermt. v Patro Maasm. 0-0 2-0
6/01 23:59 9458 Curico Unido. v CSD RANGE. 3-1 5-2
6/01 12:00 5052 St Galle. v Winterthur 1-1 4-1
6/01 15:00 5053 Heracles v De Graaf. 1-0 2-0
6/01 16:00 5054 Mainz v Den Haag. 1-0 1-1
6/01 17:00 5055 FC Emmen. v Achilles 29. 0-0 0-0
6/01 17:30 5056 Nomme Kalju. v Flora Talli. 0-0 1-0
6/01 19:00 5057 Vitesse v Cambuur 0-0 0-0
6/01 19:30 5058 Dessel Sport. v Fc Eindh. 0-0 1-3
6/01 20:00 5060 Maastricht v Seraing Unite. 2-0 3-2
6/01 21:30 1126 Royal Antwe. v Roeselare 0-0 1-0
6/01 17:00 3671 Almeria v Getafe 0-0 0-1
6/01 17:00 3670 Valladolid v CF Reus. 0-0 1-0
6/01 19:00 3673 Mallorca v Mirandes 0-0 2-0
6/01 19:00 3672 Numancia v Huesca 0-0 0-0
6/01 14:00 5061 Tottenham U23. v Chelsea U23. 1-1 2-2
6/01 15:00 5062 Arsenal U23. v Derby Count. 1-0 2-1
6/01 15:00 5063 Reading U23. v Southampton U23. 2-0 4-2
6/01 15:00 5064 Blackburn Rover. v Swansea City. 0-1 0-1
6/01 21:30 1354 Lions Gibra. v Europa Point. 0-0 2-0
6/01 14:30 1352 That Ras. v Ramtha 0-0 0-1
6/01 15:00 1353 Al-Wihdat v Al Saree. 0-0 4-0
6/01 17:30 1355 Al-Jazeera v Manshia Bani. 0-2 0-3
6/01 13:00 2158 Hapoel Hod. v Hapoel Ironi. 0-0 0-0
6/01 13:00 2159 Hapoel Iksal. v Ashdod Sc. 0-0 1-1
6/01 13:00 2160 Maccabi Ironi. v Hapoel Ramat. 0-1 0-3
6/01 14:00 2161 Beitar Tel. v Hapoel Natzr. 2-1 2-1
6/01 14:00 2162 Hapoel Jerus. v Hapoel Afula. 2-1 3-2
6/01 14:00 2163 Maccabi Netan. v Hapoel Ironi. 0-0 1-1
6/01 19:00 8811 Mqabba Fc. v Lija Athle. 2-2 3-3
6/01 20:30 8812 Gharghur Fc. v Fgura Unite. 0-1 0-2
6/01 21:15 8813 Naxxar Lions. v Senglea Athle. 2-1 2-3
6/01 17:00 5050 Estoril U19. v Sporting Lisab. 0-0 2-3
6/01 21:45 3480 Hibernian v Dundee Unite. 2-0 3-0
6/01 21:30 8050 Afan Lido. v Taffs Well. 0-0 0-1
6/01 10:15 7438 Services v Telangana 1-0 7-0
6/01 15:30 1071 Sc Kiyov. v Espoir FC. 0-1 1-2
6/01 17:00 7434 Al Shabb. v Bahrain SC. 2-0 2-0
6/01 17:00 7435 East Riffa. v Busaiteen 0-2 1-2
6/01 11:00 7436 Fakirapool Young. v Kawran Bazar. 1-1 2-1
6/01 13:45 7437 CTG Moham. v Victoria Sport. 0-2 0-4
6/01 12:15 7855 Esteghlal Ahvaz. v Khouneh Be. 0-0 0-0
6/01 12:30 7856 Baderan Tehra. v Sepidroud Rasht. 0-0 1-0
6/01 12:30 7857 Kheybar Khorr. v Foolad Yazd. 0-0 0-0
6/01 12:30 7858 Malavan Banda. v Aluminium Arak. 0-0 1-0
6/01 12:00 1061 Blue Star. v Sri Lanka. 0-0 0-0
6/01 15:00 1072 Al Shaba. v Al Nasr. 0-1 0-1
6/01 15:00 1073 Dhofar SCSC. v AL-Nahda 0-0 0-1
6/01 21:45 7853 Bangor Celti. v Wayside Celti. 1-0 2-2
6/01 21:45 7852 St Mocht. v Crumlin Unite. 1-1 5-3
6/01 14:00 1068 Al Jeel. v AL Qadis. 1-0 3-1
6/01 14:00 1069 Al Khale. v Al Taawo. 1-0 1-0
6/01 14:00 1070 Al Wehda. v Al Ahli. 0-3 0-4
6/01 13:00 7851 Sektzya Ness. v Maccabi Shaar. 1-1 1-2
6/01 11:15 7450 FC Ironi. v Hapoel Kfar. 0-2 0-3
