Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
5/01 15:30 2538 Camerun v RD Congo. 0-0 2-0
5/01 14:00 7450 Ethiopia Elect. v Adama Kenem. 0-0 0-0
5/01 16:30 7851 Saint Georg. v Dire Dawa. 1-0 3-0
5/01 22:15 3744 Athletic Bilba. v Barcelona 2-0 2-1
5/01 12:00 8401 Perth Glory. v Wellington Phoen. 1-1 2-1
5/01 15:00 2357 Panionios v Pas Giann. 1-0 1-1
5/01 19:30 2358 Platanias v Panathinaikos 0-0 1-0
5/01 20:00 1354 Almere City. v Groningen 2-0 2-3
5/01 15:15 1355 KVZ SC. v Jang Ombe. 1-3 1-3
5/01 19:15 1356 Simba v Ura 0-0 0-0
5/01 21:45 1863 Doncaster v Portsmouth 1-1 3-1
5/01 20:00 1359 Sporting Club. v As Tanda. 0-0 0-0
5/01 11:00 2351 Ao Kassi. v Atromitos Athin. 0-0 1-1
5/01 15:00 1351 Shabab Al. v Al Husse. 0-1 0-1
5/01 19:30 2151 Hapoel Ashke. v Maccabi Jaffa. 0-0 5-2
5/01 19:30 2152 Hapoel Haifa. v Kfar Qasem. 6-0 6-1
5/01 19:35 2153 Hapoel Akko. v Bnei Yehud. 0-2 3-3
5/01 19:35 2154 Maccabi Shaar. v Bnei Sakhn. 0-2 1-3
5/01 19:40 2155 Hapoel Beer. v Maccabi Tzur. 0-0 2-0
5/01 19:40 2156 Hapoel Raana. v Maccabi Akhi. 2-0 4-1
5/01 14:55 1352 Emirates Ras. v Hatta 1-2 1-2
5/01 18:00 1353 Al-Ain v Al-Nasr 0-1 0-1
5/01 18:00 1069 Atibaia SP. v Atletico Goian. 0-0 0-2
5/01 18:00 1070 Comercial SP. v Batatais FC. 0-0 0-2
5/01 18:00 1071 Deportivo Brasi. v Nova Iguac. 0-0 1-3
5/01 18:00 1072 Ituano FC. v EC XV. 0-0 1-1
5/01 18:00 1073 Paulista FC. v Vitoria Da. 0-0 1-0
5/01 18:00 1074 Primavera Sp. v Clube De. 1-0 4-0
5/01 18:00 1075 Votuporanguense SP. v Brasilia FC. 0-0 2-1
5/01 20:00 7431 ABC RN. v EC Vitor. 0-0 1-1
5/01 20:00 7432 Auto Espor. v Gremio Fbpa. 0-4 0-4
5/01 20:00 7433 Guarani FC. v Santa Cruz. 0-0 0-0
5/01 20:00 7434 Mirassol FC. v Nautico PE. 1-2 1-3
5/01 20:00 7435 Red Bull. v Joinville SC. 2-1 4-1
5/01 20:00 7436 Rio Claro. v Sport Recif. 0-2 1-2
5/01 20:00 7437 Sampaio-Correa/MA U19. v Chapecoense SC. 0-1 2-4
5/01 20:00 7438 UA Barba. v Sao Paulo. 1-4 2-6
5/01 20:00 7439 Uniao EC. v CA Paran. 0-0 0-0
5/01 20:45 7440 Sao Carlo. v Botafogo PB. 3-1 5-1
5/01 22:00 7441 Ca Penap. v Paysandu PA. 0-0 2-1
5/01 22:00 7442 Capivariano FC. v SC Genus. 2-0 6-0
5/01 22:00 7443 Rio Preto. v Alecrim FC. 1-1 3-2
5/01 23:00 7444 Independente FC. v Rio Branc. 1-0 2-1
5/01 23:00 7445 Marilia AC. v AA Ponte. 0-0 0-3
5/01 23:59 7448 Alagoinhas AC. v America Minei. 0-1 0-5
5/01 23:59 7449 Sao Raimu. v Atletico Minei. 0-1 0-4
5/01 23:59 7446 SC Sergi. v Botafogo RJ. 0-4 1-4
5/01 23:59 7447 Volta Redon. v Parana Clube. 0-1 0-3
5/01 17:00 1064 Al Ittif. v Al Tadhm. 0-1 1-1
