Rezultate

Dată / oră Cod Partidă Rezultat
Fotbal   Pauză Final
25/09 18:00 3330 FC Botos. v Viitorul 0-0 1-0
25/09 17:00 3412 Amkar Perm. v Energiya Khaba. 1-0 3-0
25/09 12:00 7284 Sk Slavi. v Teplice U21. 0-2 1-4
25/09 14:00 7285 Ceske Budej. v Fc Slova. 1-3 2-4
25/09 15:00 7286 Fk Baumi. v Bohemians 1905. 0-0 0-0
25/09 17:00 7135 Ludogorets Razgr. v Pfc Sozop. 0-0 1-0
25/09 17:00 7136 Maritsa Plovd. v Pfc Chern. 1-0 1-0
25/09 17:00 7137 Oborishte Panag. v Gorna Oryah. 0-0 2-1
25/09 17:00 7138 Ofc Botev. v Carsko Selo. 0-0 1-0
25/09 15:00 7320 Reading U23. v Norwich City. 0-0 2-2
25/09 15:00 6872 Banants Yerev. v Gandzasar Kapan. 0-0 0-1
25/09 15:00 6874 Fc Arara. v Fc Alash. 1-1 3-4
25/09 15:00 6875 Fc Lori. v Shirak Gyumr. 2-0 2-0
25/09 15:00 6876 Pyunik Yerev. v Artsakh 0-1 0-1
25/09 02:30 1323 Huachipato v Dep. Iquiq. 0-0 1-0
25/09 12:00 7288 Fc Fasta. v Fc Zbroj. 3-0 3-0
25/09 14:00 7289 Fc Vysoc. v Fotbal Trine. 4-0 5-0
25/09 14:00 7290 Sk Sigma. v Mfk Okd. 1-3 2-4
25/09 11:00 3475 Gyeongju K.. v Hwacheon Kspo. 0-0 1-1
25/09 13:00 3476 Daejeon Sport. v Seoul City. 0-0 1-2
25/09 13:00 3477 Hyundai Steel. v Daekyo Kanga. 0-0 4-0
25/09 13:00 3478 Suwon (F). v Busan Sangm. 0-0 2-1
25/09 01:15 1410 Millonarios v Deportivo Pasto. 0-0 1-0
25/09 01:30 1411 Deportivo Cali. v Deportes Tolim. 0-0 1-2
25/09 03:30 1412 Envigado Fc. v Atletico Nacio. 0-0 0-2
25/09 16:00 9154 That Ras. v Shabab Al. 0-0 1-0
25/09 11:00 7713 Pusamania Borne. v Persiba Balik. 0-0 1-0
25/09 14:30 7712 Bali Unite. v Perseru Serui. 1-0 2-0
25/09 14:30 7714 Semen Padan. v Barito Puter. 1-0 1-2
25/09 03:00 9871 Harbour View. v Montego Bay. 0-0 1-1
25/09 16:00 6718 Lillestrom Sk. v Alta 2. 0-0 6-0
25/09 16:20 7878 Al Mdeeb. v Al Nahda. 0-0 0-1
25/09 16:20 7880 Fanja v Al Oroub. 0-0 2-0
25/09 16:30 9561 Sohar v Mirbat Sc. 0-1 0-2
25/09 15:30 8324 Anzhi Makha. v Legion-Dynamo Makha. 0-0 0-1
25/09 17:00 8325 Krasnodar 2. v Fc Spart. 0-0 4-2
25/09 13:00 8332 Ural 2. v Fk Syzra. 0-0 0-2
25/09 15:00 8338 Fk Kolom. v Chertanovo 0-0 0-1
25/09 13:00 8309 Akhmat Grozn. v Rubin Kazan. 1-2 3-2
25/09 17:00 3597 Dinamo Vranj. v Proleter Novi. 1-0 1-0
25/09 16:00 3895 Umraniyespor v Denizlispor 2-2 4-2
25/09 12:00 1637 Umraniyespor U21. v Denizlispor U21. 0-1 2-1
25/09 16:00 1639 Balikesirspor U21. v Caykur Rizes. 0-0 1-0
25/09 16:00 7539 Arsenal Kiev. v Kolos Koval. 0-0 2-1