6/01 11:30 7442 AS Holon. v Beitar Ramat. 0-1 0-1
6/01 11:30 7441 Hapoel Ramat. v Hapoel Parde. 1-2 2-2
6/01 11:30 7446 Ironi Beit. v Moadon Zeire. 0-3 2-7
6/01 11:30 7443 Maccabi Ironi. v Hapoel Nahal. 0-0 0-1
6/01 12:00 7444 Hapoel Kirya. v HAPOEL TZAFR. 0-2 0-3
6/01 12:00 7439 MS FOOTB. v Fc Ahva. 0-3 0-3
6/01 12:30 7447 Maccabi Beer. v A.S Nordi. 0-0 1-2
6/01 12:30 7448 Maccabi Ironi. v FC Beita. 0-0 0-0
6/01 13:30 7449 Bnei Eilat. v FC Macca. 0-0 1-2
6/01 14:00 7440 FC Ahva. v Hapoel Kauka. 0-0 0-0
6/01 18:00 7859 AD Guaru. v Desportiva Parae. 1-2 1-2
6/01 18:00 7860 AD Manth. v Boavista SC. 0-0 0-0
6/01 18:00 7861 CA Juven. v Sete De. 0-0 4-1
6/01 18:00 7862 EC Agua. v CA DO. 0-0 3-1
6/01 18:00 7863 Guaratingueta SP. v Juventude U19. 0-2 0-5
6/01 18:00 7864 Nacional AC. v Goias Go. 1-1 1-2
6/01 18:00 7865 Sao Jose. v CE Aimor. 0-0 0-0
6/01 18:00 7866 Taboao Da. v Madureira EC. 0-0 2-2
6/01 20:00 7867 A Portu. v Figueirense SC. 0-1 1-3
6/01 20:00 7868 AA Coris. v Perolas Negra. 0-0 1-0
6/01 20:00 7869 AA Flame. v Avai FC. 0-1 1-4
6/01 20:00 7870 Estaciano Ec. v Londrina EC. 0-0 2-2
6/01 20:00 7871 Itabaiana U19. v Coritiba Fbc. 0-0 0-3
6/01 20:00 7872 Luverdense EC. v Ceara SC. 0-2 0-2
6/01 20:00 7873 Santo Andre. v Criciuma EC. 1-0 2-0
6/01 20:45 7874 AD Sao. v Central EC. 1-1 3-1
6/01 21:00 7875 Uniao Mogi. v River PI. 1-0 2-1
6/01 22:00 7876 Audax EC. v Floresta EC. 2-1 4-5
6/01 22:00 7877 GE Osasc. v Real Noroe. 1-0 1-0
6/01 22:45 7878 Sao Bento. v Cr Flame. 0-1 1-2
6/01 23:00 7879 CA Braga. v Cruzeiro EC. 0-0 1-0
6/01 23:00 7880 Ec Tauba. v Pinheiro AC. 0-0 1-0
6/01 23:00 9451 Sao Berna. v Trindade AC. 1-0 1-2
6/01 23:59 9453 Fast -. v EC Bahia. 0-0 0-2
6/01 23:59 9454 Operario FC. v Sc Corin. 0-1 0-4
6/01 23:59 9452 Rio Branc. v Santos SP. 0-1 1-1
6/01 18:00 1075 Club Leon. v Toluca II. 0-0 0-0
6/01 18:00 7431 Unam Pumas. v ALBINEGROS DE. 1-0 2-1
6/01 23:30 7432 Monarcas Morel. v QUERETARO II. 1-0 1-0
6/01 17:00 1074 Veracruz U20. v Queretaro U20. 0-0 1-1
6/01 13:30 5065 Singapore (F). v E.A.U. (F). 0-0 0-0
Tenis   Primul Set Final
6/01 02:00 8451 Edmund K. v Wawrinka S. 1-0 1-2
6/01 02:00 8452 Thompson J. v Nishikori K. 0-1 0-2
6/01 08:30 6406 Thiem D. v Dimitrov G. 0-1 1-2
6/01 11:25 6401 Raonic M. v Nadal R. 0-1 2-1
6/01 13:40 6400 Kovalik J. v Medvedev D. 0-1 0-2
6/01 13:40 6402 Ramos A. v Sela D. 0-1 0-2
6/01 15:55 6404 Paire B. v Bedene Al. 1-0 2-0
6/01 16:30 6403 Youzhny M. v Bautista-Agut R. 1-0 1-2
6/01 17:00 6403 Youzhny M. v Bautista-Agut R. 1-0 1-2
6/01 16:20 6405 Verdasco F. v Djokovic N. 1-0 1-2
6/01 19:10 6407 Murray A. v Berdych T. 1-0 2-0
6/01 14:00 6504 Svitolina E. v Pliskova Ka. 0-1 0-2
6/01 06:00 6503 Konta J. v Siniakova K. 1-0 1-2