5/01 17:00 1065 Al Najma. v AL Hidd. 1-1 1-2
5/01 17:00 1066 Manama Club. v AL-Ahli 0-0 1-1
5/01 11:00 1067 T&T Club. v Agrani Bank. 0-0 1-0
5/01 13:45 1068 Bangladesh Polic. v Saif Sport. 0-0 0-0
5/01 14:45 7852 Ohud Medin. v Al Jeel. 0-0 1-1
5/01 14:15 1357 Shabab AL. v AL Ahed. 0-0 0-1
5/01 01:00 7861 Trinidad Tobag. v Suriname 0-0 1-1
5/01 11:00 7853 1461 Trabz. v Erzurumspor U19. 1-0 1-3
5/01 11:00 7854 Ankaragucu U19. v Kardemir Karab. 3-1 5-3
5/01 11:00 7857 Sakaryaspor As. v Kartalspor U19. 2-0 3-1
5/01 11:00 7858 Samsunspor U19. v Giresunspor U19. 1-0 2-1
5/01 12:00 7862 Akhisar Beled. v Nazilli Beled. 0-0 0-2
5/01 12:00 7863 Altay U19. v Manisaspor U19. 1-0 3-0
5/01 12:00 7864 Aydinspor 1923. v Karsiyaka U19. 2-0 4-1
5/01 12:00 7865 Besiktas AS. v Fatih Karag. 2-0 3-0
5/01 12:00 7866 Kocaeli Birli. v Istanbulspor AS. 0-2 2-2
5/01 12:00 7867 Pendikspor U19. v Golcukspor U19. 0-0 2-0
5/01 12:00 7868 Umraniyespor U19. v Galatasaray AS. 0-2 0-4
Tenis   Primul Set Final
5/01 02:00 6406 Thiem D. v Groth S. 1-0 2-0
5/01 03:00 8450 Mahut N. v Dimitrov G. 0-1 0-2
5/01 09:30 8454 Raonic M. v Schwartzman D. 1-0 2-0
5/01 13:25 6401 Zverev M. v Nadal R. 0-1 0-2
5/01 13:40 8465 Dutra Da. v Bautista-Agut R. 0-1 0-2
5/01 13:40 8463 Youzhny M. v Olivo R. 1-0 2-0
5/01 15:00 8459 Bedene Al. v Klizan M. 1-0 2-1
5/01 15:00 6404 Paire B. v Bhambri Y. 1-0 2-0
5/01 14:35 6403 Karlovic I. v Verdasco F. 0-1 0-2
5/01 16:40 8453 Stepanek R. v Djokovic N. 0-1 0-2
5/01 18:30 6405 Murray A. v Almagro N. 1-0 2-0
5/01 21:10 6407 Berdych T. v Tsonga J-W. 1-0 2-0
5/01 03:00 6502 Cornet A. v Cibulkova D. 1-0 2-0
5/01 04:30 6503 Kuznetsova S. v Muguruza G. 0-1 0-2
5/01 09:30 6505 Pliskova Ka. v Vinci R. 0-1 2-1
5/01 11:15 6510 Kerber A. v Svitolina E. 0-1 1-2
5/01 06:00 6506 Pliskova Kr. v Konta J. 0-1 1-2
5/01 09:00 6508 Stojanovic N. v Siniakova K. 0-1 0-2
5/01 10:30 6501 Radwanska A. v Riske A. 0-1 1-2
5/01 11:45 7516 Giorgi C. v Wang Q. 1-0 2-0
5/01 03:00 6500 Brengle M. v Ostapenko J. 0-1 0-2
5/01 07:30 6509 Goerges J. v Wozniacki C. 0-1 2-1
5/01 04:00 6435 Pavlasek A. v Lopez F. 0-1 0-2
5/01 11:40 8458 Kyrgios N. v Sock J. 0-1 0-2
5/01 04:00 6512 Hradecka L. v Arruabarrena-V L. 1-0 2-0
5/01 12:45 6514 Gavrilova D. v Vandeweghe C. 1-0 2-1
5/01 06:00 6642 Herbert P-H. v Kokkinakis T. 1-0 1-2
5/01 16:40 6604 Cerretani J. v Bopanna R. 0-1 1-2
5/01 17:00 6617 Melzer J. v Raja P. 0-1 0-2
5/01 02:00 6648 Falconi I. v Spears A. 0-1 0-2
5/01 04:30 6639 Klepac A. v Hsieh S. 1-0 1-2
5/01 09:00 6636 Golubic V./. v Dzalamidze N. 0-1 1-2