25/09 16:00 7540 Fc Gelio. v Volyn Lutsk. 1-0 2-0
25/09 01:00 7767 Atletico MG. v Vitoria Ba. 1-1 1-3
25/09 01:00 7768 Bahia Ba. v Gremio 0-0 1-0
25/09 00:05 9463 River Plate. v Argentinos Jrs. 1-1 1-1
25/09 02:05 9464 Racing Club. v San Marti. 0-0 0-0
25/09 00:15 8024 San Jose. v Real Potos. 0-0 3-0
25/09 02:30 8026 Blooming v Sport Boys. 0-0 2-0
25/09 03:00 8021 Club Jorge. v Oriente Petro. 0-0 2-0
25/09 01:00 1177 Sao Bento. v Confianca Se. 0-0 0-0
25/09 12:45 3721 Meghalaya Polic. v Rangdajied Unite. 0-2 0-6
25/09 12:15 3720 Tollygunje Agrag. v Patha Chakr. 0-0 0-5
25/09 03:00 1014 Portland Timbe. v Orlando City. 2-0 3-0
25/09 01:00 8054 Sky Blue. v Western New. 0-1 1-1
25/09 04:00 8055 Seattle Reign. v Kansas City. 0-1 0-1
25/09 00:30 9476 Coban Imper. v Cd Petap. 0-1 2-2
25/09 01:00 3145 Cerro Porte. v Club Guara. 1-0 4-0
25/09 03:10 3146 Independiente v Nacional 1-1 1-2
25/09 01:00 7211 Cd Olimp. v Cd Real. 0-0 2-1
25/09 15:00 3708 Coventry City. v Ipswich Town. 1-0 2-1
25/09 16:00 3711 Huddersfield Town. v Crewe Alexa. 0-1 3-1
25/09 16:00 3712 Sheffield Utd. v Barnsley U23. 1-1 2-1
25/09 12:00 3724 Ayeyawady Unite. v Southern Myanm. 1-0 2-2
25/09 15:15 3723 Oxin Albor. v SHAHRDARI MAHSH. 0-0 1-0
25/09 11:00 3722 Persibat Batan. v Psis Semar. 1-1 1-1
25/09 01:00 9731 Vancouver White. v Arizona Unite. 0-2 0-4
25/09 16:00 3704 Racing Club. v San Marti. 4-0 6-1
25/09 01:00 7868 Plaza Amado. v Alianza Fc. 0-0 0-1
25/09 01:00 7870 Santa Gema. v Cd Arabe. 0-0 1-1
25/09 01:00 7871 Sporting San. v Atletico Verag. 0-0 2-2
25/09 01:30 1555 LDU . v Univ Catol. 1-0 3-0
Tenis   Primul Set Final
25/09 08:00 6503 Donaldson J. v Tsitsipas S. 0-1 2-1
25/09 11:45 6505 Wu Di. v Fritz T. 0-1 0-2
25/09 13:05 6513 Monteiro T. v Wu Y. 0-1 2-1
25/09 09:00 5553 Giannessi A. v Chardy J. 0-1 0-2
25/09 11:15 6507 Sela D. v Ebden M. 1-0 2-0
25/09 13:00 5552 Darcis S. v Zhang Z. 1-0 2-0
25/09 07:30 8524 Lepchenko V.. v Keys M. 1-0 2-0
25/09 09:00 8502 Kasatkina D. v Riske A. 1-0 2-1
25/09 09:00 8504 Mertens E. v Osaka N. 1-0 2-1
25/09 09:00 8506 Radwanska A. v Rybarikova M. 1-0 2-0
25/09 09:40 5136 Wang Q. v Stephens S. 1-0 2-0
25/09 11:00 5226 Garcia C. v Kerber A. 0-1 2-1
25/09 11:05 8512 Wang Q. v Stephens S. 1-0 2-0
25/09 11:10 8525 Petkovic A. v Davis L. 0-1 0-2
25/09 11:25 8501 Gavrilova D. v Goerges J. 0-1 1-2