6/01 08:00 6505 Riske A. v Giorgi C. 1-0 2-0
6/01 07:30 6501 Goerges J. v Konjuh A. 0-1 1-2
6/01 05:15 8461 Zverev A. v Evans D. 1-0 2-0
6/01 11:40 8462 Federer R. v Gasquet R. 1-0 2-0
6/01 04:00 6515 Petkovic A. v Watson H. 0-1 0-2
6/01 13:10 6520 Bencic B. v Mladenovic K. 0-1 1-2
6/01 15:00 6606 Raja P. v Duran G. 1-0 2-0
6/01 14:00 6604 Chardy J. v Pospisil 1-0 2-0
6/01 15:00 6616 Murray J. v Chardy J. 0-1 0-2
6/01 03:00 6607 Mattek-Sands B. v Hsieh S. 1-0 2-0
6/01 04:00 6608 Spears A. v Makarova E. 0-1 0-2
6/01 10:05 6613 Dzalamidze N. v v Hlava. 0-1 0-2
6/01 04:00 6603 Schuurs D. v Dabrowski G. 1-0 2-0
6/01 23:00 6607 Schuurs D. v Bertens K. 0-1 0-2
6/01 06:45 6640 Petkovic A. v Watson H. 1-0 2-0
6/01 14:30 6641 Bencic B. v Mladenovic K. 0-1 0-2
6/01 05:00 1911 Mertens Y. v Tipsarevic J. 0-1 0-2
6/01 05:00 7616 Sugita Y. v Jahn J. 1-0 2-0
6/01 05:05 1907 Marterer M. v Copil M. 1-0 2-0
6/01 06:30 7620 Kavcic B. v Garin C. 1-0 2-0
6/01 02:30 1902 Bemelmans R. v Gojowczyk P. 0-1 0-2
6/01 02:30 1908 Kudla D. v King D. 1-0 2-0
6/01 04:00 7617 Fucsovics M. v De Loore. 0-1 0-2
6/01 04:00 7618 Jasika O. v Polansky P. 1-0 2-0
6/01 06:00 7621 Milojevic N. v Carballes Baena. 1-0 2-0
6/01 08:00 7619 Mannarino A. v Falla A. 1-0 2-0
6/01 01:00 7626 Linette M. v Kucova K. 1-0 1-2
6/01 01:00 7627 Mchale C. v Brady J. 1-0 2-0
6/01 01:00 7633 Stefkova B. v Vekic D. 0-1 0-2
6/01 01:00 7634 Tjandramulia O. v King V.. 0-1 0-2
6/01 02:30 7623 Chirico L. v Cepelova J. 1-0 1-2
6/01 02:30 7625 Lepchenko V.. v Duan Y. 0-1 0-2
6/01 02:30 7629 Perez E. v Kozlova K. 1-0 2-0
6/01 02:30 7631 Sakkari M. v Rodina E. 1-0 2-0
6/01 04:00 7622 Barthel M. v Kovinic D. 0-1 1-2
6/01 04:00 7630 Pironkova T. v Tig P. 1-0 2-0
6/01 04:00 7632 Shvedova Y. v Broady N. 0-1 0-2
6/01 04:00 7636 Witthoeft C. v Allertova D. 1-0 2-0
6/01 05:30 7624 Falconi I. v Dodin O. 1-0 2-0
6/01 05:30 7628 Myers A. v Rodionova A. 0-1 1-2
6/01 05:30 7635 Tomova v v Bonda. 0-1 1-2
6/01 05:30 7637 Zheng S. v Lucic-Baroni M. 0-1 0-2
6/01 08:00 6611 Barrere G. v Ratiwatana Sa. 1-0 2-0
6/01 08:30 6601 Sugita Y. v Chen T. 1-0 2-1
6/01 05:30 6609 De Waard. v King E. 1-0 2-0
6/01 04:00 6610 Halys Q. v Menendez-Maceiras A. 1-0 2-0
6/01 04:00 2278 Moore T. v Kuwata H. 1-0 2-0
6/01 04:00 2280 Blancaneaux G. v Niki T. 0-1 0-2
6/01 05:30 2281 Yu C. v Bai Y. 0-1 0-2
6/01 01:00 7640 Boserup J. v Minella M. 1-0 1-2
6/01 01:00 7641 Burger C. v Georges M. 1-0 2-0
6/01 01:00 7652 Sanders S. v Martincova T. 0-1 0-2
6/01 02:30 7638 Alexandrova E. v Jakupovic D. 1-0 2-1
6/01 02:30 7642 Buyukakcay C. v Soler Espin. 0-1 1-2
6/01 02:30 7644 Fett J. v Smitkova T. 1-0 2-0
6/01 04:00 7643 Cepede Royg. v Sorribes Tormo. 1-0 2-0
6/01 04:00 7650 Patterson T. v Ozaki R. 1-0 1-2