5/01 01:30 6602 Dabrowski G. v Irigoyen M. 1-0 2-0
5/01 05:00 6613 Aoyama S. v Flipkens K. 0-1 1-2
5/01 10:05 6614 Erakovic M. v Bertens K. 0-1 0-2
5/01 06:45 6607 Hradecka L. v Arruabarrena-Vecino L. 0-1 0-2
5/01 05:00 1901 Garin C. v Istomin D. 0-1 2-1
5/01 05:00 7621 Jahn J. v Wu Di. 1-0 2-1
5/01 05:00 7618 Kavcic B. v Weintraub A. 1-0 2-0
5/01 05:00 7631 Sugita Y. v Ilhan M. 1-0 2-0
5/01 02:30 1904 Jasika O. v Bolt A. 1-0 2-0
5/01 03:30 7632 Brands D. v Polansky P. 0-1 0-2
5/01 03:30 1903 Fucsovics M. v Ivashka I. 1-0 2-0
5/01 05:30 7629 De Loore. v Bachinger M. 1-0 2-0
5/01 01:00 1910 Bourgue M. v Milojevic N. 1-0 1-2
5/01 01:00 1905 Falla A. v Lamasine T. 1-0 2-0
5/01 01:00 1909 Mannarino A. v De Schep. 1-0 2-0
5/01 01:00 1906 Menendez-Maceiras A. v Carballes Baena. 0-1 1-2
5/01 09:30 6600 Sugita Y. v Mertens Y. 1-0 2-0
5/01 04:00 2278 Blancaneaux G. v Yamasaki J. 1-0 2-0
5/01 04:00 2279 Onishi K. v Niki T. 0-1 0-2
5/01 04:00 2280 Tang A. v Yu C. 1-0 1-2
5/01 05:30 2281 Shiga v Bai Y. 0-1 0-2
5/01 06:00 6608 Halys Q. v Margaroli L. 1-0 2-1
5/01 09:00 6601 Menendez-Maceiras A. v Carballes Baena. 1-0 2-1
5/01 02:30 6609 De Waard. v Chaplin J. 0-1 2-1
5/01 04:00 2282 Krejcikova B. v Imanishi M. 1-0 1-2
5/01 04:00 2283 Lee Y-H. v Kumkhum L. 1-0 2-0
5/01 04:00 2284 Namigata J. v Kuwata H. 0-1 1-2
5/01 05:30 2285 Moore T. v Lu J. 1-0 2-1
5/01 05:30 6603 Podlipnik-Castillo H. v Arevalo M. 1-0 2-0
5/01 20:00 2270 Altamirano C. v Sell K. 1-0 2-0
5/01 20:00 2271 Aragone Jc. v King E. 0-1 1-2
5/01 20:00 2272 Brymer G. v Hanfmann Y. 0-1 0-2
5/01 20:00 2273 Gomez E. v Thompson C. 1-0 2-1
5/01 20:00 2274 Mcdonald M. v Giron M. 0-1 2-1
5/01 20:00 2275 Wiersholm H. v Quiroz R. 0-1 0-2
5/01 21:30 2276 Kwiatkowski T. v Soderlund C. 0-1 0-2
5/01 21:30 2277 Nevolo D. v Fanselow S. 0-1 0-2
Baschet   Pauză Final
5/01 19:30 5272 Efes v Galatasaray 42-36 84-73
5/01 21:00 5274 Brose Baske. v Barcelona 40-31 85-65
5/01 21:05 5275 Maccabi Tel. v Darussafaka 53-36 93-92
5/01 22:00 5276 Baskonia v Unics Kazan. 53-36 102-70
5/01 19:30 6117 Vef Riga. v Bc Kalev. 42-31 78-66
5/01 21:15 6112 Keflavik v Umfn Njard. 0-0 80-73
5/01 21:15 6114 Stjarnan v Thor Ak. 55-35 92-77
5/01 21:15 6115 Umf Skall. v Haukar 0-0 90-90
5/01 02:00 5500 Charlotte Horne. v Oklahoma City. 60-55 123-112
5/01 02:00 5501 Orlando Magic. v Atlanta Hawks. 47-52 92-111
5/01 02:30 5502 New York. v Milwaukee Bucks. 52-52 104-105
5/01 03:00 5503 Cleveland Caval. v Chicago Bulls. 46-52 94-106
5/01 05:30 5504 Golden State. v Portland Trail. 69-71 125-117