25/09 11:30 8523 Jabeur O. v Strycova B. 0-1 0-2
25/09 12:50 8509 Stosur S. v Teichmann J. 0-1 1-2
25/09 13:10 8514 Zhang S. v Vekic D. 1-0 2-1
25/09 14:10 8505 Pavlyuchenkova A. v Cornet A. 0-1 0-2
25/09 15:30 8522 Bertens K. v Niculescu M. 1-0 2-0
25/09 15:45 8503 Kvitova P. v Peng S. 0-1 1-2
25/09 15:50 5128 Barty A. v Konta J. 1-0 2-1
25/09 08:00 7523 Parmentier P. v Ozaki R. 1-0 2-0
25/09 08:00 7526 Sharipova S. v Voegele S. 0-1 0-2
25/09 08:00 7527 Vondrousova M. v Eguchi M. 1-0 2-0
25/09 09:25 7521 Kozlova K. v Amanmuradova A. 1-0 2-0
25/09 09:30 5126 Alexandrova E. v Cabrera L. 1-0 2-0
25/09 09:50 7517 Blinkova A. v Bondarenko K. 0-1 0-2
25/09 10:25 5134 Begu I. v Zvonareva V.. 1-0 1-2
25/09 11:15 5132 Allertova D. v Fett J. 1-0 2-1
25/09 15:15 8454 Khachanov K. v Huey T. 0-1 0-2
25/09 09:00 8460 Dutra Silva. v Grannolers M. 0-1 0-2
25/09 11:00 8475 Lipsky S. v Bai Y. 1-0 2-1
25/09 12:30 8455 Abduraimova N. v Bogdan A. 1-0 1-2
25/09 12:45 8481 Geuer N. v Alexandrova E. 1-0 2-0
25/09 13:05 8467 Babos T. v Blinkova A. 1-0 2-0
25/09 14:00 8482 Khromacheva I. v Pliskova K. 1-0 2-0
25/09 13:00 8466 Guo S. v Kasatkina D. 0-1 0-2
25/09 13:00 8470 Mertens E. v Rosolska A. 1-0 1-2
25/09 15:05 8469 Melichar N. v Gavrilova D. 1-0 2-0
25/09 13:50 1906 Fucsovics M. v Janowicz J. 1-0 2-0
25/09 17:40 1907 Kuznetsov An.. v Vatutin A. 1-0 2-0
25/09 13:30 6405 Travaglia S. v Arnaboldi A. 1-0 1-2
25/09 13:50 1920 De Greef. v Sousa P. 0-1 0-2
25/09 15:30 1918 Carballes Baena. v Otte O. 1-0 2-0
25/09 16:30 1926 Robredo T. v Domingues J. 1-0 2-1
25/09 00:35 6414 Goransson A. v Bangoura S. 0-1 0-2
25/09 12:00 6406 Cervantes-Huegun I. v Benchetrit E. 1-0 2-0
25/09 12:00 6407 Galoppini D. v Virgili Ad. 1-0 1-2
25/09 12:00 6408 Giacalone O. v Gimeno-Traver D. 0-1 0-2
25/09 12:30 6409 Janvier M. v Heras P. 0-1 0-2
25/09 12:30 8479 Bonzi B. v Hoang A. 1-0 2-1
25/09 16:15 8485 Eysseric J. v Kukushkin M. 0-1 2-1
25/09 14:10 8493 Di Meo. v Caruso S. 0-1 0-2
25/09 14:50 8492 Klizan M. v Cecchinato M. 1-0 2-0
25/09 15:35 8495 Junaid R. v Djere L. 1-0 2-0
25/09 16:30 8494 Pellegrino A. v Satschko A. 0-1 1-2
25/09 17:25 8497 Draganja M. v Moroni G. 1-0 2-0
25/09 18:10 8496 Giustino L. v Cervantes Huegu. 0-1 2-1
25/09 09:00 6620 Coppejans K. v Ayap S. 1-0 2-0
25/09 10:00 6622 Vasilyev I. v Smirnov A. 1-0 2-0