6/01 04:00 7651 Pivovarova A. v Haas B. 1-0 1-2
6/01 05:30 7639 Barty A. v Jang S. 1-0 2-1
6/01 05:30 7645 Gibbs N. v Bogdan A. 1-0 2-0
6/01 05:30 7648 Mertens E. v Hibino N. 1-0 2-0
6/01 07:00 7647 Maria T. v Galfi D. 0-1 0-2
6/01 07:00 7649 Nara K. v Rogowska O. 1-0 1-2
6/01 07:00 7653 Vickery S. v Sasnovich A. 1-0 2-0
Baschet   Pauză Final
6/01 19:45 5285 Fenerbahce v Milano 41-40 86-79
6/01 20:00 5284 Zalgiris v Steaua Rosie. 22-47 61-77
6/01 21:00 5287 Olympiakos v Panathinaikos 38-37 77-69
6/01 22:00 5288 Real Madri. v CSKA Mosco. 50-46 95-85
6/01 02:00 5507 Indiana Pacer. v Brooklyn Nets. 59-52 121-109
6/01 02:30 5508 Detroit Pisto. v Charlotte Horne. 58-48 115-114
6/01 02:30 5509 Toronto Rapto. v Utah Jazz. 48-52 101-93
6/01 03:00 5510 Houston Rocke. v Oklahoma City. 67-56 118-116
6/01 03:00 5511 New Orlea. v Atlanta Hawks. 47-42 94-99
6/01 03:30 5512 Dallas Maver. v Phoenix Suns. 45-41 95-102
6/01 04:00 5513 Denver Nugge. v San Anton. 53-58 99-127
6/01 05:30 5514 Portland Trail. v Los Angel. 53-62 118-109
6/01 10:30 7666 Cairns Taipa. v New Zeala. 28-30 65-63
6/01 19:00 2126 Ubsc Raiff. v Allianz Swans. 30-36 58-71
6/01 21:30 2140 Newcastle Eagle. v Cheshire Phoen. 54-54 116-93
6/01 19:00 5400 Andrea Costa. v Basket Recan. 49-47 78-82
6/01 19:00 5401 Aurora Baske. v Dinamica Manto. 34-50 85-87
6/01 19:00 5402 Bondi Ferra. v Pallacanestro Trapa. 33-29 84-58
6/01 19:00 5403 De Longh. v Acegas Tries. 43-38 77-75
6/01 19:00 5404 Orasi Raven. v Amici Palla. 45-32 81-73
6/01 19:00 5405 Pall. Roset. v Tezenis Veron. 36-32 81-65
6/01 21:45 5406 Granarolo Bolog. v Biancoblu Baske. 33-30 76-76
6/01 19:00 5408 Ab Latin. v Mens Sana. 37-38 86-61
6/01 19:00 9155 Basket Viola. v Bcc Agrop. 42-33 81-62
6/01 19:00 5409 Eurobasket Roma. v Fmc Feren. 44-38 78-72
6/01 19:00 5407 Givova Scafa. v Remer Trevi. 39-50 82-87
6/01 19:00 9151 Legnano Knigh. v Derthona Torto. 30-39 69-80
6/01 19:00 9152 Moncada Agrig. v Acea Roma. 43-43 95-83
6/01 19:00 9153 Novipiu Casal. v Angelico Biell. 40-39 75-66
6/01 19:00 9154 Npc Rieti. v Lighthouse Trapa. 31-40 76-80
6/01 10:00 7667 Townsville Fire. v Canberra Capit. 56-34 93-60
6/01 21:30 2127 Hubo Limbu. v Okapi Aalst. 45-46 90-83
6/01 21:30 2128 Liege Baske. v Oostende 39-40 67-78
6/01 12:00 6261 Dongbu Promy. v Goyang Orion. 45-42 89-78
6/01 12:00 6262 Kcc Egis. v Et Land. 26-28 68-68
6/01 20:30 6271 Bc Winte. v Lugano Tiger. 30-48 69-92
6/01 20:30 6272 Benetton Fribo. v Bbc Month. 38-39 79-82
6/01 20:30 6273 Ensa Union. v Swiss Centr. 54-35 97-66
6/01 20:30 6274 Sam Baske. v Basket Club. 46-44 81-89
6/01 20:30 6275 Starwings Baske. v Bbc Lausa. 39-28 76-71
6/01 18:30 2144 Lapuan Korik. v Kouvot Kouvo. 38-34 81-61
6/01 18:30 2145 Pyrinto Tampe. v Salon Vilpa. 28-40 71-77