5/01 05:30 5505 Los Angel. v Memphis Grizz. 53-63 115-106
5/01 05:30 5506 Sacramento Kings. v Miami Heat. 59-64 102-107
5/01 20:00 6116 Ccc Polko. v Ummc Jekat. 39-41 64-77
5/01 10:30 7666 Adelaide 36ers. v Wollongong Hawks. 67-42 117-85
5/01 20:00 2133 Wbc Raiff. v Arkadia Trais. 54-37 87-79
5/01 20:30 2134 Bk Dukes. v Ece Bulls. 36-38 64-78
5/01 17:00 2150 Forex Time. v Enosis Neon. 28-29 67-63
5/01 18:00 2136 Kk Kvarn. v Kk Goric. 38-38 73-77
5/01 19:00 2149 Kk Split. v Kk Cibon. 39-45 82-75
5/01 12:00 6123 Mobis Phoeb. v Lg Saker. 38-33 73-76
5/01 20:00 6111 Svendborg Rabbi. v Horsens Ic. 35-35 69-68
5/01 04:15 2143 Abejas De. v Soles De. 42-41 80-84
5/01 12:00 7161 Kazanozka Kazan. v Enisey Krasn. 41-24 75-61
5/01 17:00 7163 SpartaK Mosco. v Mba Dinam. 29-39 53-74
5/01 18:00 6122 Kk Mlado. v Kk Vrsac. 36-45 77-79
5/01 12:00 6124 Chuncheon Woori. v Kb Stars. 0-0 71-51
Handbal   Pauză Final
5/01 18:00 5770 Csm Bucur. v Csm Unire. 17-13 32-25
5/01 19:00 5727 Egipt v Islanda 14-13 27-30
5/01 19:30 5728 Grecia v Turcia 11-11 24-22
5/01 21:15 5729 Danemarca v Ungaria 8-10 24-21
5/01 17:30 5812 Skuru Ik. v Boden Handb. 20-8 40-14
5/01 19:00 5813 Ik Saveh. v Skara Hf. 18-9 34-16
5/01 20:00 5814 H65 Hoor. v Team Eslov. 14-12 26-26
5/01 16:00 9810 Turcia U21. v Polonia U21. 9-12 22-31
5/01 18:45 9811 Macedonia U21. v Portugalia U21. 9-14 21-21
Hochei   Pauză Final
5/01 03:00 8796 Moose Jaw. v Lethbridge Hurri. 1-0 4-1
5/01 04:00 8797 Edmonton Oil. v Vancouver Giant. 0-1 2-3
5/01 05:05 8798 Kelowna Rocke. v Spokane Chief. 0-0 2-2
5/01 02:30 8806 Suedia U20. v Canada U20. 2-2 2-5
5/01 20:45 8791 Ehc Klote. v Lausanne 1-1 3-2
5/01 18:00 8851 Khimik-Ska Novop. v Belarus U20. 0-1 0-3
5/01 02:00 8792 Erie Otter. v Niagara Icedo. 3-1 7-2
5/01 02:00 8793 Hamilton Bulld. v Mississauga Steel. 0-1 1-3
5/01 02:00 8794 Owen Sount. v Sault Ste. 1-0 6-1
5/01 02:05 8795 Sarnia Sting. v Plymouth Whale. 1-1 4-5
5/01 20:45 6240 Hockey Acade. v Gck Lions. 4-0 4-1
5/01 18:30 5955 Assat Pori. v Karpat Oulu. 1-0 3-1
5/01 18:30 5956 Hifk Hocke. v Jukurit Mikke. 1-0 4-1
5/01 18:30 5957 Kalpa Hocke. v Tps Turku. 1-0 1-1
5/01 18:30 5959 Pelicans Lahti. v Hpk Hamee. 2-3 2-6
5/01 18:30 5958 Rauma Lukko. v Jyp Jyvas. 1-1 1-2
5/01 18:30 5960 Tappara Tampe. v Ilves Tampe. 0-1 1-3
5/01 18:30 5961 Vaasan Sport. v Saipa Lappe. 1-0 2-2
5/01 20:30 5980 Augsburger Panth. v Dusseldorfer Eg. 2-1 4-2
5/01 20:30 5981 Erc Ingol. v Krefeld Pingu. 0-0 1-3
5/01 20:30 5982 Red Bull. v Iserlohn Roost. 1-1 6-1
5/01 20:30 5983 Straubing Tiger. v Wolfsburg Grizz. 1-0 3-0