25/09 10:25 6621 Betov S. v Tashbulatov D. 1-0 2-0
25/09 11:00 8366 Cortez Llorc. v Iamachkine A. 1-0 2-0
25/09 11:00 8367 Fita Bolud. v Fernandez-Rabener A. 1-0 2-0
25/09 11:00 8368 Parres Azcoi. v Moreno Barra. 0-1 0-2
25/09 12:40 8370 Chantraine C. v Pellicer Perel. 1-0 2-0
25/09 13:05 8371 Lanca S. v Herrero Linan. 0-1 0-2
25/09 15:00 8372 Giraldi Reque. v Steur J. 1-0 2-0
25/09 12:00 8346 Okagaki K. v Colas Sanch. 0-1 0-2
25/09 13:20 8345 Granollers-Pujol G. v Brunner P. 0-1 0-2
25/09 14:45 8348 Heyman C. v Pla Malfe. 0-1 0-2
25/09 10:30 8353 Barranco Cosan. v Emmanuel S. 1-0 2-0
25/09 10:30 8354 Fornell-Mestres M. v Guell Bartr. 1-0 2-0
25/09 10:30 8355 Korovin M. v Sanz Llopi. 0-1 1-2
25/09 10:30 8356 Martos Gorne. v Sorni Chava. 0-1 1-2
25/09 10:30 8357 Perez Contr. v Ayala Herna. 1-0 2-0
25/09 10:30 8358 Zhurbin A. v Dowson D. 1-0 2-1
25/09 12:25 8359 Alcaraz Ivorr. v Barranco S. 1-0 1-2
25/09 13:20 8360 Mas Masco. v Roumane R. 0-1 0-2
25/09 17:00 8915 Hidalgo D. v Bendeck J. 0-1 2-1
25/09 17:00 8916 Juarez F. v Bacella N. 0-1 0-2
25/09 17:00 8917 Monzon I. v Nunez Leal. 0-1 0-2
25/09 17:00 8918 Vilaro A. v Ribeiro E. 0-1 0-2
25/09 14:50 8389 Hassan B. v Mertens N. 1-0 2-0
25/09 16:20 8390 Negritu C. v Added D. 0-1 1-2
25/09 16:00 6612 Capalbo F. v Bax F. 1-0 2-0
25/09 16:00 6613 Dittmer P. v Hersey J. 0-1 0-2
25/09 16:00 6614 Gaio F. v Graziani E. 1-0 2-0
25/09 16:00 6615 Kalyanpur A. v Calvano G. 0-1 1-2
25/09 16:00 6616 Mazzella M. v Arnaboldi F. 1-0 2-0
25/09 16:00 6617 Moncagatto F. v Crocetti G. 1-0 2-0
25/09 16:00 6618 Veldheer M. v Mazzeo A. 1-0 2-0
25/09 17:25 6619 Johnson H. v Tomanic F. 0-1 1-2
25/09 12:00 6628 Cornut-Chauvinc A. v Gouveia F. 1-0 2-0
25/09 12:00 6629 Falcao G. v Blanco Damea. 1-0 2-0
25/09 12:00 6630 Lavanchy N. v Andrade G. 0-1 0-2
25/09 12:30 6631 Kopeinigg D. v Dugo Reyes. 1-0 2-0
25/09 13:30 6632 Largo H. v Von Hafe. 0-1 0-2
25/09 16:45 7077 Batista D. v Vallejo M. 1-0 2-0
25/09 17:15 7078 Mayer P. v Cornut-Chauvinc A. 0-1 0-2
25/09 08:30 6623 Borsos G. v Shcherba V. 1-0 2-0
25/09 10:25 6625 Karimov D. v Kutybaev S. 1-0 2-0
25/09 15:00 6626 Leote Prata. v Deus N. 0-1 0-2
25/09 16:35 6627 Faria L. v Jandric D. 0-1 2-1
25/09 12:00 6634 Baryshev A. v Pisarchuk D. 1-0 2-0
25/09 11:00 6641 Jablonovska J. v Sebestova I. 0-1 0-2
25/09 11:00 6642 Palcatova B. v Petruzelova M. 1-0 2-0