6/01 10:15 6125 Globalport Batan. v Meralco Bolts. 51-41 97-89
6/01 13:00 6126 San Migue. v Blackwater Elite. 65-40 118-93
6/01 20:00 5352 Bg Gotti. v S.Oliver Baske. 39-29 79-67
6/01 04:00 6118 Garzas De. v Toros Lared. 50-34 93-83
6/01 04:30 6120 Panteras De. v Correcaminos Victo. 36-36 82-75
6/01 19:00 7221 Trefl Sopot. v Asseco Proko. 43-34 96-66
6/01 19:00 6128 Bk Inter. v Slavia Tu. 43-41 80-88
6/01 22:00 5470 Caceres Club. v Forca Lleid. 35-45 79-84
6/01 22:00 5471 San Pablo. v Leche Rio. 39-42 83-92
6/01 12:00 6266 Samsung Life. v Bucheon Keb?H. 0-0 86-53
Handbal   Pauză Final
6/01 20:00 5771 ASC Braso. v U Alexa. 11-18 28-32
6/01 20:30 8891 Sk Aarhu. v Team Tvis. 13-11 24-23
6/01 16:00 5727 Rusia v Belarus 19-12 31-26
6/01 16:15 5726 Suedia v Norvegia 20-14 37-29
6/01 18:00 5729 Argentina v Qatar 14-13 25-30
6/01 19:00 5730 Grecia v Turcia 15-8 30-22
6/01 19:00 5731 Islanda v Ungaria 15-18 27-30
6/01 19:30 5728 Elvetia v Slovacia 14-6 29-18
6/01 20:00 5732 Spania v Polonia 11-11 30-20
6/01 20:30 5733 Franta v Slovenia 13-13 29-27
6/01 21:15 5734 Danemarca v Egipt 17-13 36-26
6/01 22:00 5735 Brazilia v Romania 13-13 25-24
6/01 16:00 5810 Vasterasirsta Hf. v Bk Heid. 15-13 33-26
6/01 15:00 5736 Serbia (U21). v Grecia (U21). 6-11 20-23
6/01 15:30 5737 Macedonia (U21). v Turcia (U21). 22-13 39-19
6/01 17:00 5738 Islanda (U21). v Lituania (U21). 16-11 32-25
6/01 17:00 5739 Rusia (U21). v Letonia (U21). 15-9 26-20
6/01 17:00 5740 Slovenia (U21). v Ucraina (U21). 13-10 32-25
6/01 19:00 5742 Olanda (U21). v Italia (U21). 17-15 31-21
6/01 19:00 5743 Slovacia (U21). v Kosovo (U21). 16-7 28-20
6/01 20:00 5745 Israel (U21). v Finlanda (U21). 9-17 30-36
6/01 20:00 5744 Ungaria (U21). v Austria (U21). 12-10 28-27
6/01 22:00 5746 Elvetia (U21). v Insulele Feroe. 14-16 24-28
Hochei   Pauză Final
6/01 16:00 6227 Huddinge Ik. v Pitea Hc. 0-1 0-3
6/01 16:00 6228 Visby-Roma Hk. v Ostersunds Ik. 1-1 3-3
6/01 17:00 6229 Borlange Hf. v Vimmerby Hc. 2-1 4-2
6/01 17:00 6230 Kallinge/Ronneby If. v Skovde Ik. 2-0 5-0
6/01 17:00 6231 Kristianstads Ik. v Ifk Kumla. 0-0 2-2
6/01 17:00 6232 Lindlovens If. v If Troja. 0-0 0-5
6/01 18:00 6233 Mariestads Bois. v Nybro If. 1-0 4-1
6/01 17:00 6239 Brunflo Ik. v Vannas Hc. 0-3 2-5
6/01 17:00 8961 Sollefteaa Hk. v Sk Lejon. 0-0 1-3
6/01 17:00 8962 Hanhals If. v Helsingborgs Hc. 0-2 6-3
6/01 17:00 8966 Hc Dalen. v Halmstad Hamme. 1-0 2-2
6/01 17:00 8967 Tyringe Sos. v Tranaas Aif. 0-0 2-2
6/01 17:00 8968 Grastorps Ik. v Surahammar If. 1-0 5-2
6/01 17:00 8969 Ifk Arbog. v Enkopings Sk. 0-0 4-2
6/01 17:00 8970 Koping Hc. v Aker/Strangnas Hc. 0-0 4-4
6/01 17:00 8973 Arlanda Hc. v If Valle. 1-0 3-1
6/01 17:00 8971 Hammarby Hocke. v Sollentuna Hc. 1-1 1-5