5/01 12:00 1466 Metallurg Novok. v Lokomotiv Yaros. 0-0 1-2
5/01 12:30 1467 Sibir Novos. v Dinamo Mosco. 1-2 2-5
5/01 13:00 1468 Avangard Omsk. v Hc Vitya. 0-2 3-2
5/01 15:00 1469 Lada Togli. v Traktor Chely. 0-1 0-3
5/01 16:00 1470 Ak Bars. v Salavat Yulae. 1-0 1-1
5/01 16:00 1471 Neftekhimik Nizne. v Mettalurg Magni. 0-0 0-1
5/01 18:30 1472 Hk Dinam. v Severstal Chere. 0-0 1-1
5/01 18:30 1473 Jokerit Helsi. v Ska St. 1-1 3-2
5/01 19:30 1474 Dinamo Riga. v Cska Mosco. 0-0 0-2
5/01 20:00 1476 Hc Slova. v Hc Red. 0-0 1-1
5/01 20:00 1475 Khl Medve. v Amur Khaba. 0-1 3-1
5/01 19:00 6133 Stavanger Oiler. v If Frisk. 0-1 1-5
5/01 19:30 6134 Kongsvinger Il. v Lorenskog Ik. 1-2 2-9
5/01 19:30 6135 Lillehammer Ik. v Manglerud Star. 0-0 2-2
5/01 19:30 6136 Valerenga If. v Storhamar Drago. 1-1 2-4
5/01 20:00 8963 Brynas If. v Farjestads Bk. 1-0 1-0
5/01 20:00 8964 Djurgardens If. v Linkopings Hc. 0-0 0-4
5/01 20:00 8965 Hv 71. v Vaxjo Laker. 0-0 1-1
5/01 20:00 8987 Lulea Hf. v Karlskrona Hk. 0-1 2-2
5/01 20:00 8988 Skelleftea Aik. v Rogle Bk. 1-0 3-1
5/01 02:00 6000 Florida Panth. v Winnipeg Jets. 0-0 1-4
5/01 03:00 6001 Dallas Stars. v Montreal Canad. 1-1 3-3
5/01 03:00 6002 Philadelphia Flyer. v New York. 0-0 2-5
5/01 05:00 6003 Calgary Flame. v Colorado Avala. 1-0 4-1
5/01 05:00 6004 Vancouver Canuc. v Arizona Coyot. 1-0 3-0
5/01 05:30 6005 Anaheim Ducks. v Detroit Red. 1-0 2-0
5/01 02:00 6006 Albany Devil. v St Johns. 1-0 6-2
5/01 02:00 6007 Grand Rapid. v Iowa Wild. 2-1 6-5
5/01 02:05 6008 Portland Pirat. v Bridgeport Sound. 0-0 2-2
5/01 03:00 6009 Manitoba Moose. v Toronto Marli. 1-1 3-4
5/01 05:00 6010 San Jose. v San Anton. 2-1 4-2
Volei   Pauză Final
5/01 21:30 5671 Agnelli Metal. v Castellana Grott. 0-1 3-2
5/01 21:30 5672 Edilesse Cavri. v Cassa Rural. 0-1 0-3
5/01 21:30 5673 Monini Spole. v Globo Scara. 1-0 3-0
5/01 21:30 5674 Sol Lucer. v Atlantide Palla. 0-1 3-2
5/01 21:30 5675 Vbc Mondo. v Videx Royal. 1-0 3-1
5/01 19:00 5680 Volleyball Avers. v Club Itali. 1-0 3-0
5/01 21:30 5676 Bcc Caste. v Sieco Servi. 1-0 3-1
5/01 21:30 5677 Ngm Mobil. v Rinascita Lagon. 1-0 3-0
5/01 21:30 5678 Polisportiva Tusca. v Aurispa Aless. 1-0 3-1
5/01 21:30 5679 Potenza Picen. v Emma Villa. 0-1 0-3
5/01 21:30 5668 Rebecchi Nordm. v Pomi Casal. 1-0 3-0
5/01 21:30 5667 Savino Del. v Foppapedretti Berga. 1-0 3-0
5/01 21:30 5669 Volksbank Sudti. v Imoco Volle. 0-1 0-3
5/01 21:30 5670 Yamamay Busto. v Igor Gorgo. 0-1 2-3
5/01 12:00 5681 Deajeon Bluef. v Ansan Rush. 1-0 3-0