25/09 11:00 6643 Pribylova Anna. v Wojcikova V.. 1-0 2-0
25/09 11:00 6644 Vismane D. v Berberovic N. 1-0 2-0
25/09 12:20 6645 Krizova K. v Hajkova K. 1-0 2-0
25/09 12:25 6647 Vajdova N. v Jaruskova T. 1-0 2-0
25/09 12:30 6646 Proese N. v Koplova T. 1-0 2-0
25/09 12:50 6648 Vlkovska v v Pekto. 1-0 1-2
25/09 12:00 6665 Bucsa C. v Gravouil T. 1-0 2-0
25/09 12:00 6666 Heise P. v Londol T. 0-1 2-1
25/09 14:05 6667 Barritza K. v Barnett A. 1-0 2-0
25/09 14:35 6668 Leykina P. v Cazeaux A. 1-0 2-0
25/09 15:45 6670 Sugnaux T. v Webley E. 1-0 2-0
25/09 16:10 6669 Nicholls O. v Noel M. 1-0 2-0
25/09 18:00 6671 Friedsam A. v Askew S. 1-0 2-0
25/09 09:00 6677 Yuan Y. v Okamura K. 1-0 2-1
25/09 09:10 6680 Sawayanagi R. v Kovapitukted P. 1-0 2-0
25/09 10:00 6678 Inoue M. v Pivovarova A. 0-1 0-2
25/09 10:25 6679 Ozgen P. v Kang J-Q. 0-1 2-1
25/09 11:20 6681 Kim, Na. v Cako J. 0-1 1-2
25/09 08:00 6673 Ni Ma. v Kajuru A. 0-1 0-2
25/09 08:15 6674 Yadlapalli P. v Palha N. 1-0 2-0
25/09 08:20 6675 Zheng W. v Lee H-C. 0-1 2-1
25/09 10:00 6676 Li Y. v Mu Shou. 0-1 1-2
25/09 10:00 6682 Abrile V.. v Filinskaya V. 1-0 2-0
25/09 10:00 6683 Hancharova L. v Kolbe M. 1-0 2-0
25/09 10:00 6684 Helbet J. v Laguza A. 1-0 2-0
25/09 10:00 6685 Ivanova I. v Kalita A. 0-1 0-2
25/09 10:00 6686 Lymar K. v Perebiynis T. 0-1 0-2
25/09 10:00 6687 Rozenkova V.. v Sosnowska A. 0-1 2-1
25/09 10:00 6688 Surova v v Marte. 1-0 1-2
25/09 10:00 6689 Talbi S. v Sokal H. 1-0 2-0
25/09 12:30 6690 Meers L. v Fedoryshyn A. 0-1 1-2
25/09 12:30 6691 Petrenko V.. v Ekshibarova, Vlada. 0-1 0-2
25/09 12:30 6692 Sliusar K. v Andrieieva O. 1-0 2-0
25/09 12:30 6693 Testa G. v Shoshyna A. 0-1 0-2
25/09 17:05 9105 Stefanini L. v Burnett N. 0-1 0-2
25/09 17:20 9101 Koelzer R. v Spigarelli M. 1-0 2-0
25/09 18:05 9102 Kordolaimi E. v Giovine C. 0-1 0-2
25/09 08:35 9115 Umarova K. v Bakhmutkina P. 0-1 0-2
25/09 10:00 9117 Malygina E. v Asimova S. 1-0 2-0
25/09 10:30 9116 Kalkenova K. v Dmitrieva S. 0-1 0-2
25/09 10:45 9118 Yushchenko v v Neste. 1-0 2-0
Hochei   Pauză Final
25/09 13:00 5890 Tohoku Free. v Sakhalin Hc. 0-1 2-1
25/09 02:00 8854 Colorado Avala. v Minnesota Wild. 0-1 5-1
25/09 03:00 8855 Anaheim Ducks. v Vegas Golde. 0-2 2-4
25/09 03:00 8856 Pittsburgh Pengu. v St. Louis. 1-0 1-4
25/09 02:00 1469 Ottawa 67s. v Erie Otter. 3-3 6-4
25/09 15:30 5994 Sibir Novos. v Lokomotiv Yaros. 0-0 3-3