6/01 17:00 8972 Valbo Hc. v Nacka Hk. 1-0 3-1
6/01 19:30 6224 Dvtk Misko. v Dab Docle. 1-0 5-2
6/01 20:00 6225 Ferencvaros-Esmtk v Sapa Feher. 2-1 3-4
6/01 20:00 6226 Mac Budap. v Debreceni Hk. 0-0 1-3
6/01 18:00 6190 Hk 36. v Hk 95. 2-0 7-0
6/01 18:00 6191 Hk Spiss. v Mhc Marti. 4-1 4-2
6/01 19:00 6192 Hc Preso. v Hc 07. 0-1 6-2
6/01 19:00 6193 Hc Topol. v Hk Trnav. 1-2 3-4
6/01 17:00 5830 Ec Red. v Ehc Liwes. 2-1 8-2
6/01 18:30 5831 Hc Orli. v Hc Twk. 1-0 2-3
6/01 18:30 5833 Hdd Olimp. v Ec Dornb. 0-1 2-4
6/01 18:30 5832 Kac Klage. v Ec Graz. 0-0 1-2
6/01 20:15 5834 Sapa Feher. v Hcb Sudti. 0-0 2-2
6/01 20:30 5835 Ec Vsv. v Ev Vienn. 1-0 2-2
6/01 02:30 8852 Barrie Colts. v Oshawa Gener. 2-1 2-2
6/01 18:00 5860 Trinec v Kometa Brno. 1-0 4-1
6/01 18:30 5861 Chomutov v Psg Zlin. 2-0 3-1
6/01 18:30 5862 Plzen v Litvinov 1-1 4-2
6/01 19:00 5863 Liberec v Vitkovice 0-0 2-1
6/01 19:00 5865 Pardubice v Karlovy Vary. 1-2 2-3
6/01 19:30 5866 Sparta Praga. v Bk Mlada. 1-0 4-0
6/01 20:00 5890 Frederikshavn White. v Rodovre Might. 1-0 2-0
6/01 20:30 5891 Aalborg Pirat. v Herlev Eagle. 0-1 5-2
6/01 20:30 5892 Gentofte Stars. v Herning Blue. 0-0 1-0
6/01 20:30 5893 Sonderjyske Ishoc. v Esbjerg Energ. 0-1 1-4
6/01 21:00 5894 Odense Bulld. v Rungsted Ishoc. 1-1 5-1
6/01 20:45 6241 Hc Fribo. v Ehc Biel. 1-1 4-2
6/01 20:45 6242 Hc Red. v Hc Biasc. 1-0 2-0
6/01 21:00 6243 Hc Ajoie. v Ehc Visp. 0-2 4-3
6/01 21:00 6244 Hc Thurg. v Rapperswil Jona. 2-0 4-0
6/01 21:00 6245 Sc Lange. v Ehc Olten. 1-0 2-2
6/01 17:00 5950 Iisalmen Peli-. v Tuto 0-2 2-6
6/01 17:00 5951 Leki v Heinolan Pelii. 1-1 5-4
6/01 17:00 5952 Roki v Espoo Unite. 1-0 1-2
6/01 18:00 5953 Jyp-Akatemia v Keupa Ht. 0-5 3-9
6/01 21:00 8853 Hc Amien. v Asg Anger. 0-0 4-2
6/01 21:00 8854 He Rouen. v Nice Aigle. 0-0 4-1
6/01 21:15 8855 Bordeaux Ghc. v Csg Stras. 2-0 6-2
6/01 21:15 8856 Grenoble Mh38. v Rapaces De. 0-2 1-4
6/01 21:15 8857 Ic Epina. v Hc Lyon. 2-1 3-3
6/01 21:30 8858 Chamonix Hc. v Ducs De. 2-0 6-4
6/01 20:30 5984 Eisbaren Berli. v Kolner Haie. 1-0 1-2
6/01 20:30 5985 Fischtown Pingu. v T Sabo. 0-0 0-3
6/01 19:30 5986 Ev Raven. v Esv Kaufb. 0-0 1-4
6/01 19:30 5987 Sc Riess. v Lausitzer Fuchs. 0-0 3-1
6/01 20:30 5988 Dresdner Eislo. v Wolfe Freib. 3-0 5-2
6/01 20:30 5989 Kassel Huski. v Ehc Bayre. 0-0 0-1
6/01 20:30 5990 Lowen Frank. v Heilbronner Falke. 1-0 2-2
6/01 20:30 5991 Sc Bieti. v Ec Bad. 0-1 2-4
6/01 20:30 5992 Star Bulls. v Etc Crimm. 1-1 5-1
6/01 17:00 8859 Mmks Podha. v Mks Craco. 1-0 4-4
6/01 18:00 5553 Tkh Nesta. v Gks Katow. 1-1 5-5
6/01 19:00 8860 Jkh Gks. v Orlik Opole. 0-1 2-3
6/01 19:00 5551 Polonia Bytom. v Gks Tychy. 1-0 1-3
6/01 19:30 5552 Ks Stocz. v Aksam Unia. 0-0 0-1
6/01 13:30 1466 Hc Yugra. v Spartak Mosco. 3-1 5-2