5/01 17:30 5662 Hapoel Mate-. v Fenerbahce Grund. 0-1 0-3
5/01 18:30 5663 Hurrikaani-Loimaa v Trentino 0-1 0-3
5/01 19:00 5664 Novi Pazar. v Paok 0-1 1-3
5/01 19:00 5665 Olympiakos v Gazprom-Ugra Surgu. 1-0 3-2
5/01 21:30 5666 Schelde-N Precu. v Steaua Rosie. 1-0 3-0
5/01 10:00 3725 KGC (F). v Korea Expre. 1-0 3-0
5/01 21:00 5661 Chaumont 52. v Nice Volle. 0-1 3-1
Snooker   Rezultat
5/01 13:00 1308 Robertson N. v Davis M. 3-2
5/01 13:00 1309 Williams M. v Day R. 1-3
5/01 14:00 1310 Selt M. v Mcgill A. 2-3
5/01 14:00 1311 White M. v Day R. 3-2
5/01 16:00 1312 Robertson N. v Mcgill A. 3-2
5/01 16:00 1313 Williams M. v Davis M. 2-3
5/01 17:00 1314 Robertson N. v Day R. 3-1
5/01 17:00 1315 White M. v Davis M. 2-3
5/01 18:00 9305 Williams M. v Selt M. 3-1
Futsal   Pauză Final
5/01 11:00 9511 Shriker Osaka. v Nagoya Ocean. 4-1 7-4
Baseball   Rezultat
5/01 13:00 8741 Perth Heat. v Sydney Blue. 0-3
Rugby   Pauză Final
5/01 21:45 6316 Stade Auril. v Agen 0-0 19-16
Bandy   Pauză Final
5/01 16:00 2095 Uralsky Trubn. v Yenisei Krasn. 0-0 4-3
5/01 12:00 2096 Dinamo Kazan. v Rodina Kirov. 0-0 6-1
5/01 12:00 2097 Dinamo Mosco. v Start Nizhn. 0-0 3-2
5/01 18:00 2098 Vodnik Arhan. v Volga Ulyan. 0-0 1-0
5/01 20:00 2099 Edsbyns If. v Gripen/Trollhattan 0-0 7-3
5/01 20:00 2100 Ifk Vaner. v Broberg/Soderhamn Bs. 0-0 7-2
5/01 20:00 2101 Ik Tellu. v Ik Siriu. 0-0 2-4
5/01 20:00 2103 Tb Vaste. v Hammarby If/Bk. 0-0 2-6
5/01 20:00 2104 Vetlanda Bk. v Sandvikens Aik/B. 0-0 9-4
5/01 20:00 2105 Villa-Lidkoping Bk. v Bollnas Gif. 0-0 5-4
Floorball   Pauză Final
5/01 15:00 7212 Iksu (F). v Endre If. 0-0 4-1
5/01 19:30 7213 Ronnby Ibk. v Malmo Fbc. 0-0 4-2
5/01 20:00 7218 Fbc Kalma. v Fbc Uppsa. 0-0 3-5
5/01 20:00 7219 Taby Fc. v Pixbo Walle. 0-0 6-3
5/01 20:30 7220 Linkoping Ibk. v Kais Mora. 0-0 6-9
Tenis de masa   Pauză Final
5/01 10:10 8201 Kapolnek N. v Cheaib D. 0-0 0-3
5/01 10:50 8202 Miralmasi A. v Kadlec M. 0-0 3-1
5/01 11:30 8203 Vrablik J. v Barabanov K. 0-0 3-0
5/01 12:10 8204 Vostes Y. v Wolf C. 0-0 3-0
5/01 12:50 8205 Cheaib D. v Kadlec M. 0-0 2-3
5/01 13:30 8206 Kapolnek N. v Barabanov K. 0-0 2-3
5/01 14:10 8207 Miralmasi A. v Wolf C. 0-0 3-2
5/01 14:50 8208 Vrablik J. v Vostes Y. 0-0 1-3
5/01 15:30 8209 Wolf C. v Kadlec M. 0-0 1-3
Cricket   Rezultat
5/01 10:10 6220 Perth Scorc. v Brisbane Heat. 0-1
E-sport   Pauză Final
5/01 22:00 9731 Team Kingu. v Team LDLC. 1-0 2-0
5/01 13:00 9738 IG Vital. v Invictus Gamin. 0-0 2-1
5/01 19:00 9737 Rebels v Sanguine Shark. 0-0 2-1
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.