25/09 16:00 5995 Avangard Omsk. v Dinamo Mosco. 0-0 0-1
25/09 16:30 5996 Barys Astan. v Ska St. 0-2 1-4
25/09 17:00 5997 Hc Yugra. v Hk Dinam. 0-0 1-2
25/09 16:00 5830 Saryarka v Metallurg Novok. 1-0 3-0
25/09 16:30 5831 Chelmet Chely. v Zvezda Chekh. 0-0 1-3
25/09 16:30 5832 Zauralye Kurga. v Sokol Krasn. 1-1 3-2
25/09 17:00 5833 Rubin Tyume. v Ermak Angar. 1-0 3-2
25/09 17:00 5834 Sputnik Nizhn. v Khimik Voskr. 1-1 2-3
25/09 11:00 1470 Snezhnye Barsy. v Omskie Yastr. 0-0 3-2
25/09 15:00 1471 Stalnye Lisy. v Reaktor Nizhn. 2-0 6-0
25/09 16:30 1472 Avto Yekat. v Sibirskie Snaip. 3-0 5-2
Volei   Pauză Final
25/09 17:00 5168 Germania (F). v Azerbaijan (F). 1-0 1-3
25/09 14:30 5179 Rusia (F). v Bulgaria (F). 0-1 3-2
Baseball   Rezultat
25/09 03:05 9751 Houston Astro. v Los Angel. 5-7
25/09 12:00 9788 Hanshin Tiger. v Yokohama Dena. 0-7
25/09 12:00 9789 Yakult Swall. v Yomiuri Giant. 5-6
25/09 12:00 9780 Fukuoka S.Haw. v Rakuten Golde. 2-10
Sah   Pauză Final
25/09 14:00 1141 Aronian L. v Ding L. 0-0 0-0
Bowls   Pauză Final
25/09 10:00 9301 Gillett L. v Smith N. 0-0 2-1
25/09 11:25 9302 Smith N. v Greenslade J. 0-0 1-2
25/09 12:45 9303 Greenslade J. v Gillett L. 0-0 1-2
Fotbal American   Pauză Final
25/09 03:30 8893 Washington Redsk. v Oakland Raide. 0-0 27-10
Tenis de masa   Pauză Final
25/09 10:10 7160 Muhlabach H. v Arcila C. 0-0 3-2
25/09 10:50 7251 Vostes Y. v Chen D. 0-0 3-0
25/09 11:30 7252 Chtchetinine E. v Sitak A. 0-0 3-0
25/09 12:10 7253 Vozicky B. v Muhlabach H. 0-0 3-1
25/09 12:50 7254 Vostes Y. v Arcila C. 0-0 3-1
25/09 13:30 7255 Chtchetinine E. v Chen D. 0-0 1-3
25/09 14:10 7256 Sitak A. v David P. 0-0 0-3
25/09 14:50 7257 Vozicky B. v Vostes Y. 0-0 2-3
25/09 15:30 7258 Muhlabach H. v David P. 0-0 2-3
25/09 17:00 7259 Sitak A. v Chen D. 0-0 3-0
25/09 17:40 7260 Chtchetinine E. v Arcila C. 0-0 3-1
25/09 18:20 7261 Muhlabach H. v Vostes Y. 0-0 0-3
25/09 19:00 7262 Chen D. v David P. 0-0 1-3
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Onjn
Joc Responsabil
Joc Responsabil
ROMBET susţine jocul responsabil
Accesul persoanelor sub 18 ani este strict interzis.
Este responsabilitatea fiecărui jucător să acționeze în conformitate cu reglementările în vigoare precum și a termenilor și condițiilor noastre.
Licența: Decizia nr. 924 din 19.05.2016 - Autorizatie : Decizia nr. 1045 din 19.06.2017.