6/01 14:00 1467 Avtomobilist Yekat. v Torpedo Novgo. 0-0 1-1
6/01 15:30 1468 Hc Barys. v Hc Sochi. 0-1 0-4
6/01 18:00 1469 Khl Medve. v Admiral Vladi. 1-1 1-4
6/01 11:00 7145 Ermak Angar. v Molot-Prikamie Perm. 0-0 0-0
6/01 12:00 7146 Sokol Krasn. v Sputnik Nizhn. 0-0 2-2
6/01 16:00 7147 Buran Voron. v Thc Tver. 2-1 2-4
6/01 05:00 1477 Amurskie Tigry. v Mytishchinskie Atlan. 2-0 4-0
6/01 09:00 1478 Hc Taifu. v Dinamo St. 1-1 1-2
6/01 10:00 1479 Mamonty Yugry. v Sibirskie Snaip. 0-0 0-4
6/01 10:00 1480 Stalnye Lisy. v Irbis Kazan. 2-1 3-5
6/01 12:00 1470 Ska-1946 St. v Russkie Vitya. 0-0 1-1
6/01 14:00 1481 Tyumenskiy Legio. v Kuznetskie Medve. 0-2 2-6
6/01 16:00 7141 Serebryanye Lvy. v Spartak Mosco. 2-0 2-0
6/01 18:00 6194 Dukla Trenc. v Ftc Nove. 1-0 3-0
6/01 18:00 6195 Hk Nitra. v Hk Skp. 2-1 5-3
6/01 18:00 6196 Hkm Zvole. v Mhk 32. 1-0 5-1
6/01 18:00 6197 Mhc Mount. v Hc Kosic. 0-1 1-5
6/01 18:00 6198 Mshk Skp. v Hc 05. 3-1 5-2
6/01 17:00 6237 Malmo v Leksands If. 2-0 3-1
6/01 19:30 6238 Orebro Hk. v Frolunda Hc. 1-0 1-3
6/01 17:00 6234 If Bjork. v Modo Hocke. 2-1 6-3
6/01 17:00 6235 Sodertalje Sk. v Bik Karls. 0-0 0-3
6/01 19:30 6236 Tingsryds Aif. v Almtuna Is. 3-3 3-4
6/01 02:00 6011 Boston Bruin. v Edmonton Oiler. 1-1 3-4
6/01 02:00 6012 Washington Capit. v Columbus Blue. 2-0 5-0
6/01 02:30 6013 Tampa Bay. v Nashville Preda. 0-1 1-6
6/01 03:00 6014 St. Louis. v Carolina Hurri. 0-1 2-4
6/01 03:30 6015 Chicago Black. v Buffalo Sabre. 1-1 3-3
6/01 05:30 6016 Los Angel. v Detroit Red. 0-3 0-4
6/01 05:30 6017 San Jose. v Minnesota Wild. 0-0 4-5
Volei   Pauză Final
6/01 18:30 3700 Riento v Isku-Volley 1-0 1-3
6/01 12:00 3715 Kb Star. v Cheonan Hyund. 1-0 2-3
6/01 21:30 3696 Voc Amigo. v Noliko M. 0-1 0-3
6/01 10:00 5682 Gs Calte. v Ibk Altos. 1-0 3-2
6/01 20:30 3702 Terville Flora. v Cannes (F). 0-1 0-3
6/01 21:00 3703 Asptt Mulho. v Le Canne. 0-0 3-1
6/01 19:30 3705 Macerata v Itely Milan. 1-0 3-0
6/01 21:15 3712 Bydgoszcz v Politechnika Warsz. 0-1 0-3
6/01 14:00 3713 Ekaterinburg (F). v Dinamo Mosco. 0-1 0-3
6/01 15:00 3714 Dinamo Krasn. v Avtodor-Metar Chely. 1-0 3-0
6/01 18:30 3701 Liigaploki (F). v Salon Viest. 0-1 1-3
6/01 16:00 3717 Vbk Tierp. v Linkopings Vc. 1-0 1-3
Futsal   Pauză Final
6/01 21:00 9520 Sporting Clube. v Sporting De. 0-0 5-2
6/01 20:30 9511 Helas Brno. v Ufa Hrade. 0-0 7-4
6/01 21:00 9512 Era-Pack Chrud. v Gl Litom. 0-0 3-3
6/01 21:00 9513 Nejzbach Vysok. v Demoni Ceska. 0-0 1-6
6/01 21:30 9514 Tango Brno. v Sk Indos. 0-0 3-3
Baseball   Rezultat
6/01 10:00 8742 Melbourne Aces. v Brisbane Bandi. 5-3
6/01 10:30 8740 Adelaide Bite. v Canberra Caval. 8-3
6/01 13:00 8741 Perth Heat. v Sydney Blue. 8-7
Rugby   Pauză Final
6/01 21:45 6300 Newcastle Falco. v Bath Rugby. 0-0 24-22
6/01 21:45 6301 Montpellier Herau. v Bordeaux Begle. 0-0 31-26
6/01 21:00 6305 As Bezie. v Soyaux Angou. 0-0 41-9
6/01 21:00 6306 Colomiers Rugby. v Cs Bourg. 0-0 42-5
6/01 21:00 6307 Sc Albi. v Rc Narbo. 0-0 13-13
6/01 21:00 6308 Us Carca. v Us Oyonn. 0-0 34-19
6/01 21:00 6309 Us Monta. v Rugby Club. 0-0 36-13
6/01 21:30 6310 Biarritz Olymp. v Dax 0-0 30-18
6/01 21:15 6302 Newport Gwent. v Benetton Trevi. 0-0 26-8
6/01 21:35 6303 Leinster Lions. v Zebre 0-0 70-6
6/01 21:35 6304 Scarlets v Ulster 0-0 16-13
Bandy   Pauză Final
6/01 16:00 2092 Uralsky Trubn. v Yenisei Krasn. 0-0 8-4
6/01 12:00 2093 Dinamo Kazan. v Rodina Kirov. 0-0 6-2
6/01 12:00 2094 Dinamo Mosco. v Start Nizhn. 0-0 1-4
6/01 18:00 2096 Vodnik Arhan. v Volga Ulyan. 0-0 3-4
6/01 15:00 2090 Botnia 96. v Narukera 0-0 7-7
6/01 15:00 2091 Veitera v Hifk 0-0 5-4
6/01 14:15 2097 Gustavsbergs If. v Falu Bs/Bk. 0-0 3-3
6/01 15:00 2106 Nitro/Nora Bs. v Ifk Rattv. 0-0 8-3
6/01 15:00 9021 Orebro Sk. v Borlange/Stora Tuna. 0-0 5-10
6/01 17:00 9023 Vastanfors If/Bk. v Haparanda Torin. 0-0 8-3
6/01 14:00 9024 Jonkoping Bandy. v Blaasut Bk. 0-0 4-0
6/01 14:15 9025 Bs Bolti. v Ifk Kunga. 0-0 4-6
6/01 15:00 9026 Frillesaas Bk. v Nassjo If. 0-0 6-6
6/01 15:00 9027 Tranaas Bandy. v Katrineholm 0-0 2-1
6/01 16:00 9028 Lidkopings Aik. v Ifk Motal. 0-0 7-3
Floorball   Pauză Final
6/01 15:00 7212 Jarfalla Ibk. v Wibax Patri. 0-0 3-4
6/01 16:00 7214 Djurgardens If. v Hudik/Bjorkberg Ibk. 0-0 13-4
6/01 18:00 7215 Strangnas Ibk. v Taby Fc. 0-0 8-3
6/01 20:00 7216 Salems If. v Gavle Gik. 0-0 4-6
6/01 18:30 7211 Espoon Oiler. v Lasb 0-0 9-4
6/01 15:00 7217 Ibk Aling. v Fbc Kalma. 0-0 1-8
6/01 17:00 7222 Onyx Ibk. v Lillan Ibk. 0-0 6-5
6/01 18:00 7213 Visby Ibk. v Malmo Fbc. 0-0 5-5
6/01 20:00 7218 Ibf Orebr. v Jonkopings Ik. 0-0 5-6
6/01 16:00 7219 Linkoping Ibk. v Karlstad Ibf. 0-0 7-5
6/01 16:00 7220 Warbergs Ic. v Ibk Dalen. 0-0 6-3
6/01 18:00 7223 Karlstad Ibf. v Tyreso Troll. 0-0 3-1
Tenis de masa   Pauză Final
6/01 10:10 8201 Kapolnek N. v Vostes Y. 0-0 0-3
6/01 10:50 8202 Vrablik J. v Miralmasi A. 0-0 3-0
6/01 11:30 8203 Barabanov K. v Kadlec M. 0-0 3-2
6/01 12:10 8204 Cheaib D. v Vostes Y. 0-0 3-0
6/01 12:50 8205 Kapolnek N. v Miralmasi A. 0-0 3-2
6/01 13:30 8206 Vrablik J. v Wolf C. 0-0 3-0
Cricket   Rezultat
6/01 04:00 6222 Noua Zeela. v Bangladesh 1-0
6/01 10:10 6220 Adelaide Strik. v Hobart Hurri. 1-0
E-sport   Pauză Final
6/01 01:30 9732 Rush v TSM 0-0 1-2
6/01 04:30 9733 Newbee v Team NP. 0-0 1-0
6/01 04:30 9734 Virtus Pro. v Fnatic 1-0 1-0
6/01 06:00 9735 Digital Chaos. v Execration 0-0 1-0
6/01 06:00 9736 The Wings. v Warriorsgaming.Unity 0-0 1-0
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: RO2787L001342